Amerykańskie myśliwce pojawiły się w obrębie obserwacji UFO w USA

Kategorie: 

Klatka z filmu od świadka składającego raport

W Kalifornijskim mieście San Janintoto zaobserwowano i zarejestrowano niesklasyfikowane obiekty, które pojawiły się na niebie. Obiekty pojawiały się, zatrzymywały się i przemieszczały się ponownie. Cała obserwacja trwała między 7 a 9 minut i została zgłoszona w bazie danych obserwacji UFO, MUFON

 

Obserwatorzy twierdzą, że w obrębie obserwacji pojawiły się po chwili wojskowe myśliwce i wtedy zjawisko się skończyło. Kiedy świadek składający raport przeniósł wideo do komputera, zaobserwował wiele białych sferycznych obiektów.

"Gdy odtworzyłem go z powrotem to mnie zaszokowało i przeraziło jednocześnie, ponieważ białe kule wchodziły i wychodziły z chmur, a niektóre poruszały się w lewo po szlaku wyjścia z chmur", świadek stwierdził w raporcie, że "Ich rozmiary były różne i było ich więcej niż 30 lub 40 a poruszały się bardzo szybko. Odtwarzając film klatka po klatce można zobaczyć obiekty wchodzące i wychodzące z chmur, niektóre zatrzymują się. Widać, że są to białe, okrągłe kule. "

Świadek w raporcie dla MUFON, który został złożony w dniu 18 lipca 2011 roku udostępnił też dwa pliki wideo do ściągnięcia stąd Wideo # 1 i stąd Wideo # 2. Incydent miał miejsce 5 lipca 2011 roku. San Janintoto miasto w Riverside County, Kalifornia, ludność 44.199.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Skomentuj