Amerykańskie myśliwce prowadziły kolejny pościg za UFO!

Kategorie: 

Źródło: Alex McCall

Myśliwce ścigały pojazd UFO przelatujący akurat nad Mount Desert Island w stanie Maine w Stanach Zjednoczonych. Próba przechwycenia UFO przez dwa myśliwce, zakończyła się spektakularną porażką.

Do zdarzenia doszło 20 czerwca 2022 roku. Wiemy o nim dzięki nagraniu, które pojawiło się niedawno w sieci. Widać na nim przelot tajemniczego Tic -Taca który przemyka przed kamerą. Urządzenie bardzo szybko straciło ostrość, a obiekt i odrzutowce skryły się w chmurach. Część z internautów uważa iż tajemniczy obiekt, mógł być dronem. Teoretycznie, testy dronów, mogłyby uzasadnić towarzystwo myśliwców, jednak czemu prowadzono je nad obszarem cywilnym?

 

Obserwacja z czerwca, zdecyowanie wymaga głębszej analizy nim wysuniemy pochopne wnioski. Wciąż nie wiadomo wiele o świadku tej obserwacji, a więc niejakim Alex'ie McCallu, który podzielił się swoim nagraniem z twórcą kanału The Hidden Underbelly 2.0. Zgodnie z tym co udostępniono, był on pewny, że to co widział nie stanowiło części żadnego pokazu lotniczego.

„Nie było pokazu lotniczego, słyszałem samoloty i spojrzałem w górę, moja córka zobaczyła je pierwsza”.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj