Angielski krąg w zbożu zmienił się z dnia na dzień

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wyszły na jaw interesujące szczegóły dotyczące pojawienia się kręgów zbożowych 17 lipca w pobliżu zamku Barbary w North Roughton w hrabstwie Wiltshire. Okazuje się, że nie są to dwa piktogramy, które pojawiły się w tym samym obszarze, ale jeden, który zmienił się następnego ranka.

Znaleziony w weekend w Anglii „krąg zbożowy” w tajemniczy sposób przekształcił się następnego dnia w drugi rysunek. Wyjątkowy przypadek miał miejsce w niedzielę rano, kiedy w miejscu znanym jako Zamek Barbury w Wiltshire odkryto obraz spłaszczonego koła i sześciokąta.

Jak to często bywa, naukowcy natychmiast zaczęli studiować rysunek i przedstawiać swoje interpretacje tego, co może oznaczać, niektórzy zauważyli, że był on podobny do metody, za pomocą której Archimedes obliczył liczbę pi. Jednak najwyraźniej twórca tej formacji nie zakończył jeszcze pracy, ponieważ rysunek zmienił się dramatycznie z dnia na dzień.

Kiedy w poniedziałek rano wzeszło słońce, obraz nabrał zupełnie nowego wyglądu: sześciokąt w środku koła zamienił się w 12 „ostrzy”, składających się z czterech trójkątów w każdym.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Potwierdzam

Racja, do tego wykonanie

Racja, do tego wykonanie prymitywne i niedokładności widać bez specjalnego przyglądania się. Tak samo jest z piktogramem masonów, zbyt trudny do wykonania, to został uproszczony ale i tak spartaczony. Nie widać precyzji ani symetrii, tak jak piszesz, wydeptany.

Skomentuj