Na angielskich polach zlokalizowano jeszcze jeden piktogram

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Tegoroczny sezon kręgów w zbożu powoli dobiega końca. Nadal jednak udaje się odnajdować pojedyncze piktogramy. Jeden z nich zlokalizowano w angielskim hrabstwie Essex.

 

Wiadomo, że krąg odnaleziono 29 sierpnia. Można się doliczyć aż dziewięciu kręgów wpisanych w jeden piktogram. Poziom skomplikowania tej struktury jest dość znaczny, a dokładnośc wykonania imponująca. Bardzo trudno uzyskać tak dobre efekty jedynie za pomocą sznurka i deski.

[ibimage==22631==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: cropcircleconnector.com

Wykonanie czegoś takiego bez punktów odniesienia i bez możliwości korekty tego co się tworzy to nie lada wyzwanie. Chyba należy założyć, że jeśli kręgi tworzą dowcipnisie używający do pozycjonowania GPS i dronów, to taka operacja odbywająca się w nocy grozi zadeptaniem całej okolicy, a tutaj jedyne zboże, które jest położone to właśnie to z kręgu.

[ibimage==22632==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: cropcircleconnector.com

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Io600

Eeee trochę krzywy ten

Eeee trochę krzywy ten gramofon. Nie jest idealny, więc nie będzie dobrze grał. Jednakże może właśnie o to chodzi. Spójżmy na to z nieco innej strony. Zagłębiwszy się w przesłanie filozoficzne można dojść do wniosku, że tworca chciał nam unaocznić fakt niedoskonałości twórczości. Żaden twórca nie jest doskonały, mimo, iż pozostali ludzie uznają go za osobę bardzo utalentowaną. Twórca został obdażony jakimś talentem, który jest dla niego jedynym źródłem utrzymania, ponieważ np. poza śpiewaniem czy malowaniem obrazów nic innego nie potrafi. Nie będzie księgowym, ani spawaczem w fabryce. Sam tego talentu sobie nie skonstruował, nie znalazł go w dzieciństwie na drodze, nie potknął się o niego, ani też nie dostał za to, że był grzeczny. To samo odnosi się do polityków, prezesów i innych, którym nagle się powiodło. Dlatego też przesłanie jest wyraźne: Pokora!

Portret użytkownika interesant

układ z matematycznego punktu

układ z matematycznego punktu widzenia prosty, 1, 3, 7 to liczby pierwsze, kolejno kombinacja zaczynmy od trójkąta, 3 -1 -3, następnie 3-0-3, 3-0-3, 3-0-3, 3-0-3, 3-0-3,3-0-3 wszystkie liczby stanowią całość zbioru zamknietego 7 okręgów i 1 centrum, jest to informacja skierowana od kogoś kto jest na obrzezach obłoku OOrtha, trókąt nierównoramienny z puntem stycznym z obiektem z pierścieniem nieeliptycznym, może ktoś jest matematykiem stosowanym i przynajmniej poprawi błedy myslowe, może trzeba to przerobić na układ dwójkowy

Portret użytkownika kamil sl

Człowiek lata w kosmos od

Człowiek lata w kosmos od kilkudziesięciu lat. Tworzymy procesory w technologii 14 nm. A na wsi dalej huczy wieść, że nie potrafimy ugnieść artystycznie pola ;-). Jak widać elektryfikacja... ba!! dostęp do internetu poniosły porażkę w wspieraniu rozwoji społeczeństwa ludności wiejskiej.

Portret użytkownika ...

Tylko jest jedno ALE.

Tylko jest jedno ALE. Człowiek może i by potrafił robić te kręgi, tylko jaki to miałoby sens? W jakim celu? W kosmos poleciał z ciekawości lub chęci dominacji (wyścig zbrojeń). Natomiast procesory projektuje, aby te wykonywały za niego skomplikowane i czasochłonne obliczenia. A kręgi wg ciebie czemu mają służyć? Bo jak na razie są tylko szkodą dla farmerów.

Portret użytkownika ANNA

To kolejna informacja dla nas

To kolejna informacja dla nas od tych, których jeszcze nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Nie bez znaczenia widnieje 9 okręgów, bo wszystko wypełnia się w liczbie 9 a w dziewiatkę wchodzimy 18 września br. PODNIESIENIE ludzi i Ziemi do Światła wypełni się wkrótce. Informowani są wszyscy jednak niewielu jest  świadomych znaczenia tych informacji. Jedni sie podniosą, drudzy pozostaną w doświadczaniu ciemności. Wszyscy jednak otrzymają to co dla siebie wybrali. Niech więc nikt sie nie boi tego czego będzie doświadczał, bo nie należymy do tego świata Smile Powodzenia! Kochajcie siebie i ludzi.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj