Na angielskich polach zlokalizowano jeszcze jeden piktogram

Kategorie: 

Źródło: cropcircleconnector.com

Tegoroczny sezon kręgów w zbożu powoli dobiega końca. Nadal jednak udaje się odnajdować pojedyncze piktogramy. Jeden z nich zlokalizowano w angielskim hrabstwie Essex.

 

Wiadomo, że krąg odnaleziono 29 sierpnia. Można się doliczyć aż dziewięciu kręgów wpisanych w jeden piktogram. Poziom skomplikowania tej struktury jest dość znaczny, a dokładnośc wykonania imponująca. Bardzo trudno uzyskać tak dobre efekty jedynie za pomocą sznurka i deski.

Źródło: cropcircleconnector.com

Wykonanie czegoś takiego bez punktów odniesienia i bez możliwości korekty tego co się tworzy to nie lada wyzwanie. Chyba należy założyć, że jeśli kręgi tworzą dowcipnisie używający do pozycjonowania GPS i dronów, to taka operacja odbywająca się w nocy grozi zadeptaniem całej okolicy, a tutaj jedyne zboże, które jest położone to właśnie to z kręgu.

Źródło: cropcircleconnector.com

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Io600

Eeee trochę krzywy ten

Eeee trochę krzywy ten gramofon. Nie jest idealny, więc nie będzie dobrze grał. Jednakże może właśnie o to chodzi. Spójżmy na to z nieco innej strony. Zagłębiwszy się w przesłanie filozoficzne można dojść do wniosku, że tworca chciał nam unaocznić fakt niedoskonałości twórczości. Żaden twórca nie jest doskonały, mimo, iż pozostali ludzie uznają go za osobę bardzo utalentowaną. Twórca został obdażony jakimś talentem, który jest dla niego jedynym źródłem utrzymania, ponieważ np. poza śpiewaniem czy malowaniem obrazów nic innego nie potrafi. Nie będzie księgowym, ani spawaczem w fabryce. Sam tego talentu sobie nie skonstruował, nie znalazł go w dzieciństwie na drodze, nie potknął się o niego, ani też nie dostał za to, że był grzeczny. To samo odnosi się do polityków, prezesów i innych, którym nagle się powiodło. Dlatego też przesłanie jest wyraźne: Pokora!

Portret użytkownika interesant

układ z matematycznego punktu

układ z matematycznego punktu widzenia prosty, 1, 3, 7 to liczby pierwsze, kolejno kombinacja zaczynmy od trójkąta, 3 -1 -3, następnie 3-0-3, 3-0-3, 3-0-3, 3-0-3, 3-0-3,3-0-3 wszystkie liczby stanowią całość zbioru zamknietego 7 okręgów i 1 centrum, jest to informacja skierowana od kogoś kto jest na obrzezach obłoku OOrtha, trókąt nierównoramienny z puntem stycznym z obiektem z pierścieniem nieeliptycznym, może ktoś jest matematykiem stosowanym i przynajmniej poprawi błedy myslowe, może trzeba to przerobić na układ dwójkowy

Portret użytkownika kamil sl

Człowiek lata w kosmos od

Człowiek lata w kosmos od kilkudziesięciu lat. Tworzymy procesory w technologii 14 nm. A na wsi dalej huczy wieść, że nie potrafimy ugnieść artystycznie pola ;-). Jak widać elektryfikacja... ba!! dostęp do internetu poniosły porażkę w wspieraniu rozwoji społeczeństwa ludności wiejskiej.

Portret użytkownika ...

Tylko jest jedno ALE.

Tylko jest jedno ALE. Człowiek może i by potrafił robić te kręgi, tylko jaki to miałoby sens? W jakim celu? W kosmos poleciał z ciekawości lub chęci dominacji (wyścig zbrojeń). Natomiast procesory projektuje, aby te wykonywały za niego skomplikowane i czasochłonne obliczenia. A kręgi wg ciebie czemu mają służyć? Bo jak na razie są tylko szkodą dla farmerów.

Portret użytkownika ANNA

To kolejna informacja dla nas

To kolejna informacja dla nas od tych, których jeszcze nie jesteśmy w stanie zobaczyć. Nie bez znaczenia widnieje 9 okręgów, bo wszystko wypełnia się w liczbie 9 a w dziewiatkę wchodzimy 18 września br. PODNIESIENIE ludzi i Ziemi do Światła wypełni się wkrótce. Informowani są wszyscy jednak niewielu jest  świadomych znaczenia tych informacji. Jedni sie podniosą, drudzy pozostaną w doświadczaniu ciemności. Wszyscy jednak otrzymają to co dla siebie wybrali. Niech więc nikt sie nie boi tego czego będzie doświadczał, bo nie należymy do tego świata Smile Powodzenia! Kochajcie siebie i ludzi.

Portret użytkownika ANNA

Nie sądzę, żeby akurat tego

Nie sądzę, żeby akurat tego dnia cos sie wydarzyło. Informacja, że "wszystko wypełnia sie w liczbie 9" to przekaz od Istoty Światła, a ta liczba 9 to ostatni stopień w drodze do celu (nowy portal czy tez energie w które wejdziemy właśnie 18 września jednak nie wiem jak długo pozostaniemy w tej dziewiątce, być może to sa najbliższe lata a może miesiące). Ten piktogram jest bardzo wymowny i wpisuje się w przekazy ze świata duchowego.
Wiadomo, że Ziemia 21.12.2012 weszła w erę wodnika i zaczela się nowa epoka dla ludzi. Jednak ta data to dopiero poczatek zmian. Człowiek pozna prawdę o sobie i istnieniu. Na podniesienie jesteśmy przygotowywani i jesteśmy o tym informowani ale czy wszyscy to podniesienie odczują fizycznie, w jaki sposób i jak to się zadzieje tego nie wiadomo.   
Miejmy zawsze w sobie Miłość i współczucie dla wszystkich Istot (bo każdy ma prawo przeżyć i doświadczyć życie tak jak wybrał na poziomie Duszy) i w razie czego zero trwogi Smile Jesteśmy częścią Kosmosu, jesteśmy Energią Wszechświata zamknietą w ludzkim ciele i żadna krzywda nam sie nigdy nie stanie, bo nie należymy do tego świata, tylko zapomnieliśmy o tym.

Portret użytkownika aron jasnowidz

Czekaliśmy na odpowiedz i

Czekaliśmy na odpowiedz i przyszła prosta tak abyśmy ja zrozumieli bez żadnej pomocy ,jest ona rozwinięciem tego znaku z połączeniem planet który był na Im i dopełnieniem tego z Niemiec ,mamy nasza mała ziemię ze swoją ochrona i planetę która wysyła nam olbrzymią dawkę Energi ,ta energia we wrześniu obejmie cala ziemię ,teraz widzimy ze nas tylko zachacza ale daje juz energie na naszą ochronę do świata astralanego gdzie trwa teraz wojna , kolo dokoła to wszechświat który jest kulisty i dookoła niego znajduje się świat duchowy podzielony na kilka sfer i boska energia która to łączy ,opisałem to w artykule ale admin go nie dopuścił,wiec we wrześniu czeka nas dalsze niszczenie systemu ,i początek oczyszczania ziemi, gdy znajdziemy się w pełnym promieniu zacznie się to co jest tak ignorowane przez wszystkich a postanowione juz na Górze .piękne jest to ze każdy z nas ma w sobie juz odpowiedz na pytanie po co tu jestem ? I jak przetrwać ten czas ?przecież każdy z nas zszedł na ziemię wybierając ten czas i miejsce wiec warto poszukać odpowiedzi w sobie ,bo to da nam trochę czasu aby to wszystko oglądnąć.

Portret użytkownika aron jasnowidz

Pytałem i odpowiedz juz masz

Pytałem i odpowiedz juz masz u mnie na grupie ,możesz tak jak większość twoich kolegów zalogować się pod fałszywym nickiem na Facebooku i tam poczytać o czasie akcji i reakcji ,pytasz o wojnę ale do wojny muszą być ludzie którzy będą chcieli umierać za ten system ,wiec o nas nie musisz się martwić bo walczyć będą tylko ci co zostali zaprogramowani i nie szanują życia ,na dzień dzisiejszy nie ma decyzji o wojnie jest decyzja o upadku uni i jednym wspolnym państwie, wówczas nie będzie wojny ale przejęcie Europy przez Rosję i tworzenie nowej ery światła i dobrobytu ,bez podziałów na granicę ,polaka ruska Żyda Niemca itd jest decyzja co do zimy ,jeżeli się nie zjednoczymy dla dobra ogółu a tylko dla jednostek za pieniędzmi to będziemy mieli zimę tysiąclecia a Putin odetnie gaz i ropę aby nauczyć nas pokory i szacunku ,aby zniszczyć cały ten system i tych którzy go zasilają swoją energia zazdrości ,zawiści nienawiści itd ,wiśnie o tym pisałem dzisiaj na grupie nasz nowy świat ,masz swój rozum ,swoje przekonania ,możesz poczytać a wnioski sam wyciągniesz ,nie musi się martwić ten kto pracuje dla ludzi a nie dla chorego systemu

Portret użytkownika b@ron

aron jasnowidz...czasem

aron jasnowidz...czasem zaczynasz dyskutować jak człowiek, jednak postaraj się nie przekierowywać rozmowy na fejsa, bo naprawdę to jest bez sensu, zadałem ci pytanie na innemedium a ty mi odpowiadasz na fejsie??? no ludzie !!!
dalsza częsc postu jest ciekawa...bo jeśli dobrze cię zrozumiałem, piszesz o NWO w wykonaniu Rosji/ Putina  ? w sumie to nierealne nie jest, jednak niestety ja nie wierzę w "nową erę światła i dobrobytu" budowaną przez Rosję ...jeśli nie bedzie granic, to znaczy że Rosja podbije Europę i wszystkie kraje to bedzie Rosja...jeżeli się na to nie zgodzimy, to tu już masz 100% racji z tym gazem...Rosja ma asa w rękawie i go wykorzysta . stawiasz Putina w świetle zbawcy ludzkości jednak tylko patrzeć jak krew się rozleje na Europę...i dobra z tego nie będzie.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

Krew jest wtedy kiedy jest z

Krew jest wtedy kiedy jest z kim walczyć ,jeżeli ani ty ani ja ani nikt szanujący swój dar życia nie weźmie broni do ręki a jest mu obojętne czy nazwa go polakiem ,rosjaninem , Niemcem to w państwie które tworzy ten co przyjął ultimatum nie będzie krwi tylko wzajemny szacunek do tego co ze sobą przyniesie ,pomysł co nas tak naprawdę dzieli ,przecież to granice ,narodowość ,historia ,przeszłość języki poglądy ,a co nas łączy wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy powinniśmy się szanować jeżeli będzie jeden kraj i będzie miał jeden system dla wszystkich obywateli to czy on będzie dzieli czy łączył ?dla mnie nie ma znaczenia w jakim kraju żyję ,znaczenie ma to czy potrafi wypełnić swoją przestrzeń dobra energia i czy potrafię się z nią dzielić z innymi ,czy jestem dobrym człowiekiem ,a to czy ktoś nazwie mnie rosjaninem polakiem Żydem nie ma żadnego znaczenia ,bo liczy się dla mnie uśmiech ludzi którym pomagam ,unia musi upaść i to jest postanowione tak samo jak USA i każdy system ,ale aby się tak stało musi ktoś złamać rynek finansowy ,pokazać ludziom ze nie pieniądz rządzi światem i ze nie jesteśmy sami na tej planecie i Putin dokonuje tego spokojnie i powoli a to ze nie podoba się to wielu zamożnym ludziom w Unii to ich problem bo jeżeli nie dasz sobie wmówić ze zmiany na ziemi to zło to spojrzysz na nie jako coś co musi zostać dokonane a tobie zostanie jedynie spojrzenie w siebie i zobaczenie co masz w sercu ,bo skoro niszczą zło i upadają systemy to chyba po to aby stworzyć coś dobrego a skoro dobre będzie inne tzn ze nie będzie tam nienawiści i zazdrości jaka znam a to oznacza że chyba lepiej stać się dobrym człowiekiem niż złym który zasila stary system ,odebrałem ci na Facebooka bo odpowiedziałem na te pytania juz na grupie A ponieważ odpowiedz jest długa to admin nie pozwoli mi jej skopiować ale jak pisałem każdy ma swoją drogę i każdy czerpie wskazówki dla siebie ,ja tylko mówię co dane mi jest zobaczyć a ze teraz to się sprawdza to już nie ma śmiechu ,jest tylko pytanie co zrobić aby przeżyć czas oczyszczania ,a odpowiedź jest prosta zostawić schematy ,odrzucić programy i czynić pozytywna energię kierując się sercem i rozumem w jedności .bo nowe to jedność bez sztucznych podziałów i jeżeli myślisz ze pozwolą komuś tworzyć nowe krwią i mordem to się mylisz ,odchodzą tylko ci co nie szanują siebie i innych ,reszta dostanie czas aby przemyśleć sprawę może właśnie w długiej zimie a jeżeli Rosja zaatakuje Polskę to zrobi to przed Bożym narodzeniem tak aby szybko i bez bólu przesunąć granice pod Niemcy a teraz zobacz jak naprawdę żyją ludzie w Rosji ,poczytaj bo tego w Polsce nie ma http://miziaforum.wordpress.com/2014/08/30/pilne-potworna-prawda-jak-putin-traktuje-wlasnych-obywateli-kopiuj-wklej-gdzie-sie-da/ wiec nie mów ze będzie gorzej niż jest bo skoro potrafił zrobić to we własnym kraju to zrobi tez dla tych którzy będą z nim i zastanów się czy Tusk na pewno zmienił zdanie skoro tyle czasu pracował dla Putina to może i w Unii popracuje dalej .

Portret użytkownika Zenek :)

"a jest mu obojętne czy nazwa

"a jest mu obojętne czy nazwa go polakiem ,rosjaninem , Niemcem to w państwie"
 
"a to czy ktoś nazwie mnie rosjaninem polakiem Żydem nie ma żadnego znaczenia"
 
- i wszystko wiadomo czym jest aron i na jakiej centrali nadaje jego 'fejszbook"
 
i czemu jego mocodawcom tak zależy na kolekcjonowaniu IP odwiedzających jego grupę "wsparcia".
 
aszkeNAZI yude - sprawcy holokaustu 66 milionów Słowian. bracia arona w ściemnianiu "na przekaz" z centrali.
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

pisałem ze nie przywiązuje

pisałem ze nie przywiązuje wagi do scheamtu ze szkoły ,powiedzili ci ze masz tak pisac i piszesz jak robot ,nawet nie wiesz kto to ustalil i po co a najdziwniejsze w tym jest to że ortografia wyznacza nibu szacunek a treśc juz nie ,totalny absurd ,dla mnie nie ma znaczenia jak napiszesz wazen aby treść  zawierała szacunek do tego którego piszesz  i dobrał słowa które tworzą pozytywna energe a nie plugawą którą karmi ten chory system .a czy napiszesz to z błedem czy nie jakie to ma zanczenie ,myslisz że ó czy ch w wyrazie zmienia energie wyrazu ? skoro jak mówisz to nie podajesz jakie ch i ó jest w wyrazie ,jak myslisz tez nie podajesz literek ,to daje tylko energie a dali nam jeszcze jeden scheamt za którym sie zabijamy zamiast szanować ,po co ch i h skoro tak samo sie czyta i mówi po co ó i u ,gdybysmy naprawde byli wolni język był by prosty i nieskomplikowany tak aby wszyscy mogli się nim posługiwac a tak pozamieniali literki aby dzieci w szkole juz irytowały sie i denerwowały i siłay zła enenrgie która oni potrzebują do istnienia ,nawet tutaj obrażają się za literki zamiast pomyslec nad treścią ,dobrze zę to tez sie zmieni ,upadnie wsyztko co słuzy złu i karmi je .dlatego nie uzywam przekleństw i nie plugawie swojego jezyka inwektywami ,dobieram słowa i ci co mnie znaja wiedza ze tak jest .

Portret użytkownika trzcina_1

a co Ty [email protected] wojny nie

a co Ty [email protected] wojny nie będzie, to jest tylko odwrócenie uwagi od tego co teraz będzie się działo w niby uni...
wybrali dwóch cymbałów na najważniejsze stanowiska, aby niby doprowadzić do ruiny unie i powrócić do poprzedniej polityki i przywrócenia dawnego porządku ( niemcy dla niemców, francja dla francuzów itd. ) nie wiedząc jak zlikwidować unię bo głupio... więc wymyślili niby wojne dla odwrócenia uwagi i wybrali dwóch najgorszych polityków z uni... gdy unia zacznie padać na ryj ( niby bankrutować ) wtedy rozwiążą unie i skończy się niby wojna... jest to poświęcenie jednostki dla dobra ogółu...
wszystko na pokaz...

Portret użytkownika b@ron

trzcina_1...druga opcja jest

trzcina_1...druga opcja jest mniej optymistyczna, teraz unia reprezentowana przez naszego, zacznie się mieszać w sprawę ukraina/rosja a rozwścieczona rosja odegra się na Polsce jako kraju z którego pochodzi osobistość reprezentująca unię...unia nie musi się rozwalać, bo nie istnieje a ów etat powinien raczej niepokoić niż cieszyć...może to być najzwyklejsza ustawka i skończy si dokładnie tak jak napisałaś...poświęceniem jednostki, jednak poświęconą jednostką nie będzie unia a Polska...obym się mylił a ty miała rację . pozdrówka Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika trzcina_1

też myślę, że to ustawka...

też myślę, że to ustawka... tylko właśnie nie wiadomo jaki będzie tego finał...
a z tą unią to do końca nie jest tak... myślę, że mają dosyć pchania kasy tam gdzie nie widać żadnych efektów jej nakładów...
a najbogatsze i najbardziej wpływowe kraje dawno się dogadały i oni wiedzą najlepiej jak to się skończy... Smile

Portret użytkownika ekscelencja

Chcę polecić artykuł pt.

Chcę polecić artykuł pt. "Milczenie owiec..." Arkadiusza Pawliszyna, dostępny w internecie. Zajął się on odszyfrowaniek kodów piktogramów i twierdzi że kluczem do piktogramów jest starożytny kod piramid. Tą wiedzę przekazuje w "Enigmach". Twierdzi on że żeby rozszyfrować cykle kataklizmów z przeszłości trzeba oprzeć się na analizie cyklów plam słonecznych. Te cykle są przesuwające się o 87,4545 dnia. To doprowadziło do wniosku że mamy do czynienia nie z 187 letnimi cyklami ale z 198 letnimi. Te obliczenia doprowadziły go do wniosku że rok 2012 ery Ryb to data wyznaczająca okres 4 lat do wyzerowania, czyli zakończenia 11808 lat od poprzedniego kataklizmu. Czyli wyzerowanie to nasz rok 2016! Jednocześnie początek ery Wodnika. Odliczanie do 12 roku ery Wodnika prowadzi do ustalenia daty kolejnego kataklizmu w 2028 roku.Wszystkie piktogramy wg obliczeń autora przekazują te informacje. 

Portret użytkownika Isabella

To co mialo wydarzyc sie w

To co mialo wydarzyc sie w 2012 roku jeszcze sie nie wydarzylo.
Piktogramy informuja nas o zblizajacej sie tragedii, ktorymi maja byc, albo
1. starcie ziemi z asteroida, lub meteorytem
2. trzesienia ziemi i inne kataklizmy zwianane z przemieszczeniem bieguna polnocnego w kierunku srodkowej Syberii - tutaj jest realny rok 2028.
Jezeli ktos wie jeszcze o czyms innym to prosze wpisac.
 

Portret użytkownika darmi

ekscelencja - może nie jest

ekscelencja - może nie jest to interpretacja  kodów piktogramów, ale rownież matematyczne spojrzenie i wyliczenia, na obecny czas i tego co się dzieje wszędzie. Czy źródło informacji wiarygodne ? Pozostawiam Twojej ocenie. W obu źródłach - zapewne kszta i wspólne ogniwo się znajdzie. Ciężko przez to przebrnąć i to pojąć Wink
W pierwszym zdaniu jest błędna data : Takie pytanie postawiłem na blogu 24 października 2014 roku.(chodzi oczywiście o 2013 )
" Zaznaczono obszar Polski oraz Rosji ". Cytat z tekstu opublikowanego 24 października 2013 roku. " Apel: XXI wiek - przywódcy świata, biskupi Rzymu, politycy, naukowcy, wierzący niewierzący. To do Was kieruję ten apel, chcemy spokoju na naszej Ziemi. Wystarczy przelanej krwi w pierwszej oraz drugiej wojnie światowej. Nie chcemy nowej wojny w Europie. Decyzja o losach świata jest już podjęta, tak zdecydowano i zapisano ".
http://suskiprognozapogody.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?0
 

Portret użytkownika ekscelencja

Darmi! Jedno i drugie wymaga

Darmi! Jedno i drugie wymaga zagłębienia się w matematykę, która jest rzeczywiście podstawą Wszystkiego. Mnie piktogramy interesują i przygladam się im szukając analogii do rzeczywistości. Artykuł p. Pawliszyna jest interesujący i wciąga. Artykuły p. Suskiego są również interesujące i wciągają. A jest ich full. więc wymagają poświęcenia czasu na ich zgłębienie. To bardzo ciekawa wiedza i podziwiam tych którzy dokonują deszyfracji starożytnych kodow. Myślę że coś w tym jest...? Pozdrawiam. E.

Portret użytkownika Pucek

Wygląda jak analogia zegara

Wygląda jak analogia zegara jednak mierząca czas odwrotnie. Całkiem prawdopodobne że ktoś może obserwować nas w różny sposób na przykład również: poprzez zatrzymanie czasu, a wręcz poprzez cofanie upływu tego czasu postrzegane według kogoś w sposób normalny. O ile ktoś się przemieszcza w czasie to jest to dla niego normalne, dla nas oczywiście nie jest.
Jednak wracając do meritum, przedstawniona grafika rzeczywiście wyraża przysłowiowe "pięć minut" do końca. Może chodzić o : dopełnienie/wypełnienie się czasu. Jest to cykl którego efektem jest "koniec zdarzeń". 
Może będę pryncypialny lecz warto przypomnieć iż Kościół Katolicki a konkretnie jeden z Papieży przesunął upływ czasu w przód o cztery lata ( według miernika jakim jest zwykły kalendarz). Wynika z tego że 21.12.2012r. w naturalny sposób nastąpi w dniu 21.12.2016 roku. Dodam iż kalendarz który został odnaleziony u Majów też wyznaczał koniec "pewnej epoki". Według mnie, choć to tylko teoria, nie był to kalendarz Majów, lecz kalendarz który odziedziczyli po całkowicie innej nieznanej nam cywilizacji. Choć według oficjalnej nauki kalendarz ten stworzyły plemiona indian-Majowie celem kontrolowania zbiorów upraw rolnych, dla mnie jednak 95 % oficjalnej nauki to fikcja i absurd. Np. przeobrażenie się małpy w człowieka jest tak samo prawdopodobne jak przeobrażenie się wodnej "ludzkiej syrenki" polującej w oceanie z dzidą na ryby, która przeobraziła się w indianina i wyszła z oceanu na ląd gdzie założyła dzikie plemiona.
Wracając do kalendarza to istnieje kalendarz odnaleziony na terenach Słowian, nie kamienny lecz na płótnie/skórze niemal identyczny z tym Majów, jednak datowany wiele lat wcześniej, czego w oficjalnej nauce oczywiście nie ma. Jeśli natomiast mowa o kalendarzach, to nawet Kolumb dysponował bardzo starodawaną mapą, na której w doskonały i perfekcyjny sposób wyrysowane były kontynenty, razem z tymi "arktycznymi" które wtedy wogóle nie były pokryte lodem. Wynika z tego że nauka idzie swoją drogą, natomiast prawdziwe wydarzenia z przeszłości idą całkiem inną drogą. Apropo Papieży natomiast to na koniec warto wziąść pod uwagę przepowiednie o tym iż aktualny Papież jest ostatnim. Szczegóły mówią o tym że "ucieka" z Rzymu. Dokładnie nie pamiętam więc mogę się mylić, ale chyba do Austrii. Lecz też ciekawe jest że ostatni Papież piasuje funkcję "dwukrotnie". Nie wiem czy chodzi o jego ucieczkę następnie jego powrót. Tego akurat nie wiem. Choć również nie rozumiem sposobu jakim został nazwany czyli "Rzymianin". Pozostaje mi przypuszczać że tutaj nie chodzi o jego pochodzenie, lecz symbolicznie i w metaforze chodzić może o jego: charakter/nastawienie. Czyli: Rzymianin- wojownik. Pozdrawiam.   

Portret użytkownika pasjonat

Pipka cos ci wyjasnie, zrobic

Pipka cos ci wyjasnie, zrobic babola wynikajacego z nieznajomosci podstawowych słow wlasnego jezyka to cos innego niz nie stosowanie znakow diakratycznych, czego nawet netykieta nie nakazuje
p.s to nie forum elektroda.pl.
Miłego dnia
podam Ci liste slow ktorych nie pomijam
 
póścić
artykół
ktury
wziąść
napewno
codzień
posónąć
wogule
ham
 
ADMIN>>>poprawiasz to wstaw edit...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Pika

A za kogo ty się uważasz

A za kogo ty się uważasz mądralo ? Twoje lenistwo, lub nieumiejętność prawidłowego używania znaków graficznych nie tłumaczy Twoich błędów. Skoro jesteś miłośnikiem  forum "elektroda pl." to tam się popisuj, może wówczas ktoś zwróci uwagę na twoją śmieszną  listę. Miłego wieczoru 

Portret użytkownika pako1205

Jakby...jakiś strumień ze

Jakby...jakiś strumień ze Słońca,zewnętrznych warstw(zakładam)wyrzucony,na którego drodze znajduje się planeta,może Ziemia i ta planeta-chyba ma coś wokół siebie,może pole magnetyczne,orbitę jakiegoś księżyca... . Wink

Skomentuj