Anielska postać na nagraniu z kamery leśnej

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Kamery przemysłowe często rejestrują rzeczy, które potem trudno wytłumaczyć. Kilka dni temu informowaliśmy o rzekomo anielskiej interwencji w szpitalu w USA. Okazuje się, że takich świetlistych istot rejestruje się też w innych częściach tego kraju.

 

Według opisów w powyższym nagraniu właściciel lasu kilkukrotnie widział w nim nocą światła. Zakładał oczywiście, że dochodzi tam do jakiejś nielegalnej działalności w postaci wycinki należącego do niego drzewa albo kłusownictwa. Zgłaszał potem te przypadki lokalnej policji, ale z powodu braku dowodów nie miały nadanego biegu.

 

Postanowił, zatem zdobyć dowody instalując w lesie kamerę. To, co zdołała ona nagrać 4 lipca 2011 roku zupełnie go zdumiało. Jedna z klatek, wykonana o 22:54 przedstawia jakąś świetlistą postać. Zdjęcie to wynalazł słynny badacz UFO, Stephen Hannard, ale nie informuje, dlaczego pozostawało ono nieznane aż przez dwa lata.

 

Badacz wskazuje na swojej stronie internetowej, że anomalia ta posiada wyraźny zarys postaci i da się wyodrębnić twarz, skrzydła oraz jakiś przedmiot w ręce. Trudno wyrokować czy jest to rzeczywiście manifestacja zjawiska paranormalnego czy też na przykład przelot świetlika. Wydaje się jednak, że nie był to owad, a jeśli tak to wyjątkowo duży, zatem co zarejestrowano?

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

 

 

 

Klasyczna pareidolia - świetlna plama o kształtach zbliżonych do tych z encyklopedycznego zasobu kształtów ludzkiego mózgu widziana jest jako skadinąd znany przedmiot/osoba itp...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika ćma w IR

ludzie czy wyście poszaleli?

ludzie czy wyście poszaleli? Nie wy po prostu nie macie pojęcia jak w promieniach IR podczerwieni wygląda ćma lecąca 5-10cm od obiektywu i diod IR wbudowanych w większość kamer przemysłowych. Jakiś cwaniak to wiedział i z kilku milionów baranów zrobił jeszcze większych baranów hehe.

Portret użytkownika sunnefretiti

Pewne osoby nie powinny

Pewne osoby nie powinny wogóle pisać komentarzy zwłaszcza pod takimi artykułami ponieważ sami się ośmieszają  poprzez treść swoich wypowiedzi, która jest fenomenalnie i maxymalnie idiotycznie i bezmyślnie napisana. Mianowicie chodzi mi o to, że jestem w stanie zrozumieć chęć i logikę pisania komentarzy stwierdzających czyjąś dezaprobatę danego zjawiska opisanego w artykule lub komentarzy typu nie wierzę w to bo...(i tu powinno być: 1. Bez uzasadnienia dla czego ktoś się nie zgadza, albo uważa to za kłamstwo, albo w to nie wierzy, czyli nie   i koniec komentarza, 2. Uzasadnienie dla czego się nie zgadzam, nie wierzę, nie toleruję itp., ale logiczne wyjaśnienie   które  nas totalnie nie ośmieszy,  bo będzie ukazywało na przykład fakt że nie umiemy ze zrozumieniem, na poziomie podstawowym, przeczytać artykułu i zapoznać się z podstawowymi faktami i materiałami zawartymi w tym artykule, co jest według mnie niezbędne do tego aby napisać jakikolwiek komentarz i nie wyjść na idiotę totalnego.
Każdy ma prawo wierzyć według mnie w co chce, zgadzać się lub nie zgadzac, albo być neutralnym odnośnie każdego artykułu i wszystkiego co się komentuje w internecie.   Dlatego czytam czasami pod artykułami komentarze bo zastanawia mnie zdanie różnych ludzi i czasem nawet z tych komentarzy można coś ciekawego się dowiedzieć, może jedni znas mają rację że wierzą w to czy w coś innego a inni się mylą bo w to lub w tamto nie wierzą ,a może mylimy się wszyscy bo i racja jest  po środku. Może się dowiemy kiedyś tego czy mieliśmy rację czy się  myliliśmy, albo nigdy sie nie dowiemy prawdy....  
Tego nie wiem, ale na 100% jestem pewna tego że  ktoś kto nie jest w stanie przeczytać danego artykułu i czytając go nie umie  wyłapać najważniejszych informacji zawartych w nim, które są niezbędne jeśli chcemy potem skomentować ten artyku i zawartą w nim treść, nie powinien wogóle pisać komentarzy a najlepiej wogóle nie czytać artykułów o treści wogóle niezrozumiałej dla nich  bo jest to bezsensowne a komentarze takich osób   są na poziomie ludzi  prehistorycznych. 
 
Następnym razem jeżeli kogoś weźmie na pisanie komentarza typu: "takie zjawisko można uchwycić w słoneczny dzień....." lub " jest to spowodowane  promieniami słońca..." lub 'można taki efekt uzyskać w lesie w ciągu dnia...",   odnośnie artykułu gdzie nawet dziecko jest w stanie zauważyć na pierwszy rzut oka, najważniejszą informację,   czyli godzinę o której to nagrano PORĘ NOCNĄ CIEMNĄ, KIEDY TO NIE MA BARDZO JASNYCH, JASNYCH, A NAWET POWIEDZIAŁABYM ŻE WOGOLE NIE MA JUŻ PROMIENI SŁONECZNYCH ZWŁASZCZA WPADAJĄCYCH W GŁĄB LASU POMIĘDZY DRZEWAMI  I DAJĄCYCH TAKĄ JASNOŚĆ!!!! 
niech taka osoba pisząca taki komantarz da sobie spokój bo naprawdę totalnie się ośmiesza czymś takim.
 
Są różne wyjaśnienia na to i mogą być prawdziwe lub nie, jedni tłumaczą sobie to takim czy innym zjawiskiem, niektórzy uważają że to jest istota jakaś lub też Anioł i każde z takich wyjaśnień może  być dla jednych prawdą dla innych nie ale jest cień realności na takie wyjaśnienia tego filmu tego co tam widzimy tego artykułu i zjawiska które dotyczy.
A KOMENTARZ  W KTÓRYM OPISANE JEST WYJASNIENIE TEGO CO TAM ZAISTNIALO ZE TO WYNIK SLONCA W PEŁNI JASNEGO I W CIAGU DNIA A TO NAGRANE JEST W NOCY O DOSC POŹNEJ JUŻ PORZE I W LESIE NA DODATEK JEST NICZYM INNYM JAK  PODPISEM "JESTEM MATOŁEM BEZ MÓZGU" OSOBY KTÓRA TAKIE COŚ PISZE  
 
 
 

Portret użytkownika b@ron

sunnefretiti ...obrońco

sunnefretiti ...obrońco świetlistych aniołów i elfów...jako że waćpani pije do mnie znowu muszę wyjaśniać krok po kroku jako że myślenie sprawia tobie ból a sam fakt że ktoś podważa istnienie anielskie doprowadza cię do stanu w jakim się znalazłaś pisząc tego posta...otóż w słoneczny dzień w lesie takie zjawisko można łatwo uchwycić ,warunki są takie że las musi być gęsty,a nawet bardzo gęsty ,promienie światła mają się tylko przebijać tak że jak sie boisz w nocy po lesie chodzić a chciałabyś sobie napstrykać aniołków ,to ta rada jest dla ciebie ...tyle tylko że ty chyba nigdy w lesie nie byłaś bo gdybyś była to zauważyłabyś że nawet w słoneczny dzień takie ciemne miejsca znajdziesz w lesie...no ale stało się...ponieważ w artykule jest jak byk napisane że zdjęcie jest robione w nocy przyznałem że błąd popełniłem i wyjaśniłem to w sposób prosty i zrozumiały że może to być swiatło samochodu...tak że nie wszystkie aniołki muszą pochodzić od światła słonecznego...to takie trudne???...błąd w twoim rozumowaniu jest typowy...ty widzisz artykuł to czytasz i komentujesz ...ja się jeszcze pomiędzy tym zastanawiam co to mogło być i tak oto ja robię błąd bo umyka mi pora w której było robione zdjęcie i gdy się tego dopatrzę odpowiednio to poprawiam ...a ty...ty obrończyni  świetlistych istot, pałająca nienawiścią do podważających istnienie aniołków postanawiasz zrobić z kogoś MATOŁA BEZ MÓZGU ...sama na niego wychodzisz ,pisząc na dodatek dużymi literami brednie ,bo inaczej tego określić się nie da ,cytuję ..."A KOMENTARZ  W KTÓRYM OPISANE JEST WYJASNIENIE TEGO CO TAM ZAISTNIALO ZE TO WYNIK SLONCA W PEŁNI JASNEGO I W CIAGU DNIA"...zabijasz swoją inteligencją...bo ja "MATOŁ BEZ MÓZGU" w życiu nie widziałem nic dziwnego w tym że słońce "w pełni jasne"....świeci tylko w dzień...a ty zapewne widzałaś  głupio inteligentna

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj