Anielska postać na nagraniu z kamery leśnej

Kategorie: 

Źródło: kadr z Youtube

Kamery przemysłowe często rejestrują rzeczy, które potem trudno wytłumaczyć. Kilka dni temu informowaliśmy o rzekomo anielskiej interwencji w szpitalu w USA. Okazuje się, że takich świetlistych istot rejestruje się też w innych częściach tego kraju.

 

Według opisów w powyższym nagraniu właściciel lasu kilkukrotnie widział w nim nocą światła. Zakładał oczywiście, że dochodzi tam do jakiejś nielegalnej działalności w postaci wycinki należącego do niego drzewa albo kłusownictwa. Zgłaszał potem te przypadki lokalnej policji, ale z powodu braku dowodów nie miały nadanego biegu.

 

Postanowił, zatem zdobyć dowody instalując w lesie kamerę. To, co zdołała ona nagrać 4 lipca 2011 roku zupełnie go zdumiało. Jedna z klatek, wykonana o 22:54 przedstawia jakąś świetlistą postać. Zdjęcie to wynalazł słynny badacz UFO, Stephen Hannard, ale nie informuje, dlaczego pozostawało ono nieznane aż przez dwa lata.

 

Badacz wskazuje na swojej stronie internetowej, że anomalia ta posiada wyraźny zarys postaci i da się wyodrębnić twarz, skrzydła oraz jakiś przedmiot w ręce. Trudno wyrokować czy jest to rzeczywiście manifestacja zjawiska paranormalnego czy też na przykład przelot świetlika. Wydaje się jednak, że nie był to owad, a jeśli tak to wyjątkowo duży, zatem co zarejestrowano?

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

 

 

 

Klasyczna pareidolia - świetlna plama o kształtach zbliżonych do tych z encyklopedycznego zasobu kształtów ludzkiego mózgu widziana jest jako skadinąd znany przedmiot/osoba itp...

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika ćma w IR

ludzie czy wyście poszaleli?

ludzie czy wyście poszaleli? Nie wy po prostu nie macie pojęcia jak w promieniach IR podczerwieni wygląda ćma lecąca 5-10cm od obiektywu i diod IR wbudowanych w większość kamer przemysłowych. Jakiś cwaniak to wiedział i z kilku milionów baranów zrobił jeszcze większych baranów hehe.

Portret użytkownika sunnefretiti

Pewne osoby nie powinny

Pewne osoby nie powinny wogóle pisać komentarzy zwłaszcza pod takimi artykułami ponieważ sami się ośmieszają  poprzez treść swoich wypowiedzi, która jest fenomenalnie i maxymalnie idiotycznie i bezmyślnie napisana. Mianowicie chodzi mi o to, że jestem w stanie zrozumieć chęć i logikę pisania komentarzy stwierdzających czyjąś dezaprobatę danego zjawiska opisanego w artykule lub komentarzy typu nie wierzę w to bo...(i tu powinno być: 1. Bez uzasadnienia dla czego ktoś się nie zgadza, albo uważa to za kłamstwo, albo w to nie wierzy, czyli nie   i koniec komentarza, 2. Uzasadnienie dla czego się nie zgadzam, nie wierzę, nie toleruję itp., ale logiczne wyjaśnienie   które  nas totalnie nie ośmieszy,  bo będzie ukazywało na przykład fakt że nie umiemy ze zrozumieniem, na poziomie podstawowym, przeczytać artykułu i zapoznać się z podstawowymi faktami i materiałami zawartymi w tym artykule, co jest według mnie niezbędne do tego aby napisać jakikolwiek komentarz i nie wyjść na idiotę totalnego.
Każdy ma prawo wierzyć według mnie w co chce, zgadzać się lub nie zgadzac, albo być neutralnym odnośnie każdego artykułu i wszystkiego co się komentuje w internecie.   Dlatego czytam czasami pod artykułami komentarze bo zastanawia mnie zdanie różnych ludzi i czasem nawet z tych komentarzy można coś ciekawego się dowiedzieć, może jedni znas mają rację że wierzą w to czy w coś innego a inni się mylą bo w to lub w tamto nie wierzą ,a może mylimy się wszyscy bo i racja jest  po środku. Może się dowiemy kiedyś tego czy mieliśmy rację czy się  myliliśmy, albo nigdy sie nie dowiemy prawdy....  
Tego nie wiem, ale na 100% jestem pewna tego że  ktoś kto nie jest w stanie przeczytać danego artykułu i czytając go nie umie  wyłapać najważniejszych informacji zawartych w nim, które są niezbędne jeśli chcemy potem skomentować ten artyku i zawartą w nim treść, nie powinien wogóle pisać komentarzy a najlepiej wogóle nie czytać artykułów o treści wogóle niezrozumiałej dla nich  bo jest to bezsensowne a komentarze takich osób   są na poziomie ludzi  prehistorycznych. 
 
Następnym razem jeżeli kogoś weźmie na pisanie komentarza typu: "takie zjawisko można uchwycić w słoneczny dzień....." lub " jest to spowodowane  promieniami słońca..." lub 'można taki efekt uzyskać w lesie w ciągu dnia...",   odnośnie artykułu gdzie nawet dziecko jest w stanie zauważyć na pierwszy rzut oka, najważniejszą informację,   czyli godzinę o której to nagrano PORĘ NOCNĄ CIEMNĄ, KIEDY TO NIE MA BARDZO JASNYCH, JASNYCH, A NAWET POWIEDZIAŁABYM ŻE WOGOLE NIE MA JUŻ PROMIENI SŁONECZNYCH ZWŁASZCZA WPADAJĄCYCH W GŁĄB LASU POMIĘDZY DRZEWAMI  I DAJĄCYCH TAKĄ JASNOŚĆ!!!! 
niech taka osoba pisząca taki komantarz da sobie spokój bo naprawdę totalnie się ośmiesza czymś takim.
 
Są różne wyjaśnienia na to i mogą być prawdziwe lub nie, jedni tłumaczą sobie to takim czy innym zjawiskiem, niektórzy uważają że to jest istota jakaś lub też Anioł i każde z takich wyjaśnień może  być dla jednych prawdą dla innych nie ale jest cień realności na takie wyjaśnienia tego filmu tego co tam widzimy tego artykułu i zjawiska które dotyczy.
A KOMENTARZ  W KTÓRYM OPISANE JEST WYJASNIENIE TEGO CO TAM ZAISTNIALO ZE TO WYNIK SLONCA W PEŁNI JASNEGO I W CIAGU DNIA A TO NAGRANE JEST W NOCY O DOSC POŹNEJ JUŻ PORZE I W LESIE NA DODATEK JEST NICZYM INNYM JAK  PODPISEM "JESTEM MATOŁEM BEZ MÓZGU" OSOBY KTÓRA TAKIE COŚ PISZE  
 
 
 

Portret użytkownika b@ron

sunnefretiti ...obrońco

sunnefretiti ...obrońco świetlistych aniołów i elfów...jako że waćpani pije do mnie znowu muszę wyjaśniać krok po kroku jako że myślenie sprawia tobie ból a sam fakt że ktoś podważa istnienie anielskie doprowadza cię do stanu w jakim się znalazłaś pisząc tego posta...otóż w słoneczny dzień w lesie takie zjawisko można łatwo uchwycić ,warunki są takie że las musi być gęsty,a nawet bardzo gęsty ,promienie światła mają się tylko przebijać tak że jak sie boisz w nocy po lesie chodzić a chciałabyś sobie napstrykać aniołków ,to ta rada jest dla ciebie ...tyle tylko że ty chyba nigdy w lesie nie byłaś bo gdybyś była to zauważyłabyś że nawet w słoneczny dzień takie ciemne miejsca znajdziesz w lesie...no ale stało się...ponieważ w artykule jest jak byk napisane że zdjęcie jest robione w nocy przyznałem że błąd popełniłem i wyjaśniłem to w sposób prosty i zrozumiały że może to być swiatło samochodu...tak że nie wszystkie aniołki muszą pochodzić od światła słonecznego...to takie trudne???...błąd w twoim rozumowaniu jest typowy...ty widzisz artykuł to czytasz i komentujesz ...ja się jeszcze pomiędzy tym zastanawiam co to mogło być i tak oto ja robię błąd bo umyka mi pora w której było robione zdjęcie i gdy się tego dopatrzę odpowiednio to poprawiam ...a ty...ty obrończyni  świetlistych istot, pałająca nienawiścią do podważających istnienie aniołków postanawiasz zrobić z kogoś MATOŁA BEZ MÓZGU ...sama na niego wychodzisz ,pisząc na dodatek dużymi literami brednie ,bo inaczej tego określić się nie da ,cytuję ..."A KOMENTARZ  W KTÓRYM OPISANE JEST WYJASNIENIE TEGO CO TAM ZAISTNIALO ZE TO WYNIK SLONCA W PEŁNI JASNEGO I W CIAGU DNIA"...zabijasz swoją inteligencją...bo ja "MATOŁ BEZ MÓZGU" w życiu nie widziałem nic dziwnego w tym że słońce "w pełni jasne"....świeci tylko w dzień...a ty zapewne widzałaś  głupio inteligentna

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MONSTER

Lipa! Ta kamera jest pewnie

Lipa! Ta kamera jest pewnie na podczerwień i wiązka oświetliła jakiegoś komara w pajęczynie. Dlaczego to się znalazlo tylko na jednej klatce filmu? Oswietlenie nie jest blaskiem danej postaci tylko widać na drzewach że to wiązka światła od lewej do prawej.

Portret użytkownika camaldoli

Łatwiej jest mi uwierzyć w

Łatwiej jest mi uwierzyć w Anioła w lesie niż płytę cd na marsie Smile Oczywiście dla niektórych wyznawców ideologi Marksa i Lenina choćby stanął przed nimi sam Pan Jezus we własnej osobie i (przepraszam Jehowych) Maryja to i tak powiedzą, że to złudzenie optyczne albo jakiś refleks światła. No cóż, jesteśmy wolnymi stworzeniami nikt nas nie zmusza do wiary w Istoty Wyższe nie mówiąc o Stwórcy. Zdjęcie jednak jest ciekawe i jeżeli prawdziwe, zmusza do refleksji...

Portret użytkownika taurus

No z tym słonecznym dniem do

No z tym słonecznym dniem do przegiąłes BARON.....na tym filmie jest słoneczny dzień jak cholera....no ale z twojego avatara sądząc jestes chory na pląsawicę czyli chorobę św. Wita...a to wszystko wyjaśnia....:))...zaznaczam iż...jest to tylko i wyłącznie moja hipoteza.....:))

Portret użytkownika b@ron

taurus...w związku z tym że

taurus...w związku z tym że widać żę po przeczytaniu jednego postu litery ci się mylą i przestajesz czytać dalej, powtórze ci raz jeszcze ,żebyś nie błądził i dopatrywał się bóg wie czego...to mogły być światła samochodu nocą ...i napisałem o tym też no ale przeoczyłeś ...mam nadzieję że doktorem nie jesteś ,ale tak czy siak to musisz się jeszcze długo szkolić do diagnozowania chorób układu nerwowego

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika camaldoli

Jasne, w pełni się z Tobą

Jasne, w pełni się z Tobą zgadzam. Ale większość zjawisk typu UFO czy pojawianie się duchów, Aniołów cechuje właśnie to, że nie ma dowodów aby z całą pewnością stwierdzić że rzeczywiście istnieją. Pozostaje tylko wiara, przynajmniej narazie. Jednak trzeba przyznać, że "coś" jest na rzeczy. Tak przynajmniej ja uważam.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika taurus

mogą to być skrzydła ale są w

mogą to być skrzydła ale są w danej chwil zlożone...to coś....własnie sobie spaceruje po ciemnym lesie...bo....nie lubi światła?...a jak sobie pochodzi to wzleci....poleci.....pofrunie i skrzydełka rozłoży....:)

Portret użytkownika mistrzszarlej

jeeest bogusia. Martwiłem

jeeest bogusia. Martwiłem się.
Napisz mi proszę, czy gdybyś się urodziła dajmy na to w Bangkoku, to byłabyś taką rzetelną chrześcijanką jak teraz? Czy raczej "ortodoksyjną szamanką" zajadając psinę i dając się pociąć za wiarę (wtedy nie ma sumy o godz 12). 
więcej na tak długo nie znikaj:)

Portret użytkownika bogusia

I jeszcze Ci powiem, że serce

I jeszcze Ci powiem, że serce mnie boli i sz..g trafia, jak obserwuję to, o czym piszą w internecie. Nie chodzi mi o to, że o tym piszą, ale o to, że to się w ogóle dzieje. Mam na myśli zło, jakie popełniają niektórzy tzw. wierni wg przysłowia: modli się pod figurą a ma diabła za skórą, czyli hipokryzję i relatywizm moralny. To samo dotyczy pewnego odsetka kapłanów, każdy przypadek molestowania nieletnich, rozwiązłego życia, handlowania narkotykami, nieczystych machinacji finansowych o których słyszy się w mediach, wk..... mnie bardzo. Złym człowiekiem można być wszędzie, to wybory ludzi, a nie wina wiary chrześcijańskiej. Za czasów pierwszych chrześcijan było inaczej. Ludzie często musieli za wiarę nawet płacić życiem. Dziś w Europie księża często opływają w luksusy, choć nie we wszystkich krajach jest tak samo. Rozbujały konsumpcjonizm im też się udziela i wiara wielu z nich słabnie. Do tego nowopogańska moda, zmiany w moralności, więc może jeszcze doczekamy, że wrócą szamani i będą nas uczyć jadać psy. Pewnie niektórzy będą się cieszyć.

Portret użytkownika bogusia

Mistrzuszarlej, nie potępiam

Mistrzuszarlej, nie potępiam w czambuł tych ludzi, którzy jedzą inne zwierzęta, niż ja. Co do psów, jest to odrażające, tym bardziej, że sama miałam dwa psy i w naszej kulturze pies jest traktowany, jak przyjaciel człowieka. Ale zapewniam Cię, że i u nas znajdziesz na wsi "porządnych" chrześcijan, którzy robią psie sadło, ponoć w celach leczniczych i widać jest nanie popyt, bo przesądnych idiotów nie brakuje. Było o tym nieraz w telewizji i internecie. Gdyby na świecie wszędzie zapanował blackout, brakło prądu, wody, gazu i jedzenie, po pewnym czasie europejczycy jedliby nie tylko psy i koty, lecz mógłby zapanować nawet kanibalizm. Niektórzy wegetarianie twierdzą, że wszystkie zwierzęta czyją i cierpią, więc ich nie jedzą a ostatnio mówi się też o uczuciach roślin. Więc nie stawiajmy barier, nie dzielmy ludzi z tego powodu, choć dla nas są to rzeczy odrażające. A ci powiesz o rytualnym uboju?... Dajmy temu spokój. Ludzie przyjmują w większości taką wiarę, w jakiej zostali wychowani i jest też presja środowiska. Więc pewnie byłabym szamanką w Bangkoku, gdyby wszyscy wokół tacy byli, to prawda. Ale cieszę się, że żyję gdzie indziej, w europejskiej kulturze i mam wiarę a nie wierzenia. Tak to widzę. Pozdro.

Portret użytkownika waldek

Wybaczcie, że nie na temat,

Wybaczcie, że nie na temat, ale to też jest istotne: (3 cytaty)
Polski produkt eksportowy to młode dziewczyny. Katalogi z dziewczynami obfitują w zdjęcia młodych Polek. Młode, atrakcyjne Polki stały się częścią światowego seksbiznesu. I to nie tylko te porywane i siłą zmuszane do prostytucji. Ile osób zniknie w tym roku z Kraju? Ile dobrych genów zostanie wyniszczonych? Jeśli nikt tego nie powstrzyma z puli genowej wyeliminują wszystko co dobre!! Podkładają miny pod fundamenty Polski!! PO-PIS-RP-PSL-SLD-SP wszystkie te partie są bardzo złe! Miliony niewinnych cierpią z powodu ich głupich, zdradzieckich, zbrodniczych rządów! Majątek narodowy jest oddawany w obce ręce, kwiat narodu niszczony... a kwitnie kult pomyłek ewolucyjnych, patologii i plugastwa... tworzą króla głupków, księcia niedorozwoju, antysprawnego rzecznika zwyrodnialców... twory odrażające. Sprawny człowiek jest dyskryminowany, zamówienia publiczne też są tak ustawione i reformy Bonniego, że musicie zrobić z siebie psychicznego, wydłubać sobie oko lub chociaż palec uciąć, ciężarna może przystąpić do rządowego programu ''pielęgnuj warzywa'' np. ostro pić, by urodzić upośledzone dziecko... im bardziej zaszkodzisz, tym bardziej polski rząd ci to wynagrodzi! Taką zbrodniczą politykę prowadzą! premiującą to, co złe obrzydliwe i niesprawiedliwe!
Izrael Singer (ur. 1943) - były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001-“2007. Dnia 19 kwietnia 1996r. na Światowym Kongresie Żydów powiedział co cytuję - 'Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy im na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska znów nie pokryje się lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi naszych żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.' Koniec cytatu. (Wygląda na to że poniżanie i atakowanie to dla nich za mało, a teraz już nas chcą zwyczajnie wyniszczyć i zlikwidować.)
Maria Dąbrowska w zapiskach w swym dzienniku pisała pod datą 17 czerwca 1947 r. "UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków". 27 maja 1956 r. Maria Dąbrowska pisała: "Ostatnimi tygodniami byłam w Nieborowie w towarzystwie samych Żydów oprócz Anny i Bogusia. Częste ich rozmowy o wzrastaniu antysemityzmu. Czemu dziś sami są częściowo winni - bo jak można było dać sobą obsadzić wszystkie kluczowe pozycje życia Polski: prokuratury, wydawnictwa, ministerstwa, władze partii, redakcje, film, radio itp." "Uczucia nasze względem żydów nie uległy zmianie. Nie przestajemy ich uważać za politycznych, gospodarczych i ideowych wrogów Polski. Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego, że nienawidzą nas oni więcej niż Niemców, że czynią nas odpowiedzialnymi za swoje nieszczęście. Dlaczego, na jakiej podstawie, to pozostaje tajemnica duszy żydowskiej, niemniej jest faktem nieustannie potwierdzanym."
Jakie jest źródło tej nienawiści i tego okrutnego postępowania ? Według mnie to bierze swój początek z okresu zaborów gdy okupanci chętnie posługiwali się przeciwko Polakom właśnie napływowymi Żydami, którzy w zamian za stanowiska, ziemie, przywileje, złoto, ciężko pracowali dla zaborców w pocie czoła jak się to mówi. Potem odzyskanie niepodległości przez Polskę było dla nich okropnym ciosem i szokim... ciosem dla ich interesów i układów z władzami zaborczymi. Zauważcie Polacy, że wszelkie późniejsze ich knowania, tak naprawdę miały za cel ponowne wtrącenie Polski pod obce panowanie.

Portret użytkownika bogusia

Chyba nikt nie ma pojęcia,

Chyba nikt nie ma pojęcia, co/kto to jest, ale jak popatrzę na moją malutką gipsową figurkę Archanioła Michała z mieczem (może świetlnym),to trochę podobne to zjawisko (i wygląda jakby miał kręcone włosy). A może to coś zupełnie innego, kto wie?

Strony

Skomentuj