Anielska postać zaobserwowana na niebie nad Argentyną

Kategorie: 

Źródło: andrea perez simondini

Bardzo ciekawy incydent miał miejsce w sobotę, 4 sierpnia 2018 roku, około 5 rano w mieście Cordoba, w Argentynie. W obszarze byłego Aeroklubu, w dzielnicy Ramon Carrillo i kampusie Narodowego Uniwersytet Villa Maria, strażnik nocny był świadkiem obserwacji niezidentyfikowanego humanoida, który jego zdaniem nie przypominał człowieka.

 

Eduardo, strażnik jednej z sąsiednich firm (BPB), zobaczył kilka świateł poruszających się po polu za budynkiem firmy. Postanowił więc to zbadać, lecz kiedy przybył na miejsce zdarzenia, około 200 metrów od jego Pozycji, znalazł kilka okrągłych znaków na spalonej trawie. Podążając dalej ścieżką mężczyzna natknął się na niezidentyfikowane stworzenie, które przykucnęło na ziemi, a następnie uciekło do krzaków.

"Widziałem coś podobnego do zwierzęcia ... ale to nie było zwierze, więc krzyknąłem, a potem zacząłem strzelać z pistoletu, pociski zdawały się jednak trafiać w powietrze." - twierdzi świadek zjawiska

Na filmiku można zobaczyć a nawet usłyszeć przestraszonego Eduardo w momencie, gdy biegnie za dziwnym stworzeniem i ostatecznie poddaje pościg. Z tego co obecnie wiadomo, ani firma która jest właścicielem tej ziemi, ani okoliczne władze nie rozpoczęły śledztwa w tej sprawie. 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj