Anioł nad wsią Afanasiewo

Kategorie: 

Źródło: http://newinform.com/

Zdjęcia i filmy chmur o nietypowych kształtach wzbogacą dziś kolekcję ludzi poszukujących wspaniałych wrażeń i górnolotnych przeżyć. Rozentuzjazmowani świadkowie wciąż opowiadają o niezwykłym zdarzeniu, które miało miejsce w Rosji.

 

 

 

Nad głowami obywateli z chmury nagle utworzył się prawdziwy anioł.

 

Widzowie tego spektaklu, który miał miejsce w niebie nad częścią trasy Lipieck – Tambov we wsi Afanasiewo Pietrowskie w rejonie tambowskim, zarejstrowali wszystko kamerą. Później autor umieścił film w Internecie i ukrasił go mistyczną muzyką.

 

Wcześniej podobne rzeczy działy się już rzekomo nad Lipieckiem, ale nie udało się ich zapisać. Potem chmury nad miastem przekształciły się w postać płyt lub UFO, przypominające ogromną meduzę. Dyskusje na temat tego dziwnego incydentu wciąż nie ustają w sieci.
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika kit

Hmmm, chodzi o to, że

Hmmm, chodzi o to, że ciekawostką faktycznie jest ta chmura, czy chodzi o to, że ciekawostką jest to, że ktokolwiek się zainteresował taką chmurą i ją sfilmował?
...bo jeżeli to pierwsze to chyba najwyższy czas wypuścić tallina z piwnicy.

Strony

Skomentuj