Annunaki mogli wylądować w Afryce

Kategorie: 

Annunaki - źródło: http://esophoria.org

Annunaki to istoty, które według opowieści starożytnych Sumerów, panowały kiedyś na Ziemi. Co więcej z opisów wynika, że rasa ta w dużej mierze odpowiada wizerunkowi chrześcijańskich aniołów. W Internecie pojawiły się plotki, że przedstawiciel tej rasy, zwany Marduk, powrócił na Ziemię.

 

Redaktorzy witryny internetowej veteranstoday.com zauważyli dziwne zgrupowanie prezydentów USA w Afryce. W jednym momencie znaleźli się tam Bill Clinton, George W. Bush oraz urzędujący aktualnie Barack Obama. Dwóch z nich spotkało się w Senegalu. Pojawiły się pogłoski, że to nagłe zainteresowanie czarnym lądem nie jest przypadkiem i dzieje się tam coś godnego uwagi.

[ibimage==18247==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Artykuł zamieszczony przed kilkoma dniami wskazuje na te poszlaki, z których redaktorzy veteranstoday.com wyciągają wniosek, że wizyty w Afryce to tak naprawdę spotkania z "królem" Annunakich, który powrócił sprawdzając stan swoich włości rządzonych przez zależne od tej "trzeciej siły" elity światowe. Z dostępnych informacji wynika, że do spotkania doszło podobno w Tanzanii lub w Senegalu.

[ibimage==18248==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Z tego, co sugerują redaktorzy tej witryny wynika również, że przylot Marduka może być zwiastunem powrotu "międzywymiarowej planety Nibiru", która jest podobno domem tych istot opisanych w starożytnych tekstach. W treści artykułu na ten temat jest dużo więcej szczegółów i każdy może sobie sam wyrobić opinię, czy jego zdaniem możliwe jest to, że świat rządzony jest do dzisiaj przez sługi jakiegoś pozaziemskiego bóstwa, które właśnie powróciło na Ziemię. Zachęcamy do sięgnięcia do źródła.

[ibimage==18249==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Jacek

Marduk to złe bóstwo -

Marduk to złe bóstwo - Kosmita ! Zmiennokształtny z Imperium Oriona ! 309 tys. lat temu podbili Ziemię i nas bazpardonowo eksploatują - żywią się naszym cierpieniem i złymi emocjami,  nawet ludzkim mięsem. Manipulują nami duchowo i psychicznie i za pomocą potwornej technologii. Jeśli Federacja Galaktyczna - dobrzy Kosmici - nam nie pomoże będziemy mieć przechlapane gdy Annunaki wylądują na Ziemi !!? Bo dążą do totalnego zniewolenia Ludzkości !!! Stąd teraz elity światowe tak się spieszą aby wprowadzić NWO - New World Order - aby nas totalnie zniewolić i kontrolować, a nawet w dużej większości eksterminować ! www.przeslanie.com

Portret użytkownika piter

Cala ta sytuacja kojarzy mi

Cala ta sytuacja kojarzy mi sie z podroza  3 Kroli ( prezydenci USA), ktorzy "zauwazywszy" gwiazde betlejemska( byc moze koneta Ison) i uznajac to za znak narodzin mejsasza wyruszyli w daleka podroz na spodkanie i powitanie syna Bozego. Fakty koliduja ze saba ale jak jest naprawde "oni" to wiedza.
 

Portret użytkownika pulsar

Drogi Adminie,... Istoty

Drogi Adminie,...
Istoty niewidzialne, które opisuje wiele kultur przypisując im także różnie nazwy, to w zasadzie jedne i te same istoty. Dużo światła rzuca na nie Biblia, ale i nie tylko.
Istoty te w Biblii nazwanie były Synami Bożymi, gdyż miały take same "ciało" i naturę jak sam Bóg, który to był ich twórcą. Biblia wyraźnie wskazuje, iż Bóg uczynił istoty materialnie i niematerialnie, zwane Duchowymi, które są zapewne jakimiś inteligentnymi osobowościami z "ciałami" z nieznanej nam energii.
Skoro zatem zamiarem Boga było stworzyć świat materialny, to uczynił sobie pomocników by administrowali powiększającym sie światem materialnym.
Dlaczego tak sądzę ?!
Wystarczy popatrzeć na wszelkie dzieło stwórcze, by stwierdzić, iż Bóg lubi różnorodność.  Zatem należy domniemywać że zamiarem Boga jest stworzenie różnorakich istot materialnych na przeróżnych planetach całego wszechświata.
Zatem, jeśli owe Istoty mają pomagać Bogu w administrowaniu tego wszechświata zaglądając do wielu różnych inteligentnych stworzeń, to same muszą być bezkształtne, by móc przybrać zmaterializowaną postać mieszkańców danej planety. Tłumaczyło by to zdolność do zmiennokształtności.
Tłumaczy to też nazewnictwo jakie im nadano np: Biblia mówi o niektórych z nich Aniołowie, co oznacza "posłańca". Innych nazywa Cherubami, co oznacza "opiekuna". Zatem ich biblijne nazwy "Aniołowie, Cheruby czy Serafy" - są tylko nazwami ich profesji jakie wykonują - coś jak nasze nazwy zawodów.
Muszą także przejawiać jakąś część władzy nad materią, a skoro nad nią to i nad energią z której ta materia jest uczyniona. Zatem mają możliwość działań na materii i energii, a skoro już mowa o energii, to światło widzialnie także jest energią, (co nie trzeba tu nikomu tłumaczyć) więc mają zdolność do ujawniania się naszym oczom tak jak chcą. Mogą przybrać holograficzną postać każdej istoty istniejącej, a także i wymyślonej (patrz - mitologia), a i przybrać kształt przedmiotu czy obiektu. Stąd cały wysyp wszelakich obiektów UFO, Orbów, czy objawień religijnych w różnych religiach na ‌świecie.
Piszesz, iż Annunaki panowały kiedyś na świecie. Powiem więcej - one nadal panują nad światem. A raczej nie dlatego, że powróciły na ziemię, a dlatego że zostały tu na nią zegnane przez samego Boga i są tu od samego początku istnienia człowieka, gdyż ziemia stała się ich więzieniem. Oczywiście dla tych istot które zbuntowały się przeciwko Bogu.

Strony

Skomentuj