Annunaki mogli wylądować w Afryce

Kategorie: 

Annunaki - źródło: http://esophoria.org

Annunaki to istoty, które według opowieści starożytnych Sumerów, panowały kiedyś na Ziemi. Co więcej z opisów wynika, że rasa ta w dużej mierze odpowiada wizerunkowi chrześcijańskich aniołów. W Internecie pojawiły się plotki, że przedstawiciel tej rasy, zwany Marduk, powrócił na Ziemię.

 

Redaktorzy witryny internetowej veteranstoday.com zauważyli dziwne zgrupowanie prezydentów USA w Afryce. W jednym momencie znaleźli się tam Bill Clinton, George W. Bush oraz urzędujący aktualnie Barack Obama. Dwóch z nich spotkało się w Senegalu. Pojawiły się pogłoski, że to nagłe zainteresowanie czarnym lądem nie jest przypadkiem i dzieje się tam coś godnego uwagi.

Artykuł zamieszczony przed kilkoma dniami wskazuje na te poszlaki, z których redaktorzy veteranstoday.com wyciągają wniosek, że wizyty w Afryce to tak naprawdę spotkania z "królem" Annunakich, który powrócił sprawdzając stan swoich włości rządzonych przez zależne od tej "trzeciej siły" elity światowe. Z dostępnych informacji wynika, że do spotkania doszło podobno w Tanzanii lub w Senegalu.

Z tego, co sugerują redaktorzy tej witryny wynika również, że przylot Marduka może być zwiastunem powrotu "międzywymiarowej planety Nibiru", która jest podobno domem tych istot opisanych w starożytnych tekstach. W treści artykułu na ten temat jest dużo więcej szczegółów i każdy może sobie sam wyrobić opinię, czy jego zdaniem możliwe jest to, że świat rządzony jest do dzisiaj przez sługi jakiegoś pozaziemskiego bóstwa, które właśnie powróciło na Ziemię. Zachęcamy do sięgnięcia do źródła.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Jacek

Marduk to złe bóstwo -

Marduk to złe bóstwo - Kosmita ! Zmiennokształtny z Imperium Oriona ! 309 tys. lat temu podbili Ziemię i nas bazpardonowo eksploatują - żywią się naszym cierpieniem i złymi emocjami,  nawet ludzkim mięsem. Manipulują nami duchowo i psychicznie i za pomocą potwornej technologii. Jeśli Federacja Galaktyczna - dobrzy Kosmici - nam nie pomoże będziemy mieć przechlapane gdy Annunaki wylądują na Ziemi !!? Bo dążą do totalnego zniewolenia Ludzkości !!! Stąd teraz elity światowe tak się spieszą aby wprowadzić NWO - New World Order - aby nas totalnie zniewolić i kontrolować, a nawet w dużej większości eksterminować ! www.przeslanie.com

Portret użytkownika piter

Cala ta sytuacja kojarzy mi

Cala ta sytuacja kojarzy mi sie z podroza  3 Kroli ( prezydenci USA), ktorzy "zauwazywszy" gwiazde betlejemska( byc moze koneta Ison) i uznajac to za znak narodzin mejsasza wyruszyli w daleka podroz na spodkanie i powitanie syna Bozego. Fakty koliduja ze saba ale jak jest naprawde "oni" to wiedza.
 

Portret użytkownika pulsar

Drogi Adminie,... Istoty

Drogi Adminie,...
Istoty niewidzialne, które opisuje wiele kultur przypisując im także różnie nazwy, to w zasadzie jedne i te same istoty. Dużo światła rzuca na nie Biblia, ale i nie tylko.
Istoty te w Biblii nazwanie były Synami Bożymi, gdyż miały take same "ciało" i naturę jak sam Bóg, który to był ich twórcą. Biblia wyraźnie wskazuje, iż Bóg uczynił istoty materialnie i niematerialnie, zwane Duchowymi, które są zapewne jakimiś inteligentnymi osobowościami z "ciałami" z nieznanej nam energii.
Skoro zatem zamiarem Boga było stworzyć świat materialny, to uczynił sobie pomocników by administrowali powiększającym sie światem materialnym.
Dlaczego tak sądzę ?!
Wystarczy popatrzeć na wszelkie dzieło stwórcze, by stwierdzić, iż Bóg lubi różnorodność.  Zatem należy domniemywać że zamiarem Boga jest stworzenie różnorakich istot materialnych na przeróżnych planetach całego wszechświata.
Zatem, jeśli owe Istoty mają pomagać Bogu w administrowaniu tego wszechświata zaglądając do wielu różnych inteligentnych stworzeń, to same muszą być bezkształtne, by móc przybrać zmaterializowaną postać mieszkańców danej planety. Tłumaczyło by to zdolność do zmiennokształtności.
Tłumaczy to też nazewnictwo jakie im nadano np: Biblia mówi o niektórych z nich Aniołowie, co oznacza "posłańca". Innych nazywa Cherubami, co oznacza "opiekuna". Zatem ich biblijne nazwy "Aniołowie, Cheruby czy Serafy" - są tylko nazwami ich profesji jakie wykonują - coś jak nasze nazwy zawodów.
Muszą także przejawiać jakąś część władzy nad materią, a skoro nad nią to i nad energią z której ta materia jest uczyniona. Zatem mają możliwość działań na materii i energii, a skoro już mowa o energii, to światło widzialnie także jest energią, (co nie trzeba tu nikomu tłumaczyć) więc mają zdolność do ujawniania się naszym oczom tak jak chcą. Mogą przybrać holograficzną postać każdej istoty istniejącej, a także i wymyślonej (patrz - mitologia), a i przybrać kształt przedmiotu czy obiektu. Stąd cały wysyp wszelakich obiektów UFO, Orbów, czy objawień religijnych w różnych religiach na ‌świecie.
Piszesz, iż Annunaki panowały kiedyś na świecie. Powiem więcej - one nadal panują nad światem. A raczej nie dlatego, że powróciły na ziemię, a dlatego że zostały tu na nią zegnane przez samego Boga i są tu od samego początku istnienia człowieka, gdyż ziemia stała się ich więzieniem. Oczywiście dla tych istot które zbuntowały się przeciwko Bogu.

Portret użytkownika alec

Kiedyś może bym się z tego

Kiedyś może bym się z tego wyśmiał. Jednak parę dobrych lat temu miałem jasny sen z tym kosmitą, typ był mistrzem iluzji i sporym negatywem pasożytujacym na ludziach. Spotkanie z nim było bardzo traumatyczne, a gdy się wybudziłem, byłem caly spocony i siedziałem na łóżku...

Portret użytkownika bogusia

Tu żadnym facetom nie wierzę,

Tu żadnym facetom nie wierzę, nie wiadomo kto jest kim, można mieć nawet kilka pseudo. Poza tym, a nuż się jakiś przebrany szarak trafi? Życie jest szalone, ale tak ryzykować, to już byłaby przesada.

Portret użytkownika jaa

jeżeli dobrze rozumiem to

jeżeli dobrze rozumiem to amerykańscy prezydenci byli niby mianowani przez tegoż co niby przyleciał do tego żeby rządzić? W sumie to chyba test na inteligencję. Bo skoro ten gościu był tu podobno ileś tysięcy lat temu to jak on mianował tychże prezydentów na swoich współzarządców. I co niby to oni teraz mu zdawali raport z tego co zrobili a czego nie zrobili? I tylko oni byli tymi zarządzającymi? Z drugiej strony Busch to już chyba niezbyt dużo pamięta z tego co robił gdy był prezydentem. A co do Afryki. Może chodzi o to, że Chiny tam się na dobre rozgościły i Amerykanie zostają w tyle? A, że Obama jest jakby nie było potomkiem tego kontynentu to może dyplomatycznie próbują przejąć ile się da. A ci drudzy może byli tam wcześniej po to żeby przygotować grunt pod spotkanie. Bo, że ten niby kosmita chciał się z nimi spotkać w Afryce i to z trzema to jakoś dziwnie mi nie pasuje.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jestem w podziwie, fundacja

Jestem w podziwie, fundacja nautilus stwierdza fakt istnienia Super Bytu ! Pozdrawiam fundacje nautilus i gratuluje filmu o emilcinie i o Jackowskim ! Życzę wszystkiego najlepszego i owocnych badań nad rzeczywistością ludzi na planecie Ziemia ! Smile
Powstał film dokumentalny o Krzysztofie Jackowskim. Prezentujemy zwiastun, który zawiera jasny "message" Jackowskiego - Bóg istnieje! O tym samym mówimy od dawna. Ateiści popełniają paskudny błąd negując istnienie Boga i jednocześnie naiwnie myśląc, że są "postępowi", są przeciwko "ciemnogrodowi i naiwnym głupkom wierzącym w dobrego dziadka z brodą". Ale tutaj razem z naszym przyjacielem Krzysztofem Jackowskim mówimy jednym głosem - Bóg istnieje! W tym punkcie wszystkie światowe religie mają rację. Ich spory dotyczą jedynie nieistotnych szczegółów... Zobaczcie zwiastun filmu, w którym także mamy "swoją małą cegiełkę"!
 
ZŁODZIEJCUDZYCH MYŚLI - zwiastun filmu o Krzysztofie Jackow
 
http://www.youtube.com/watch?v=8A7OXbbc3Ks&feature=player_embedded

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Robaczkowa

To dopiero trzeba mieć

To dopiero trzeba mieć wybujałą fantazję, żeby spotkanie kilku wpływowych facetów tłumaczyć ,,nowym przybyciem na Ziemię naszych twórców"! A gdzie najprostsze wytłumaczenia? Może coś tam ustalają, coś knują. Może nawet jakieś ryby lub czarne bunga-bunga zorganizowali. Ale spotkanie z królem Annunakich? Taki pomysł to absurd!

Portret użytkownika marek1234

"Annunaki to istoty, które

"Annunaki to istoty, które według opowieści starożytnych Sumerów, panowały kiedyś na Ziemi. Co więcej z opisów wynika, że rasa ta w dużej mierze odpowiada wizerunkowi chrześcijańskich aniołów"
To działa w dwie strony ,polecam księge Henocha najlepiej Etiopską.
Pamiętajcie bracia i siostry Jezus nie da wam utonąć w kłamstwie.Jedno dał Bóg imie na ziemi w którym jest zbawienie.
Króluj nam Chryste .

Portret użytkownika black.serpent

Ciekawa lektura, ale

Ciekawa lektura, ale zastanawiam się jaki to wszystko ma cel, kim właściwie jestem, po co faktycznie zostałem stworzony, czy jestem może tylko eksperymentem, zabawką w rękach superolbrzyma ? Czym w rzeczywistości jest ta nagroda dla wiernych Bogu ? Całokształt chrześcijaństwa coraz bardziej wydaje się być kultem masochizmu w najczystszej postaci. Nie chcę nikogo urazić, ale niestety tak to widzę z perspektywy czasu. Zwątpienie rośnie w miarę istnienia...

Portret użytkownika ignorant prześmiewca

chyba nie będę odosobniony w

chyba nie będę odosobniony w stwierdzeniu - po przeczytaniu tego niusa zaczynam poważnie się obawiać [ciach] (bez obrazy) mam pytanie skoro to było potajemne spotkanie to skąd się autor tego niusa dowiedział o nim ? może ananuki mu podszeptują ?
edit: skasowane
Moderator

Portret użytkownika Krzysiek

Zapewne coś sie niezwyklego

Zapewne coś sie niezwyklego dzieje.Pewnie prezydenci zostali wezwani do Afrtyki aby zdac raport ze swoich rządów z ostatnich lat. Moze o Marduku sie zrobi sie troche głosniej bo w koncu zyjemy w niezwyklych czasach 2013-2015 w tych latach zapewne sie cos wydarzy jak donosi wiele zrodel.

Portret użytkownika KKTD

Jakby wam pokazać niezbite

Jakby wam pokazać niezbite dowody na cokolwiek czego nie ma w tv to powiecie że to bzdury, domysły i spekulacje.
I nie mówię że te wiadomości to nie podważalna prawda. Ale godne zastanowienia jest to że byli i obecny prezydent spotykają się "w TAJEMNICY" gdzieś tam.

Portret użytkownika Zenek

Annunaki sa biali, w afryce

Annunaki sa biali, w afryce trwają przygotowania do zalania Europy "stateczkami" z przepowiedni o Klimuszki. "Stateczkami" z hordami rządnych serc i wnętrzności chrześcijan "czarnymi" yahwistami. Ich aniołami.
 
 
Marduk jest bohaterem słowiańskich bajek dla dzieci.

Portret użytkownika bogusia

Diabeł może wykorzystywać nie

Diabeł może wykorzystywać nie tylko treść przepowiedni ale także tekst Biblii. Jedna z wielu opcji to film na YouTube:  Historia Teorii Spiskowej - 6000 lat kolonizacji - od Edenu do Armagedonu. I nie mówcie od razu, że to na pewno świrostwo.

Portret użytkownika mistrzszarlej

aha, no to jasne, już nie

aha, no to jasne, już nie "opłaca" się zakładać konta Smile co do wyrażania opini, to na pewno wyraziałaś swój stosunek względem nieumiejętności przyjęcia perspektywy innego sposobu myślenia. Mamlanie jak na religii w podstawówce jest po prostu dobre w podstawówce, a może już nie, to nie czasy jezuickie, o nie.
Co do nierejestrowania się, uważam że masz wewnętrzne opory (związane z bogobojnią), które nie są związane z rzekomym wyjazdem, czy coś.
Tak czy siak będziesz aktywna.
Życzę odwagi. 

Portret użytkownika bogusia

Nie jest tak źle, jak

Nie jest tak źle, jak myślisz. Zawsze ciekawiło mnie to, co ludzie kolejno odkrywają. Zapoznałam się z różnymi teoriami jak, Denikena, Sitchina, Icke, Swierdlowa, chanelingami Bashara, "Zakazaną archeologią" Cremo. zasadami filozofii totalizmu. Lubię oglądać materiały dotyczące archeologii, historii, mitów, ufo, ale stosunku do chrześcijaństwa nie zmieniłam.
Jak zauważyłam, na tej stronie jest więcej zwolenników kreacjonizmu, nie tylko ja. Więc nie mam powodu mieć oporów. Jak pewnie zauważyłeś, nie mam negatywnych uczuć w stosunku do innych wyznań ani do ateistów. Każdy ma prawo do własnego zdania i należy to szanować. Podałam swoje przemyślenia i tyle. Inni moje posty również uszanowali, za co dziękuję.
Być może po powrocie z "rzekomego wyjazdu" zarejestruję się.

Portret użytkownika mistrzszarlej

jasne, nie mówię o Twoich

jasne, nie mówię o Twoich zainteresowaniach, lecz bardziej co z nich wynika. Szanuję Twoje zdanie, to chcę podkreślić. lecz w perspektywie twardych faktów, co do potrzebnej zmiany (redefiniownia bardziej) myślenia i odczuwania religii rzym-kat, mówisz o diable co podrzuca jakieś chochliki. pisząc wczesniejszy post miałem na myśli właśnie to.
W każdym razie życzę miłego wyjazdu, nie tylko rzekomego:) 
P.S. Jedziesz z Bacą "szabrować" piramidę "odkrytą" przez niego? Smile

Portret użytkownika bogusia

Jadę do rodziny na wieś na

Jadę do rodziny na wieś na lato. Zachęcam do ostrożności w interpretowaniu faktów takich jak kręgi zbożowe, chwalenie się kosmitami lub wizyty z 8 galaktyki - i tyle. Może to chochliki. Miłych wakacji.
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mistrzszarlej

broń boże :) agresja, w

broń boże Smile agresja, w żadnym wypadku. ot, po prostu rozmowa ...
szczerze, to  rozmowa z bogusią mnie interesuje. Co do ślepoty, to zależy w jaki sposób definiujesz to pojęcie, na pewno nie jest bogusia osobą rzucającą słoik z fekaliami w obronie krzyża. Podjąłem temat dotyczący retoryki i w moim odczuciu zrobiłem tylko tyle. ....i jeszcze raz .....
Miłego dnia.

Skomentuj