Anomalia księżycowa w kształcie wieży może być reliktem obecności obcych

Kategorie: 

Dziwne struktury księżycowe

Na nowym zdjęciu fragmentu powierzchni Księżyca opublikowanym przed kilkoma dniami zlokalizowano anomalię, która, albo jest niezwykle dziwną formacją naturalną, albo wręcz przeciwnie jest jakiegoś rodzaju struktura wyrastającą z rzekomo jałowej powierzchni srebrnego globu.

 

Niektórzy badacze już teraz nazywają to znalezisko "wieżą" z Księżyca i trzeba przyznać, że wygląda to dosyć podobnie do budynków znanych nam z lotnisk, w których znajduje się kontrola lotów. Tylko, że taka konstrukcja nie ma przecież prawa istnieć na powierzchni naszego satelity, bo ludzkość dotarła tam podobno 40 lat temu, ale nikt przecież wtedy nic nie budował na tym globie.

 

Warto też dodać, że powyższy przykład księżycowej anomalii jest tylko jednym z wielu, które odkryto na przestrzeni lat. Wcześniej na zdjęciach lokalizowano też obiekty, które wyglądały na wieże i kopuły. Nigdy jednak nie potwierdzono żadnej z tych obserwacji a środowisko naukowe w ostateczności zawsze zakłada, że dowolna dziwaczna struktura, jaką wskazują entuzjaści, to nietypowa formacja naturalna. Czy tym razem jest podobnie? Każdy może sam ocenić sięgając do oryginalnego zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika andy V

Nie ma się co tak podniecać.

Nie ma się co tak podniecać. Zastanówmy się spokojnie. Więc tak... na sedes to jest za wysokie, w takim razie to pewnie jest śmietnik w którym ktoś nie zamknął klapy po użyciu. Teraz trzeba się przyglądać czy przyjedzie SITA czy REMONDIS i wszystko jasne.

Portret użytkownika eloziombazaspoko

HEHEHEHESZKI a to dofcipnisie

HEHEHEHESZKI a to dofcipnisie z was...
Fajna zależność ma miejsce gdy :
 
- zjawisko da się wytłumaczyć, tzn atrtefakt kamery i wszystko jasne. 
- zjawiska nie potrafimy wytłumaczyć - ośmieszamy je wymyślnymi sucharami..no bo co nam zostaje
 
Ale nikt nie podał logicznego - powtarzam logicznego wyjaśnienia tego co znajduje się na tym zdjęciu...

Portret użytkownika księżycowy

Będzie logicznie, po

Będzie logicznie, po obróceniu tego zdjecia o 180 stopni. Wtedy zobaczycie, że to żadna wieża tylko ... wielki głaz na brzegu krateru i jego cień po przeciwnej stronie. To tylko maleńki fragment dużego zdjęcia z satelity LRO. Miejsce to znajduje się na Mare Orientale - na zachodniej półkuli Księżyca.

Portret użytkownika lukasz.jakistam.9

Ja tam jestem zdania że od

Ja tam jestem zdania że od dawna są bazy na księżycu kto wie może też na innych planetach.Pytanie dlaczego rządy ukrywają istnienie innych ras skoro i tak używamy ich technologi.Może boją się że cała religia by się rozsypała a może nie ujawniają prawdy dla naszego bezpieczeństwa wiedząc że nie mielibysmy szans w bezpośrednim starciu i czekają aż bedziemy mieli szanse by im się przeciwstawić.Sądze że jest dużo ras zamieszkujących wszechświat i stawiam lewą ręke i prawe jądro że wiekszość z nich nie jest przyjaznie nastawiona jak E.T.Te wszystkie filmy S-F to może tak naprawde przeciek  kontrolowany by przygotować nas jednocześnie nie wzbudzając podejrzeń!!!Bo skoro obcy są zdolni do podróży między planetarnych a kto wie czy nie miedzy galaktycznych to kto stanoł by im na drodze żeby nie szpiegować każdego naszego ruchu 

 
Przekonanie o tym, że świat jest taki, jakim ci się wydaje, jest bardzo głupie (...) Świat to tajemnicze miejsce. Szczególnie o zmroku-Castaneda
 Możemy albo uczynić siebie nieszczęśliwymi, albo silnymi. W obu wypadkac

Portret użytkownika Sabthan

Gdyby tak było, to takiej

Gdyby tak było, to takiej wiedzy nie dałoby się ukryc! Gdnyby obcy chcieli z nami nawiązac kontakt albo nawet ujawnić że się tu pojawiaja NAPRAWDE, to zrobiliby to na skalę ogólnoświatowa.
Wydaje mi się że sa 2 powody:
1.Lekcewarzą nas bo wiedzą, że MY ludzie, tak naprawdę chcielibyśmy TYLKO ich technologii-nawet za cene ich zycia!
2.Od dawna nie ma ich tu, jesli kiedykolwiek byli. Nasza natura jest zła, jesteśmy militarystami. Kto chciałby się zadawać z tak nieokrzesaną rasą istot które nie potrafią zapanowac nad swoimi emocjami czego wyrazem sa nieustanne wojny.Być może jest to etap ktory każda rasa musi przejść [jeśli sa inne].
Stawiam więc na oba powody.I nie wierzę, żeby na Ziemi z rozmysłem rozbijały sie obce  sondy czy statki.To bzdura z gatunku SF.
Ludzie to gatunek skazany na zagładę - chyba że wydarzy się cud, który zmieni mentalność tej rasy.
Ale tak długo jak długo nie dotknie Ziemi kataklizm globalny, ludzie się nie zmienią!
Pozdrawiam
 

Portret użytkownika SAH

A ja myślę że to jest USO

A ja myślę że to jest USO czyli Unidentified Standing Object i doskonale na tym zdjęciu z wielką precyzją  wykonanego widać że nic nie widać brawo NASA brawo w ramach cięć budżetu macie "nagrywatory"  Nokia jak co niektórzy tutaj dobrze nam znani badacze i łowcy UFO .

Portret użytkownika conew

Na pierwszy rzut oka wygląda

Na pierwszy rzut oka wygląda to dla mnie jak posąg z wysp wielkanocnych.
Niestety ze względu na inteferencje atmosferyczne mozna wyraźnie oglądać księżyc tylko z powiekszeniem 250x, ja mam teleskop który wyciąga 300x ale już mi delikatnie obraz faluje, co nie zmienia faktu że widzę tam takie struktury ze nikt mi nie wmówi ze to naturalne, bo jak wytłumaczyć pentagram w pentagramie wyryty na powierzchni luny?
Tak wiec tyle co do amatorskich fotek. Co do agencji naukowych to one mają very large telescope ktury jest wyposażony w technikę filtrowania zakłóceń atmosferycznych wiec oni z ziemi mogli by zrobić fotkę resztką misji apollo, no moze nie tak dobre by widać było szczegóły chodzika ale jego samego mozna rozpoznać, wiec wierze taką jak ta już bez problemu. A amerykańskie wojo ma taki sprzęt na orbicie ze patrząc z orbity na 1 euro powiedzą ci z jakiego kraju jest obrazek na nim.
 
Tak wiec można tylko przypomnieć ludzią ze jest zakaz dla naukowców fotografowania pewnych objektów na ziemi i w kosmosie. Zresztą nie tylko takie zakazy istnieją, SETI ma zakaz informowania o przechwyconych wiadomościach, historyczne WOW było akcją PR. Zakaz odwiedzania pod karą śmierci cywilów antarktydy, moze boją sie interview wuja Adolfa w neu schwabenland?
pelno jest szlabanów a ludzie na to nic. Dziwne nie? 

Portret użytkownika Ihsen777

Skąd wiesz, że pod karą

Skąd wiesz, że pod karą smierci? ja nie widziałem czegoś takiego udokumentowanego ... że ktoś tam niby popłynał i nie wrócił to może dlatego że już nie chciqł wracać do tego syfu ?

Portret użytkownika conew

Wojsko chroni by nikt nie

Wojsko chroni by nikt nie wpłyną  wiec jak sie sprzeciwstawiasz i i tak plyniesz dalej to ci sie na pokład wybija i cie aresztują za stawianie oporu, a jak masz szybszą łudź niż oni i nie mogą cie dogonić to myślisz ze co, dadzą sobie spokój?

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli o kosmosie mówicie to

Jeżeli o kosmosie mówicie to proponuje takie oto zdjęcie, przedstawia obraz Ziemi i księżyca z dużej odległości

 
dziwną rzeczą z dziedziny bogów ludzkości jest to:
poemat, datowany na ok. 1000 r.
przed Chr., jest zatytułowany „Dialog o nędzy
ludzkiej" albo „Teodycea babilońska"  i był on porównywany z Hiobem i Kohletem. Dzieło to
jest akrostychem składającym się z dwudziestu siedmiu zwrotek po jedenaście wierszy każda. Jest
to dialog, podobnie jak w Hiobie, ale bohaterami są:
cierpiący i jego współczujący przyjaciel. Ten
pierwszy jest zdania, że cierpienie i zło pozostają
w konflikcie ze sprawiedliwością bogów, co ilustruje
wieloma przykładami. Narzeka więc, że
urodził się, gdy rodzice byli już w podeszłym wieku
i wkrótce został sierotą. Dlaczego bogowie nie
bronią takich bezradnych istot? Jego przyjaciel
przypomina mu, że wszyscy muszą umrzeć - nawet
nasi rodzice - i że dobrobyt jest skutkiem pobożności
itd. Dialog porusza inne tematy: Dlaczego
pierworodny ma być faworyzowany kosztem
później urodzonych dzieci? Dlaczego przestępstwo
się opłaca? Przyjaciel cierpiącego odpowiada
ze współczuciem, nigdy - w przeciwieństwie
do „przyjaciół" Hioba - nie oskarża go o grzech
i nie mówi, że zasługuje na swoje cierpienie. Jednakże
pocieszenie przyjaciela jest wątpliwe; wciąż
powtarza stare przekonanie, że pobożność zostanie
nagrodzona; w końcu jednak czyni zaskakujące
wyznanie, że bogowie stworzyli ludzi jako
złych i że „dali wykrętną mowę ludzkiemu plemieniu.
W kłamstwo, a nie prawdę, wyposażyli
ich na zawsze"
 
nie wiem co sądzić o tym ale miejmy nadzieję że nie jest to prawdą !
 
Zdjęcie Sfinksa z dnia dzisiejszego oraz najstarsze zdjęcie lotnicze tego terenu..., natura to potęga !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika borek

ty obrażasz moje uczucia

ty obrażasz moje uczucia pisząc takie koment jak nie chcesz słuchać bełkotu pijaków to nie wchodzisz do knajpy , jak nie chcesz widzieć prostytutki rozebranej nie idziesz do burdelu , a jak nie chcesz czytać o innych matkach boskich jak twoje nie wchodzisz na innemedium , jak chcesz czytać o swojej matce boskiej księżycowej to pewnie ksiądz rydzyk ma swoje forum - z pewnością nikt tam z tu piszących nie wejdzie i nie będzie ci zamykał ust możesz pisać wszystko na temat swojego boga i pochdnym niemu świętych bardzo podoba mi się nazwa tego czegoś tam na monie matka boska księżycowa Smile


e-mail [email protected]
gg 2701808

Portret użytkownika zosia

Sanktuarium Polskie - bardzo

Sanktuarium Polskie - bardzo dobrze ,że wierzysz w Stwórcę ,pamiętaj tylko ,że każdy wybrał sobie swoje życie sam i ma za zadanie przejść swoją drogą przez obrane doświadczenia.
Oczywiście ,że należy nawoływać do powrotu na drogę cnoty ,co w dzisiejszym świecie jest dalekie od rzeczywistości,ale nie wiem czy akurat ten portal jest odpowiednim miejscem?
Poza tym nikt nie obraził nikomu uczuć religijnych ,więc Twoje stwierdzenie to demagogia i Twoje przekonanie ,którego nikt nie potwierdza ,co oznacza ,że to Twój punkt widzenia ,chyba odrwany od realiów.
 

Portret użytkownika SAH

Sanktuarium Polskie ja mam

Sanktuarium Polskie ja mam gdzieś wyznania takie jak Islam , chrześcijaństwo , Muzułmanów itp. A dla tego bo nawołując do miłości bliźniego i czynienia dobra prowadzą wojny i zabijają nie winnych ludzi . Są zakłamani nauczają wiernych w ten sposób ale chyba tylko by kapłanom nic złego nie robili a sami do tych nauk się nie stosują . To banda złodziei , morderców , i zwyrodnialców nie wspomnę o pedofilach . A Ty Sanktuarium ........ chyba za dużo u księży na kolanach przebywasz i dlatego takie bzdety piszesz dzieciaku ............

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ozyrys

Sanktuarium Polskie -jesteś

Sanktuarium Polskie -jesteś jak wrzód na dupie.Czepiasz się zupełnie bezpodstawnie ,obrażasz i insynuujesz niestworzone historie z palca wyssane.To nie jest blog dla nawiedzonych katoliczek.
I nie ma tu nic z obrazy ,tylko widze z jakim zacietrzewieniem piszesz bajki ,a tym samym kompromitujesz się swoim brakiem bystrości i ogłady.
Jeżeli wierzysz w Boga to tak jak napisał [email protected],Bóg jest wszędzie,więc i islam i chrześcijaństwo i kazda inna religia modli się do tego samego Boga Stwórcy -czyli do siebie ,tylko inaczej jest On nazywany,z prostej przyczyny ,kazda z tych nacji różni się mentalnością ,i arabowie mieliby problem z aprobatą katolickiego spojrzenia na Boga.
 
Sorry innych za te mocne słowa ,ale S.P.kojarzy mi sie z kołtuństwem i sianiem fermentu bez powodu ,co zbija merytoryczną rozmowę na zupełnie inny tor ,a na dodatek sieje złą energię .
 

Portret użytkownika b@ron

Sanktuarium polskie...a

Sanktuarium polskie...a dlaczego mam "zwyzywać"?...przecież chrześcijaństwa nie zwyzywałem...to ja ci tu nową matkę boską księżycową odkrywam ,a ty mi tu takie teksty jedziesz???...toż w bibli masz napisane że bóg jest wszędzie...tak czy nie???...no tak ,a jak jest wszędzie ,to czemu miało by go nie być na księżycu?...hę?...no a jak jest na księżycu to myślisz że matki boskiej z sobą nie bierze???...i o co się strzępisz?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika odłamkowym ładuj

no takie jak widać ! chyba

no takie jak widać ! chyba widzisz że to ufo robota nie ? chyba skończyłeś szkołe nieuku ? ufo to ufo ! ufo znaczy nieznany ! więc ufo ! zastanów się co piszesz bo piszesz gupoty ! z tego co widac po twoich wpisach !

Portret użytkownika b@ron

odłamkowym ładuj...no właśnie

odłamkowym ładuj...no właśnie widzę że jesteś niesamowicie wykształconym człowiekiem i dlatego zaPytałem...wprawdzIe skończyłEm jakąś tam uczelnie ale niezupełnie w tym kieRunku co ty...tak że myślałem że oDpowiesz lOgicznie ...a tu guzik...widać uczeLnie skończyłeś na doStateczny po kilku zdawkach...no sorry ufologIe zaliczyłEś na dobry bo masz ją obcykaną że hoho...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Diament

Ojj zdjęcie to oni napewno

Ojj zdjęcie to oni napewno mają bardzo dokładne, tylko do nas dotarło ono w "nieco" zmienionym wyglądzie...tylko po co. Aby miliony ludzi na całym świecie snuło wnioski co to jest...?
Już 10-15-20 lat temu dostawaliśmy lepsze zdjęcia...wygląda na to, że technika się ...cofa? Czy to z ludzi robią idiotów, i myślą, że nie zwrócimy nawet uwagi na to, że zdjęcie jest tak ****** tylko będziemy się emocjonować, że dostaliśmy jakiś "kąsek" (czytaj. ochłap).
 

Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem. -George Orwell

Portret użytkownika d

Ja nie wiem , sa teleskopy

Ja nie wiem , sa teleskopy przez które ogladamy odległe galaktyki a oni nie mogą  opublikować zdjęcia 3600x2700
A jak z satelity można dobaczycz co kto ma na stole w ogródku? przecież takie zdjęcia to jest splunięcie ludziom w twarz 

Portret użytkownika antimudzyd

Witam Was drogie dzieciaczki

Witam Was drogie dzieciaczki pograzone w spiskowych teoriach, swiat nie jest taki niezwykly jak zakladacie, na ksiezycu mozna znalesc ciekawsze struktury, niestety sa one pocnodzenia ziemskiego, roznego rodzaju czesci i inny syf ktorym badalismy powierzchnie srebrnego globu, rozpadl sie i jest tam tego pelno.

Skomentuj