Anomalia przypominająca hełm na Marsie zlokalizowana na zdjęciu z Curiosity

Kategorie: 

Źródło: NASA

Pojawiła się właśnie kolejna zdumiewająca anomalia marsjańska. Na jednym ze zdjęć pojawia się coś, co wygląda na hełm. Obiekt o znajomym kształcie daje się zobaczyć pośród rumowiska kamieni.

 

Większość rzekomych cudownych odkryć na Marsie jest bardzo mocno naciągana, ale jest wiele zdjęć przedstawiających struktury, których obecność na Marsie jest bardzo trudno wyjaśnić. W większości przypadków są to przedmioty wyglądające na deski, cegły, bloki kamienne a nawet fragmenty tworzywa. Skoro zakładamy, że Mars doświadczył wielkiego kataklizmu to na jego powierzchni należy poszukiwać pozostałości po tym, co istniało wcześniej.

 

Skoro wiemy na pewno, że na Marsie były kiedyś oceany takie jak na Ziemi oraz podejrzewamy, że planetę tą zdewastowała jakaś wielka eksplozja jądrowa to mamy dwie drogi. Możemy brnąć w to, że była to naturalna reakcja jądrowa, która wymknęła się spod kontroli lub zadać pytanie czy nie doszło tam do wojny atomowej.

[ibimage==17625==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Być może ludzie i cześć gatunków zwierząt żyła kiedyś na Marsie, ale w wielkiego kataklizmu znalazły się jakoś na Ziemi. Gdyby ta kontrowersyjna teoria mogła być jakoś potwierdzona konieczne jest znalezienie odpowiednich artefaktów, które potwierdzą, że była tam kiedyś zaawansowana cywilizacja. Odnalezienie czegoś, co wygląda na hełm zdaje się być dobrym dowodem w sprawie.

 

Oczywiście możemy tez uznać, że to po prostu kolejny dziwaczny kamień i złudzenie optyczne, ale każdy sam może ocenić, co widzi. Z pewnością znajdą się i tacy, którzy powiedzą, że to nie dowód istnienia obcych cywilizacji na Marsie tylko raczej zdemaskowanie oszustwa NASA, które nie wysłało żadnej misji na Marsa a Curiosity jeździ gdzieś po pustyni Atacama. Ostatnio NASA poinformowała o wysłaniu łazika Grover na Grenlandię, gdzie ma obserwować pokrywę lodową. Może to przymiarki NASA do sfingowania przyszłych misji łazików na Tytana czy Enceladusa.

 

Bez względu na to, w co wierzymy fakt jest faktem, że coś dziwnego jest na tym zdjęciu. Czy to ostateczny dowód?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kjknmk

Wydaje mi się że ta cała

Wydaje mi się że ta cała wycieczka w jedną stronę na Marsa,to tak naprawdę "uprowadzenie" ludzi by robić na nich eksperymenty itp.A ten hełm mógł wypaść jednemu z tej bazy na Marsie,gdzie mają zamieszkać ochotnicy lotu w jedną stronę.

Portret użytkownika cze

małe halo! zdjęcia

małe halo!
zdjęcia publikowane przez NASA mają jeden wspólny mianownik wyglądają jak zrobione hwilę po bitwie. Ni śladu erozji ni wiatrów, laboratorium istne ! ten chełm czy jak kto woli nocnik wygląda jkby leżał tam od wczoraj Smile
czy na tej planecie nic się nie porusza oprócz łazika? myśle, że na moim podwórku taki nocnik po roku byłby pokryty przynajmniej kilku milimetrową warstwą kurzu na której chętnie zasiedlił by się mech. skoro ten nocnik leży na Marsie to zasłużył sobie po tych kilku latach leżenia chociarz na skromną warstwę wszechobecnego pyłu marsjańskiego Wink 
 

Strony

Skomentuj