Anomalia w kształcie pączka wychwycona przez radary pogodowe

Kategorie: 

Źródło: Verdad Oculta (YT)

1 września 2020 roku, radary pogodowe ukazały ogromną anomalię w kształcie pączka nad Meksykiem. Meteorolodzy, którzy obserwują interaktywne raporty pogodowe na całym świecie nie mają pojęcia skąd wzięło się dziwne "zakłócenie". Jest to tym dziwniejsze, że centrum anomalii nie znajduje się wcale w miejscu położenia radaru.

Podobne anomalie w kształcie pączków pojawiają się na radarach co jakiś czas. Anomalie w kształcie pączków pojawiły się chociażby 6 i 7 sierpnia 2020 roku. Wówczas, radar pogodowy znajdujący się w Europie wykrył podobną anomalię w kształcie pączka. Nagranie z tego incydentu ukazuje  anomalię unoszącą się nad Niemcami i przesuwającą w stronę Belgii i Holandii. W jej otoczeniu powoli pojawiły się podobne chmury w kształcie strzałek, po czym nagle utworzył się z nich wyraźny okrąg.

Dyskusje na temat przyczyn takich zjawisk są skazane na sprzeczne i nieweryfikowalne teorie. Podczas gdy sceptycy, twierdzą że anomalie to poprostu błąd radaru, internauci prześcigają się w tworzeniu teorii uznających je za ogromne zamaskowane UFO, międzywymiarowy portal lub efekt inżynierii klimatycznej której źródłem są przyrządy Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych (CERN) lub słynnego HAARP. Prawda pozostaje taka, że choć podobne anomalie radarowe zostały wykryte na całym świecie, nikt nigdy nie odnalazł wyjaśnienia dla tego zjawiska.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Biały

Podobna struktura wystąpiła w

Podobna struktura wystąpiła w jednym z ostatnich odcinków serialu anime "Full Metal Alchemist" Było to przejście do zrozumienia wszystkiego o Alchemii ale cena była bardzo duża, oddanie czegoś żyjącego

Skomentuj