Anomalia w okolicy Słońca zarejestrowana 26 stycznia 2013

Kategorie: 

Anomalia "UFO" z 25 stycznia 2013 - źródło: NASA/SOHO

Praktycznie każdy dzień przynosi kolejne przypadki niezidentyfikowanych obiektów latających. Większość z nich jest obserwowana dzięki satelicie SDO za pomocą urządzenia AIA (Atmospheric Imaging Assembly". Wiele z obiektów widać tylko w odpowiednim widmie świetlnym. Tym bardziej interesująco wygląda obserwacja dokonana przez innego satelitę, SOHO. 

 

Poniższe nagranie zostało wykonane za pomocą SOHO, a konkretnie urządzenia LASCO C2 i C3. Klatki uchwycono 25 stycznia 2013 roku. Na jednej z nich znajduje się coś, co z pewnością może uchodzić za anomalię. W pewnym momencie widzimy coś w obiektywie koronagrafu i jest to kształt bynajmniej nieoczekiwany.

Czy to kolejny "artefakt obrazu" a może to dowód na obecność kogoś jeszcze w naszym Układzie Słonecznym?

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Mario3c

to jest typowy krążownik

to jest typowy krążownik planetarny starszego typu. Okręt bojowy używany we wczesnym okresie transcendencji 5 poziomu.Teraz prawdobodobnie jako  jednostka patrolowa i zwiadowcza....:) To bardzo prawdopodobne ze dojdzie do objawienia sie nam prawdziwego znaczenia słów pisma.

Portret użytkownika taurus

Hej, dokładnie też tak

Hej, dokładnie też tak mam..od kilku miesięcy (około pół roku) pieką mnie bez powodu oczy..początkowo tłumaczyłem to odziaływaniem smóg chemicznych na niebie ..ale..być może jest inna przyczyna...wielu ludzi odczuwa również dość regularnie dziwne piski w głowie...coś się zmienia coś jest na rzeczy...zachodzą jklies zmiany w otaczającej nas rzeczywistości ...za dużo coś tych anomali...i nie wszystko mozna kwitowac slowem FAKE....pozdrawiam....
 
 
 
 
 
 
 
 

Portret użytkownika mariano

generalnie to piski w głowie

generalnie to piski w głowie to moze byc fakt, miewam takowe od jakiegos roku, nieregularnie ale dwa razy w tygodniu przed zasnieciem... taki zgrzyt jakby słyszę metaliczny... myślałem że to ze zmęczenia może, ale na urlopie tez były... pozdro
 

Portret użytkownika baca

coś juz trzeci dzień na forum

coś juz trzeci dzień na forum nie widac Homosia Smile
UFO goni UFO, ze wszystkich planet a nawet Słońca nadlatuje, a tu cisza z jego strony i... Mendora również...
co jest?
odcięli wam neta na geriatrii, panowie?
czy też może, po tym "Wzięciu Czesława Żony Z Tapczana" (nazywanym dalej w skrócie Blamażem) Homoś się już na dobre zamknął w sobie?
nie chcę być złośliwy ale to był Blamaż Stulecia - Homoś dopisz tom drugi albo najlepiej prequel jakiś - coś jak Batman Początek... niech to będzie romantyczny dramat, no wiesz... jak Czesław poznaje żone i kładzie ją za tapczanem... albo romantyczna komedia... Czesław i żona Czesława leża na tapczanie a tu nagle błękitne światło i wpada dzielnicowy przebrany za szaraka...

Portret użytkownika taurus

Nie chcę ględzic ale na

Nie chcę ględzic ale na niektórych twarzach to niebieskie swiatło utrwaliło się na stałę....:).....Baco czyzbyś równiez był kiedys wzięty dla odmiany z...wersalki?? podziel się z nami tym przezyciem..ponoc dobry regres u specjalisty wszystko wywlecze na swiatełko dzienne...:)

Portret użytkownika abraham

moze niektorzy maja

moze niektorzy maja prace,rodzina,dom,obowiazki,kiedys zrozumiesz .Nie kazdy ma tyle czasu jak Ty by przesiadywac tu 25/h i pisac na kazdy news rzucony tutaj.

.  באקה הוא הדוושה אילו שדות נחתכו במהלך ברית המילה של הפין

Portret użytkownika taurus

Ejże człowieczku nie wiesz co

Ejże człowieczku nie wiesz co oznacza słowo ..SARKAZM..PRZENOSNIA?...nierozumienie takich zwrotów swiadczy, że malo czytasz prawdziwych papierowych książek....niestety wszystkie homo-internetusy tak mają a sa ich legiony...w dżungli nie przezyli by kilku godzin.....:))

Portret użytkownika bienio1980

ONI Są od zawsze byli z nami

ONI Są od zawsze byli z nami i zawsze nam pomagali.....nioedługo się ukarzą i razem z nami zamieszakją na naszej Ziemi! Ja na to czekam i chcę im bardzo podziękować za to co już zrobili i nadal pomagają...a my im nie dziekujemy tylko rządy  z nimi walcza i kradną im technologie....to jest przykre ale obecne realia są takie ale to już sie kończy i na to czekam pozdrawiam i z enegią miłości łączę się z wszytkimi ludzmi!

Portret użytkownika pako1205

Cóż,trudno zaprzeczyć,że nie

Cóż,trudno zaprzeczyć,że nie jesteśmy sami w "naszym" Układzie Słonecznym,ale jak daleko od nas jest ta technologia?Tysiąc,milion,miliard lat?Może coś jeszcze za naszego życia się dowiemy,ale jest to ogromna przepaść.

Portret użytkownika taurus

Z przepaściami to jest tak,

Z przepaściami to jest tak, że wystarczy zrobic krok naprzód i blyskawicznie dowiadujemy się co jest na dole... ale poważnie cos takiego nas czeka lada chwila WIELKIE UJAWNIENIE..i wszystko zmieni się na zawsze...:)

Skomentuj