Anomalie pływów oceanicznych na Oceanie Atlantyckim nadal trwa

Kategorie: 

Źródło: Canal Net TV w youtube.com

W sierpniu bieżącego roku u wybrzeży Urugwaju zaczęto obserwować dziwne zachowanie pływów morskich Oceanu Atlantyckiego. Woda cofała się od brzegu w wyniku zasysających ją huraganów. Działo się to także na Bahamach w wyniku huraganu Irma, a teraz podobne zjawisko zaobserwowano na wybrzeżu Brazylii.

Wielu ekspertów ma poważne wątpliwości co do tego, czy przyczynę zaniku wody stanowią potężne huragany. To już czwarty raz w tym roku, gdy wzdłuż wybrzeża Atlantyku zaobserwowano nieprawidłowe działanie pływów morskich. Najnowsze nagrania wideo oraz fotografie pokazują, że woda ponownie zaczęła ustępować wzdłuż brazylijskich plaż w Guaratuba.

Jednak na tym wybrzeżu nie było obecnych huraganów ani burz, nie było zjawisk, które mogłyby powodować zanikanie wody, na przykład tsunami. Najprawdopodobniej istnieją inne przyczyny anomalii pływów morskich, ale jak dotąd nikt nie potrafi wyjaśnić, dlaczego woda oddala się od brzegu kontynentu. Jeśli nie jest to związane ze zjawiskami atmosferycznymi to może wiąże się to z jakimś zjawiskiem kosmicznym?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mark34

Prawdopodobnie wpływ

Prawdopodobnie wpływ grawitacyjny innego ciała niebieskiego , prawdopodobnie usytuowanego w okolicach bieguna południowego. Jesli zanikanie wody "odpływy" sie będą powtarzać, to oznacza planetę nibiru

Portret użytkownika Jfurfvef

Bieguny się na ziemi

Bieguny się na ziemi zmieniają?

Nasza planeta Ziemia się mści za nadmierną eksploatację?

Dokąd prowadzą głębiny oceanów? 

 

 

Co na to "AMERYKAŃSCY NAUKOWCY"?

 

Portret użytkownika lila

Mieszkałam na wybrzeżu

Mieszkałam na wybrzeżu Australii, w które uderzył cyklon, obserwowałam jak na godziny przed nadejściem cyclonu cofa się woda w oceanie. Niesamowite, straszne, mrożące krew w żyłach przeżycie...

Skomentuj