Anomalne zachowanie piany

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kiedy mówimy o różnych nadprzyrodzonych anomaliach, najczęściej mamy na uwadze duchy, teleportację do innych wymiarów i tym podobne. Film przedstawiony poniżej nie pokazuje niczego spektakularnego, ale za to na pewno coś dziwacznego.

 

 

W jednym ze szpitali w argentyńskiej prowincji Tucuman myto niedawno podłogi i nagle wydarzył się tam niewytłumaczalny incydent. Sprzątaczki wyjęły swoje telefony komórkowe i zaczęła rejestrować zdarzenie na wideo. Sądząc po ich reakcjach, kobiety były naprawdę zaskoczone tym, co się dzieje. Nigdy wcześniej, jak twierdzą, nie doświadczyły czegoś podobnego. Piana na mytej podłodze zaczęła się samoistnie poruszać, wirując dziwnie w rożnych kierunkach.

 

Niektórzy użytkownicy sieci są przekonani, że jest to zjawisko nadprzyrodzone. Większość komentatorów próbuje znaleźć racjonalne wytłumaczenie nietypowego zachowania mydlin. Niektórzy uważają, że zaszła jakaś dziwna reakcja chemiczna. Innym wydaje się, że zatkał się otwór spustowy lub ktoś celowo wprawił w ruch zabrudzoną ciecz przy pomocy suszarki lub odkurzacza, czego niestety nie widać w kadrze…

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Cuba

Ale odkrycie, ale afera, ojej

Ale odkrycie, ale afera, ojej - UFO, czyli Ukryty Funkcjonariusz ORMO! Tak zachowują się na płaskiej powierzchni i do tego śliskiej tabletki spieniające. Niejasność może dotyczyć jedynie tego, jakie to były tabletki - czy piorace, czy inne. Ot i cała tajemnica.

Strony

Skomentuj