Anomalne zjawisko nad Jerozolimą, czy też poważny znak od Boga?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zdarzenie miało miejsce 01 października 2016 w Jerozolimie, gdzie świadkowie słyszeli dziwne dźwięki. Rozbrzmiewały one przy okazji pojawienia się idealnego kręgu chmur. Jak wytłumaczyć to zjawisko? Może ludzie słyszeli dźwięk szofaru? Film wykonano 01 października, a dmuchanie w róg odbywa się 02 października na rozpoczęcie Rosz Haszana…

 

 

Na niebie pojawił się wspamiały krąg chmur – bardzo ciekawe i dziwne zjawisko. Świadkowie uwiecznili to, kręcąc filmy i robiąc zdjęcia.

 

Rosz Haszana to Żydowski Nowy Rok, który rozpoczyna się 2 października o zachodzie słońca i trwa dwa dni. Według rachuby żydowskiej, święto oznacza nadejście roku 5777 od czasu stworzenia świata.

 

Żydowski Nowy Rok jest świętem radosnym i refleksyjnym zarazem, ponieważ przypomina o sądzie Bożym. To czas Sądu Pana nad ludźmi. W niebie w tym dniu decydują, kto będzie żył w obfitości, a kto znajdzie się w trudnej sytuacji, skazany jedynie na śmierć.

 

Przed wojną w Polsce mówiono, że to święto Trąbek, a to za sprawą szofaru, który wielokrotnie słychać podczas modłów Żydów, zgromadzonych w synagogach. Ludzie zastanawiają się wówczas nad swoim życiem, pokutą i starają się dostrzec dobro w drugim człowieku. Słowo szofar wywodzi się od słowa „korekta, poprawa", a dźwięk „trąbki” porusza najbardziej zatwardziałe serca. Róg kojarzyć należy z baranem, którego Abraham złożył w ofierze Bogu zamiast swojego syna.

 

Nie jestem znawcą tradycji żydowskiej. Może w Izraelu z jakiegoś powodu chcieli sobie potrąbić szofarem pierwszego października zamiast drugiego, ale jak wytłumaczyć idealny krąg chmur na niebie? Jerozolima, dźwięki trąbki, dziwny krąg chmur - wszystko to pojawia się przy okazji poważnego święta religijnego, czy raczej, w przeddzień tego starożytnego święta. Niepokojące i przerażające rewelacje niosą z pewnością za sobą jakieś ostrzeżenie dla nas wszystkich…

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Nie może to być "znak od Boga

Nie może to być "znak od Boga" z tej prostej aż prostackiej przyczyny że...Boga nie ma! Jak zwykli mawiać cadykowie: "Na początku stworzył człowiek bogów na wyobrażenie swoje... a reszta to komentarze".

Portret użytkownika Krzych

Kolejny je.... ateista,

Kolejny je.... ateista, jesteście czasem gorsi od muzułmanów (tych normalnych). Obrażanie wiary jest karalne. A teraz paradoks skoro Boga nie ma, to po co go zwalczać ? To jest właśnie ateizm, wiesz sobie, że masz przodków orangutanów ale inny nie każ tego robić. Pan jest blisko i niedługo tobie podobni zadrżą w posadach.

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

4.24: I dziwne i...podejrzane

4.24: I dziwne i...podejrzane!Technologia i...GLUPOTA zusamen do kupy potrafia stwarzac takie głupoty,że...brak słów!Jak tym debilom się chce !Marnowac czas i energię na przelewanie z pustego łba...w inne !

  No ale gdyby to był FAKT...to wcale bym się temu nawet nie zdziwił!SAM...widziałem takie cuda na niebie,że...np ? Pewnej niedzieli ślad po samolocie(wasze?chem...) zaczał się zwijać skręcać iiii???Powstało coś na kształt...LITER alaFAKbeT: muzułmanów ? Byłem w szoku!

Inną zaś razą stałosie ZŁOTEMalowane...a,że dzień był DLA MNIE I WAS(!) b.wyjątkowy więc ??? Tak jak i wielokrotnie wam opisywany już 14.6.2008 r !!!Niebo...emanowało tak cudownym...WIDOKIEM i ODCZUCIEM,że...????

 Bogowie...dzą o nas wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps: Moja rada więc jaka? Zreflektujta sie...póki ???

ELLURIJE:(znak zbożowy patrz!) UNIKAJCIE LUDZI FAŁSZYWYCH I ICH ZŁAMANYCH OBIETNIC.WIELE BÓLU.JESZCZE CZAS.DOBRO JEST TAM...

21x37=777...no a wchodzimy w 5777 r hebrajski więc ???Umiecie koJARZYĆ?

JPII ur.się 18.5...no a 18 maja ...mgławica KRAB ...osiągnęła MAX jasNOSSSĆĆĆ !!!

(próżno wam tego szukać w WIKI...bo ktoś to usunął...po tym jak opisałem TO na swym blogu...ŁY!SO?)

O efektach z 18.5.03 r z Wyla to wa:M pisałem!

 Cóż TYLKO PRAWDA wyzwALA...PRAWDA?DA?

Portret użytkownika XXL

To jest latający pojazd z

To jest latający pojazd z hologramem chmur na widocznej powierzchni.I wcale nie twierdziłabym ,że jest pochodzenia pozaziemskiego.To my zyjemy w ciemnocie ,a technologia poszła bez naszego udziału i wiedzy- daleko.Na tym portalu czytałam o próbach budowy spodka przez Niemców ,po 80 latach USA udało się napewno to osiagnąć.A my ciemna masa zyjemy w nieswiadomości i mozna nami manipulować.Pan Bóg nie potrzebuje,żadnej technologi aby dać znak ,bo jest dla kazdego na wyciagnięcie "serca" Smile

 

Portret użytkownika Homo sapiens

"Setki Australijczyków

"Setki Australijczyków zwracają się do technologii, dzięki której mają się stać superludźmi. Dają sobie wszczepiać czipy pod skórę. Australijczycy robią to, bo dzięki czipom mogą dużo łatwiej otwierać drzwi, włączać światło czy logować się do komputera. Machną ręką przed urządzeniem i zrobione. Dzięki nowej technologii, w wielu przypadkach nie muszą już nosić ze sobą kart albo kluczy.

- Można tak urządzić sobie życie, by nie martwić się o hasła ani PlNy. To taka sama technologia co Paypass. Mam nadzieję, że będzie można płacić w ten sposób - mówi Shanti Korporaal, która dała sobie wszczepić dwa implanty pod skórę.

 

Czipy mają rozmiar ziarenka ryżu. Mogą przekazywać informacje na przykład do smartfonów czy przechowywać dane medyczne. Serwis News.com.au, który informuje o sprawie, pisze: "Shanti otrzymała parę wiadomości na Facebooku od ultrakonserwatywnych chrześcijan, którzy powiedzieli jej, że idzie do piekła, ale ona zareagowała intrygą". Shanti powiedziała, że na pewno taki czip chciałaby mieć jej babcia. Stwierdziła, że jej przyjaciele są po prostu "zazdrośni". 27-latka zauważyła, że implanty stały się towarem pożądanym. Założyła więc razem z mężem serwis dystrybucji czipów. Czip kosztuje od 80 do 140 dolarów w zależności od zaawansowania technologii. Dodatkowo 150 dolarów wynosi wszczepienie go pod skórę. - To drobny zabieg, miejscowy zastrzyk i krótki ultradźwięk, by upewnić się, że jest na miejscu - mówi kobieta.

 

Ona i mąż mają wszczepione czipy RFID w lewej ręce i NFC w prawej. Implant jest niemal niemożliwy do dostrzeżenia. Po wszczepieniu go zostaje bardzo mały ślad. Technologia czipowania zyskuje stopniowo popularność także w innych zachodnich krajach - w Stanach Zjednoczonych, Szwecji czy Holandii. Amerykańska telewizja CBS zauważa, że korzystanie z mikroczipów wiąże się również zagrożeniami. Oprócz ryzyka infekcji, budzą one wątpliwości odnośnie prywatności i włamań do nich. Część biblistów i specjalistów w teologii czasów ostatecznych obawia się tego rodzaju technologii, odwołując się do "znamienia bestii", o którym jest mowa w Księdze Objawienia św. Jana." cytat z: 

http://popotopie.blogspot.com/2016/09/nowy-wspaniay-swiat-charagma-therion.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Utaka

To juz ostatnia z trab. Przez

To juz ostatnia z trab. Przez ostatnie 7 lat sledzilam na calym swiecie ostrzegaly I zapowiadaly I znaki sie ukazywaly ale wszyscy to mieli w d..... Misterium Boga sie dokonalo. Nie ma juz odwrotu. A dzis miasto swiete depcza Ci zydzi co Mesjasza na smierc skazali. Probuja Bogu skladac ofiary ze zwierzat by Bog Im wybaczyl itp.  Na prozno. Teraz za 3,5 roku pojawi sie 2 prorokow co stoja przed Bogiem jak 2 swieczniki. Sluchajcie ich. Bo oni narodom bol zadaja. I narody ich zabija. A oni wstana po 3 I pol dnia I wstana do nieba. To bedzie 1 cud zmartwychwstania w naszych czasach. Nastawcie uszu I sluchajcie I wyczekujcie 2 prorokow Bo Bog da im moc jakiej ludzie nie maja.

Portret użytkownika Zenek :)

Grafika komputerowa i obsesja

Grafika komputerowa i obsesja żydostwa pt maschiach (antychryst) wyprodukują jeszcze tysiące takich filmików w jakich sami się będą przekonywać że jednak są "wybrani". Że ten paranożydalny zjeb jaki jest ich GENEM nie to nie choroba a misja dziejowa podobna tej jaka dręczyła wszelkich historycznych ludobójców. Że to już "TEN CZAS" kiedy 4 wersja rzeszy hitlerowskiej ze stolicą w telaviwie opanuje swoimi mackami cały świat. Że marzenia o zniszczeniu świata goim w tym wymordowanie polnische banditen wreście ZOSTANĄ ZREALIZOWANE a praca plugawienia świata wartościami z sodomy, tory i gomory ukończona. Ze (namalowany powerpointem ) Antychryst obdarzy ich swoją łaską, bogactwem i stadami kóz (zwierząt) do wiecznego dupczenia..... tak jak arabów obdarza w niebie 96 grodzkimi..... i nieustannym gwałtem koranowego neofity.

Portret użytkownika Homo sapiens

Coraz poważniej się

Coraz poważniej się zastanawiam, czy to nie są faktycznie te Anielskie Trąby ? Dźwięk trąby zwiastuje rychłe przybycie kogoś ważnego, zapowiada początek lub zakończenie wydarzenia o szczególnej wadze. Z literatury biblijnej najczęściej pamiętamy trąby, na głos których runęły mury Jerycha oraz siedem złowieszczych trąb Apokalipsy. Zagłębiłem się po raz kolejny w lekturze 8. i 9. rozdziału Apokalipsy, wpatrując się w czarnobylski las, opuszczony przez człowieka dwadzieścia lat temu. Według świętego Jana, pierwsza trąba zapowiedziała wielkie zniszczenie, grad i ogień. Część ziemi, drzew i trawy zielonej uległo zniszczeniu (8,7). Drugi anioł zatrąbił „i jakby wielka góra zionąca ogniem została w morze rzucona” (8,8), a przy trzecim głosie trąby dzień przestał jaśnieć jak zwykle. Czwarty kataklizm spowodowała „gwiazda płonąca jak pochodnia” (8,10) a zaraz potem, na głos piątej trąby, uniósł się „dym z wielkiego pieca” (9,2) i wyszła z niego szarańcza. Ludzie ginęli od niej w wielkich katuszach. Szósty dźwięk trąby uwolnił nad rzeką Eufrat ogień, dym i siarkę, zabijając część mieszkańców ziemi. Siódma trąba, wśród błyskawic i gromów, przyniesie zgubę wszystkim, którzy niszczą ziemię. Sprawiedliwi zaś, obleczeni w słońce, stoczą ostateczną walkę i nastanie zbawienie, potęga i królowanie Boga.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Jaśko Korkowiec

Może to była dopiero pierwsza

Może to była dopiero pierwsza "trąba". Może te wszystkie trąby opisane w apokalipsie nie miały żadnego symbolicznego znaczenia a zostały opisane jako fizyczny przypadek dający się usłyszeć.

Co do tych chmur to jest jeszcze jeden film w necie w którym widać jak te chmury coś wciąga w środek kręgu

"Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz... Nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm"     Cz. Miłosz

Skomentuj