Anomalne zjawisko nad Jerozolimą, czy też poważny znak od Boga?

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Zdarzenie miało miejsce 01 października 2016 w Jerozolimie, gdzie świadkowie słyszeli dziwne dźwięki. Rozbrzmiewały one przy okazji pojawienia się idealnego kręgu chmur. Jak wytłumaczyć to zjawisko? Może ludzie słyszeli dźwięk szofaru? Film wykonano 01 października, a dmuchanie w róg odbywa się 02 października na rozpoczęcie Rosz Haszana…

 

 

Na niebie pojawił się wspamiały krąg chmur – bardzo ciekawe i dziwne zjawisko. Świadkowie uwiecznili to, kręcąc filmy i robiąc zdjęcia.

 

Rosz Haszana to Żydowski Nowy Rok, który rozpoczyna się 2 października o zachodzie słońca i trwa dwa dni. Według rachuby żydowskiej, święto oznacza nadejście roku 5777 od czasu stworzenia świata.

 

Żydowski Nowy Rok jest świętem radosnym i refleksyjnym zarazem, ponieważ przypomina o sądzie Bożym. To czas Sądu Pana nad ludźmi. W niebie w tym dniu decydują, kto będzie żył w obfitości, a kto znajdzie się w trudnej sytuacji, skazany jedynie na śmierć.

 

Przed wojną w Polsce mówiono, że to święto Trąbek, a to za sprawą szofaru, który wielokrotnie słychać podczas modłów Żydów, zgromadzonych w synagogach. Ludzie zastanawiają się wówczas nad swoim życiem, pokutą i starają się dostrzec dobro w drugim człowieku. Słowo szofar wywodzi się od słowa „korekta, poprawa", a dźwięk „trąbki” porusza najbardziej zatwardziałe serca. Róg kojarzyć należy z baranem, którego Abraham złożył w ofierze Bogu zamiast swojego syna.

 

Nie jestem znawcą tradycji żydowskiej. Może w Izraelu z jakiegoś powodu chcieli sobie potrąbić szofarem pierwszego października zamiast drugiego, ale jak wytłumaczyć idealny krąg chmur na niebie? Jerozolima, dźwięki trąbki, dziwny krąg chmur - wszystko to pojawia się przy okazji poważnego święta religijnego, czy raczej, w przeddzień tego starożytnego święta. Niepokojące i przerażające rewelacje niosą z pewnością za sobą jakieś ostrzeżenie dla nas wszystkich…

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Nie może to być "znak od Boga

Nie może to być "znak od Boga" z tej prostej aż prostackiej przyczyny że...Boga nie ma! Jak zwykli mawiać cadykowie: "Na początku stworzył człowiek bogów na wyobrażenie swoje... a reszta to komentarze".

Portret użytkownika Krzych

Kolejny je.... ateista,

Kolejny je.... ateista, jesteście czasem gorsi od muzułmanów (tych normalnych). Obrażanie wiary jest karalne. A teraz paradoks skoro Boga nie ma, to po co go zwalczać ? To jest właśnie ateizm, wiesz sobie, że masz przodków orangutanów ale inny nie każ tego robić. Pan jest blisko i niedługo tobie podobni zadrżą w posadach.

Portret użytkownika ŚZwi++ Z=BIG!

4.24: I dziwne i...podejrzane

4.24: I dziwne i...podejrzane!Technologia i...GLUPOTA zusamen do kupy potrafia stwarzac takie głupoty,że...brak słów!Jak tym debilom się chce !Marnowac czas i energię na przelewanie z pustego łba...w inne !

  No ale gdyby to był FAKT...to wcale bym się temu nawet nie zdziwił!SAM...widziałem takie cuda na niebie,że...np ? Pewnej niedzieli ślad po samolocie(wasze?chem...) zaczał się zwijać skręcać iiii???Powstało coś na kształt...LITER alaFAKbeT: muzułmanów ? Byłem w szoku!

Inną zaś razą stałosie ZŁOTEMalowane...a,że dzień był DLA MNIE I WAS(!) b.wyjątkowy więc ??? Tak jak i wielokrotnie wam opisywany już 14.6.2008 r !!!Niebo...emanowało tak cudownym...WIDOKIEM i ODCZUCIEM,że...????

 Bogowie...dzą o nas wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps: Moja rada więc jaka? Zreflektujta sie...póki ???

ELLURIJE:(znak zbożowy patrz!) UNIKAJCIE LUDZI FAŁSZYWYCH I ICH ZŁAMANYCH OBIETNIC.WIELE BÓLU.JESZCZE CZAS.DOBRO JEST TAM...

21x37=777...no a wchodzimy w 5777 r hebrajski więc ???Umiecie koJARZYĆ?

JPII ur.się 18.5...no a 18 maja ...mgławica KRAB ...osiągnęła MAX jasNOSSSĆĆĆ !!!

(próżno wam tego szukać w WIKI...bo ktoś to usunął...po tym jak opisałem TO na swym blogu...ŁY!SO?)

O efektach z 18.5.03 r z Wyla to wa:M pisałem!

 Cóż TYLKO PRAWDA wyzwALA...PRAWDA?DA?

Portret użytkownika XXL

To jest latający pojazd z

To jest latający pojazd z hologramem chmur na widocznej powierzchni.I wcale nie twierdziłabym ,że jest pochodzenia pozaziemskiego.To my zyjemy w ciemnocie ,a technologia poszła bez naszego udziału i wiedzy- daleko.Na tym portalu czytałam o próbach budowy spodka przez Niemców ,po 80 latach USA udało się napewno to osiagnąć.A my ciemna masa zyjemy w nieswiadomości i mozna nami manipulować.Pan Bóg nie potrzebuje,żadnej technologi aby dać znak ,bo jest dla kazdego na wyciagnięcie "serca" Smile

 

Strony

Skomentuj