Antyislamska „Mapa Piekła” z końca XV wieku opisuje koniec świata

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowcy odkryli „Mapę Piekła” z XV wieku, która rzekomo mówi o końcu świata, podają zagraniczne media.

 

 

 

„Mapa Piekła” zawiera napisy w języku łacińskim. Znajdują się tam m. in. informacje o przyjściu Antychrysta, ale także o powstaniu islamskim i o Dniu Sądu Ostatecznego, który miał rzekomo nastąpić już w 1651 roku.

 

Nie da się wykluczyć, zdaniem ekspertów, że to dzieło ma charakter wyraźnie antyislamski. Naukowcy nie wiedzą jeszcze, kto był autorem tajemniczej mapy, ale sugerują, że mógł ją utworzyć jeden z wybitnych lekarzy, działający w tamtych czasach.

 

Rękopis znaleziony w niemieckiej Lubece , a obecnie znajduje się on w bibliotece w Kalifornii. Zdaniem ekspertów, mapa powstał między 1486 a 1488 rokiem.
 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Czcić krzyż symbol męczeństwa

Czcić krzyż symbol męczeństwa.To tak jak by czcić obcęgi którymi naziści wyrywali paznokcie ofiarom.Albo gilotyne czy stosy.Wierzę w to że wszystkie religie są na obraze prawdziwego boga.Po płaszczykiem dobra czynią zło.A ludzie naiwni oddaja cześć fałszywemu bogu.Nikt boga nie widział.A kto widział to kłamie albo był na haju.

 

kolo21

Portret użytkownika Nick87

1. Są treści które mówią że

1. Są treści które mówią że Jezus nie był ukrzyżowany... 
2. Ukrzyżowano wielu ludzi nie tylko Jezusa. Zatem chrześcijanie nie czczą stricte pierwszego lepszego krzyża, tylko symbol śmierci Jezusa i tak się złożyło że padło na krzyż - "krzyż święty" gwoli ścisłosci powinien to być krucyfiks.
3. Ludzie czcili krzyże w różnych postaciach zarówno przed jak i po Jezusie.
4. Reasumując jak by dzisiaj w telewizorze pojawił się sam Bóg, a następnie powstała by z tego Religia, to ludzie czcili by telewizor święty, a nie kazdy pierwszy lepszy odbiornik tv.

Portret użytkownika H.R.

Joszue umarł od ciosu

Joszue umarł od ciosu zadanego mu włucznią, a nie od ukrzyżowania. Gdyby żydochrześcijaństwu chodziło o prawdę, to ich symbolem byłby grot włuczni a nie krzyż. Choć w pierwszych stuleciach po historii z Joszuem, chrześcijanie jako swój symbol wcale nie używali krzyża, ale coś, co określa się mianem ,,znaku ryby'', a wyglad tej ,,ryby'' do złudzenia przypomina grot włuczni. Krzyż jako znak, pojawił się znacznie póżniej. Ciekawe, że znak grota włuczni był używany równolegle z tajnym znakiem określającym chrześcijan, a było to małe koło (kropka) umieszczone pod ,,daszkiem'' wygladającym, jak nasz nordycki run KEN ustawiony miejscem załamania ku górze. To był pierwszy znak-odpowiednik późniejszego krzyża. Natomiast ciekawa jest rola ,,znaku ryby'', czy raczej ,,znaku włuczni''. Włucznia dowodziłaby, że pierwsi chrześcijanie oddawali cześć świętemu narzędziu śmierci ich mistrza zgodnie z prawdą i przekazami dot. jego śmierci. Dopiero masońska Hydra, konstyutuując się w Rzymie przy pomocy podstępów, szantaży, morderstw, oszustw, przekupstwa i wszystkiego, co można sobie wyobrazić z dziedziny niegodziwości, położyła kres kultowi śmierci od włuczni i wprowadziła ukradziony Nordykom znak krzyża ,,świętego''

Portret użytkownika And

Krzyż to symbol podobny do

Krzyż to symbol podobny do Ankh, swastyki (metalowy postawiony obok wody ma na nią podobno pozytywne działanie) lub do pewnej galaktyki, a że jest podobny do tego czegoś na czym wisiał Jezus to już co innego.

Portret użytkownika fenomen świadomości

Te przepowiednie o końcu

Te przepowiednie o końcu świata są tworzone przez socjopatów, którzy nienawidzą życia. Nigdy im się nei spełniają. Koniec świata na pewno nadejdzie, ale jak winika z obserwacji nigdy nie nadejdzie w momencie w którym przewidują to fałszywi prorocy katoliccy. Tacy by chcieli zakazywać aborcji, bo nienawidzą życia, nie biorą też odpowiedzialnosci za życie, które będzie upośledzone, wszystko spada na rodziców. To są szaleńcy, socjopaci lub ludzie którym brakuje wyobraźni. Wyrzekają się życia idąc do zakonu, ale chcą decydować o życiu innych nie biorać za to odpowiedzialności. Ferują wyroki w postaci zakazu aborcji, ale sami nie będą mieli dzieci i nie będą musieli brać odpowiedzialnosci za chore dziecko i opeikować się nim do końca życia, za to biorą wynagrodzenie za to, że robią to co każdy by chciał nei musząć ciężko pracować na rodzinę, czyli spać i wstawać, by sobie medytować w dowolny sposób, choćby modlitwą do czegokolwiek - uspokajają tym tylko swoje brudne sumienia.  Uważają, ze są autorytetem moralnym, bo przeczytali dekalog, i chcą mówić ludizom co jest dobre, a co złe, nie biorać odpowiedzialności za nic, także nie musząć przestudiować wielu faktów dotyczących ciężkiej sytuacji kobiet, gdy dowiadują się o nieulaczenej i rokujące na normalne życie choroby dziecka. Nie mają pojecia o ich cierpieniu. Trzeba być socjopatą, albo osobą o małej wyobraźni, żeby chcieć zakazywać aborcji, już nie wspomnę, że jest to ingerencja w życie ludzi typowo totalitarna i nei ma nic wspolnego z humanizmem, a ni z dekalogiem, bo wykoślawia dekalog i 5 piąte przykazanie w taki spośób, żeby pasowało do wszystkiego, bez sięgniecia do analizy tego szczególnego przypadku jakim jest konieczność aborcji. Zapamietajcie sobie to, zakazać aborcji chcą ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym co chcą zrobić do jakiej patologii doprowadzić, lub są po prostu socjopatami, którzy za to nei wezmą odpowiedzialności; nienawidzą kobiet, bo uważają, że to one są przyczyną ich nieszczęścia, że poszli do zakonu, bo jakaś kobieta poznała się na socjopacie i odrzuciła jego prymitywne umizgi. Księżą i biskupi nie ponoszą ządnej odpowiedzialnosci za decyzje i dla nich ferowanie wyorku zakazem aborcji nei wiąze się z żadnymi konsekwencjami, ale jeśli ktoś wreszcie poda biskupów do sądu za zmanipulowanie i doprowadzenie do ciężkiej sytuacji i obarczy odpowiedzialnoscią wychowywania chorego dziecka i jak KRK zapłaci ogromne sumy odszkodowawcze takim rodzinom to może się opamiętają, gdy będą musieli ponieść konsekwencje swojej doktryny. Jeśli zakazujesz aborcji lub do tego namawiasz to bierz odpowiedzialność finansową za chore dziecko.  Jak zaczną ludzie podawać KRK do sądu chcąc odszkodowania czyli słusznego podziału odpowiedzialności to w końcu się skończą te ich nieodpowiedzialne frazesy.

Portret użytkownika Everlast

Cóż, według mnie to masz i

Cóż, według mnie to masz i troche racji i mocno też błądzisz. Myśle że aborcja w przypadku gdy faktycznie da się wcześniej stwierdzić że dziecko będzie poważnie chore na jakąś chorobe, w przypadku zagrożenia życia matki czy w przypadku poczęcia dziecka poprzez gwałt jest sensowna do przemyślenia czy ją zaleglizować. Niestety jednak przyjacielu na zachodzie jakieś 95 % aborcji dokonywane jest dlatego że córcia rodziców puszczała się na prawo i lewo z kim popadnie i gdyby urodziła to byłby wstyd na całą okolice albo też kobiety takie nie chcą po prostu dzieci bo uważają że to ograniczyłoby jej wolność, przeszkodziło w karierze, nie są gotowe na macirzyństwo, boją się stracić figurę czy poprzez urodzenie dziecka nie chcą się wiązać tylko z jednym mężczyzną. Zresztą jest masa powodów dla których kobiety moga się decydować na morderstwo własnego dziecka, nazywajmy rzeczy po imieniu. Niestety ale nic nie jest czarne albo białe jak to wynika z Twojej wypowiedzi. Osobiście uważam że aborcja powinna być dopuszczalna tylko z racji jakichś naprawde ekstremalnych sytuacji o których pisałem na początku wypowiedzi jednak jeśli ktoś chce ją zalegalizować od tak, co zresztą już w wielu krajach nastąpiło, tacy ludzie powinni być sądzeni za zbrodnie przeciwko ludzkości i masowe morderstwa.

Portret użytkownika trzcina_1

o czym ty piszesz... do 80-

o czym ty piszesz... do 80- lat aborcja w Polsce była legalna, a skąd wiem bo mojej mamy przyjaciółka usuwała dziecko ( fakt był to gwałt )... ale można było zrobić to legalnie...

a tak w ogóle to jakim prawem jakikolwiek facet wypowiada się co może kobieta, a czego nie może... to tak jak by facetowi coś przymusowo nakazać i było by to zgodne z prawem bo rząd tak chce... czy my żyjemy w średniowieczu, każdy odpowiada za siebie i za swoje błędy i nikt nie ma prawa ingerować w czyjeś życie i ciało co ja mam z nim zrobić ( wolny wybór )... 

 a pozatym niewiem czy wiesz, że w Polsce lekarz za usunięcie ciąży idzie na 3- lata do więzienia, a za podwiązanie jajników dostaje od ręki 5- lat i zakaz wykonywania zawodu... mam znajomą, która miała 3- cesarki i lekarz ją poinformował, że przy 4- tej umrze, prosiła wtedy żeby ją podwiązal, a on że jest to karalne i nie może tego zrobić... ale żeby uwarzała bo 4- tego dziecka nie donosi i umrze ona i dziecko... 

chciała bym zobaczyć jaki był byś szczęśliwy gdyby stworzyli prawo że co 4- facet w polsce ma być wykastrowany i padło by na ciebie ( bo np. masz złe geny )... i bez twojego zdania ingerowali w twoje życie i ciało... hmmmm

Portret użytkownika Everlast

porównujesz wykastrowanie

porównujesz wykastrowanie facetów (WTF??) do mordowania dzieci? No to chyba mamy troche różne zdanie na pewne tematy. Nie chodzi o to co może kobieta a czego nie może, jak jakaś nowoczesna panienka chce sie puszczać z kim popadnie to niech to robi jednak gdy zachodzi w ciąże to koniec końców odpowiada za życie człowieka który już za jakiś czas pojawi się na tym świecie, będzie sie rozwijał, pisał włąsną historię... no chyba że jak Ty tez twierdzisz kobietki mają prawo kiedy chcą mordować takiego człowieka. To co, może jeszcze zalegalizujmy prawo które będzie pozwalało na mordowanie swoich dzieci do 7 roku życia bo mamie się nie podobają włosy córeczki? I nie gadaj mi tu bzdur że dzieci dopiero rozwijające się w brzuchu matki nie mają jeszcze świadomości czy duszy bo to nic nie znaczy, gdy przychodzą na świat to tą świadomość nabywają i stają się człowiekiem takim jak Ty czy ja. Kto dał Ci prawo do odbierania szansy na życie takiemu człowiekowi, kto dał Ci prawo do wymazania takiej osoby z historii świata? Szczerze mówiąc to nawet za bardzo nie chce mi się z Tobą dyskutować bo wyczuwam feministyczne głupoty, dodam że jeśli facet decyduje się na seks z jakimiś przypadkowymi kobietami to też powinien mieć na względzie że kiedyś może będzie musiał zaopiekować się dzieckiem którego wcześniej nie planował. To w ogóle nie jest kwestia żadnego rządu, religii czy czegotam sobie chcesz, to kwestia moralności i poszanowania życia ludzkiego. No ale jeśli życie ludzkie jest dla Ciebie "błędem" no to cóż, pozostaje załamać ręce. Zresztą nie wiem jak czytałaś moja wcześniejszą wypowiedź bo tam pisałem o pewnych podowach przez które uważam że mozna by dopusić aborcje i o legalizacji aborcji pisałem w krajach zachodnich a nie w Polsce.

Strony

Skomentuj