Arabski student w swojej pracy doktorskiej przedstawił „dowody naukowe” na to, że Ziemia jest płaska

Kategorie: 

Źródło: ISS

To nie żart. Doktorant jednego z uniwersytetów na Bliskim Wschodzie przedstawił pracę naukową, która twierdzi, że Ziemia jest płaska, nieruchoma i jest centrum wszechświata liczącego około 13,5 tys. lat. Praca doktorska została przedstawiona recenzentom, którzy zatwierdzili jej pierwszy etap.

Mimo że istnieją niezliczone obrazy i filmy, które zostały nagrane z kosmosu, wciąż są tacy, którzy twierdzą, że Ziemia jest w rzeczywistości płaska. Jednym z nich jest doktorant, który wstrząsnął arabską społecznością naukową. Przedstawił on swoją pracę doktorską, w której twierdzi, że Ziemia jest płaska, nieruchoma, stanowi centrum wszechświata i liczy sobie tylko około 13,5 tys. lat.

Ponadto praca ta twierdzi, że Słońce ma przeciętną średnicę 1,135 km, a nie 1,4 miliona km. Księżyc ma szerokość 908 km i znajduje się odpowiednio 687 i 23 razy bliżej Ziemi. Ponadto praca mówi o tym, że istnieje 11 planet, a ilość gwiazd na niebie jest ograniczona i każda z nich ma średnicę 292 km.

 

Student nie tylko sugerował, że żyjemy na płaskiej Ziemi. Odrzucił także teorie naukowe prezentowane przez Newtona i Einsteina, odkrycia astronomiczne Kopernika i Keplera, teorię Wielkiego Wybuchu, aktywność atmosferyczną i geologiczną, większość współczesnej klimatologii i w zasadzie wszystkie odkrycia, które zostały dokonane w przeszłości.

Zgodnie z artykułem napisanym przez „Gulf News”, student przedstawił swoją pracę po pięciu latach badań. Została on przekazana dwóm recenzentom, którzy zatwierdzili jej pierwszy etap. Niebawem ma zostać ustalona data obrony pracy.

Co więcej, „Gulf News” dodaje:

„Praca dosadnie pokazuje stanowisko, jakie wykazuje doktorant. W tekście znajdują się wyrażenia takie jak: „Wykorzystywanie argumentów fizycznych i religijnych”, „Udowodnienie skali powodzi za czasów Noego”, „Proponuję nowe podejście kinematyczne, które jest zgodne z wersetami Koranu”, „Role gwiazdy to: być ozdobą nieba, kamienowanie diabłów, kierowanie istotami w ciemności ziemi”, czy „Model geocentryczny jest zgodny z wersetami Koranu i oświadczeniami naszego Proroka”.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika gus

Czytam te komentarze i nie

Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć że wy tak na serio z tą płaską ziemią, i nie mam ochoty polemizować na temat zdjęć z kosmosu, ale wiem jedno - lecąc do polinezji, meksyku, mauritusa, filipin, jakoś nie udało mi się ODKRYĆ krawędzi płaskiej ziemi, horyzont widziany z 11km jest kolisty - i nawet mam parę fotek na tę okoliczność z OKNA SAMOLOTU. Normalnie ciemnogród - wiecie co? TERAZ TO cieszę się, że pisiuary przywracają 8 klas podstawówki i będę się gorliwie modlił żeby wymazali z listy chorób dysleksję i dysgrafię.

Na koniec mały strzał w zwoje mózgowe, skoro ziemia jest płaska to inne planety też? czy płaskość dotyczy tylko ziemi, a co ze słoncem?

Portret użytkownika xyz

człowieku, co ty bredzisz!!

człowieku, co ty bredzisz!! Czy wiesz jakie były moje pierwsze słowa po spojrzeniu przez okno samolotu?? -"Boże! to ziemia jest płaska??" Dodam że 7 lat temu jeszcze nie słyszałam o teorii płaskiej ziemi i święcie wierzyłam  w ziemie kule

Portret użytkownika b38

WierzyłAŚ w Ziemię kulĘ? A

WierzyłAŚ w Ziemię kulĘ? A teraz wierzysz w płaską? No, kurczę - faktycznie gdy wyjdę z domu i rozejrzę się dookoła - no płasko jak chulera, idę sobie idę - dalej płasko... Coś tutaj nie gra, rozglądam się dookoła i faktycznie - LOKALNIE JEST PŁASKO - bo jestem jak pchła na psie, której też się wydaje, że w najbliższym otoczeniu jest płasko... Jednak później wsiadam do samolotu i (hulender) - taki okrągły ten placek pode mną, no dalej płasko, tylko jakby na okragło... Lecę wyżej tym samolotem i wyżej - a tutaj dalej jakby płasko, tylko chulerka, czemu ten placek widziany ma jakby większy promień? Nu, ale dalej płasko... Z tej stacji kosmicznej na kamerkach, to też jakby płaskie kółko, tylko dziwnie tak się zmieniają te lądy na tym płaskim kółku... Ech - no więc parafrazując od całej reszty - na tych przebrzydłych zdjęciach z księżyca - też takie ohydne płaskie kółko.... No to co - płaska, czy nie płaska, a ty chodziłaś do podstawówki w Polsce, czy w Arabii? Bo mam wątpliwości co do tego czy w Polsce...

Portret użytkownika ggir83

No oczywiście, że ziemia jest

No oczywiście, że ziemia jest płaska..  jesteśmy pępkiem wszechświata. Te wszystkie zdjęcia z kosmosu to fejk, no przeiceż jakby inaczej... Niedługo odbędą się pierwsze loty turystyczne w kosmos - polecam tę wycieczke płaskomózgowców, o ile będzie was na to stać Smile i jeszcze bardzo ważna uwaga, jak już wybierzecie się na taką wycieczke i będziecie robili zdjęcia płaskiej ziemi, to nie zapomnijcie schować karty pamięci do gaci żeby wam przypadkiem po pwrocie na ziemi tych kart nie skonfiskowali albo usuneli jej zawartość Smile Pozdrawiam. Niech płaskość będzie z wami!

Portret użytkownika adminn

Jesteście tak zindoktrynowani

Jesteście tak zindoktrynowani i nafaszerowani od dzieciństwa bzdurami "naukowymi" że wyśmiewacie każdego kto próbuje prostować te bzdury.

Jakie " niezliczone obrazy z kosmosu"???
Nie ma ani jednego zdjęcia ziemi z kosmosu. Ani jednego.
Jakiś miesięc temu NASA przedstawiła cyt: " ...fotografia ta pokazuje ostatecznie jak wygląda ziemia..." czyli wszystkie wersje poprzednie były nieprawdziwe, tak? Tak. To prosta logika.

Pokazują wam obrazki a wy łykacie ten kit jak pelikany. Ziemia widziana z księżyca...widok malutkiej kulki...która według oficjalnych danym nałukowych jest 3 razy większa od księzyca. Ale kto by tam nad tym myślał. Pokazali więc to prawda.

Pokazują filmiki ze "stacji kosmicznej" na których widać ewidentnie że ci ludzie są poprzypinani pasami i unoszeni na linkach co ma imitować nieważkość, ale pelikany łykają.
Itd itd

Za jakiś czas to o was będzie się mówiło "średniowiecze umysłowe".
I będą kręcili komedie z wami w rolach gównych.

Strony

Skomentuj