Arabski student w swojej pracy doktorskiej przedstawił „dowody naukowe” na to, że Ziemia jest płaska

Kategorie: 

Źródło: ISS

To nie żart. Doktorant jednego z uniwersytetów na Bliskim Wschodzie przedstawił pracę naukową, która twierdzi, że Ziemia jest płaska, nieruchoma i jest centrum wszechświata liczącego około 13,5 tys. lat. Praca doktorska została przedstawiona recenzentom, którzy zatwierdzili jej pierwszy etap.

Mimo że istnieją niezliczone obrazy i filmy, które zostały nagrane z kosmosu, wciąż są tacy, którzy twierdzą, że Ziemia jest w rzeczywistości płaska. Jednym z nich jest doktorant, który wstrząsnął arabską społecznością naukową. Przedstawił on swoją pracę doktorską, w której twierdzi, że Ziemia jest płaska, nieruchoma, stanowi centrum wszechświata i liczy sobie tylko około 13,5 tys. lat.

Ponadto praca ta twierdzi, że Słońce ma przeciętną średnicę 1,135 km, a nie 1,4 miliona km. Księżyc ma szerokość 908 km i znajduje się odpowiednio 687 i 23 razy bliżej Ziemi. Ponadto praca mówi o tym, że istnieje 11 planet, a ilość gwiazd na niebie jest ograniczona i każda z nich ma średnicę 292 km.

 

Student nie tylko sugerował, że żyjemy na płaskiej Ziemi. Odrzucił także teorie naukowe prezentowane przez Newtona i Einsteina, odkrycia astronomiczne Kopernika i Keplera, teorię Wielkiego Wybuchu, aktywność atmosferyczną i geologiczną, większość współczesnej klimatologii i w zasadzie wszystkie odkrycia, które zostały dokonane w przeszłości.

Zgodnie z artykułem napisanym przez „Gulf News”, student przedstawił swoją pracę po pięciu latach badań. Została on przekazana dwóm recenzentom, którzy zatwierdzili jej pierwszy etap. Niebawem ma zostać ustalona data obrony pracy.

Co więcej, „Gulf News” dodaje:

„Praca dosadnie pokazuje stanowisko, jakie wykazuje doktorant. W tekście znajdują się wyrażenia takie jak: „Wykorzystywanie argumentów fizycznych i religijnych”, „Udowodnienie skali powodzi za czasów Noego”, „Proponuję nowe podejście kinematyczne, które jest zgodne z wersetami Koranu”, „Role gwiazdy to: być ozdobą nieba, kamienowanie diabłów, kierowanie istotami w ciemności ziemi”, czy „Model geocentryczny jest zgodny z wersetami Koranu i oświadczeniami naszego Proroka”.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika gus

Czytam te komentarze i nie

Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć że wy tak na serio z tą płaską ziemią, i nie mam ochoty polemizować na temat zdjęć z kosmosu, ale wiem jedno - lecąc do polinezji, meksyku, mauritusa, filipin, jakoś nie udało mi się ODKRYĆ krawędzi płaskiej ziemi, horyzont widziany z 11km jest kolisty - i nawet mam parę fotek na tę okoliczność z OKNA SAMOLOTU. Normalnie ciemnogród - wiecie co? TERAZ TO cieszę się, że pisiuary przywracają 8 klas podstawówki i będę się gorliwie modlił żeby wymazali z listy chorób dysleksję i dysgrafię.

Na koniec mały strzał w zwoje mózgowe, skoro ziemia jest płaska to inne planety też? czy płaskość dotyczy tylko ziemi, a co ze słoncem?

Portret użytkownika xyz

człowieku, co ty bredzisz!!

człowieku, co ty bredzisz!! Czy wiesz jakie były moje pierwsze słowa po spojrzeniu przez okno samolotu?? -"Boże! to ziemia jest płaska??" Dodam że 7 lat temu jeszcze nie słyszałam o teorii płaskiej ziemi i święcie wierzyłam  w ziemie kule

Portret użytkownika b38

WierzyłAŚ w Ziemię kulĘ? A

WierzyłAŚ w Ziemię kulĘ? A teraz wierzysz w płaską? No, kurczę - faktycznie gdy wyjdę z domu i rozejrzę się dookoła - no płasko jak chulera, idę sobie idę - dalej płasko... Coś tutaj nie gra, rozglądam się dookoła i faktycznie - LOKALNIE JEST PŁASKO - bo jestem jak pchła na psie, której też się wydaje, że w najbliższym otoczeniu jest płasko... Jednak później wsiadam do samolotu i (hulender) - taki okrągły ten placek pode mną, no dalej płasko, tylko jakby na okragło... Lecę wyżej tym samolotem i wyżej - a tutaj dalej jakby płasko, tylko chulerka, czemu ten placek widziany ma jakby większy promień? Nu, ale dalej płasko... Z tej stacji kosmicznej na kamerkach, to też jakby płaskie kółko, tylko dziwnie tak się zmieniają te lądy na tym płaskim kółku... Ech - no więc parafrazując od całej reszty - na tych przebrzydłych zdjęciach z księżyca - też takie ohydne płaskie kółko.... No to co - płaska, czy nie płaska, a ty chodziłaś do podstawówki w Polsce, czy w Arabii? Bo mam wątpliwości co do tego czy w Polsce...

Portret użytkownika ggir83

No oczywiście, że ziemia jest

No oczywiście, że ziemia jest płaska..  jesteśmy pępkiem wszechświata. Te wszystkie zdjęcia z kosmosu to fejk, no przeiceż jakby inaczej... Niedługo odbędą się pierwsze loty turystyczne w kosmos - polecam tę wycieczke płaskomózgowców, o ile będzie was na to stać Smile i jeszcze bardzo ważna uwaga, jak już wybierzecie się na taką wycieczke i będziecie robili zdjęcia płaskiej ziemi, to nie zapomnijcie schować karty pamięci do gaci żeby wam przypadkiem po pwrocie na ziemi tych kart nie skonfiskowali albo usuneli jej zawartość Smile Pozdrawiam. Niech płaskość będzie z wami!

Portret użytkownika adminn

Jesteście tak zindoktrynowani

Jesteście tak zindoktrynowani i nafaszerowani od dzieciństwa bzdurami "naukowymi" że wyśmiewacie każdego kto próbuje prostować te bzdury.

Jakie " niezliczone obrazy z kosmosu"???
Nie ma ani jednego zdjęcia ziemi z kosmosu. Ani jednego.
Jakiś miesięc temu NASA przedstawiła cyt: " ...fotografia ta pokazuje ostatecznie jak wygląda ziemia..." czyli wszystkie wersje poprzednie były nieprawdziwe, tak? Tak. To prosta logika.

Pokazują wam obrazki a wy łykacie ten kit jak pelikany. Ziemia widziana z księżyca...widok malutkiej kulki...która według oficjalnych danym nałukowych jest 3 razy większa od księzyca. Ale kto by tam nad tym myślał. Pokazali więc to prawda.

Pokazują filmiki ze "stacji kosmicznej" na których widać ewidentnie że ci ludzie są poprzypinani pasami i unoszeni na linkach co ma imitować nieważkość, ale pelikany łykają.
Itd itd

Za jakiś czas to o was będzie się mówiło "średniowiecze umysłowe".
I będą kręcili komedie z wami w rolach gównych.

Portret użytkownika Geopolityka

Święte słowa, NASA to

Święte słowa, NASA to organizacja do wyprowadzania pieniędzy. Argument z proporcjami na zdjęciach nasa i braku jakiejkolwiek dokumentacji "lotów kosmicznych" jest absolutnie słuszny i prawdziwy.

Portret użytkownika Huba Buba

ciekawe skad twoje ( celowo z

ciekawe skad twoje ( celowo z malej) pochodza rewelacje i chamstwo ktore tu prezentujesz bez wstydu. Masz tak waski punkt widzenia i wyprany mozg ze wlasnie przez takich jak ty ten swiat wyglada jak wyglada.

Portret użytkownika dex

Tak najlepiej słuchajmy

Tak najlepiej słuchajmy pustaka który całe życie walił łbem w posadzkę, nauczył się pisać i zrobił research na youtube. Odrzućmy całą wiedzę, napierniczajmy się następne tysiąclecia.

Portret użytkownika Kimbur

Wielu nie zdaje sobie sprawy,

Wielu nie zdaje sobie sprawy, że pojęcie płaskości Ziemi nie oznacza zaprzeczania jej krągłości. Wielu myli, a w zasadzie utożsamia, okrągłość z kulistością. Do zrozumienia dzieła Stworzenia jeszcze nam daleko...

Portret użytkownika _syche

To mi się podoba ... jest to

To mi się podoba ... jest to bliskie mojemu poglądowi który wyrobiłem sobie na przestrzeni ostatnich lat. Ziemia moze i nie jest całkiem płaska jednak obszar który możemy eksplorować wydaje się być tylko jakimś fragmentem większej sfery ... Dlatego jeśli w ten sposób na to spojrzymy to model płaskiej ziemi wcale nie wyklucza tego że ziemia nie jest płaska ...

Portret użytkownika Apotem

Rok 2025. Arabskie

Rok 2025. Arabskie Towarzystwo Naukowe zaprzeczyło wszystkiemu, co dotychczas odkryto i dowiedziono, a następnie ogłosiło postulat o powrocie na drzewa i do jaskiń. Idąc z duchem czasu, rozdano skóry do okrycia oraz maczugi zrobione z drewna i kamienia. Przyłącza się do nich wielu pasjonatów z całego świata, którzy pragną paleolitycznego stylu życia.

Portret użytkownika dd

fajne.

fajne.

Co do niektórych praw - to są teorie, co prawda przyjete ale mimo wszyskot niemierzalne teorie. Ale to, że planeta Ziemia jest okrągła to nie tylko teoria, poparta dowodami ziemskimi ale również jej możliwość oglądania z odległości.

Chłopaki dają po garach ale przez to mogą sami sobie podwarzyć zapisy swojej wiary.

Portret użytkownika b@ron

a tymczasem prawda jest

a tymczasem prawda jest bolesna dla obydwu stron ... i zwolennicy płaskiej ziemi i zwolennicy kulistej ziemi, tak naprawdę guzik o niej wiedzą i jedynie podejrzewają, sugerują i proponują wyjaśnienia ot takie, aby przeciągnąć line na swoją strone ... to jest system i w każdej dziedzinie istnieje prawica i lewica  ot tyle na temat i nie ma się co podniecać "dowodami" jednych czy drugich ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika konix

to jak jest trojkatna ?

to jak jest trojkatna ? Sprzedaj nam jakas informacje geniuszu bo widze ze przesiadujesz calymi dniami w obserwatoriach astronomicznych, uchyl mistrzu chociaz rabek z Twojego dorobku naukowego, prosimy. Marnujesz sie na tym "naukowym" portalu, jakie portale jeszcze odwiedzasz na podstawie ktorych budujesz swoja opinie i wiedze ? Co czytasz o Oswiecony ? Wyprowadz innych z bledu w ktorym tkwia od szkoly podstawowej. 

To sa naprawde Twoje poglady ? Ty naprawde wierzysz ze Ziemia nie jest okragla, ze Slonce ma 1000 km srednicy i inne glupoty? Mam nadzieje ze nei masz dzieci i nikomu swojej "wiedzy" nie bedziesz przekazywal ani swojego DNA.

Portret użytkownika b@ron

zapamiętaj sobie

zapamiętaj sobie najprawdziwszą prawdę ... przekażę ci ją za free ... jakkolwiek by nie było, to z całą pewnością jest inaczej niż myślimy ...

skąd żeś wyciągnął takie wnioski o okrągłej ziemi ??? ja podejrzewam, że ziemia może mieć kształt zbliżony do kuli, jak myślisz że jest okrągła, to dowiedz się co to jest okrąg ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Nie ważne jest w co wierzy,

Nie ważne jest w co wierzy, ale dowodów i fotografii Ziemi z kosmosku nie ma. Więc można wierzyć we wszystko...

 Ważne jest jak jest naprawdę, a nie w co kto wierzy... Ty też wierzysz, że Ziemia jest okrągła a dowodów ci nikt nie przedstawił. Więc stul głupi pyszczek i nie naśmiewaj sie z [email protected]!

 równie dobrze Ziemia może być wstegą Mobiusa... Wektory ruchu są idenetyczne z kulą....

 A dokładnie, wstęga Mobiusa jest elementem dwuwymiarowym!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Bazyli

Baca wie wszystko, aż dziwne,

Baca wie wszystko, aż dziwne, że jeszcze Nobla nie dostał. Nawet z bacologii mu nie dali. Ziemia jest okrągła każdy to wie, nawet Baca. Jego owce też to wiedzą. Ja też o tym wiem, ale mam trochę wątpliwości. Ziemia się kręci, to fakt prawda? To jak są ludzie na biegunie północnym to jak szybko się będą kręcili? Nie odczują tego akurat tam? No i oczywiste, że woda płynie do góry? Prawda? Każdy a już szczególnie wszechwiedzący Baca o tym wie! Przecież patrząc na globus wyraźnie widać, że Odra i Wisła płyną do góry. Nil też. Normalka bo tak nam w szkole powiedzieli. A czego nie powiedzieli? To ważniejsze pytanie...

Portret użytkownika Kmieciu

No właśnie, dlaczego Baca

No właśnie, dlaczego Baca jeszcze Nobla nie dostał?! Bezmózg, cham i bydlę, taki jak TW Bolek, uszaty imam O'Bambo z Baraku czy ten tam plugawy oberczosnek od "goje to zwierzęta i ekskrementy, a Żydzi to bogowie" dostali po Noblaczu za swoje występki przeciw ludzkości, a Bacy za jego zasługi (bacologia) się niby nie należy?! Niniejszym naprawiam to poważne niedopatrzenie Blum 3 !
 

 

Portret użytkownika kozaalfa

(spojrzenie na ten temat

(spojrzenie na ten temat przez WyznawcówGrawitacji)woda nie płynie w dół czy w góre jak zawsze przedstawiacie tylko w kierunku w którym jest przyciągana a jest przyciągana bardziej w kierunku śroka ziemi więc jak wyżłobisz dziure w globusie (najlepiej niech to będzie cały globus a nie pusty w środku) i poprowadzisz wyimaginowaną prostą do środka tego globusu to okaże się że woda która miałaby płynąc w góre zmniejsza swą odległość w kierunku środka = np: nabijasz kule przez środek, wkładasz tam patyczek,owijasz wokół tego patyczka nitke ale tak aby była co najmniej długa jak kula, ryjesz prostą linie od równika (najgłebiej) do bieguna(najpłycej),przyłożona długość linki będzie wskazywać jaka jest odległość tejże dziury do środka kuli a więc woda na ziemi-kuli powinna płynąc w kierunku równika(odległość od środka ziemi do równika jest mniejsza niż odległość od środka ziemi do bieguna)(PS mozesz wyżłobić na odwrót)

Portret użytkownika baca

prorok go natchnął no i

prorok go natchnął no i prosze bardzo, po pięciu latach nieznany nikomu prosty chłopak stajenny z meczetu nauczył się pisać... wielkie brawa dla niego to już drugi człowiek na bliskim wschodzie który nie jest analfabetą...

Portret użytkownika Kimbur

Kto daje plusy tak

Kto daje plusy tak idiotycznym wpisom "bacy"? Sam "baca" ma problemy z pisownią, zwłaszcza z interpunkcją; nie wie, że Bliski Wschód to kolebka wiedzy i umiejętności bardzo wysokich, a i dzisiaj rozwój nauki i techniki jest tam silny. Gdyby nie zniszczenia, dokonane przez SZA, dobrobyt w większości krajow BW i poziom życia przekraczałby wielokrotnie nasze, polskie osiągnięcia.

Skomentuj