Archeolodzy odkopali szkielety dwumetrowych olbrzymów w regionie Kubania

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Eksperci uważają, że nietypowe szkielety wielkich istot mogą pochodzic aż sprzed 4 tysięcy lat.

 

Odkrycia dokonano w pobliżu miejscowości Nowopokrowsk (ros. Новопокровск) podczas wykopalisk, prowadzonych w starożytnym kurhanie z epoki brązu. Groby pochodzą z drugiej połowy trzeciego tysiąclecia p. n. e.

 

Ze wstępnych oględzin wykopanych szkieletów wynika, że należały one do ludzi silnych i wysokich. Pochowana wśród nich kobieta mierzyła nie mniej niż 1,7 metra, podaja Vesti Kuban.

„My nie uważamy, że ci ludzie należeli do konkretnego narodu, czy posiadali jakąś narodowość. Dziś odkrywamy ich w kurhanach pewnej wspólnoty kulturowo – historycznej, która kojarzona jest z ze specyficznym pochówkiem. Ostatnio dość często odnajdujemy takie na południu Rosji” - powiedział archeolog Wasilij Matwejew.

W 25 w p. n. e. tereny te zamieszkiwały plemiona koczownicze, pałające się głównie rolnictwem. O ich kulturze zachowały się jedynie fragmentaryczne informacje.

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Korba102

jest jedna zależność w tym

jest jedna zależność w tym wszystkim, są zdjęcia jest dokument filmowy lecz w tym dokumencie jest pokazane zdjęcie a nie film z realnym rychem osób wokół artefaktów
Dlaczego właśnie tak zawsze musi być, jak można uwiuerzyć skoro dokument filmowy pokazuje zdjęcia 
To są smieci 

Nie wierzę ponieważ BOGA niema, jestem słowianinem, a nie feudalnym niewolnikiem

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj