Armada UFO nad Los Angeles. Piloci nie rozumieli co widzą!

Kategorie: 

Źródło: M@tis

Seria dziwnych incydentów z UFO nad Oceanem Spokojnym została uchwycona tego lata. Wideo uwieczniające zszokowanych pracowników centrum kontroli ruchu lotniczego w Los Angeles, zostało niedawno udosępnione w sieci. Zgodnie z odczytami instrumentów radarowych, UFO tudzież UAP, prowadziły coś w rodzaju podniebnego wyścigu.

 

UAP zostały zgłoszone przez pilotów z ponad 15 różnych lotów komercyjnych w sierpniu i wrześniu 2022 roku. Jak donosi Daily Mail, incydenty zostały zgłoszone do Federalnej Agencji Ruchu Lotniczego Stanów Zjednoczonych.  Obiekty zdawały się przemieszczać z wybrzeży Japonii do środkowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych.

Dostępne w sieci filmy pochodzą z lotów Hawaiian Airlines, Southwest Airlines i prywatnego lotu Gulfstream 650.  Najbardziej niedawna z obserwacji, pochodzi z 18 sierpnia. Fragmenty komunikacji radiowej między pilotami CKL w Los Angeles (ARTCC) pochodzi z wczesnych godzin porannych 18 sierpnia 2022 roku. Przynajmniej 2 załogi odnotowały dziwne pojazdy podczas przelotu nad obszarem Wysp Normandzkich. 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Skomentuj