Asgardia i tajemnicze Oko Horusa

Kategorie: 

Źródło: Asgardia

Kilka tygodni temu świat obiegła wiadomość o powstaniu pierwszego w historii ludzkości państwa kosmicznego o nazwie Asgardia. Gdy wchodzimy na stronę internetową Asgardii, pierwsze co rzuca się w oczy to wielkie Oko Horusa. Obecność tego symbolu przyczyniła się do powstania wielu teorii.

 

Założycielem Asgardii jest przewodniczący instytutu Aerospace International Research Center (AIRC), Igor Ashurbeyli, który w całości finansuje projekt. Jest on rosyjskim biznesmenem i doktorem nauk inżynieryjnych. Jakiś czas temu ogłosił, że Asgardia będzie suwerennym państwem kosmicznym, zupełnie niezależnym od praw stosowanych na Ziemi.

Wiele osób ma poważne wątpliwości, czy projekt można w ogóle zrealizować. Przynajmniej oficjalnie wiemy, że Asgardia będzie posiadała własną flagę i hymn, własne prawo oraz własne społeczeństwo. Kosmiczny twór będzie posiadał własny rząd i 12 ministerstw a pierwsze wybory odbędą się w przyszłym roku. Aby zostać obywatelem tego kraju, należy wypełnić formularz i trzeba spełniać pewne kryteria. Asgardczycy mają otrzymać dowody osobiste, paszporty, a w przyszłości będą mogli zamieszkać na orbicie. Na dzień dzisiejszy, ponad 530 tysięcy osób z całego świata wypełniło wniosek, w którym należy podać swoje prawdziwe dane osobowe.

W przyszłym roku wystrzelony zostanie pierwszy satelita, należący do Asgardii. Dr Igor Ashurbeyli będzie przywódcą tego kraju i chce, aby jego twór został uznany przez ONZ. Państwo kosmiczne będzie spełniać więcej funkcji - Asgardia, dzięki zaawansowanej tarczy, ma chronić Ziemię przez impaktem asteroidy i wszelkimi innymi zagrożeniami. Ashurbeyli powiedział, że jego kraj będzie promować pokój w kosmosie i zapobiegać przenoszeniu się ziemskich konfliktów zbrojnych w przestrzeń kosmiczną.

 

Podczas gdy projekt Asgardia realizowany jest krok po kroku, część osób zastanawia się jaką funkcję tak naprawdę będzie spełniać ten twór. Najbardziej niepokojący jest symbol Oka Horusa, który towarzyszy każdej grafice, reklamującej ten projekt. Po prostu nie da się go nie zauważyć.

Pojawiły się rozmaite teorie na ten temat. Niektórzy ludzie są przekonani, że Asgardia jest kolejnym projektem, który ma zniewolić ludzkość. Najwięcej mówi się o tym, że w państwie kosmicznym mogą zamieszkać najbogatsi ludzie, należący do tajnych stowarzyszeń, którzy z orbity będą rządzić światem. Wiemy przecież doskonale, że symbol oka oznacza opatrzność bożą nad ludźmi, a illuminaci to przecież samozwańczy bogowie naszego świata, który opiera się wyłącznie na pieniądzach.

Jeden ze scenariuszy zakłada, że na Ziemi wybuchnie totalny chaos a wtedy wszyscy miliarderzy, prawdziwi władcy naszej planety, uciekną do Asgardii i tam ustanowią jeden światowy rząd. Dzięki zaawansowanej technologii, Asgardia będzie mogła monitorować i kontrolować wszystkich mieszkańców planety. Ziemia stanie się globalnym więzieniem, z którego nie będzie ucieczki.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

zauważcie jedno... wg.

zauważcie jedno... wg. doniesień, międzynarodową stację kosmiczną zaczęto budować na orbicie ziemskiej w 1998roku, do dzisiaj czyli 18 lat później stacja pomieścić może maksymalnie 7 osób i bynajmniej nie w warunkach "miejskich" jeśli gostek wybiera już ludność do asgardi a nawet już wiadomo, kto bedzie przywódcą i że bedzie 12 ministerstw... świadczy to tylko o jednym... że jeśli to prawda, to ów twór już musi istnieć, bo w rok tego miasta nie zbudują... teoria AMR-a nie jest taka niemożliwa, kto ciekawy, może ten obiekt odnaleźć we wskazanym przez niego miejscu i sam się nim interesuje od paru lat, zwłaszcza zimą jest doskonale widoczny, jednak nie wydaje mi sie by był cały czas w jednym miejscu... mimo wszystko, w kwesti asgardi, moje oczy podejrzliwie spoglądają na księżyc...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mniszek lekarski

Nie rozumiem, dlaczego ciągle

Nie rozumiem, dlaczego ciągle mylicie Oko Horusa (symbol egipskiego boga nieba, a równocześnie talizman chroniący przed klątwami, złym spojrzeniem, zawiścią) z Okiem Opatrzności (symbol NWO, zniewolenia ludzkości przez elitę). Zapewne wybrano Oko Horusa aba chronić projekt przed negatywnymi działaniami elit, a także, by symbolizowało to rolę Asgardii, która ma chronić Ziemię przed asteroidami (Horus jest także bogiem wojny). Horus nazywano również synem prawdy i obrońcą. Zanim coś znowu o obu okach napiszecie, najpierw doinformujcie się, co one symbolizują, bo ręce opadają...

Portret użytkownika magi74

Tak jest! Dostaniecie czipa i

Tak jest! Dostaniecie czipa i jestescie sprzedani. Sami podpiszecie wyrok na siebie do kolekcji NWO. Zobaczycie jak sie zajma waszymi mozgami.  No niepojete. Do tego za daleko to nie polecicie bo przez ta chroniaca kopule zaden smialek nie wyruszyl. 

Ogladalam zdjecia "live" z ISS. A gdzie te wszystkie satelity, ktorych jest w przestrzeni kosmicznej tak duzo,  gdzie te wszystkie fruwajace smieci. Nic nie zauwazylam. I chyba nie tylko ja. 

Malo z tego, jakim cudem zdjecia z ISS naszej niebieskiej planety sa oryginalami, skoro do produkcji atlasow i karmienia nas wygladem i wielkoscia kontynentow uzywa sie map Merkatora??? 

Nie czaje. Cos mi nie pasi. Poza tym, policzylam sobie w km2 powierzchnie wszystkich kontynentow, narysowalam je gdzie jeden kwadrat na kartce to 1000km2. Hm. Troszke pokracznie to wyszlo i nie bardzo pasuje z tym co mamy w naszych atlasach. Moje pytanie wiec raz jeszcze: jakim kuzwa cudem zdjecia Ziemi z kosmosu sa prawdziwymi zdjeciami???

Strony

Skomentuj