Astrobiolog z NASA wkrótce przedstawi dowody na istnienie życia pozaziemskiego

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Astrobiolog Richard Hoover i jego koledzy z Centrum Astrobiologii na Uniwersytecie Buckingham zasłynął w ostatnich latach, stwierdzając, że posiada mocne dowody potwierdzające istnienie życia pozaziemskiego. Hoover planuje zaprezentować niektóre z nich na Międzynarodowym Kongresie UFO, które odbędzie się niedługo w Stanach Zjednoczonych.

 

Spotkanie, o którym mowa odbędzie się w hotelu Radisson Fort McDowell, w Fountain Hills w Arizonie i dojdzie do tego w czwartek 13 lutego. Hoover przyciąga uwagę mediów, ponieważ kiedyś pracował, jako lider zespołu astrobiologów pracujących w Marshall Space Flight Center, należącym do NASA.  W marcu 2011 roku na kanale Fox News opublikowano wstępne wyniki jego badań. Hoover twierdzi, że znalazł dowody mikroskamieniałości w meteorytach.

"Należy to interpretować, jako wyraźne wskazanie, że życie jest powszechne we wszechświecie, a nie tylko specyficzne dla naszej planety"  -  powiedział wtedy odkrywca

Dane te skłoniły jego i wielu innych do poszukiwania tego typu dowodów. Jeszcze w 2013 r. w prasie naukowej pojawił się kolejny artykuł na ten temat i naukowiec twierdził, że skamieniałe szczątki zwane okrzemkami, które zlokalizowano w meteorycie na Sri Lance. Niewątpliwie ich pochodzenie było pozaziemskie.

 

Następnie we wrześniu tego samego roku grupa naukowców stosując specjalne balony pomiarowe odnalazła małe organizmy biologiczne w stratosferze, podczas gdy paradygmat naukowy twierdzi, że życie w takich warunkach nie może istnieć.

 

Nowoczesna nauka niezbyt entuzjastycznie podchodzi do wspomnianych powyżej odkryć i głównie z tego powodu jakiekolwiek istnienie tych teorii w przestrzeni publicznej wymaga zaangażowania osób zajmujących się badaniem niewyjaśnionych zjawisk.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika obelus284

przepraszam za to co powiem

przepraszam za to co powiem ale czy ludzie są na tyle głupi że uwarzają choroby które przyleciały z kosmosu za pomocą meteorytów ale przerzyły tylko 1 dzień za mieszkańców ziemi nie żadne obce rzycie bo choroba bierze się z np.bakterii

Portret użytkownika zibi1973

Skąd się wżioł człowiek,

Skąd się wżioł człowiek, myślę tak ,wyższa cywilizacja nas przerzuca z  z innego zakątka galaktyki o podobnych parametrach jak ziemia,jestem przekonany że jeszcze by się spotkało gdzieś człowieka,możliwe że jesteśmy reproduktorami 

Portret użytkownika Fanka1

Oddziaływania innych bytów na

Oddziaływania innych bytów na ludzi jest różnorodne. Porwania mają różny charakter, są na przykład  zniewoleniem ducha i zmianą osobowości ludzkiej. Ciekawe artykuły na te tematy są na stronie Davida Icke, choćby ten "Astralna manipulacja rzeczywistością senną"! Czytałeś go Zibi1973?

Portret użytkownika zibi1973

Tak masz racje, trochę by je

Tak masz racje, trochę by je powiększył na te co ostatnio dodałem weszło 380 ciu na jedno foto przez dwa dni to nieżle,i zainteresowanie kwitnie żeby powiększyć trzeba,pierw z fotosika na pulpit,otworzyć za pomocą paint i mamy

Portret użytkownika inventor

Faktycznie na pierwszych

Faktycznie na pierwszych dwóch zdjęciach widać ten słynny trójkątny obiekt.Wielu amatorów rejestrowała go przez noktowizory również sa filmiki.Prawdopodobnie jest to supertajny ziemski pojazd wielkości dwóch boisk piłkarskich.Słynne historie opowiadają ludzie z USA,ten pojazd przemierzał stany.

Portret użytkownika mlodyrob

Tak zróżnicowane i odmienne

Tak zróżnicowane i odmienne gatunki na jednym globie a przodkiem jedna Bakteryjka;)Za bardzo to jest pogmatwane.Wyglada to na reke jakiegos artysty,projektanta albo na ziemi otwarto ogród zoologiczny z gatunkami z róznych układów planetarnych swiatów.Mega labolatorium.

Portret użytkownika Juszka

młodyrob piszesz że jak to

młodyrob piszesz że jak to mozliwe żeby z "jednej bakteryjki powstało całe życie, piszesz o ręce boga albo zoo z całego wszechświata, to zadaj sobie pytanie jak to możliwe że z 1 plemnika i jednej komórki jajowej powstaje tak złożony organizm jak człowiek, który ma ileś tam set różnych organów ileś różnych mięśni kości no i mózg który potrafi tworzyć, modelować marzyć. 
Jeśli mozemy coś wyjaśnić to nie jest potrzebne zbędne komplikowanie tego zadania bo prowadzi ono do coraz większej ilości niewiadomych i odchodzimy od prawdy.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Skąd skamieniałosci w

Skąd skamieniałosci w "meteorytach"? Po pierwsze skąd ta pewność, że to meteoryt? Czym różni się odłamek skalny meteorytu od np ziemskiego kamienia wulkanicznego?
Jeśli w czasie Potopu wypływająca lawa gromadziła się na dnie zbiornika wodnego ... Czyż nie mogła zatopić w sobie skorupiaków? Czy wybuchy i drgania skorupy ziemskiej nie mogły pokruszyć tej zastygnietej lawy i porozrzucać po okolicy?
 Dzisiaj każdy "wygodny" dla teorii kawałek lawy jest "meteorytem".... Dobra ściema...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Fanka1

Istnieje formacja geologiczna

Istnieje formacja geologiczna na wzgórzu Sodom nad Morzem Martwym, zwana „Żoną Lota”. Żona Lota to nieznana z imienia postać starotestamentowa małżonka bratanka patriarchy Abrahama – Lota. Wraz z mężem i dwiema córkami uciekała z zagrożonej zagładą Sodomy.Mimo ostrzeżenia danego przez Anioła zatrzymała się w trakcie ucieczki z miasta i obejrzała z ciekawości, co to się będzie tam działo w Sodomie. Skutkiem działania broni zastosowanej przez Aniołów zamieniła się słup soli, bo nie zdążyła uciec z pola rażenia. Tak mówi Biblia i jest tam do dziś skamieniały artefakt zwany "żoną Lota". Tak więc i ty, jak i w mikroskamieniałościach w meteorytach nie da się zbadać na poziomie współczesnej wiedzy, czy są to pozostałości organizmów żywych. Tak więc można mówić jedynie o WIERZE a nie o wiedzy, że w meteorytach są pozostałości życia.

Portret użytkownika Juszka

Nie jest to żadna nowość,

Nie jest to żadna nowość, pierwszą osobą która postawiła hipotezę że życie przybyło na Ziemię był chyba Arhenius i nazwano tą teorię panspermią.
Co do dowodów to jest ich aż nadto, a ostatni akapit artykułu to po prostu kłamstwo, no chyba, ze admin żyje jeszcze w czasach inkwizycji, bo współczesna nauka (od jakiś 40-60 lat) mówi otwarcie, że życie w kosmosie istnieje a dowodem tych słów jest fakt poszukiwań tego życia choćby w meteorytach, czy też misja na księżyc lub marsa.
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

"że życie w kosmosie istnieje

"że życie w kosmosie istnieje a dowodem tych słów jest fakt poszukiwań tego życia choćby w meteorytach, czy też misja na księżyc lub marsa."...
no wiekszej głupoty to juz napisac nie możesz, żebyś nie wiem jak sie starał...
Tak więc dowodem na istnienie Boga jest  wiara i poszukiwanie go w sobie....
 oj juszka, juszka... Ale z ciebie...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Fanka1

Może i życie gdzieś indziej

Może i życie gdzieś indziej jest, ale?
"...współczesna nauka (od jakiś 40-60 lat) mówi otwarcie, że życie w kosmosie istnieje a dowodem tych słów jest fakt poszukiwań tego życia choćby w meteorytach, czy też misja na księżyc lub marsa."
Jak dowodem może być... fakt poszukiwań?

Portret użytkownika Juszka

Cytat który umieściłaś

Cytat który umieściłaś odnosił sę do ostatniego akapitu zrtykułu i nie odnosił się do faktu odnalezienia cegiełek zycia, ale do zamieszczonego w artykule opisu jakoby nauka negowała życie w kosmosie co jest nieprawdą. Chyba nie zrozumiałaś co napisałem. 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Trzech pejsatych koczowników

Trzech pejsatych koczowników w jednej osobie... Toż to Trójca Pzenajgłupsza...
 Jeśli głupole tylko na to was stać, bez nzajomosci szukania w słowniku "ekstrementy" to o czym dupki mozecie tu rozmawiać?
 Jakies argumenty plisss...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Juszka

No jak widzę takie posty to

No jak widzę takie posty to jestem za aborcją.
Kuzyn rozumiem że osoba głupia czy dupek jak mówi mu się że jest głupi czy jest dupkiem to nie rozumie że jest to wyzwisko, i tak tutaj reaguje większość ludzi ale mądrych takie posty rażą swoją bezdennością i jak to mi kiedyś napisałeś "wprowadzają zamieszanie". 
Może i ty nie zauważasz że takie twory jak ten na który odpisuję należy usuwać, ale mozna wziąć sobie encyklopedię czy jakikolwiek słownik i wypisać słowa które moga być (jak pisze regulamin) wulgarne i coś tam coś tam. 
Jest moje już chyba w ciągu ostatniego miesiąca z 10 zgłoszenie złamania regulaminu a ty co robisz, niby taki nadgorliwy a tu proszę brak całkowitego obiektywizmu.

Portret użytkownika kuzYn

Gdybym był Juszka nadgorliwy

Gdybym był Juszka nadgorliwy to połowa komentarzy nadawała by się do kosza, Ten Twój też. Jak Już Ci niedawno napisałem, patrz na siebie, a nie na innych, bo to Ty masz bana, a nie oni. I nie myśl że tylko ja tu moderuję.
Jak na razie czarno widzę Twój powrót, Jesteś nie reformowalny.

 

Portret użytkownika zibi1973

Niektórym to musi pan w

Niektórym to musi pan w garniturze czy pani przez tv powiedzieć nie jesteśmy sami,bo w innym przypadku nie uwierzą,a do tego musi być stempel rządasów bo inaczej nie przejdzie to wszystko choćby dowodów tysiąc było

Portret użytkownika zibi1973

Ja też nie wiem kim są obcy

Ja też nie wiem kim są obcy nie siedziałem w ich statku,miałem okazję ale nie jestem przygotowany na to ,nie widziałem ich postury jedynie co wiem to z wyglądu statków  i nie wszystkich np kwadrytów i zygzaków wiem że są jak rodzina zawsze razem i jest ich miliardy i działają razem w naszym układzie słonecznym to oni są największą potęgą pobierają energie z plazm słonecznych a nawet z takiej ziemi jak nasza z której ma budowę atmosfery z egzosfery ,termosfery,mezosfery i stratosfery wchodząc w nią takim nurkowaniem ładują sobie energie,gdy byś rzuciła z kosmosu kawałek metalu to by się spalił w atmosferze a dla nich to energia pozdrawiam

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Zibi, ja tez jestem

Zibi, ja tez jestem absolutnie przekonany, że tu na Ziemi pojawiają się inne od nas istoty rozumne . Jestem również przekonany, że to są istoty rdzennie autochtoniczne. Jestem absolutnie przekonany, że jesteśmy dla nich hodowlą dla pozyskiwania energi życia co czyni je nieśmiertelnymi. I jestem przekonany, że posiadają technologie na niezwykłym stopniu rozwoju, którą wybiórczo dzielą się ze Złymi i Wielkimi tej planety... To nie są nasi przyjaciele... Każdy zbrodniczy dla ludzkości władca jest pod ich ochroną i posiada ich wsparcie.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Fanka1

Jestem pewnie tak zakręcona

Jestem pewnie tak zakręcona jak Ty, bo podejrzewam, że wlatują do kraterów wulkanów a nie gdzieś do wejścia obok. Ale sądzę, że mają zbyt duże możliwości, bym traktowała ich jak "zwykłych kosmitów", a upadłe anioły wg przekazu biblijnego mają moc jedynie mniejszą od Boga Stwórcy wszechświata. Boją się tylko Jego i Pana Jezusa. Nie jestem Ci wrogiem. Pozdrówka.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

zibi... ja wiem, że wszędzie

zibi... ja wiem, że wszędzie dookoła widzisz "obcych", tylko żaden jakoś nie zainteresował sie Twoją osobą, więc dla mnie Twoje wizje powszechnego życia w kosmosie są objawem kosmicznej shizofreni...
 Acha... nie mam telewizora...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika zibi1973

Nie widzę wszędzie obcych gdy

Nie widzę wszędzie obcych gdy mam coś to pokazuje ,a po co  mają  się  zainteresować moja osobą ja jestem tylko zibi  normalnie nikim ,powiadasz kosmiczną schizofrenie mam,jeśli nazywasz zchizofrenią  to że piszę co jest ,to cie boli to najlepiej zamieść wszystko pod dywan  i gra gitara,te zagłuszania o ufo miałem wciskane przez rządasów całe życie i dalej próbują swoją bajkę wciskać,ja jej nie kupuję

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Niewatpliwie ekstrementy

Niewatpliwie ekstrementy astronautów pozostawiły powszechne życie w okolicy naszej planety...
buhahhahhaaa...
 No nie mogę... Świat idiotów...
 Jak można na tak wątłych dowodach wnioskować Universum życia?
Twarde dowody w sprawie to odkrycie życia inteligentnego w innej części kosmosu.
 Powszechość życia we Wszechświecie... Naiwne przypuszczenie ewolucjonistów.
" Jak to jest mozliwe, by zycie było tylko na Ziemi, skoro Wszechświat to biliony bilionów zakamarków podobnych do Ziemi?"...
Takie posądzanie jest idiotycznie bzdurne, bo odpowiedź jest krótsza niż pytanie: "A dlaczego nie?"
 dowody półgłowki... dowody... Szkielet homoidalny na Marsie plisss...

...Angelus Maximus Rex

Skomentuj