Astrobiolog z NASA wkrótce przedstawi dowody na istnienie życia pozaziemskiego

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Astrobiolog Richard Hoover i jego koledzy z Centrum Astrobiologii na Uniwersytecie Buckingham zasłynął w ostatnich latach, stwierdzając, że posiada mocne dowody potwierdzające istnienie życia pozaziemskiego. Hoover planuje zaprezentować niektóre z nich na Międzynarodowym Kongresie UFO, które odbędzie się niedługo w Stanach Zjednoczonych.

 

Spotkanie, o którym mowa odbędzie się w hotelu Radisson Fort McDowell, w Fountain Hills w Arizonie i dojdzie do tego w czwartek 13 lutego. Hoover przyciąga uwagę mediów, ponieważ kiedyś pracował, jako lider zespołu astrobiologów pracujących w Marshall Space Flight Center, należącym do NASA.  W marcu 2011 roku na kanale Fox News opublikowano wstępne wyniki jego badań. Hoover twierdzi, że znalazł dowody mikroskamieniałości w meteorytach.

"Należy to interpretować, jako wyraźne wskazanie, że życie jest powszechne we wszechświecie, a nie tylko specyficzne dla naszej planety"  -  powiedział wtedy odkrywca

Dane te skłoniły jego i wielu innych do poszukiwania tego typu dowodów. Jeszcze w 2013 r. w prasie naukowej pojawił się kolejny artykuł na ten temat i naukowiec twierdził, że skamieniałe szczątki zwane okrzemkami, które zlokalizowano w meteorycie na Sri Lance. Niewątpliwie ich pochodzenie było pozaziemskie.

 

Następnie we wrześniu tego samego roku grupa naukowców stosując specjalne balony pomiarowe odnalazła małe organizmy biologiczne w stratosferze, podczas gdy paradygmat naukowy twierdzi, że życie w takich warunkach nie może istnieć.

 

Nowoczesna nauka niezbyt entuzjastycznie podchodzi do wspomnianych powyżej odkryć i głównie z tego powodu jakiekolwiek istnienie tych teorii w przestrzeni publicznej wymaga zaangażowania osób zajmujących się badaniem niewyjaśnionych zjawisk.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika obelus284

przepraszam za to co powiem

przepraszam za to co powiem ale czy ludzie są na tyle głupi że uwarzają choroby które przyleciały z kosmosu za pomocą meteorytów ale przerzyły tylko 1 dzień za mieszkańców ziemi nie żadne obce rzycie bo choroba bierze się z np.bakterii

Portret użytkownika zibi1973

Skąd się wżioł człowiek,

Skąd się wżioł człowiek, myślę tak ,wyższa cywilizacja nas przerzuca z  z innego zakątka galaktyki o podobnych parametrach jak ziemia,jestem przekonany że jeszcze by się spotkało gdzieś człowieka,możliwe że jesteśmy reproduktorami 

Portret użytkownika Fanka1

Oddziaływania innych bytów na

Oddziaływania innych bytów na ludzi jest różnorodne. Porwania mają różny charakter, są na przykład  zniewoleniem ducha i zmianą osobowości ludzkiej. Ciekawe artykuły na te tematy są na stronie Davida Icke, choćby ten "Astralna manipulacja rzeczywistością senną"! Czytałeś go Zibi1973?

Portret użytkownika zibi1973

Tak masz racje, trochę by je

Tak masz racje, trochę by je powiększył na te co ostatnio dodałem weszło 380 ciu na jedno foto przez dwa dni to nieżle,i zainteresowanie kwitnie żeby powiększyć trzeba,pierw z fotosika na pulpit,otworzyć za pomocą paint i mamy

Portret użytkownika inventor

Faktycznie na pierwszych

Faktycznie na pierwszych dwóch zdjęciach widać ten słynny trójkątny obiekt.Wielu amatorów rejestrowała go przez noktowizory również sa filmiki.Prawdopodobnie jest to supertajny ziemski pojazd wielkości dwóch boisk piłkarskich.Słynne historie opowiadają ludzie z USA,ten pojazd przemierzał stany.

Strony

Skomentuj