Astrolog Trzeciej Rzeszy

Kategorie: 

Źródło: http://paranormal-news.ru/

Człowiek o imieniu Kraft jest mało znany, bo w nazistowskich Niemczech reklamowanie astrologii było raczej niebezpieczne. Kraft urodził się w Bazylei w 1900 roku. Od dzieciństwa wyróżniał się wśród rówieśników niezwykłymi zdolnościami, ale szczególnie celował w matematyce i statystyce. Ulubionym przedmiotem Krafta była jednak astrologia.

 

 

Po ukończeniu studiów na Wydziale Matematyki młody Niemiec dziesięć lat pracował nad książką pn. Podstawy astrobiologii, w której opisał swoją teorię o możliwości przewidywania przyszłości na podstawie studium ludzkiego typu. Na początku lat 40 - tych dwudziestego wieku, Kraft wyróżniał się wśród swoich kolegów astrologów encyklopedyczną wiedzą i umiejętnością przewidywania przyszłych zdarzeń.

Początkowo naziści nie rozpoznali talentów Krafta i kojarzyli go z okultystami, czy masonami, których nigdy nie kochali. Jednak Hitler, Rudolf Hess i Himmler korzystali z jego umiejętności. Szczyt popularności wśród wyższych władz Rzeszy Kraft osiągnął po ataku na Hitlera, kiedy przewidział zamach między 7 - 10 grudnia 1939. Kraft o swoich przewidywaniach poinformował swojego znajomego Fezla, który pracował w aparacie Himmlera i poprosił, aby ten nikomu o tym nie mówił. Gdy 08 grudnia w sali piwa Burgenau w Monachium eksplodowała bomba, Fezel ujawnił wizję Krafta, wysyłając w tej sprawie telegram do Hessa.

 

Astrolog został natychmiast aresztowany i był przesłuchiwany przez Gestapo. Zdołał udowodnić jednak swoją niewinność i został zwolniony. Zaproponowano mu pracę w Ministerstwie Propagandy, kierowanym przez Goebbelsa. Tam zajmował się m. in. deszyfrowaniem prac Nostardamusa w celu wzmocnienia pozycji ideologicznej faszyzmu.

 

Sam Kraft był przekonany, że przepowiednie zawarte w proroctwach Nostradamusa zachęcają Trzecią Rzeszę do realizacji planu Barbarossa, który miał zakończyć się powodzeniem. Oszałamiający sukces pierwszych dni wojny zapewnił astrologowi silną pozycję w otoczeniu Hitlera. Kraft ostrzegał jednak przywódców Rzeszy Niemieckiej, że aby wygrać wojnę, trzeba ją zakończyć do 1943 roku. Było to po części prawdą. Niemcy osiągnęły szczyt swojej potęgi w 1942 roku, a następnie ich moc zaczęła słabnąć pod siłą naporu ZSRR i jego sojuszników.

 

W latach 1940 - 1941 Kraft układał horoskopy dla Hitlera i jego najbliższych współpracowników. Po 1941 roku jego popularność zaczęła topnieć. W 1942 roku został ponownie aresztowany i wtrącony do więzienia, gdzie spędził rok. Po odzyskaniu wolności nakazano mu sporządzić horoskopy dla generałów alianckich. Podczas „wojny na pustyni" Kraft wykonywał horoskopy dla Rommla i Montgomerego i wówczas odważył się powiedzieć, porównując obie postacie: „Montgomery jest niewątpliwie silniejszy niż Rommel". Miał rację.

 

Kontynuując swoje obserwacje astrologiczne, Kraft doszedł do wniosku, że w najbliższej przyszłości brytyjska bomba zniszczy Ministerstwa Propagandy w Berlinie. Swoimi przewidywaniami podzielił się z władzami Rzeszy. List przekazano Gestapo, a Kraft został aresztowany za szerzenie antyrządowej propagandy. Warunki w więzieniu były bardzo trudne i zdrowie Kraft pogorszyło się gwałtownie. Astrolog zachorował na tyfus i trafił do obozu koncentracyjnego w Sachsenhausen, a potem 24 listopada 1944 przewieziono go do obozu koncentracyjnego w Buchenwaldzie, gdzie 08 stycznia 1945 zmarł.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wujek andrzej

Taki dowcip: 

Taki dowcip: 

- Towarzyszu Stalinie, przyszedł jasnowidz i mówi że zna przyszłość

- Do łagru. Jakby znał to by nie przychodził.

Widzicie analogię? Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Elity od kilkudziesięciu lat

Elity od kilkudziesięciu lat starają się zmienić ludzkość na wzór istot z innego wymiaru ! Kontakty globalnej elity z ufonautami sprawiają że dzisiejsza technologia ma zostać użyta do podłączenia człowieka do globalnej bestii komputera kwantowego ! Sami zobaczcie ten filmik ! Najnowsze wiadomości z pola znaku bestii którą chcą elity lucyferian nam zafundować już do roku 2030 ! 

BREAKTHROUGH IN QUANTUM COMPUTERS' says Google: Biometrics, Brain-Machine Interface & 2030 Agenda

https://www.youtube.com/watch?v=xh08NG8UxMI

Wygląda na to że ufonautyczna cywilizacja demonicznych elit NWO pragnie zniszczyć naturę i człowieczeństwo ! W to miejsce wstawią nam multi kulti hybryd zmieszanych z ludzkim DNA a może i UFOnautów i ludzkiego DNA ! Piekło na Ziemi jest planowane na rok 2030 ! Jak zwykle ich plany moga być niweczone przez wyznawców Chrystusa, Ducha Świętego oraz Maryi Dziewicy ! Trzeba się bronić przed lucyferianami modlitą różańcową !

http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html

Wszystko ma prowadzić do stworzenia nowej rasy istot humanoidalnych GMO, ludzie mają zostać zmarginalizowani, w ich miejsce pojawić się mają hybrydy oraz UFO hybrydy (dawni bogowie mają powrócić ?), wówczas zacząć się ma era NWO-UFO cywilizacji, o której opowiadają różnorakie bractwa ufologiczne (piramidalnego oka), o nich to właśnie wspominał wybitny ufolog Jacques Vallee, w jego pracach. Będzie to tzw. "era wodnika" gdzie moce nadnaturalne (demoniczne) mają być na wyciągnięcie ręki. Według tych poglądów Era Wodnika będzie okresem głębokich przemian społecznych, państw bez granic, świadomości planetarnej. Na przeszkodzie planom i wysiłkom niewidzialnych istot stoi Jezus Chrystus, Maryja Dziewica, Duch Święty i Bóg YHWH, stąd też chrześcijaństwo jest tak tępione przez obecny światowy UFO reżim. Proszę nie zapominać, że UFO system jest sterowany przez określoną duchowość, przez istoty duchowe ! Dlatego można stawiać im opór, ze wszystkich nadprzyrodzonych potęg tylko moc Jezusa może nas oswobodzić, a ich zatrzymać.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika b@ron

jakby był jasnowidzem...to

jakby był jasnowidzem...to wiedziałby dokładnie jak spier...ić z trzeciej rzeszy, a tak... życie mu upłyneło mu na aresztowaniach a z aresztu zwalniano go tylko po to żeby móc go znowu aresztować ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Isabella

Nic nie wiesz o Aronie i nie

Nic nie wiesz o Aronie i nie znasz jego prawdziwego nazwiska, gdybys wiedzial kim jest nie pisalbys o nim glupot.

Aron jest polaczony z istota pozaziemska o imieniu ZAK. Jest to istota pozytywna, ktora zna przyslosc i on pomaga Aronowi. Kiedys pomagal takze Gracjanie, ktora robi hipnozy w Hiszpani, ale ona odwrocila sie od niego i teraz pomaga jej Wezjusz.

Aron to jego prawdziwe ime , ale jego nazwiska nie zdradze .

Strony

Skomentuj