Astronom amator nagrał przypadkiem trzy dziwne obiekty przelatujące nad Księżycem

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na świecie znajduje się bardzo dużo amatorskich teleskopów, a jak wiadomo najwdzięczniejszym celem okazjonalnych obserwacji jest Księżyc. Skutkuje to dużą ilością nagrań naszego satelity wykonywanych z wykorzystaniem dużego powiększenia. Czasami udaje się zarejestrować niezwykłe anomalie.

Jeden z astronomów amatorów prowadził właśnie taką obserwację, gdy przypadkowo zauważył dziwne obiekty, które przeleciały na tle powierzchni Księżyca. Nagranie dokumentujące to zdarzenie, trafiło na YouTube i stało się bardzo popularne.

Na wideo udało się uchwycić tarczę Księżyca na tle której przeleciały jakieś 3 obiekty. Oczywiście pierwsze wyjaśnienie jest takie, że były to obiekty znajdujące się na ziemskim niebie, które po prostu nałożyły się na księżycową tarczę, ale niektórzy sugerują, że to coś więcej, bo po przelocie tych UFO na powierzchni srebrnego globu widać coś jak cień.

Trzy niezidentyfikowane obiekty pojawiają się o czasie 1:18 i szybko znikają. Autor filmu zastanawiał się, co zaobserwował i rozważał czy mogą to być balony meteorologiczne, z tym, że one nie latają w szyku. Pojawiły się też propozycje wedle których to co zaobserwowano to przelatujące meteory.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Zagadka istot z innych

Zagadka istot z innych wymiarów jest przedziwna ! Dziwnym by było, żeby o tym nie informowała Biblia, wielu uduchowionych badaczy wie, jest przekonana o tym, iż Pismo Święte nas o tym powiadamia, jednak jest to zakodowane w symbolach i historycznych faktach ! "Przedziwne zdarzenia z udziałem istot z "czwartego wymiaru" są wspomniane również w Apokalipsie św. Jana: „I wyjdzie, aby uwodzić narody z czterech stron świata, Goga i Magoga, aby ich zgromadzić na bój.” (Apokalipsa 20:8) - ["...z CZTERECH stron świata" ! z innych wymiarów ?!] Ktoś gromadzi kosmiczne zastępy, stwarzane jest "wojsko" istot hybrydalnych, pojawiają się "rydwany", wszystko ma być gotowe na wielką bitwę ! Biblia wspomina o niej jako o Har-Magedonie, miejscu ostatecznego starcia między siłami dobra i zła. Jak państwo zobaczą z zamieszonego tu filmu, sprawa anielskich istot, nazywanych „Tronami, Panowaniami, Zwierzchnościami i Władzami” (w Biblii wymienione są CZTERY !)..." całość tutaj, a poniżej "rydwan" "Tronów, Panowań....:

http://popotopie.blogspot.com/2018/05/starozytne-kosmiczne-papirusy-czesciowo.html

Farmakia w starożytnosci i w czasach dzisiejszych – HD. PL Polecamy ! (od 1 min. 38sek. istoty z innego wymiaru „stawiają trony” !!!)

https://www.youtube.com/watch?v=T2j5L8YZUmM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Homo sapiens

Bardzo dobre nagranie ! Oni

Bardzo dobre nagranie ! "Oni już tu są", jak mawia znany i ceniony ufolog Janusz Zagórski. Polska ufologia musi się otrząsnąć z ewolucjonizmu i jakichś dziwnych wyobrażeń statków gwieznych metalowo rakietowo grawitacyjnych, czy Gwieznej Federacji, te byty, albo ich część, ma inne zamiary od naszych wyobrażeń jakie nam się wciska albo narzuca, ich plan jest bardzo dobrze ukrywany, także przez elity ! W tym temacie polecam ten film:

Istoty z Czwartego Królestwa to byty z Czwartego Wymiaru - Hoggard, Missler, Jacobs

https://www.youtube.com/watch?v=d63zQk4XBEM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj