Astronom amator sfilmował flotę UFO przelatującą na tle Księżyca

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Dzięki przypadkowej obserwacji astronomicznej udało się zarejestrować niezwykłą anomalię. Na tle tarczy księżycowej pojawiły się jakieś obiekty.

Amatorskie obserwacje Księżyca są obecnie dużo łatwiejsze niż dawniej. Teleskopy są bardziej dostępne, a poza tym o wiele prościej jest nagrać to co się ogląda. Ma to sens szczególnie w przypadku srebrnego globu, który jest wdzięcznym obiektem obserwacji z powodu swej jasności.

 

To właśnie z tego powodu pojawia się bardzo dużo nagrań z anomaliami, przedstawiającymi niezidentyfikowane obiekty przelatujące na tle tarczy księżycowej. Dokładnie tak jest w tym przypadku.

Problem z takimi nagraniami sprowadza się do kwestii perspektywy. Nigdy z pewnością nie można stwierdzić czy obiekty lecą nad powierzchnią Księżyca czy są to po prostu ptaki, albo drony. W tym konkretnym przypadku hipoteza, że były to ptaki, wydaje się szczególnie prawdopodobna.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Znawca

Oni lecą do swoich "upraw" !

Oni lecą do swoich "upraw" ! " Inną przypowieść im przedłożył: «Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej roli. 25 Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł. 26 A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast. 27 Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: "Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast?" 28 Odpowiedział im: "Nieprzyjazny człowiek to sprawił". Rzekli mu słudzy: "Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?" 29 A on im odrzekł: "Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy. 30 Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza"». Ewangelia wg św. Mateusza 13;24

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Skomentuj