Astronomiczna tetrada rozbudziła obawy przed końcem świata

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dzisiaj oczy dużej części ludzi na świecie zwróciły się w kierunku Księżyca. Wszystko to z powodu pierwszego z czterech zaćmień Księżyca, do których dojdzie w 2014 i 2015. Nasz satelita zostanie przysłonięty, a potem gdy jego tarcza pojawi się ponownie może przybrać kolor czerwieni.

 

Wiele osób stwierdziło, że to zjawisko jest złym omenem, a jako dowód przedstawia się czerwień tarczy wspomnianą w Apokalipsie Św. Jana. Ma to być ostateczny dowód na to, że żyjemy w czasach ostatecznych.

 

Według niektórych teorii fakt, że czekają nas cztery krwawe zaćmienia Księżyca tak zwana tetrada, wskazuje na to, że wypełnia się przepowiednia. Za oceanem powstała nawet książka na ten temat. Napisał ją pastor John Hagee. Nosi ona tytuł "Krwawe Księżyce: Coś ulegnie zmianie".

 

Hagee twierdzi, że jego zdaniem niebo jest bilbordem Boga i stara się nam przekazać wiadomość, że nadchodzi. Oczekiwanie jest takie, że pod koniec czasów ostatecznych, obfitujących w różne tragiczne wydarzenia ma powrócić Jezus Chrystus.

[ibimage==21130==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Pastor Hagge dowodzi również, że czasy ostateczne, które rozpoczęło dzisiejsze zaćmienie Księżyca będą skutkowały poważnymi zmianami dla Izraela. Wyliczył, że poprzednie tetrady z krwawymi księżycami wiązały się na przykład z wypędzeniem Żydów z Hiszpanii w 1492, powstaniem państwa Izrael w 1948 oraz z wojną sześciodniową w 1967 r.

 

Oczywiście naukowcy nie potwierdzają nadprzyrodzonego charakteru dzisiejszego zjawiska astronomicznego. Twierdzą oni, że w XXI wieku będzie w sumie 9 tetrad i jedna już była w latach 2003 - 2004. Co ciekawe w latach 1600 - 1900 w ogóle nie było tetrady.

 

Specjaliści z NASA twierdzą, że krwawy kolor tarczy księżycowej jest skutkiem wychodzenia z cienia Ziemi co skutkuje innym rozszczepieniem światła. Księżyc w tym okresie będzie zmieniał kolory od pomarańczowego po czerwony aż powróci do normalnej kolorystyki, do której przywykliśmy.

 

Czas pokaże, czy rację mają astrolodzy i kaznodzieje stwierdzający wyjątkowość tego zjawiska czy naukowcy twierdzący wręcz przeciwnie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Z końcami świata to

Z końcami świata to ostrożnie, jednak same znaki nadchodzącego specjalnego czasu mogą się pojawiać..., nie wiemy co ma oznaczać taka zwiększona pojawialność się ufo w ostatnim czasie ?
Oto zdjęcie wielkiego szkieletu odkopanego w Ameryce... USA

Zwiększona ilość tlenu oraz inny genom przekazany córkom ludzkim mogły sprawić powstanie Biblijnych gigantów.

Potop zostawił wielkie pozostałości, jednym z nich jest wielki kanion

Część budowli podczas potopów została  wyrwana z korzeniami !


 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika kris001

2 List św. Piotra

2 List św. Piotra

 3 To przede wszystkim wiecie, że przyjdą w ostatnich dniach szydercy pełni szyderstwa, którzy będą postępowali według własnych żądz 4 i będą mówili: «Gdzie jest obietnica Jego przyjścia2? Odkąd bowiem ojcowie2 zasnęli, wszystko jednakowo trwa od początku świata».

Portret użytkownika Q...

"Pandemie", rok 2012 i każdy

"Pandemie", rok 2012 i każdy kolejny jako "wyjątkowy i niosący zmiany", "zaginione" szczepionki, kometa ISON, krwawe zaćmienia (nigdy ich nie widzieliście?) przesłanie satanistycznych mediów masońskich jest czytelne aż do bólu": "BÓJCIE SIĘ!. Będzie łatwiej wami manipulować"!. 

Portret użytkownika Dawid56

To niestety nie koniec

To niestety nie koniec dziwnych zbiegów okolicznosci jeśli chodzi o rózne znaki .Otóz już 22.04.2014 nastąpi zerowe uściślenie Krzyża kosmicznego opartego na Plutonie, Marsie, Jowiszu i Uranie. 

Portret użytkownika mlodyrob

Obserwując to co sie dzieje

Obserwując to co sie dzieje aktualnie na swiecie ta przepowiednia staje sie bardziej realna niz przepowiednia majów.Można mieć nadzieje ze w końcu ukarze się ten co nam ma cos do przekazania i dokończy osobiście rozmowę z nami kierując nas na wlasciwe tory.

Strony

Skomentuj