Astronomiczna tetrada rozbudziła obawy przed końcem świata

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dzisiaj oczy dużej części ludzi na świecie zwróciły się w kierunku Księżyca. Wszystko to z powodu pierwszego z czterech zaćmień Księżyca, do których dojdzie w 2014 i 2015. Nasz satelita zostanie przysłonięty, a potem gdy jego tarcza pojawi się ponownie może przybrać kolor czerwieni.

 

Wiele osób stwierdziło, że to zjawisko jest złym omenem, a jako dowód przedstawia się czerwień tarczy wspomnianą w Apokalipsie Św. Jana. Ma to być ostateczny dowód na to, że żyjemy w czasach ostatecznych.

 

Według niektórych teorii fakt, że czekają nas cztery krwawe zaćmienia Księżyca tak zwana tetrada, wskazuje na to, że wypełnia się przepowiednia. Za oceanem powstała nawet książka na ten temat. Napisał ją pastor John Hagee. Nosi ona tytuł "Krwawe Księżyce: Coś ulegnie zmianie".

 

Hagee twierdzi, że jego zdaniem niebo jest bilbordem Boga i stara się nam przekazać wiadomość, że nadchodzi. Oczekiwanie jest takie, że pod koniec czasów ostatecznych, obfitujących w różne tragiczne wydarzenia ma powrócić Jezus Chrystus.

Pastor Hagge dowodzi również, że czasy ostateczne, które rozpoczęło dzisiejsze zaćmienie Księżyca będą skutkowały poważnymi zmianami dla Izraela. Wyliczył, że poprzednie tetrady z krwawymi księżycami wiązały się na przykład z wypędzeniem Żydów z Hiszpanii w 1492, powstaniem państwa Izrael w 1948 oraz z wojną sześciodniową w 1967 r.

 

Oczywiście naukowcy nie potwierdzają nadprzyrodzonego charakteru dzisiejszego zjawiska astronomicznego. Twierdzą oni, że w XXI wieku będzie w sumie 9 tetrad i jedna już była w latach 2003 - 2004. Co ciekawe w latach 1600 - 1900 w ogóle nie było tetrady.

 

Specjaliści z NASA twierdzą, że krwawy kolor tarczy księżycowej jest skutkiem wychodzenia z cienia Ziemi co skutkuje innym rozszczepieniem światła. Księżyc w tym okresie będzie zmieniał kolory od pomarańczowego po czerwony aż powróci do normalnej kolorystyki, do której przywykliśmy.

 

Czas pokaże, czy rację mają astrolodzy i kaznodzieje stwierdzający wyjątkowość tego zjawiska czy naukowcy twierdzący wręcz przeciwnie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Z końcami świata to

Z końcami świata to ostrożnie, jednak same znaki nadchodzącego specjalnego czasu mogą się pojawiać..., nie wiemy co ma oznaczać taka zwiększona pojawialność się ufo w ostatnim czasie ?
Oto zdjęcie wielkiego szkieletu odkopanego w Ameryce... USA

Zwiększona ilość tlenu oraz inny genom przekazany córkom ludzkim mogły sprawić powstanie Biblijnych gigantów.

Potop zostawił wielkie pozostałości, jednym z nich jest wielki kanion

Część budowli podczas potopów została  wyrwana z korzeniami !


 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Q...

"Pandemie", rok 2012 i każdy

"Pandemie", rok 2012 i każdy kolejny jako "wyjątkowy i niosący zmiany", "zaginione" szczepionki, kometa ISON, krwawe zaćmienia (nigdy ich nie widzieliście?) przesłanie satanistycznych mediów masońskich jest czytelne aż do bólu": "BÓJCIE SIĘ!. Będzie łatwiej wami manipulować"!. 

Portret użytkownika Dawid56

To niestety nie koniec

To niestety nie koniec dziwnych zbiegów okolicznosci jeśli chodzi o rózne znaki .Otóz już 22.04.2014 nastąpi zerowe uściślenie Krzyża kosmicznego opartego na Plutonie, Marsie, Jowiszu i Uranie. 

Portret użytkownika mlodyrob

Obserwując to co sie dzieje

Obserwując to co sie dzieje aktualnie na swiecie ta przepowiednia staje sie bardziej realna niz przepowiednia majów.Można mieć nadzieje ze w końcu ukarze się ten co nam ma cos do przekazania i dokończy osobiście rozmowę z nami kierując nas na wlasciwe tory.

Portret użytkownika kimbur

No nie przesadzajmy - do

No nie przesadzajmy - do końca czasów człowieka na Ziemi jeszcze trochę pozostało, jako że naszą (?) planetę ma rozpirzyć dopiero na amen w 38. wieku. Na razie - jak dotąd zresztą - kupa różnych katastrof, a że broń (do atakowania) mamy coraz lepszą, to i katastrofy też coraz lepsze.
A swoją droga to przecież czeka nas jeszcze, jako ludzkość, 1000 lat szczęśliwości. Nie bądźmy więc tacy jednostronni w przepowiedniach bo wiele powodzi i potop nawet przed nami, a wojen mniejszych i większa też czeka.
Spokojnych Świąt!

Portret użytkownika pulsar

O krwawych księżycach

O krwawych księżycach wspomina Biblia w księdze Joela:
"„I dam prorocze znaki na niebiosach oraz na ziemi — krew i ogień, i słupy dymu.  Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim nadejdzie wielki i napawający lękiem dzień Jehowy.  I stanie się, że każdy, kto wzywa imienia Jehowy, ujdzie cało..." (Księga Joela 2:30-32)
Powtórzył ten werset Apostoł Piotr, o czym wspomina Księga Dziejów Apostolskich w 2:16-21
 

Portret użytkownika baca

nie tylko biblia pulsar -

nie tylko biblia pulsar - również saga Zmierzch, Frankenstein, Wilkołak w Londynie, i kupa innych "dzieł" fantasy... to stały element w bajkach... tak jak krasnoludki...
ale spoko nie czepiam się tylko chciałbym się upewnić czy ty pulsar aby cyt: "ujść cało" na dachu postoisz sobie dziś całą noc i cyt: "powzywasz imie jehowy"?
czy może jesteś niepraktykujący i zlekceważysz ten ważny zapis z księgi Joela?

Portret użytkownika Io600

Czerwony księżyc to symbol

Czerwony księżyc to symbol końca świata, a koniec świata, jak wiadomo jest na oceanie, gdzie spadają wszystkie okręty i tam jest właśnie koniec. Podobno w tamtych okolicach też latają smoki i zieją ogniem.  Natomiast zaćmienie Słońca to jest już zupełnie inny koniec świata. Podobno w momencie zaćmienia wielki żółw - taki akurat latający żółw - zakrywa słońce i trzeba się bać. Kto się nie boi, ten kryje. A tak w ogóle to w telewizorach, pralkach i lodówkach żyje energetyczna siła, która magicznie je napędza. Dlatego trzeba się bać tej siły. Banie się jest konieczne do właściwego postępowania z tą siłą. Ta magiczna siła napędzająca telewizor pragnie naszego lęku. Tak tak.

Portret użytkownika icemen123

Może aż tak wiele nie

Może aż tak wiele nie straciłeś.Owszem było to piękne zjawisko ale nie widoczne z Polski :(.Na szczęście oglądałem transmisję i muszę przyznać że ładnie nasz łysy wyglądał :D.

Portret użytkownika zibi1973

Te artykuły tak szybko

Te artykuły tak szybko uciekają,chciałem przedstawić czarną stronę wtc czyli dymiący budynek i co widać z kłęby czarnych dymów,jasną mamy gdyby ktoś przeoczył na fotosiku zibi1973 są fotki i opis a do tego jeszcze z filmików starych podawanych przez usa tv jak z boku wtc wylatuje szary dym i co widać przy klatce stop wygląda że obcy się nami bawią,może też chodzić o te złoto co było pod wtc z tego co wiem anunnaki lubili złoto a do tego może być walutą  naszej galaktyki  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba1028db41cc6e78.html                                                                                                 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30e11ab59af6cc68.html

Portret użytkownika madek

Te niby proroctwa to jak

Te niby proroctwa to jak nawoływanie do walki. pomijam fakt ze słabo przetłumacZone ale do walki z kim ? Akurat w czasie kiedy mamy konflikt blisko granicy. Z Polski wyjdzie światło Polska ma kogoś kto jest ponad itp przedewszystkim trzeba uświadomienia i pielęgnacji daru. I wtedy może coś się zmieni. większość nie zrozumie więc zostawcie bez echa .

Portret użytkownika A.C.

Niestety ale ten gość bredzi,

Niestety ale ten gość bredzi, zero konkretów. Takich jak on bedzie coraz więcej zapewne setki może nawet tysiące a wszystkim chodzić będzie  o kasę, poklask i władze. Ludzie będą łykać ten kit bez popijania niewiedzą c, że nie potrzebują żadnych proroków i guru, ponieważ sami mogą "ogarnąć" ten świat.

Portret użytkownika Pulitzer

Mowa w przepowiedni o

Mowa w przepowiedni o czterech czerwonych Ksierzycach ktore maja w ciagu roku nastapic i zwiastunowac bliski koniec. Naukowcy twierdza ze efekt czerwonego Ksierzyca powstaje tylko gdy Ksierzyc wychodzi z pod cienia ziemi.
Mysle ze przepowiednia jest przemyslana i stanowi test laboratoryjny na globalna skale dostepny/widoczny calej ludzkosci jako przestroga ze z atmosfera jest cos nie tak. Test ma okreslony czas i liczbe prub zeby byc empirycznie poprawny i wynik nie przypadkowy. Przekaz zawiera przeslanie o kosmicznej analizie spektralnej elementow chemicznych tworzacych nasza atmosfere. Slonce wysyla swiatlo przez nasza atmosfere, dominujacy element chemiczny jest wyswietlony na matrycy Ksierzyca w kolorze czerwonym. Przepowiednia mowi ze wysokie sterzenie tego pierwiastka w atmosferze ziemi na przeciagu roku jest zagrorzeniem i zapowiada drastyczne zaklucenia naturalne a z tego wynikajace spoleczne problemy. Wizja potwierdza wiedze Autora i swiadczy o glebokim zrozumieniu powiazan ekosfery ziemi i systemowi calego naszego ukladu slonecznego, wiec moze byc spostrzegana za boskie przeslanie-wtedy jak i dzis.
Niestety szkole chemiczna skonczylem 20 lat temu i juz nie pamietam ktory pierwiastek wywoluje jaki kolor ale jestem pewie, ze sie wsrod was, taki znajdzie co wie i nam powie-Dziekuje z gory Biggrin

Portret użytkownika Zenek

  1. Nigdy nie było czegoś

 
1. Nigdy nie było czegoś tak ochydnego i obrzydliwego jak israel. To co brane jest za israel to ASRAEL. Jakiś kłamliwy żyd przy przekodowywaniu skradzionych Wed na "biblie" "pomylił się" "przypadkowo" w transkrypcji. Zresztą pomylił wielokrotnie przypisując Asraelowi wiele róznych ról.
 
Archanioł Asrael to ten jaki wybił żydostwo za ich oddawanie czci bestii yahwe te 1400 pne jak była bitwa na polach Kurukszetry (w dzisiejszy IRAK).
 
2. Świat już się zmienił, niestety kacykom na stołkach "iskra z Polski" kojarzy się wyłącznie z tym czego pragną czyli - WYMORDOWYWANIEM, OKRUTNYM WYMORDOWYWANIEM GOJÓW. A to nie na tym miało polegać.
 
3. Idzie NESSARA ale taka prawdziwa z Nieba., od słowiańskich bogów dla tych którzy mimo nazistowsko-satanistycznej propagandy i szalejącej inkwizycji czy religijnego proyahwistycznego gestapo pozostali przy wierze w nich. W słowiańskich bogów starszych niż wszystko inne.
 
Satanizmy jak judaizm, katolicyzm, protestantyzm, masonizm, palikocizm i inne WYMRZE. Albo poprzez nawrócenie albo poprzez kontakt z Piekłem które wbrew plotkom naprawde istnieje. Wink
 
A POLSKA BĘDZIE TYLKO DLA POLAKÓW. Wolacy mogą już wypierdalać na Madagaskar bo aura Aniołów naprawde piecze w sumienie. Po co doznać obłędu z tego powodu "iż się nie skryło jak robak pod kamieniem przed Bożym Gniewem"? I tak się "będziecie kryć po norach" bo to jest wam przepowiedziane w Apokalipsie św Jana a ona się właśnie spełnia.
 
Końca Świata dziś nie będzie bo POPIS zawinął kase na wspieranie semickiego nazizmu na Ukrainie.
 
 

Portret użytkownika Asiek

Ale kuriozalny zestaw

Ale kuriozalny zestaw pomylonych pojęć.
 
1. Pierwszymi zdrajcami istot ludzkich są ... anioły wraz z archaniołami na czele. Mieli za zadanie chronić ludzi ale spichnęli się z drugą stroną i wystawiają istoty ludzkie jako mięso (i krew) na pożarcie ... innym istotom.
2. Słowiańscy bogowie odeszli bo przestali być czczeni przez słowian. Dlatego że dopuścili do splugawienia formy ludzkiej przez "biesy" i inne ciekawe stwory. To bogowie słowiańscy odpowiedzialni są za "to co teraz widzimy".
3. Ta cała nessara to fajnie wygląda jak się o tym czyta ale... zawsze takie radykalne zmiany wprowadzane są dopiero po jakiejś totalnej (czytaj światowej) wojnie. Pośledź trochę jak wcześniej dokonywano takich radykalnych zmian - nie wygląda to różowo. Możesz zwyczajnie nie dożyć do tej "cudowności", a ci którzy dożyją będą tak "psychiczni" jak nasi dziadkowie po II WS.
4. Apokalipsa to objawienie napisane do konkretnego adresata. Nie każdy kto weźmie tą książkę do ręki jest adresatem tego objawienia. Tak emocjonalnie wypędzasz wszystkich "innych" w imię apokalipsy i obietnic w niej zawartych a może to obietnice dla nich a nie dla ciebie?
 
Myśl nad tym co robisz - to nie boli a histeria do kształtowania świadomości nie jest wskazana.
 

Portret użytkownika andy V

Jeżeli Księżyc będzie już

Jeżeli Księżyc będzie już czerwony należy natychmiast skorzystać z okazji i wysłać ekipę aby napisała na nim: Coca Cola - inaczej Putin może powiedzieć że należy on do Rosji i wysłać mniejszość rosyjską z czołgami, która żądałaby włączenia Księżyca do Federacji Rosyjskiej.

Portret użytkownika Pacal

Bo mniejszość to wiekszość.

Bo mniejszość to wiekszość. Tak zaczęli uważać już za czasów Lenina i dlatego ze sam do tego skłonił nazywajacbolszewikami swoich a będących wtedy w mniejszości. Przeciwników nazwali mieńszewikami i tak ich pabedzili!

Skomentuj