Astronomowie nagrali wiele typów księżycowych budowli oraz UFO istot zamieszkujących Księżyc !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Przez ziemskie teleskopy zaobserwowano na Księżycu budowle oraz system technicznych struktur nieznanego pochodzenia ! Oprócz tego nagrano świetlne pojazdy nieziemskich inteligencji.

Można by to nazwać wstępem do książki z gatunku fantastyki, jednak jest to prawdziwa rzeczywistość, dobrze udokumentowana, zarejestrowana za pomocą najnowszej technologii video dzięki wysokiej klasy optyki astronomów. Od jakiegoś czasu dostępne są aparaty fotograficzne o rozdzielczości 40 mega pixeli, które nagrywają "filmy 4K", a te pozwalają na ogromne powiększenia danego obszaru Srebrnego Globu.

 

Jeśli połączymy najnowszą video technologię z dobrej jakości teleskopem, przykładowo o średnicy 35 centymetrów, to z pewnością nagramy szokujące kosmiczne anomalie. Tego typu zestaw posiada bohater naszego filmu dokumentalnego, który tu państwu przedstawiamy. Bruce Swartz jest Kanadyjczykiem, wiek około 48 lat.

 

Mniej więcej od 8 lat (licząc do roku 2021) obserwuje nocne niebo, w tym Księżyc, robi to za pomocą wspomnianego sprzętu. Jego nagrania są przetwarzane przez program komputerowy, który pozwala mu na jeszcze większe powiększenia, a co najważniejsze, na dojrzenie nieznanych ludzkości struktur, istot UFO oraz przedziwnych anomalii.

 

W filmie zamieściliśmy kilkanaście przykładów video rejestracji gigantycznych budowli księżycowych oraz "pojazdów ufo". Swartz robi z nagraniami dosłownie wszystko - co możliwe w dobie technologii komputerowych, stosuje wszelkie komputerowe metody obróbki obrazu, należy podkreślić, że nie są to fotomontaże, jedynie zmiany kontrastu, naświetlenia, ostrości, zwolnienia prędkości-ilości klatek na sekundę, często są to inwersje kolorów, które umożliwiają lepsze dojrzenie szczegółów, itp.

Prosimy mieć to wszystko na uwadze podczas oglądania tego materiału. Czasami dla początkujących osób, jeśli chodzi o astronomię, ciężko zrozumieć co się ogląda i co nam pokazuje kanadyjski astronom. Kolory są inne od tych jakie sobie standardowo wyobrażamy, również olbrzymie powiększenia mogą czasami wydawać się nierealne, wszystko jednak jest prawdziwie nagranym dokumentem. Księżyc od momentu wynalezienia teleskopu jest obiektem obserwacji tajemniczych świateł.

 

Mówi się, że coś widzieli astronomowie misji Apollo. Miała ich zadziwić jasna poświata nad księżycowym horyzontem. Pojawiała się nieco przed wschodem słońca i w krótkim czasie zmieniała w niesamowity pokaz strzelających w górę fontann światła. Do dziś nie wiadomo, skąd się tam wzięła. To samo albo prawie to samo nagrał Bruce Swartz ! Jak państwo zobaczą, jest to energetyczna "chumra", która ukrywa istoty UFO, będące grupami świateł, albo pojedynczymi "pojazdami jak chmury" !

Od dziesięcioleci z Księżyca docierają na Ziemię dziwne błyski. Naukowcy są w stanie je zaobserwować, ale nie mają pojęcia, czym one są i skąd się biorą, większość wierzy w małpę więc szukają wyjaśnienia typowo materialistycznego. Powierzchnia Księżyca w dziwny sposób rozświetla się kilka razy w tygodniu.

 

Obserwują szybkie i krótkie błyski, a czasem światło widać przez kilka godzin. Czasami widać coś innego, mianowicie na Księżycu zapadają tajemnicze ciemności, jakaś "ciemna materia" zasłania dane obszary ! Przykładem jest poniższe zdjęie, pokazane również w filmie, na którym widać "ciemną geometryczną masę", całkowicie nieprzeniknioną !

Skąd te błyski? Naukowcy ewolucjoniści nie mają odpowiedzi, mimo że obserwują je od dziesięcioleci. W czasopismach naukowych opisywano je już w latach 50. ubiegłego wieku. W jednym czasopiśmie w 1970 roku stwierdzono, że na powierzchni Księżyca światło rozciąga się na szerokość kilku mil, a błyski trwają zazwyczaj 20 minut. Zaznaczono też jednak, że czasem jest to kilka godzin.

 

Do tej pory mieliśmy jedynie jakieś historyczne strzępy informacji o tego typu zjawiskach z powierzchni Księżyca. Ukrywano przed nami co tam się dzieje, co tak na prawdę widać przez profesjonalne wielkie teleskopy ! Na szczęście najnowsza technologia zawitała pod strzechy i możemy przełamać zmowę milczenia elit.

 

Te sensacyjne nagrania są bardzo nie na rękę okultystom, oni wierzą w te istoty, trzymają wiedzę o księżycowych budowlach w swoich sejfach, traktują UFO inteligencje jako duchowy skarb, dlatego starają się by nikt o tym nie wiedział, a jeśli się uda coś upublicznić, to taka osoba, jak na przykład ufolog Taylor Glockner, zostaje skasowana przez okultystyczne służby NWO !

Bruce Swartz również to potwierdza, jego wpisy pod nagraniami w tajemniczy sposób znikają, ilość troli atakujących go jest ogromna. Kasowano mu nawet jego nagrania, i to bez podania przyczyny ! Elity wierzące w "kosmicznych braci" starają się utrzymwać całą ludzkość w stanie permanentnej nieświadomości czym jest kosmos, kto tam istnieje, kto się przemieszcza w kosmosie, ale i poprzez gwiazdy, kto stworzył cały świat, no i że mamy szansę na dostanie się do nieba, za sprawą Miłosierdzia Jezusa Chrystusa !

 

Świat dookoła nas wydaje się materialny, jednak badania naukowców od mechaniki kwantowej zdecydowanie podważają takie założenie. Materia jest tylko jakąś "skrystalizowaną formą", możliwe że energii, lub myśli Stwórcy. Na kadrach jakie tu zamieszczamy widać kosmicznych rozmiarów księżycowe instalacje, niektóre to jakby "rury", albo "rzędy rur". Jeśli przyjąć, że Księżyc jest bazą Obcych, to możliwe, że część tej mega wielkiej konstrukcji jest widoczna.

Można także założyć, że ktoś zbudował podziemne, podksiężycowe bazy, a to co widzimy, to tylko część tych struktur. Innym wytłumaczeniem może być działalność starożytnych, którzy prowadzili tam jakieś prace. Dodatkowo jeśli wspomnimy na starodawne doniesienia o wojnach bogów, ludzi i demonów, to obraz taki staje się jeszcze bardziej ciekawy !

 

Przygotowywałem się do tego artykułu oraz do zrobienia tego filmu około 10 miesięcy więc moje obserwacje są podparte pracą badawczą. Osobiście zajmuję się grafiką komputerową od wielu lat, powiedzmy od czasów "Commodore128", dlatego wiem o czym opowiada Swartz. Zresztą to nie ma znaczenia, bo to co państwu tu prezentujemy jest potwierdzane przez innych astronomów filmowców.

Spora część niezależnych badaczy kosmosu ujawnia swoje nagrania, które również zamieszczamy w filmie. Warto jeszcze wspomnieć o poglądach Bruce'a Swartz'a. W swoich audycjach często opisuje nagrywane księżycowe istoty-światła UFO jako bezcielesne byty energetyczne, które mogą być również, patrząc z innej perspektywy, biologicznymi inteligencjami (zmieniającymi się w energetyczne byty). W innym miejscu mówi, że możemy mieć tam także demoniczne zło !

 

Nie boi się żadnych teorii opisujących tzw. "kosmitów", dlatego pomimo starań by wystąpić w programach amerykańskiej grupy ufologów "Thirdphaseofmoon", nie zaproszono go. Moim zdaniem nie chciano go tam wysłuchać, bo mógłby opisać tzw. "kosmitów" jako istoty bezcielesne, a nawet demony, co dla tych właśnie osób ma wielkie znaczenie, akurat ci Amerykanie starannie propagują wersję UFO jako "Star Trekowych" wycieczkowiczy, ewentualnie "kosmicznych naukowców", bądz tzw. "dobrych kosmitów", lecących tu by nam nieść "światło postępu".

Swartz nie owija w bawełnę. Tam może trwać jakaś kosmiczna wojna, uważa - często przypomina to co nagrywa jakieś kosmiczne UFO oddziały, startujące spod powierzchni Srebrnego Globu ! Nie bez przyczyny od lat piszemy o "kosmicznej i duchowej bitwie Efezjan 6:12". Biblia w tym temacie ma wiele do powiedzenia: "I zaraz z aniołem zjawiło się mnóstwo wojsk niebieskich, chwalących Boga i mówiących:" Ew.  Łukasza 2:13

Sprawa nagrań jakie tu zamieszczamy jest podwójnie sensacyjna, po pierwsze niektóre "techniczne obiekty" jakie widać na powierzchni Księżyca mogą mieć kilkanaście kilometrów wysokości oraz tyle samo szerokości ! Dokładne zbadanie wielkości pozostawiamy wszystkim obeznanym z kosmiczną skalą. Po drugie, istoty energetyczno-duchowe, które się tam manifestują, albo które tam zamieszkują, mogą również mieć wielkość kilku-kilkunastu kilometrów ! Czy to was dziwi ? Mnie już dawno przestało...

Po obejrzeniu tego dokumentu nie będziecie mieć wątpliwości odnośnie kosmicznego ogromu tych inteligencji. Ktoś kto stworzył cały świat, mógł powołać do istnienia inteligentne byty, których rozmiar jest większy od niektórych planet, od całej Ziemi.

To, albo te inteligencje też nagrano. Dodatkowo warto wspomnieć o zarejestrowanych dziwnych anomaliach, które przypominają ogromne "geometryczne bryły", jakby przezroczyste, możliwe że posiadające możliwości kamuflażu, rodem z filmu "Predator". Możliwe, że to "coś" leży na powierzchni Księżyca odciskając ogromny geometryczny ślad.

Przed obejrzeniem tego filmu dokumentalnego warto pamiętać, że Bóg Wszechmogący przysłał na Ziemię swojego Syna. Wspominamy o tym, bo jeśli Układ Słoneczny jest zamieszkały przez bliżej nam nieznane inteligencje, również duchowe, to Władcą ich wszystkich jest Jezus Chrystus. Jest to ważne bo każdy uczciwy ufolog jest narażony na działanie tych bytów, w tym demonicznych, zwłaszcza jeśli przypomnimy sobie tajemnice śmierci części badaczy tego fenomenu ! Bez Świętej Nauki, niebiańskiej wiedzy i miłosierdzia Zbawiciela nie mamy szans z tymi istotami ! "Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami: «Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi." Ewangelia wg św. Mateusza 28:18

Nieznany Księżyc: budowle, anomalie i obce inteligencje, zarejestrowane przez ziemskie teleskopy!!!

https://www.youtube.com/watch?v=J3oqMyXbWYg

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Gruby_Dolar

Co za bzdury. Powiększając

Co za bzdury. Powiększając obraz tworzą się piksele i inne aberracje. Następnie podkręcając kontrast, zmieniając kolory tworzą się kolejne zlepki, a mózg jak to mózg. Dorobi sobie coś, co chce widzieć. Mój może i chciał coś zobaczyć, ale nie zobaczył nic.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeśli U|FO istota,

Jeśli U|FO istota, wyglądająca jak UFO, pojawia się w kraterze, który ma kilkanaście kilometów średnicy, a te UFO światło, albo ta UFO istota to jedna dziesiąta średnicy tego krateru, to ile kilometrów ma średnicy UFO światło ?!

Zresztą te UFO światło, albo ufo światła, może być jakimś bytem duchowym, stworzonym przez Boga Jezusa, albo "statkiem duchowym", w którym przebywa określona ilość dusz...

Rózne wyjaśnienia można tu podawać, na pewno Księżyc jest jakąś bazą, ale i jednocześnie miejscem zamieszkiwania kosmicznych istot duchowych... tam się dzieje bardzo dużo ! Wszystko trzymają dla siebie iluminaci !

Bardzo duży odsetek raportów wskazuje, że zjawisko UFO zmienia świadomość ludzi, którzy doświadczają „kontaktu”. Element wpływu UFO na świadomość-umysł jest bardzo często podstawowym składnikiem zajścia z udziałem NOLi oraz ich załogantów, co z kolei może być przesłanką do twierdzenia, że załoganci są jakby jednym ze „statkiem”, są równocześnie i statkiem i zgrupowaniem duchów-umysłów, jedną świadomością, a kontakt w takim ujęciu zmienia nie tyle co otoczenie, ale przestrzeń ducha pomiędzy człowiekiem a UFO, co jest ważne dla interpretowania koncepcji przyszłego „nowego rodzaju pojazdów astralnych„. Same statki ufonautów, gdyby je rozpatrywać szerzej, też nie mieszczą się w ramach standardowego rozumienia „twardej materii”, część z nich się dematerializuje, zmienia kształty, a część wcale nie jest materialna, bardziej przypomina rodzaj „pojazdów energetycznych”, zrobionych z jakiegoś rodzaju energii. Są też tacy, którzy twierdzą, że mogą istnieć i pojazdy duchowe, zabierające na „pokład” dusze, lub istoty duchowe, co jeszcze bardziej nadaje ufologii wymiar zjawiska niematerialnego.

to są prawdziwe kolory Księżyca !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj