Astronomowie odkryli w kosmosie „superautostrady” do szybkiej podróży

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Astronomowie odkryli sieć „kosmicznych superautostrad” powstałych w wyniku oddziaływań grawitacyjnych w Układzie Słonecznym. Strumienie te pozwalają obiektom na szybkie przemieszczanie się w przestrzeni i mogą być wykorzystywane do eksploracji kosmosu oraz badania komet i asteroid.

 

Zespół naukowców kierowany przez Nataę Todorovi z Serbskiego Obserwatorium Astronomicznego w Belgradzie przeanalizował dane obserwacyjne i odkrył, że te „superautostrady” składają się z szeregu połączonych łuków w niewidzialnych strukturach. Struktury te nazywane są przez astronomów kosmicznymi kolekcjonerami. Każda planeta tworzy własne kanały ściekowe, które naukowcy nazywają prawdziwą niebiańską autostradą.

Ta sieć może przenosić obiekty z Jowisza do Neptuna w ciągu dziesięcioleci, a nie setek tysięcy czy milionów lat, jak to zwykle ma miejsce w Układzie Słonecznym. Znalezienie ukrytych struktur w kosmosie nie zawsze jest łatwe, ale badanie, jak poruszają się obiekty, zwłaszcza komety i asteroidy, może dostarczyć ważnych wskazówek.

 

Naukowcy twierdzą, że zbadali dane z „milionów orbit w Układzie Słonecznym”, aby określić ich interakcje. Korzyści z takich badań nie ograniczają się do potencjalnego przyspieszenia podróży kosmicznych. Badanie tych mechanizmów może również pomóc w poruszaniu się i kontrolowaniu potencjalnie niebezpiecznych komet i asteroid.

 

Niektórzy badacze zjawiska UFO uważają, że nowe odkrycie może dać odpowiedź na pytanie o prędkość UFO w kosmosie. Jeśli UFO należą do kosmitów, to całkiem możliwe, że od dawna wiedzą o istnieniu kosmicznych superautostrad i używają ich podczas poruszania się po Wszechświecie.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika anioly-nieba.pl Daniel

statki wybierają poruszają

statki wybierają poruszają się po falach grawitacyjnych jako łatwiejsza droga dobiegające do ziemi rozciągające się tańczące skaczące
możliwe że powstanie urządzenie do wykrywania i z ekranem do pokazywania niebieskich fal grawitacyjnych co Plejadianie wybierają jako łatwiejszą drogę do statków Słowaków Słowian Sławków na krótki czas 2025 do zabrania Na Plejady w 2029
Nikola Tesla Wenusjanin i Maria Orsic tak jak statek ufo pewnie wynaleźli też urządzenie wykrywające z ekranem do pokazywania fal grawitacyjnych niebieskich co ma być z powrotem na wspaniały czas ziemi 2025
https://www.bitchute.com/video/L3JaGqWhAOz9/
http://www.heavenly-angels.org/english/img_4000/obr4075.jpg

Skomentuj