Astronomowie z NASA nadal usilnie poszukują pozaziemskich form życia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Naukowcy z NASA nie nudzą się, spoglądają na inne planety, na które można byłoby przesiedlać Ziemian. Kosmobiolodzy są przekonani, że możliwe jest istnienie innych form życia, które będą całkowicie obce naszej percepcji.

 

 

Możliwe jest, że te obce formy życia występują w bardzo niskich lub wysokich temperaturach i niekoniecznie muszą posiadać kody DNA i RNA.

 

Teraz naukowcy z NASA starają się zrozumieć, w jaki sposób zidentyfikować mieszkańców innych planet, mając na uwadze, że te formy życia są całkowicie nieporównywalne z naszymi ziemskimi pojęciami.

 

Ponadto, trwają aktywne poszukiwania pozaziemskiej inteligencji. Amerykańska Agencja Kosmiczna wydaje rocznie na te eksploracje bajeczne i zawrotne sumy. Na razie to, co zostało odkryte, pozostaje jednak owiane tajemnicą.

 

Przypomnijmy, że około czterdzieści lat temu astronomowie zaczęli mówić o życiu na Marsie. Jednakże obecnie pozyskane dane nie potwierdzają tych założeń.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Kimbur

Mimo wszystko jest parę spraw

Mimo wszystko jest parę spraw ważniejszych do załatwienia od zaraz tu na Ziemi, póki jeszcze ona istnieje, bo zostało nam Ziemianom już tylko nieco ponad 1700 lat. I może by tak zacząć od porządnego przygotowania się na kataklizmy i - jednak - spowodowania pokoju na naszej(?) planecie.

Portret użytkownika lipka

Największe obecnie wzięcie ma

Największe obecnie wzięcie ma fantastyka naukowa, ciągnie do niej naukowców jak pszczoły do miodu, nie wiadomo jak to się skończy bo życie tuż obok przechodzi do historii a naukowcy fantaści mają najwięcej do powiedzenia na tematy, którymi zajmują się zwykle pisarze od fantastyki. Role się odwracają bo naukowcy fantazjują a fantaści opisują życie pozaziemskie bardziej realne niż się to naukowcom mogło przyśnić i to bez zbytniego wysiłku. Jeśli ktoś stawia wyżej fantastów z Nasa tylko dlatego, że ci poługują się zaawansowanymi urządzeniami technicznymi to srogo się zawiedzie bo wiedza o wielkim świecie dociera do ludzkich umysłów bez wysiłku, bez przeszkód i bez teleskopów tylko nie każdy jest nakierowany na jej odbiór. Nauka to potęga umysłu ale po przekroczeniu cienkiej granicy prowadzi na manowce.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika kolo21

A jeżeli jesteśmy? I istnieje

A jeżeli jesteśmy? I istnieje ta cała szklanna kopuła, a oni nas w jajo robią od lat.Bo zależy im na utrzymaniu tego w tajemnicy i braku wiary w boga.Jeżeli NASA jest masońska, to wierzą w diabła, a bogiem gardzą.Więc robią co tylko mogą, żeby ludzie wierzyli im a nie w boga.A całe to ufo to ich wymysła i manipulacja, która podkreśla ważność ich misji.Może to i głupie i szalone ale świat jest głupi i szalony.I zawsze opierał się na kłamstwie.

kolo21

Portret użytkownika zvvierzak

Wspaniały tok rozumowania z

Wspaniały tok rozumowania z tymi nazistami Smile Idąc dalej tym tokiem dochodzę do wniosku, że moi rodzice to Niemcy i również członkowie SS, gdyż mieszkają w starym poniemieckim domu. Tylko czekać aż kogoś rozstrzelają za niewłaściwe pochodzenie.

Portret użytkownika Leon

Po toku rozumowania wnioskuję

Po toku rozumowania wnioskuję że Jesteś małolatem.Poproś rodziców żeby zabrali Ciebie na wycieczkę do Oświęcimia, tam porównasz jaka jest różnica między nazizmem, a mieszkaniem w domu poniemieckim.

Portret użytkownika zvvierzak

Małolatem? Chciałbym,

Małolatem? Chciałbym, niestety już nie jestem. Od jakiś 30 lat. Co do Twojej wypowiedzi, to uważam że nie dostrzegasz ironii i masz kołek w tyłku. Wyjmij go. NASA, jako organizacja nazistowska? Może i tak, ale zapytaj się kogoklwiek z obecnie tam zartrudnionych o ten nazizm, a przekonasz się że niewiele pozostało w nich założeń i idei tegoż systemu. Dzisiaj, mówienie o NASA jako organizacji nazistowskiej jest tak samo na wyrost, jak wspomniana przeze mnie sytuacja z moimi rodzicami. Nikt o zdrowych zmysłach nie porówna do nazistów rodziny mieszkającej w poniemieckim domu, którego byłym właścicielem był członek SS.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj