Atak zombie w Chinach, kobieta ugryziona w policzek

Kategorie: 

Źródło: media chińskie

Szaleństwo kanibalistycznych ataków rozprzestrzenia się na świecie. Tym razem do gorszącego incydentu doszło w mieście Foshan. Półnagi mężczyzna dosłownie nadgryzł twarz kobiety.

 

Gdy przyjechała policja i starano się aresztować napastnika zdołał on jeszcze boleśnie pokąsać policjantów. Ofiara twierdzi, że półnagi mężczyzna podszedł do niej na ulicy, złapał ją w pasie i zaczął gryźć w policzek. Kobieta zaczęła krzyczeć w szoku, ale udało jej się oswobodzić. Mimo to rana zadana przez napastnika była na tyle poważna, że założono sześć szwów.

Policja próbowała ustalić czy kanibal znał tą kobietę wcześniej, ale nic na to nie wskazuje. Sami policjanci stwierdzili, że byli zaskoczeni widząc kobietę, która krwawi z twarzy a obok biega zakrwawiony mężczyzna. Delikwenta przewieziono do szpitala na badania psychiatryczne. To już kolejny przypadek ataku kanibala, który może być podciągnięty pod całą serię podobnych wypadków zarejestrowanych na całym świecie. Nadal nie ma odpowiedzi na podstawowe pytanie:, co powoduje takie szaleństwo u ludzi?

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika conrado6743

Oj Ananonim to co nazywasz

Oj Ananonim to co nazywasz Cannibal Holocaust 2 to Natura Contro która troche na siłe została tak okrzyknieta. Jaka to kontynuacja skoro juz pod skrzydłami innego reżysera. Sam Dedeto pare lat temu rozważał nakręcenie OFICJALNEJ kontynuacji swojego arcydziełka;p ale jakoś ucichło a ostatnie wydarzenia w USA czy Chinach są świetną okazją by zrobic mały biznes;p

Portret użytkownika Gość

Ludziki, puk, puk! Czubki są

Ludziki, puk, puk! Czubki są tak straym zjawiskiem, jak ludzkość. Tylko kiedyś nie było... Internetu. 100 lat temu, gdyby facet zgwałcił i zjadł tę kobietę na centralnym placu Pekinu i tak byśmy się o tym nie dowiedzieli, tu w Polsce. Dzisiejsze, weekendowe wydanie New York Times zawiera więcej informacji niż Europejczyk w XIX w. napotykał przez całe życie. A Wy podniecacie się jakimś świrem, wróżąc z tego conajmniej koniec Świata. Pobudka, mamy wiek informacji - każdy syf do nas dociera, ale żeby zaraz się tym epatować? C'mon!
 

Portret użytkownika kbk

A ja polecam filmy z serii

A ja polecam filmy z serii Resident Evil. A tak na serio, to myślę że ludziom odbija bo ćpają różne świństwa, mieszają z lekami, alkoholem. Wczoraj np. się dowiedziałem, że student uczelni artystycznej, rozebrał się do naga, wszedł na dach i skoczył. Na jego "nieszczęście" przeżył, ale wszystko ma rozwalone. Będzie kaleką do końca życia.
Takie są efekty propagowania narkotyków wśród ludzi, szczególnie młodych.

Portret użytkownika bial78

to juz kolejny w chinach,

to juz kolejny w chinach, byly tez przypadki w usa, czyzby oba kraje staraly sie pokazac wtajemniczonym nowa bron kontroli umyslu? Oby nie, ale kilka przypadkow na 7 miliardow ludzi to jeszcze za malo by mowic o jakims problemie ale wystarczajaco by sie zainteresowac mozliwymi przyczynami...

Portret użytkownika yds

  Witajcie! Temat zombi był

 
Witajcie! Temat zombi był wielokrotnie już wałkowany jednak niewielu zdaje sobie tak naprawdę sprawę, co to dla nas oznacza. Wiele osób nie wie, jak będzie można się uhronic przed nimi. Zombi są to istoty, których żadna broń materialna nie będzie wstanie im zaszkodzic, a tylko spotęguje te istoty. Już teraz wiemy, jak się przed nimi bronic. Zachęcam wszystkich do obejrzenia tego filmiku i obejrzenia go w całości:
http://www.youtube.com/watch?v=xAwnX0QdczA

Strony

Skomentuj