Ataki nieznanych zwierząt na Ukrainie, miejscowi wierzą, że to chupacabra

Kategorie: 

Artystyczne wyobrażenie chupacabry

Nieznany gatunek zwierzęcia terroryzuje mieszkańców Zaporoża. Od dwóch tygodni dochodzi tam do ataków na inwentarz domowy. Stworzenie jest obwiniane o zabicie kilkudziesięciu kur i kaczek. Ludzie boją się, że stworzenie może zaatakować również ich.

 

Świadkowie, którzy dostrzegli stworzenia opisują je, jako coś dziwnego, czego nie widzieli wcześniej. Stworzenia uważane tam za chupacabra, atakują nocą. Istota miała długie kończyny, ale świadek nie widział jej dokładnie.

Ataki powodują zwykle dużo hałasu w przydomowych zagrodach, dlatego niektórzy gospodarze zdążyli zobaczyć te stworzenia uciekające z ich posesji. Widziano trzy drapieżniki przypominające psy pasterskie, ale zaklinają się, że to nie były psy. Poza tym istoty zachowują się jak klasyczne chupacabra, czyli wysysają krew zwierząt pozostawiając mięso nietknięte. To nietypowe zachowanie jak na zdziczałego psa.

Poza tym znajdowane na ogrodzeniach ślady szponów wykluczają, że jest to sfora psów. Lekarze weterynarii obstawiają, że stworzenie to jest zapewne lisem, albo kuną. Może to być też szop, a dziwne kształty to prawdopodobnie efekt choroby.

 

Ludzie mieszkający w wioskach ukraińskiego regionu Chmielnicki boją się jednak po zmroku wychodzić z domów i wszyscy traktują tę sprawę bardzo poważnie. Niektórzy poruszając się nocą wychodzą na spacer z siekierami, widłami i kijami. Zaczyna panować wszechobecna psychoza strachu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Jimmyee

Złapano już te "psy". O tym

Złapano już te "psy". O tym też był post, być może nie na tej stronie. Okazało się, że to jakiś dziki, zmutowany pies z dłuższą szyją niż przeważnie mają psy i chyba dłuższymi łapami jeśli dobrze pamiętam.

Portret użytkownika pasjonat

Ja jestem tak przesiakniety

Ja jestem tak przesiakniety nienawiscia ze ostatnio nawet rexona nie daje rady ..
A serio mowiac "nienawidze" tylko "przyglupow" ktorzy pisza farmazony od takiego czasu, ze sami we wszystkie wierza. Jesli piszesz głupoty a ja musze to czytac ( by ocenic) to mam prawo wysmiac.
Przestan pisac bzdury o "gangach zydow"...to gwizdy same ucichna
 
Prawo do wyśmiewania jest o wiele ważniejsze niż prawo do niebycia przedmiotem kpin. Pierwsze sugeruje otwartość, drugie opresję.Rowan Atkinson

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika baca

no jeśli tubylcy "chodzą na

no jeśli tubylcy "chodzą na spacery z siekieram, widłami i kijamii" to raczej dziwne, gdyby nie było "psychozy strachu" - strach ma wielkie oczy a panika napędza się sama - znam na wylot ten mechanizm, wiem jak go wywołać i nigdy nie waham się go użyć bo...
zawsze jest z tego kupa śmiechu i radosnej zabawy...

Portret użytkownika MEJTRIXX

W Polsce były też podobne

W Polsce były też podobne incydenty np w Świdnicy nieznane silne zwierze poturbowało 3 ludzi po mimo że chcieli odeprzeć atak zwierze było tak silne że znalezli się w szpitalu z poważnymi obrażeniami na drugi dzień Policja szukała zbiegłego Szympansa ale nie było takiego nikt nie zgłosił zaginięcia , z opisu wynikało że zwierze poruszało się na dwóch nogach a jego wygląd przeraził ludzi ,potem nastąpiły ataki na zwierzęta w innej części kraju, obrażenia były  dość dziwne jak i u ludzi zaatakowanych mieli oni ślady nakłócia ciosy zadawane jakby kolcem czy zębem natomiast zwierzęta miały obrażenia na szyi ślady jakby od kolca jednego .

Portret użytkownika baca

plotki Mejtrixx, to tylko

plotki Mejtrixx, to tylko plotki i wiejskie legendy - kiedy wpisalem w google "swidnica nieznane zwierze" wyszło mi że ktoś się w tej swidnicy znęca nad zwierzętami Smile
wieśniacy to wieśniacy - popili i sie podziobali kosami a potem pewnie godzili widłami o kolejną flaszkę
a potem "wymyślili" że niby ich jadowity szympans użadlił kolcem - masakra
nie mów człowieku że wierzyszy w te brednie, no nie mów po prostu bo przeciez są jakieś granice...
wiecej szacunku do sceptyków bo sceptycyzm jest w przeciwieństwie do przesądów ZDROWY

Portret użytkownika pasjonat

Zawsze cos takiego przytrafia

Zawsze cos takiego przytrafia sie biednemu Pieroży na koncu swiata albo babce Żeni co ledwo widzi stol bez okularow. Nigdy nie zdarzy sie to w miejscu gdzie jest monitoring. Zwierzak cos musi jesc i wyglada na to ze je jak aligator raz na 2 miesiace inaczej kazdego dnia z jakiegos rejonu w promieniu 50 km byly by takie newsy. Glodny zwierz pewnie smiga po 200-300 km dziennie skoro co rusz inny obszar.
Czytam o produkcji jakichs hybryd to na pawia mnie ciśnie. Pejsate elity  hehehehe zostaw te leki juz felicyta albo wykup recepte(niepotrzebne skreslic)

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika magi74

  No to szczwana bestia musi

  No to szczwana bestia musi byc skoro atakuje w miejscach nieobserwowanych- no jak moj sasiad, ktory dobiera sie od kilku tygodni do mojego samochodu myslac, ze jest niewidzialny.
  Tak na serio jednak, kto wie co sie jeszcze czai po lasach. Czlowiek to taka dziwna istota. Jak pojawi sie cos nie notowanego w wikipedii albo spisie fauny i flory na Ziemi- to musi byc wymyslem. Jakie drapiezniki atakuja pozbawiajac ofiary krwi i pozostawiajac ten najlepszy kasek nie ruszony. Dziwna sprawa.

Portret użytkownika Homo sapiens

Z istotami chupacabra jest

Z istotami chupacabra jest problem, nie wiemy czy są experymentem z tajnych wojskowych baz gdzie wykonuje się potajemnie szaleństwa GMO, czy możę pochodzą z innego wymiaru, dostały się tu dzięku otwartym bramom między wymiarami, tak jak te dzwięki słyszane na całym świecie, a mogace być elementem międzywymiarowości. Osobiście wydaję mi się, że człowiek w przyszłości rozwinie technikę i technologię "transhumanistyczną" i wprowadzi kolejne zagrożenie jego natury i naturalnego zachowania elementem technologii, zastępując naturalny umysł techniką, a zagrożeń będzie przybywać a nie ubywać. Będzie ona czymś podobnym do budowli megalitycznych, i tego czym starożytni prawdopodobnie się parali w ich tajemniczych konstrukcjach, jednak tamte działania były naturalne, w naturalnym środowisku..., te będą sztucznie generowanymi impulsami w jakichś komorach sensorycznego deprawowania, łączność z innym światem lub wręcz z innymi duchami będzie czymś częstrzym niż jesteśmy w stanie przewidzieć dzisiaj.
[...]Ciekawe kiedy będą mogli kupić dusze ludzi ? O ciałach już wiemy, że można, są kupowane na części lub w całości, po wydaniu wyroku i morderstwie, jednak nic mi nie wiadomo o kupowaniu dusz ?! Możliwe, że trzeba poczekać na kolejny wynalazek "cywilizacyjny", kolejny skok technologiczny, podłączenie umysłu do sieci informatycznej lub coś co będzie pozwalało na ingerencję technologi informatycznej do mózgu...,[...]
http://popotopie.blogspot.com

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Plus za SS z DE:HR. A tak w

Plus za SS z DE:HR. A tak w sumie to streściłeś morał tej gry Smile Zgodzę się z Tobą, jednak dla mnie Chypakabra jest po prostu jakimś chorym zwierzakiem, naturalną zakazaną mutacją, która nie powinna nigdy się narodzić. Wątpię żeby miał on swoje legowiska i żył stadnie, raczej celowałbym w samotnika. Poza tym na Ziemi jest jeszcze wiele*wiele nie odkrytych gatunków, więc czemu Czupaczups nie miałby unikać ludzi, tak jak to robią podobno Wielkie Stopy.

Portret użytkownika Takitam

Gdyby tego typu relacja była

Gdyby tego typu relacja była relacją jednostkową, sporadyczną - to można by sobie pomyśleć że jakiś pijany Wania miał zwidy. Ale jeśli takie relacje spływają coraz częściej, dodatkowo jeszcze poparte dowodami w postaci zdęć śladów czy dziwnie okaleczonych zwierząt - to chyba coś jednak jest na rzeczy. Ludzie mieszkający na wsi na pewno potrafią rozpoznać zdziczałego psa czy jakieś dzikie zwierzę. Wiedzą też doskonale jak konkretne zwierzę okalecza ich zwierzęta chodowlane. Ani zdziczały pies czy jakiś inny drapieżnik nie wysysa tylko krwi swej ofiary. Żre mięso, często też i kości. Jeśli ktoś obeznany z przyrodą widzi dziwne dla niego zwierzę - na pewno to jest coś, z czym się jeszcze nie spotkał. Osobiście nie bagatelizowałbym tego typu doniesień i daleki jestem od obracania tego w żart.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Wiesz zawsze mogą również

Wiesz zawsze mogą również zrobić sensację, jak reprezentanta rodu chamerykanów, która nie tak dawno nakręciła zwykłego psa i nazywała go Czupaczupsem. Przykład ten jedynie wskazuje na poziom jej wiedzy, oraz na system szkolnictwa w USA

Portret użytkownika felicyta

Wg mnie "naukowcy" zabawiaja

Wg mnie "naukowcy" zabawiaja sie w wyhodowanie takich hybryd aby i w ten sposob gnebic ludzkosc na zlecenie rzadzacych swiatem pejsatych elit.
Oczywistym jest, ze wiekszosc nie uwierzy w istnienie tych hybryd jak [email protected] np a istoty te beda grasowac w najlepsze dalej az nie wymra, bo rozmnazaniu sie ich jeszcze nie bylo slychac.

Portret użytkownika baca

póki co to tylko twoje plemie

póki co to tylko twoje plemie czyli koczownicy "grasują, wysysają i się rozmnażają" a nie jakaś czupakabra!
czupakabra, czyli wymysł wtórnych i b. religijnych analfabetów ze wsi "grasuje" bo koczownicy zamykają szkoły i podmieniają wiedzę w podręcznikach na zakłamaną - a więc debilizm rośnie i brak elementarnej edukacji - ludzi się uczy "marketingu" czyli lichwy zamiast rzeczy przydatnych w życiu (dlatego "normalny" Szwab, Anglik czy Francuz nie umie nawet pomalować pokoju nie wspominająć o "wyższej szkole" czyli podłączeniu żarówki lub przyklejeniu  do ściany dwóch kafli Smile - a dla debili totalnych czyli ze wsi która od wojny nie miała szkoly tylko kościół albo cerkiew wszystko czego nie znają jest straszne, groźne i nadprzyrodzone - dla wykształconych ludzi nie i to jest powód dlaczego koczownia rozsiewa brednie na każdy bez wyjątku temat - matoł jeśłi czegoś nie rozumie to się natychmiast niepokoi i denerwuje - jeszcze nie tak dawno temu ci sami wieśniacy "od czupakabry" czarnuchów brali za diabła...
ale nie martw się - ciebie się nikt nie wystraszy - za bardzo jesteś śmieszna aby się ciebie nawet wystraszona podjuszka zlękła...

Portret użytkownika b@ron

im więcej słyszy się o tym

im więcej słyszy się o tym zwierzęciu tym bardziej się utwierdzam że to jedna wielka ściema...no chyba że czupakabra jest niewidoczna ...bo te wszystkie psy ,kojoty i inne ,napewno nią nie są ...o zaporożu już kiedyś było i co???...niby takie groźne zwierzę grasuje i nikt go nie szuka ...chodzi sobie bezkarnie i morduje kaczki ...pamiętacie parę lat temu w polsce były doniesienia o jakimś zwierzęciu które widziano w kilku miejscach ,wersji było trochę ...a to puma a to irbis ,dobrze że wtedy nikt nie słyszał o czupakabrze...w takich filmach pokazujących dokonania czupakabry ,zawsze interesuje mnie to że czasem kurniki centralnie przy domu i nikt nie słyszy gdakania mordowanych kur i kaczek...a jak już usłyszy to czupakabry już nie ma...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

jesteśmy niestety w

jesteśmy niestety w mniejszosci Baronie - wiekszosc wierzy w czupakabrę bo siła wiery jest gigantyczna - to pewnie ci sami nas minusują, którzy wierzyli w enków i anunaków a po 21 grudnia 2012 już nie mieli w co wierzyć po guru Patryk Geryl im gdzieś  sprzed oczu odjechał Smile
czupakabra zatem spadła im jak z nieba i znów są szczęsliwie wystraszeni...
buuuuu!!!!!
Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Dr Piotr

Przyłączam się do opinii.

Przyłączam się do opinii. Dziwne, że w żadnym miejscu na świecie, gdzie pojawiła się ta bestia, nie skrzyknęło się kilkunastu chłopa, żeby przez miesiąc urządzić nocne czuwanie z bronią w celu zabicia tego czegoś, albo chociaż pstryknięca kilku fotek, albo zrobienia filmu. Wszyscy tylko plotą straszne opowieści i sieją panikę. Jakoś nie wydaje mi się, żeby Ukraincom brakowało odwagi i broni do upolowania bestii. Podobnie z naukowcami-przyrodnikami i cała masą filmowców z National Geographic czy innych kanałów przyrodniczych...czemu żaden z nich nie podłapie tematu i nie przyjedzie ze specjalistycznym sprzętem do filmowania w nocy, przecież potrafią kręcić takie super filmy dokumentalne, a tu nic kompletnie nic, żadnego zainteresowania. Przecież gdyby udało im się bestię sfilmować, to sława i kariera dozgonnie murowana!

Skomentuj