Na aukcji Ebay sprzedano nawiedzoną lalkę

Kategorie: 

ebay.com

Na aukcji internetowej eBay sprzedano niezwykły przedmiot – starą lalkę rzekomo nawiedzoną przez złego ducha.

 

Zabawka została opętana przez złego ducha, pochodzącego rzekomo od poprzedniego właściciela. Sprzedający, kryjący się na eBayu pod nazwą mummyrose27, w opisie aukcji podał, że lalka robi dziwne rzeczy tj. drapie dzieci, bije pozostałych członków rodziny i w nocy rozmawia dziecięcym głosem.

„Nie chcę, aby ta lalka była w moim domu. To diabeł, nie lalka” – stwierdził sprzedający.

Przedmiot został sprzedany 14 maja za 108 funtów. Warto zauważyć, że użytkownik mummyrose27 wystawił w tym samym czasie za pośrednictwem Ebay kilkanaście różnych lalek.

To już nie pierwszy raz udaje się sprzedać drogo na aukcjach rzecz, której właściciel przypisał szczególne właściwości. W 2012 roku za pomocą serwisu eBay sprzedawano wypchanego jenota, który miał być ucieleśnieniem zła.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Q#

Jeśli ktoś nie wierzy w

Jeśli ktoś nie wierzy w istanienie świata niematerialnego, dwmonów i rzeczy z tym związanych, może się zgłosić do kościoła w swojej parafii jako osoba towarzysząca w czasie egzorcyzmu. Oczywiście nie można tam sobie być jako zwyczajny obserwator. Każada osoba bedąca przy egzorcyzmie ma do spełnienia jakąś funkcję. Jeśli ktoś jest na tyle odważny by spróbować zawsze może się sam przekonać czy to wzystko jest pawdą. Dostałem taką informację od kloeżanki, której kolega z lat dzeciństwa jest dominikaninem i bierze udzał w obrzędach egzorcyzmów. Ja ze swojego doświadczenia mogę dodać tylko tyle, że miałem kontakt z tamty światem po śmierci mojej mamy.

Einstein - Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli to nie jest jakiś

Jeżeli to nie jest jakiś oszust sprzedający zwykłą lalkę to mamy doczynienia z przedziwnym przypadkiem, bo ten co to kupił jest jeszcze bardziej szalony od tego sprzedającego ! Oczywiście takie zjawiska jak niebezpieczne przypisanie pewnych cech jakiemuś przedmiotowi występują i się specjalistycznie nazywają w kręgach wtajemniczonych okultystów. Wystarczy zapoznać się z literaturą egzorcystów by wiedzieć, że takie przedmioty mogą sprawiać problemy, że są strasznie niebezpieczne.
Dlatego proponuję kolejny raz wszystkim obejrzeć film pana Bernatowicza:
https://vimeo.com/92396843#at=0
To wszystko jest i funkcjonuje w innej rzeczywistości mającej wpływ na nas. Pisząc o "tajemniczym odbieraniu telefonów"
miałem na myśli  osoby owładnięte tymi samymi duchami i tymi samymi mocami ! To nie są żarty, te zjawiska istnieją i są niebezpieczne tak samo jak te bezcielesne istoty !
Dlatego tejne organizacje są tajne. Należy zadać pytanie dlaczego chcą nas zatruć ? Dlaczego są te osoby owładnięte czymś co je popycha do tego by spryskiwać nas chemikaliami albo co gorsza jakimś rodzajem "efektora alosterycznego " "efektora genetycznego" ?
Meteorologists Begin To Admit To Climate Engineering
https://www.youtube.com/watch?v=54YX5o4yfLM#t=221
Zagadka ludzkości przedpotopowych, ile ich było ? Prawdziwy władca pierścieni
KTOŚ wykonuje polecenia bezcielesnych, ktoś musi robić to co jest mu przekazywane podczas "rozmowy" telefonicznej bądz "wpajane" w inny sposób !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj