Australia wyda 7 milionów dolarów na badania UFO

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak poinformowały media australijskie, tamtejsze Centrum Badań Paranormalnych otrzymało dodatkowe środki finansowe ze strony rządu australijskiego. Mowa aż o 7 milionach dolarów australijskich.

 

Według planu wykorzystania dotacji na lata 2014-2015, połowa tej sumy zostanie wykorzystana na prowadzenie wywiadów środowiskowych ze świadkami niezidentyfikowanych obiektów latających, a także z osobami twierdzącymi, że doświadczyły bliskich spotkań trzeciego stopnia.

 

Pozostałe pieniądze mają zostać użyte w celu budowy sieci kamer śledzących niebo. Ich instalacja przewidywana jest w miejscach gdzie przynajmniej raz obserwowano niezidentyfikowane zjawiska na niebie. Długofalowym celem ma być stworzenie jednolitej bazy danych o tego typu zdarzeniach, które miały miejsce zarówno w Australii jak i w Nowej Zelandii i innych krajach wchodzących w skład Oceanii.

 

To już kolejna tego typu inwestycja dokonywana przez struktury rządowe. Kilka dni temu donosiliśmy o podobnym planie przyświecającym reaktywacji peruwiańskiej agencji zajmującej się dokładnie taką samą działalnością.

 

 

 
 
 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika O SoL E

Mówiłem wam, że żydy i

Mówiłem wam, że żydy i diaboliści strzelają do wolontariuszy co chcą pomóc okupowanym przez 6-wymiarowego pasożyta gatunkom zamieszkałym na tej planecie? Pościgi i strzelaniny są właściwie już codziennie. Z tego powodu większość normalnych ras trzyma się z dala od Ziemi. (Ich ogromne statki bazy są zaparkowane dość daleko od Ziemi podszywając się pod znane nam gwiazdozbiory.) Jeśli wydaje się wam że Ziemia jest waszą własnością to jesteście w błędzie. Ale to ma też druga stronę medalu bo normalni też strzelają do żydów jak tylko ci próbują wystawić swą gadzią głowę poza Ziemię. Lepiej uczcie się Galaktycznej Myślomowy. Wszelkie inne materialne rzeczy nic nikomu nie pomogą bo diaboliczni naprawdę planują zniszczenie tej planety i to jest ich cel. Życie ich niestety nie interesuje, bo oni lubią surowce i smaczne pożywienie.

Portret użytkownika Homo sapiens

Zgodnie z informacjami

Zgodnie z informacjami portugalskiego portalu Publico.pt, badania dna w miejscu odkrycia domniemanej podwodnej piramidy nie wykazały istnienia żadnej anomalii przypominającej dzieło ludzkich rąk - stwierdził w oświadczeniu Instytut Hydrografii przy Portugalskiej Marynarce Obronnej. Czytamy, że „z danych zebranych podczas badań w 2009 r. nie wynika, aby we wkazanym miejscu widniał obiekt o tym kształcie i rozmiarach." Możliwe, że wędkarz, który znalazł obiekt na sonarze został wprowadzony w błąd przez naturalnie uformowaną skałę.

Interesująco wygląda natomiast sprawa prehistorycznych budowli na wyspie Pico, o których informacje pojawiły się w tym samym czasie. Zgodnie z oświadczeniem Portugalskiego Stowarzyszenia ds. Badań Archeologicznych, struktury te (dochodzące do 13 m. wysokości, jednak w większości zrujnowane) zostały wzniesione w oparciu o wiedzę astronomiczną i mogły służyć celom kultowym. Możliwe, że posiadają podziemne komory. Większość z nich leży na niewielkim obszarze w pobliżu miejscowości Madalena (zobacz zdjęcia). Ich twórcy pozostają nieznani, a ciekawe jest to tym bardziej, że w 1427 r., kiedy wyspy zostały odkryte przez Portugalczyków, archipelag był niezamieszkały.
http://www.infra.org.pl/historia-/archeologia-i-dzieje/1397-portugalia-marynarka-zbada-doniesienia-o-podwodnej-piramidzie
 
Graham Hancock: Fingerprints Of The Gods: Video Part 1 of 5
http://www.youtube.com/watch?v=2eyFaMmVmsc

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

"Według planu wykorzystania

"Według planu wykorzystania dotacji na lata 2014-2015, połowa tej sumy zostanie wykorzystana na prowadzenie wywiadów środowiskowych ze świadkami niezidentyfikowanych obiektów latających, a także z osobami twierdzącymi, że doświadczyły bliskich spotkań trzeciego stopnia."....no to ja twierdzę że doświadczyłem bliskiego spotkania trzeciego stopnia...przysługującą mi kwotę proszę przelać na konto...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fanka1

A oto ciekawy, moim zdaniem

A oto ciekawy, moim zdaniem artykuł z 2006 r. ze strony www.paranormalne.pl o Australii i UFO.
Co dzieje się w North West Cape?
Tajna baza w Australii i program "Wojny z obcymi"?

Dołączona grafika

Tajny kompleks wojskowy umiejscowiony blisko Exmouth w zachodniej Australii jest ostatnio na ustach wielu organizacji śledzących światowe spiski. Kompleks ten ma podobny status jak tajna baza w obszarze strefy 51 w Nevadzie, USA i informacje o niej nie są dostępne publicznie. Mimo to ta baza w "North West Cape" jest dużo mniej znana niż Area 51, a to co obecnie przyciąga obserwatorów to zdjęcia z google earth świadczące o tym, że dzieje się tam coś niezwykłego.

Miejsce to było w przeszłości łączone z obserwacjami UFO a nawet z rzekomymi "atakami" na te obiekty (lub próbami przejęcia). Film sts48, nagrany z promu kosmicznego Discovery 15 września 1991 roku o 20.30 (gtm), ukazywał jak siły wojskowe na kontynencie australijskim były aktywnie zaangażowane w działania w których atakowano obiekty UFO na orbicie!

Nagranie to zostało pokazane późną nocą na kanale informacyjnym w zachodniej Australii zanim zostało szybko ocenzurowane. Świadkowie nagrania byli zaszokowani ale nie mogli uzyskać żadnych dodatkowych informacji o tym co zobaczyli na filmie. W rzeczy samej jestem jedną z tych osób i widziałem oryginalne nagranie w tv. Byłem kompletnie zaskoczony tym co zobaczyłem, bez wątpienia wiem, że był to zaplanowany atak na statki UFO przy użyciu pewnego rodzaju broni programu "star wars" (gwiezdnych wojen).

Oto co widziałem na filmie

Kamera promu Discovery była skierowana w kierunku Australii, prom orbitował wokół Ziemi. Na filmie nagle pojawia się świecący dysk UFO który wylatuje z ziemskiej atmosfery blisko innych obiektów i przelatuje na wprost promu Discovery. Nagle, mocny błysk pojawia się na obszarze Australii. Nie mija kilka sekund gdy UFO wykonuje mocny zwrot i przyspiesza w kierunku przestrzeni kosmicznej, z dala od Ziemi. Przyspieszenie obiektu jest ogromne. W chwile kiedy ten oddala się dwie potężne wiązki energii przecinają przestrzeń kosmiczną w miejscu gdzie obiekt znajdował się parę sekund wcześniej. Obydwie wiązki zostały oznaczone jako pochodzące z "North West Cape" w zachodniej Australii i z bazy Pine Gap na północy Australii. 

Wyjaśnienia NASA co do obiektów UFO brzmiały: "lodowe cząsteczki dryfujące blisko promu". To bzdurne wyjaśnienie nie tłumaczy jak obiekt mógł nagle zmienić zwrot i przyspieszyć do prędkości większej niż 285 machów (340,000 km/h). Kilka sekund wcześniej prędkość obiektu określono na 73 machy (87,000 km/h), a jego przyspieszenie od 73 machów do 285 machów trwało około 2,2 sekundy. Taki rodzaj przyspieszenia produkuje siłę przeciążenia (G-Force) o wartości 14000G ! Podczas gdy człowiek umiera przy przeciążeniu o wartośći 25G.

Jest wiele wyjaśnień owych obiektów na orbicie ziemskiej, niektóre z nich sugerują, że to tajny rodzaj broni, robotów testowych itp. Może teoria ta byłaby do przyjęcia gdyby nie fakt, że na Ziemi nie ma takiej technologii, która pozwalałaby na tego typu przyspieszenia. Innym rozwiązaniem są obiekty kontrolowane przez rodzaj inteligentych istot / sił)

Wszystko to jest interesujące, ale interesujący jest również niezwykły układ, wzór w bazie "North West Cape". Zdjęcia satelitarne pochodzą z GoogleEarth. Jak dziwne to miejsce pokazują kształty geometryczne. Wygląda to jak rodzaj religijnych symboli. Jaka sekretna energia jest wzmacniana przy użyciu żydowskiej gwiazdy Davida wpisanej w sześciokąt? To oczywiste, że jest tam jakiś rodzaj broni, skoro już w 1991 roku "strzelano z tamtąd do UFO!"

Dołączona grafika

Oto moja własna teoria, po tym co zobaczyłęm na filmie i po tym co zaobserwowałem w figurach geometrycznych na North West Cape. Być może to was zaszokuje. Od kiedy geometryczne symbole mają powiązania z chrześcijaństwem, magią, iluminatami, mają też powiązania z fizyką hiper-przestrzenną.

Dołączona grafika

Mając do dyspozycji pozaziemską technologię (katastrof UFO było na całym świecie kilka, jeśli nie kilkanaście), mogliśmy zbudować bazę np. na North West Cape z jej przeznaczeniem jako "platformy ofensywnej" mającej na celu "trzymać z dala od Ziemi" pozaziemskich przybyszy, w szczególności po tym co zdarzyło się w bazie Dulce w Nowym Meksyku.

Być może chodzi o element biznesu. UFO wszakże jest doskonałym towarem na jakim można zarobić, upowszechnienie zjawiska raczej nie leży w gestii światowych rządów.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
 

Portret użytkownika Matari

Napisales:Jaka sekretna

Napisales:Jaka sekretna energia jest wzmacniana przy użyciu żydowskiej gwiazdy Davida wpisanej w sześciokąt? "
Gwiazda Dawida to nie jest symbol żydowskiej religii. Oni sobie ja jedynie przywłaszczyli. a podobno wszystko jest w internecie - a tu prosze nie doczytaleś.
Heksagram to gwiada, ktora powstala z polaczenia pierwiastka Yin i Yang z dwóch trójkatów równoramiennych symbolizujących enerie Kundalinii. To bardzo stary stmbol, mający związek z Saturnem. za duzo by tu o tym pisać , więc tylko fragmenty, a resztę o saturnie, Kundalini i symbolu zwanym OBECNIE gwiazdą Dawida - chociaz nie mającym z Dawidem nic wspólnego - prosze doczytać, bo "wszystko jest równiez w internecie". Mozna poczytac rownież troche o symbolach. Nie żeby twierdzic, że tu nieuctwo się szerzy. Fakt faktem nieraz nie da się przeczytać wszystkiego, bo nie jest się w stanie.
Heksagram, zwany także “Pieczęcią Salomona”, był używany już w starożytnych religiach jako symbol bóstw: Molocha i Astoretha, jak również jako znak Saturna , planety ważnej w okultyzmie i  Kabale. Bywa też on interpretowany jako symbol równowagi dobra i zła oraz równowagi między duchem a materią. W okultyźmie i czarnej magii symbolu  heksagramu  używano do wzywania i odpędzania demonów oraz do nakładania  klątw i  zaklęć na określone ofiary.
Również w  Kabale sześcioramienna gwiazda  stała się jednym z najważniejszych magicznych symboli. Czerwony heksagram był także używany jako  znak bankierskiej rodziny Rothschildów, potem sześcioramienną gwiazdę jako swój symbol przejęli także syjoniści.
Dziwnym zbiegiem okoliczności na biegunie północnym Saturna znajduję się tajemniczy heksagonalny punkt. Dodatkowo  Saturn zawsze łączony jest z cyfrą 6.
1. Saturn jest szóstą planetą od Słońca.
2. Saturn ma tajemniczy sześciobok (heksagon) na swoim biegunie północnym.
3. Od Saturna pochodzi też nazwa szóstego dnia tygodnia w wielu językach (np. angielskim).
Nazwano go tak niepózniej niż w drugim wieku naszej ery od nazwy planety (Saturn), która miała kontrolować pierwszą godzinę tego dnia wg. Vettiusa Valensa. Planeta została nazwana tak od rzymskiego boga Saturna (który przybył zresztą do Rzymu ze wschodu). Nazwano go dies Saturni (“Dzień Saturna”),następnie wszedł do staro-angielskiego jako Sæternesdæg aż stopniowo zmienił się w Saturday.
Dlaczego chmury na Saturnie tworzą kształt heksagonu? Jak na razie, nikt tego nie wie. Odkryte w latach 1980-tych, podczas przelotów koło Saturna sondy Voyager, wciąż pozostają jedynymi tak dziwnymi układami w Układzie Słonecznym. Jakby biegun południowy Saturna nie był wystarczająco dziwny dzięki swemu rotującemu wirowi, biegun północny planety mógłby być teraz uznany za jeszcze dziwniejszy. Przedziwny układ chmur ukazany powyżej na niedawnym obrazie w podczerwieni został sfotografowany przez orbitującą wokół Saturna sondę kosmiczną Cassini. Zdjęcia ukazują stabilność heksagonu nawet po dwudziestu latach po wizycie Voyagera. Filmy z bieguna północnego Saturna przedstawiają utrzymywanie się heksagonalnej struktury chmur mimo rotacji. W odróżnieniu od poszczególnych chmur, które wyglądają jak heksagon na Ziemi, układ chmur na Saturnie ma sześć, wyraźnych boków o niemal równej długości. Wewnątrz heksagonu zmieściłyby się cztery ziemskie (atmosfery?). Mimo, że dokładne wyjaśnienie nie jest jeszcze znane, naukowcy planetarni z pewnością mają zamiar kontynuowanie badań tej najbardziej niezwykłej formacji chmur jeszcze przez jakiś czas.
Heksagon został odkryty przez Voyagera we wczesnych latach 80-tych. Jego szerokośc ocenia się na większą niż szerokości dwóch planet Ziemia. Przyjmuje się że wiatry które wieją wokół heksagonu osiągają prędkośc 100 metrów na sekundę (220 mil na godzinę)(…)
Naukowcy ciągle próbują znalezć odpowiedz na pytanie co spowodowało powstanie heksagonu, skąd pobiera i dokąd wysyła swoją energię i dlaczego zachowuje stabilnośc od tak długiego czasu. Planują zrobić kolejne zdjęcia w poszukiwaniu wskazówek, przede wszystkim przyjrzą się nowo zaobserwowanym falą które rozchodzą się po bokach heksagonu i wielościennym strukturom które rozciągają się w górnej warstwie chmur Saturna w każdej z sześciu stron heksagonu. Są też zaintrygowani dużym czarnym punktem który pojawił się na poprzednich zdjęciach Cassini w podczerwieni (…)

Portret użytkownika Homo sapiens

Widocznie coś się stało, że

Widocznie coś się stało, że oficjalnie już można badać to zjawisko..., ktoś z Australijskiego rządu musiał mieć kontakt i się zdecydowano na badania..., powinni zatrudnić kogoś z ze zdolnościami jasnowidczymi by nawiązał kontakt, dla mnie zjawisko to ma grozny aspekt, jednym z najlepiej udokumentowanych i najbardziej spektakularnych obserwacji jest to z Turcji ! Wygląda jakby istoty ufo były całkiem GMO, a do tego sceny które się wyłaniają z tej obserwacji są przerażające, istoty te posiadają super technologię będąc jednocześnie zainteresowane nami jako tymi cudami natury, nami mającymi jeszcze kontakt z Kimś Wyższym...., ufo z turcji to obraz jakichś strasznych istot owadzich i ich prób genetycznych na ich ciałach, lub co gorsze na ciałach kogoś innego (stworzonego genetycznie w ich labolatoriach? może porwanego ?)
tutaj jest strona z opracowaniem:
http://archivosovni2.blogspot.co.uk/
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj