Australijczyk ogłosił się nowym wcieleniem Jezusa Chrystusa

Kategorie: 

Alan John Miller podający się za kolejne wcielenie Jezusa Chrystusa

W dzisiejszych czasach nie brakuje dziwaków. Niejaki Alan John Miller (AJ) mieszkający w australijskim stanie Queensland twierdzi, że pamięta to jak został ukrzyżowany jeszcze jako Jezus Chrystus. Na dodatek uważa on, że jego partnerka życiowa, która nazywa Mary jest wcieleniem biblijnej Marii Magdaleny.

 

Samozwańczy mesjasz założył ruch religijny zwany Boską Prawda. Miller oświadczył, ze dobrze pamięta ukrzyżowanie.

"Wydaje się to być bardzo wyraźnie w mojej głowie, ale nie było to tak bolesne dla mnie, jak dla niej (Marii Magdaleny). Jeżeli jesteś jednością z Bogiem, nie czujesz strachu, czujesz się wystarczająco dobrze w kontroli ciała i poziom bólu "- powiedział

W pobliżu swojego domu, samozwańczy Jezus prowadzi specjalne warsztaty i podróżuje po świecie, ucząc ludzi komunikowania się z Bogiem. Jego przekazy dostępne są także w Internecie, gdzie można kupić specjalne DVD z jego wnioskami.  Dziesiątki jego zwolenników kupuje nieruchomości w Queensland, aby być bliżej swojego Mistrza.

 

Australijczyk twierdzi, że po śmierci na krzyżu znalazł się w innym świeci, gdzie spotkał między innymi słynnych filozofów Platona, Sokratesa oraz wielu papieży i prezydentów. Twierdzi, że pamięta cuda, które czynił jeszcze jako Jezus Chrystus.

Oczywiście kontrowersyjny prorok ma bardzo wielu wrogów, którzy czują potrzebę atakowania go. Mimo to na jego seminaria uczęszcza nawet po 150 osób jednocześnie i liczba ta cały czas rośnie. Zdarzają się przypadki, gdy wykształceni ludzie porzucają swoje dotychczasowe życie i przeprowadzają się w jego strony, aby być bliżej swojego mistrza.

 

Aktualna partnerka rzekomego wcielenia Jezusa Chrystusa dodaje, że jej rodzina nie jest zachwycona związkiem z AJ i obawia się o jej stan zdrowia psychicznego zwłąszcza od czasu gdy uznała się za nową Marię Magdalenę. Trudno odmówić im racji, ale czy nie podobnie reagowano kiedyś na samego Jezusa?

 

 

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

Baca jak zwykle wymysla

Baca jak zwykle wymysla ludziom od idiotow, a dla mnie nie ma zadnej roznicy miedzy gosciem ktory twierdzi ze jest wcieleniem Chrystusa i gosciem ktory uporczywie próbuje udowadniac ze zjadl wszystkie rozumy swiata. Z cwiczen miales dobre stopnie ale jeszcze nad kaligrafia popracuj.[ibimage==18053==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika PiliP

"wykształceni ludzie

"wykształceni ludzie porzucają swoje dotychczasowe życie i przeprowadzają się w jego strony, aby być bliżej swojego mistrza." no to chyba byli źle wyksztalceni, albo krótko mowiac byli idiotami.

Portret użytkownika tmoskit

Ehhh no widzę że muszę

Ehhh no widzę że muszę przytoczyć słowa z Pisma Świętego
Cytat z Ewangeli wg św. Mateusza 24/23-27
 
Przyjście Chrystusa
23 Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Mesjasz" albo: "Tam", nie wierzcie! 24 Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. 25 Oto wam przepowiedziałem. 26 Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28

Portret użytkownika MCRemek

Ahh.. biedni ci co nie znają

Ahh.. biedni ci co nie znają prawdy. Jezus nie przyjdzie w ciele, nie będzie chodził po chodniku ! Wszystko jest w Piśmie świętym, Przyjdzie tak jak opuścił ziemię ! To będzie mistyczne wydarzenie i to już nie długo. Wszystko zostało przepowiedziane na nasze czasy końca, że będzie wielu, którzy będą mówili, że są mną a nimi nie są.

Portret użytkownika antyislam

Typowy Mirek -handlarz

Typowy Mirek -handlarz przedsiebiorca by go zawstydzil tym co z jego reptilianskiej paszczy gadzio masoniskiej plugawie leci . Ludzie kto wogole daje takie artykuly czy czlowiek na trzezwym umysle czy zahipnotyzwoany mtv ,batonem mars i pespi koką?

Strony

Skomentuj