Aż sześć nagrań wideo przelotu wielkiego i wspanialego zielonego UFO pojazdu !

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

W sobotę 25 maja 2024r., w nocnych godzinach, na niebie Iranu, w stolicy tego państwa, w Teheranie, był obserwowany niezwykły obiekt UFO, jarzył się kolorem zielonym. Ufolodzy okrzyknęli tą manifestację jako: "najlepszą zbiorową obserwację UFO pojazdu ostatnich kilkunastu, albo nawet kilkudziesięciu lat" !

 

Raporty badaczy informują aż o sześciu nagraniach wideo tego wstrząsającego zajścia. Każda rejestracja była zrobiona przez innego świadka. Obiekt UFO, widoczny tu na kadrach z tej rejestracji, przedstawia sobą sporej wielkości dyskoidalny pojazd tzw. "kosmitów", widzimy w czasie przelotu pod spodem główną okrągłą linię zielonych świateł, i kilka pomniejszych świetlnych linii, możliwe że napędu tej niezwykłej konstrukcji.

Udało się nawet zarejestrować bardzo dziwny dźwięk tej Vimany, przypomina on to o czym pisał ufo kontakter Billy Meier. Wśród ufologów pojawiły się spekulacje co do przyczyny tak niebywałego pokazu. Czy nie jest to przypadkiem jakiegoś rodzaju ostrzeżenie ze strony Obcych. Od długiego czasu piszemy o tego rodzaju przesłaniu, na podstawie wielu lat zanotowanych kontaktów z UFO inteligencjami, można wysnuć pewne aspekty przekazów jakie się pojawiają w miejscach ich objawień, czasami wygląda to na zwiastowanie nadciągających wielkich zmian, czy nawet tragedii. Niektórzy podejrzewają, że ma to związek z pracami nad bronią atomową jakie prowadzi Teheran. Możliwe że w niedalekiej przyszłości Iran zostanie zaatakowany w związku ze swoim planem budowy bomby atomowej. Przypomnijmy, UFO istoty są bardzo zainteresowane wszelkimi konstrukcjami związanymi z bronią nuklearną. Potrafią spektakularnie i celowo wyłączać nawet podziemne bunkry, czy silosy z rakietami, posiadającymi w swojej konstrukcji głowice atomowe.

UFO byty są częstymi gośćmi w rejonach elektrowni atomowych albo nad elektrowniami atomowymi, cały czas je monitorują, zdają sobie sprawę jak niebezpieczna dla ludzi jest to technologia. W całym tym kontekście warto jeszcze przypomnieć jedno ważne zdarzenie z dnia 19 maja 2024, tuż przed manifestacjami UFO, chodzi o "dziwny wypadek" śmigłowca i śmierć prezydenta Iranu Ebrahima Raisi. Niektórzy uważają, że nie był to "wypadek" (ale "pan wypadek"). To co widzimy na niebie Teheranu to jedno z najbardziej sensacyjnych nagrań materialnego, albo zmaterializowanego obiektu UFO - Vimany ostatnich lat, jeśli nie najbardziej spektakularne wszechczasów, a to ze względu na ilość świadków oraz ilość nagrań, jakie udało się ufologom zgromadzić. Bardzo możliwe, że UFO istoty specjalnie wyłączyły kamuflaż, ewentualnie mogła być to awaria systemy ukrywania Viman.

Ufolodzy cały czas badają ten przypadek tak by wykluczyć możliwe fałszerstwo. Ze wstępnych analiz zapisu video nie wynika by był to jakiś montaż wideo, jednak na ostateczną ocenę będziemy musiali jeszcze poczekać. Do tej pory władze Iranu nie wystosowały oświadczenia w tej sprawie. Co bardzo ciekawe, dzień wcześniej, w piątek 24 maja nad Teheranem widziany był inny bardzo dziwny obiekt, z wyglądu nie przypominał niczego co jest uznawane za typowy pojazd obcych, były to jakiegoś rodzaju "połączone świetlne linie o dużych rozmiarach", długi czas wiszące nad placem budowy, zdjęcie powyżej. (Dalszy ciąg artykułu w linku...)

 

Zielony UFO pojazd - przelot nad Teheranem i prawdziwe nazwy UFO duchowych obcych inteligencji

https://youtu.be/CfrTFrZPa0c

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Skomentuj