Baba Wanga ostrzegała przed inwazją kosmitów w 2023 roku!

Kategorie: 

Źródło: Пакко (Wikipedia)

Baba Wanga, niewidoma bułgarska mistyczka, prawie całe życie snuła przerażająco precyzyjne wizje przyszłości. Podobno dzięki wstawiennictwu KGB, od 1967 roku, była na liście płac bułgarskiego wywiadu jako urzędnik z pensją 200 lewów miesięcznie. Jej przepowiedniom wierzył Nicolae Caucesu i Teodor Żiwkow, wieloletni dyktator komunistyczny Bułgarii.

Według jej przewidywań na 2023 rok, nadchodzące 12 miesięcy będzie dość spektakularne. Wraz ze zmianą orbity Ziemi nastąpi wielkie wydarzenie astronomiczne, które MOŻE mieć katastrofalne skutki dla Ziemi. Interpretatorzy Wangi sugerują, że w nasza planetę uderzy bezprecedensowa burza słoneczna, jakiej świat nigdy wcześniej nie widział. Będzie to jednak zaledwie jeden z problemów.

 

Baba Vanga przewidywała że w nadchodzącym roku, dojdzie do wybuchu elektrowni jądrowej. Nie podała ona konkretnej lokalizacji tego kataklizmu, ale biorąc pod uwagę trwający obecnie konflikt w pobliżu elektrowni Zaporoskiej, można snuć pewne teorie. Nie ma jednak pewności, że nie dojdzie do powtórki z trzęsienia ziemi Tohoku, które zrujnowało japońską elektrownie atomową w dystrykcie Fukushima.

Mistyczka miała również serię wizji przedstawiających testy broni biologicznej przeprowadzane przez duży kraj w 2023 roku. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej niepokojących przepowiedni, która wydaje się również szczególnie groźna w obecnym kontekście geopolitycznym.

 

Zdecydowanie najciekawiej brzmi jej przepowiednia na temat przyszłorocznej wizyty przybyszy z poza naszej planety. Ma jej ponoć towarzyszyć „ciemność” oraz śmierć ​​milionów ludzi. Vanga wierzyła, że ci kosmici będą wrogo nastawieni do rasy ludzkiej. O tym czy którakolwiek z tych predykcji ziści się na naszych oczach, będzie nam się dane przekonać już za niecały miesiąc.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika HaeroMaero

Po szeroko zakrojonych

Po szeroko zakrojonych poszukiwaniach w sieci - znalazłem tylko jedno legalne źródło, które jest w pełni poświęcone Baba Vanga - https://www.baba-vanga.com

 

Blog cytuje znanych bułgarskich i światowych naukowców, artystów, poetów, muzyków, polityków, sportowców itp., którzy osobiście spotkali się z Babą Wangą w latach 70-tych, 80-tych i 90-tych. Jestem więc o wiele bardziej skłonny wierzyć informacjom pochodzącym ze źródła niż w coś, co zostało po prostu opublikowane w Internecie.

 

 

 

W każdym razie - na blogu Baba Vanga napisali następujące prognozy, które faktycznie się spełniły:

 

• Początek II wojny światowej i jej konsekwencje

• Data śmierci cara Borysa 3 (król Bułgarii w latach 1918-1943)

• Rozpad Czechosłowacji

• Zamieszki w Libanie (1968)

• Wojna w Nikaragui (1979)

• Konflikt cypryjski w 1974 roku

• Wybór Indiry Gandhi i jej krótko po śmierci

• Rozpad Związku Radzieckiego

• Rozpad Jugosławii

• Unia Niemiec Wschodnich i Zachodnich

• Zwycięstwo wyborcze Borisa Eltzina

• Katastrofa nuklearna w Czarnobylu (Ukraina)

• Data śmierci Stalina

• Ataki USA 11 września 2001 r

• 44. prezydent USA będzie czarny

• Katastrofa rosyjskiego okrętu podwodnego „Kursk”.

• Konflikty w Syrii

• Powrót Symeona Sakskoburgockiego II do Bułgarii

 

 

 

Oto świetny cytat napisany przez Zheni Kostadinova - napisała jedne z najbardziej dogłębnych i pouczających książek o czynach Baby Vanga.

 

„To naprawdę bardzo smutne, że jest tak wiele publikacji, które błędnie cytują przepowiednie Baby Vangi. Każdy wymyśla własne dziwaczne przepowiednie, inaczej mieszaliby jej prawdziwe słowa ze swoimi fikcyjnymi historiami, a wszystko to jest tylko zniekształceniem w bardzo w negatywny sposób prawdziwy obraz naszej prorokini, a także jej fenomenalne dary i mądrość.Ale to nie jest rzadkością wśród wielkich ludzi – ich mity zwykle przeżywają samego człowieka i to, co pozostawił na tym świecie.

 

 

Przez ponad 20 lat badań nad życiem i czynami Baby Vangi nie spotkałem ani jednej osoby, która mogłaby opowiedzieć o którejkolwiek z powyższych przepowiedni. Skąd oni to wzięli? Jakie są ich źródła? Zawsze, gdy mówię o przepowiedni udzielonej przez Babę Wangę, cytuję osobę, której to powiedziała i kiedy to zostało powiedziane. Baba Vanga była bardzo ostrożna z kim podzieli się swoimi przewidywaniami, ponieważ bardzo dobrze wiedziała, że wiele osób będzie z tym nadużyć. Byli tacy ludzie, którzy rozpowszechniali wprowadzające w błąd informacje w imieniu prorokini, nawet gdy żyła. Dziś niestety, kiedy Baba Vanga nie jest już obecna w świecie fizycznym, nie może się obronić przed absurdalnymi wypowiedziami, których celem jest sianie strachu wśród ludzi. To dlatego Baba Vanga odmawia wielu globalnych prognoz. Kiedy to zrobiła, nalegała, aby ludzie zachowali to w tajemnicy. Są pewne rzeczy, które miały być trzymane w ukryciu”.

 

Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na Twoje pytania, czy te prognozy, które znalazłeś w sieci, są prawdziwe, czy nie!

 

Portret użytkownika kimbur

I gdzie mój komentarz, co? O

I gdzie mój komentarz, co? O tym, że trochę zmieni się orbita Ziemi (niemnożka izmienita orbita ziemli). Matis, czytaj co piszesz, a przede wszystkim przeczytaj artykuł ze zdjęcia. Wstyd, że boicie się "puścić" uczciwy komentarz.

Portret użytkownika b@ron

no niewiele z przepowiedni

no niewiele z przepowiedni jej się spełniło... gdzie ten wirus spod lodowca w tym roku... a kosmici to już w tym roku ponoć mieli przybyć...i co bym to wymyślał na 3000 lat do przodu...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj