Baba Wanga przepowiadała że Rosja stanie się JEDYNYM mocarstwem

Kategorie: 

Źródło: Wikipedia

Baba Wanga, niewidoma bułgarska mistyczka, prawie całe życie snuła przerażająco precyzyjne wizje przyszłości. Podobno dzięki wstawiennictwu KGB, od 1967 roku, była na liście płac bułgarskiego wywiadu jako urzędnik z pensją 200 lewów miesięcznie. Jej przepowiedniom wierzył Nicolae Caucesu i Teodor Żiwkow, wieloletni dyktator komunistyczny Bułgarii. Ostatnio, zwrócono uwagę na wypowiedzi Wangi na temat Rosji.

Wielu z jej zwolenników wierzy, że słynna bułgarka przepowiadała nadejście do władzy Władimira Putina, wliczając w to niektóre zdarzenia dotyczące jego obecnej i bliskiej przyszłości. Wygłaszała ona nawet tak kontrowersyjne tezy jak to, że Rosja będzie jedynym supermocarstwem na świecie. Kłopotliwe zdanie padło w 1979 roku podczas spotkania Wangi z pisarzem Valentinem Sidorowem. Zgodnie z przepowiednią mistyczki:

„Wszystko rozmrozi się, jak lód, tylko jeden pozostanie nietknięty - chwała Władimira, chwała Rosji.”

„Zbyt wielu jest ofiarą. Nikt nie może powstrzymać Rosji.”

„Wszystko zostanie przez nią usunięte z drogi i nie tylko zostanie zachowana, ale także stanie się panem świata.”

Nie wypada oczywiście nie zauważyć, że nie ma innych odniesień do tej przepowiedni poza relacją wspomnianego wcześniej pisarza. Dodatkowo, przypomniał on sobie o wypowiedzi Wangi dopiero kilka lat temu. Można więc uznać, że jest to jedynie forma propagandy. Warto zauważyć, że w 1979 roku, kiedy Wanga miała mówić o „królu Władimirze”, Vladimir Putin, (o którym rzekomo mowa) studiował w Wyższej Szkole KGB i zamierzał stać się pracownikiem wywiadu.

Przywołana przez niego wypowiedź jest jednak spójna z tym co Wanga mówiła na temat Rosji we wcześniejszych przekazach. Przez większość trwania swojej kariery, Wanga twierdziła że po jej śmierci Rosja stanie się potężnym krajem, który będzie zarządzany przez silnego władcę. Jasnowidzka podkreślała, że Rosja stanie się tak silna, że żaden kraj nie będzie mógł się z nią mierzyć.

„Podobnie jak orzeł, Rosja będzie szybować nad ziemią, a całą Ziemię osłoni skrzydłami. Wszystko, nawet Ameryka, rozpozna jej moralną wyższość. Człowiek, który będzie rządził Rosją, nie będzie słabeuszem i nikt go nie powstrzyma” – powiedziała Wanga.

Na przestrzeni swojej kariery jako medium, Wange przewidziała między innymi wydarzenia z 11 września 2001 roku, tsunami z 2004 roku, powstanie Państwa Islamskiego, a nawet to, że 44 prezydent USA będzie Afroamerykaninem. Zwykle jej przepowiednie spełniały się w około 85 % i obejmowały szerokie spektrum czasowe.

 

Najbliższa w czasie jest wizja roku 2023. Ma wówczas dojść do zmiany ziemskiej orbity, która wywoła globalny kataklizm i "wyludni" Europę. Jej przepowiednie sięgają znacznie dalej, aż do XXIV wieku. W 2100 roku człowiek ma zbudować coś co nazwała "sztucznym słońcem", które doprowadzi do permanentnego dnia rodem z Gwiezdnych Wojen. Na 2170 rok, przewidywała ona potężną globalną suszę, która wywoła głód na niespotykaną skalę.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika danielplejadian JAXA

https://innemedium.pl

https://innemedium.pl/wiadomosc/brytyjski-polityk-twierdzi-ze-wladimirowi-putinowi-doradzaja-obcy
Z Rosją powinniśmy się zjednoczyć to słowiańskie państwo takie jak my
powinniśmy być tak jak BiałoRuś zbratana z Rosją niż być wrogiem ze sztucznie powstałym państwem Ameryką
Putin kontaktuję się z Plejadianami ciekawe kiedy poinformuję swój naród że będą zabierani na statek prowadzi kontakt, dostaję technologię przyjdzie czas że bogowie z którymi jest pozaziemska cywilizacja Plejadian kosmici będą chcieli do siebie przez Putina
zostawili ludzi na ziemię przywieźli statkiem w pełni wyposażonych co jakiś czas odwiedzali cały czas trwa osąd bogów nad ludźmi zasłużeni dostają się do nieba właściwie tęczowego kosmosu jeszcze bardziej właściwie na statek
bitchute.com/alcyonpleiades

Portret użytkownika VB

A na ostatniej stronie

A na ostatniej stronie zapisków dotyczących wieku XXIV jest zapis: "car świata putin XVII następca i sukcesor wielkiego maga stalinusa - władcy ziemi wschodu - zesra się do złotego wiadra stojącego pod ścianą. Nastąpi powrót do najwięksych osiągnięc mega rosji-wiadro w chałupie i sławojka poza nią. A potem nastąpi wielki głód bo już nie będzie kogo okradać i Polaki wierne prawdziwemu Bogu znów będą musiały naprawiać całe to światowe spierdolenie jak to było w wieku XVI. Wtedy to nastąpi pokój na świecie i panowanie prawdziwego Pomazańca". Trochę to dziwne i creppy ale coś w tym może być - podobno ruskie już zaczęły budowę sławojek?

Skomentuj