Baba Wanga przewidziała atak chemiczny w Syrii

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Bułgarska jasnowidzka w połowie lat dziewięćdziesiątych przewidziała, że broń chemiczna zostanie wykorzystana na świecie przez pewną grupę ludzi. Według The Sun, przed śmiercią w 1996 roku, Wanga powiedziała, że „muzułmanie użyją broni chemicznej przeciwko Europejczykom” w 2016 roku.

 

 

4 kwietnia 2017 w syryjskim mieście Chan Szajchun (prowincja Idlib) ludność została zaatakowana bronią chemiczną. Trujący gaz zabił co najmniej 89 i ranił 557 osób. Wydarzenia w Chan Szajchun wywołały amerykańską odpowiedź w postaci ataku rakietowego 07 kwietnia br.

 

14 kwietnia bojownicy grupy terrorystycznej „państwo islamskie” rozpylili toksyczne substancje w irackim Mosulu. Siedmiu żołnierzy miało poważne problemy z oddychaniem.

 

Baba Wanga urodziła się w Bułgarii i zmarła tam w 1996 roku w wieku 85 lat. Kobieta traktowana jest, jako Nostardamus Bałkanów. Uważa się, że spełniło się 85% jej proroctw.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca

nooo... przecież te że w 2016

nooo... przecież te że w 2016 muzułmanie zaatakują europejczyków, bo pomijając nieistotny szczegół że atak był w 2017 i w syrii i na nie eurpoejczyków reszta sie przecież zgadza...

może baba warga używała prawosłąwnego kalendarza a może talin po raz trzeci oblał egzaminy do gimnazjum...

Portret użytkownika b@ron

ano tak ... i pomijając też

ano tak ... i pomijając też drobny szczegół, że "przepowiadała" że w 2016r Europa bedzie prawie w całości wyludniona, a jakby nigdy nic zaludniła się jeszcze bardziej tymi co uciekają przed wojną... i pomijając jeszcze jeden szczegół że wg jej przepowiedni, już trzecia wojna się skończyła 2 lata temu ... i pomijając jeszcze jeden szczegół ... że wg. niej już jesteśmy po ataku nuklearnym ... i pomijając jeszcze jeden szczegół, że wg. niej flora i fauna wraz z ludźmi miała już wyginąć w europie północnej... i jeszcze jeden ... ... ...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj