Babcia z Litwy od ponad 10 lat je tylko piasek, który wyleczył ją z raka mózgu!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z YouTube/Ruptly

Są na świecie rzeczy, które się filozofom nie śniło. Należy do nich przypadek starszej kobiety, która od ponad dekady żywi się tylko i wyłącznie piaskiem. Nietypowa dieta nie tylko poprawiła jej ogólny stan zdrowia, ale także pozwoliła wyeliminować nowotwór mózgu, który był już w zaawansowanym stadium!

 

70-letnia Stanislava Monstvilene nie je nic poza piaskiem i jest zdrowsza od niejednej kobiety w tym wieku. Według niej, "dieta mineralna" wyleczyła ją z chorób. Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu, gdy przechadzając się po podwórku jej głos wewnętrzy zaczął mówić, aby wzięła piasek i zjadła go. Tak też zrobiła, choć początki były bardzo trudne.

 

Starsza kobieta opowiada, że za pierwszym razem dławiła się, lecz z biegiem czasu jej organizm przyzwyczaił się, a nawet uzależnił od nowej diety. Stanislava Monstvilene twierdzi, że teraz jest wręcz zmuszona jeść piasek, gdyż bez niego doświadcza problemów zdrowotnych. Terapeutka Liliana Vaishvilene potwierdziła, że 70-latka jest zdrowa i od kilku lat nie zgłaszała się po pomoc medyczną.

Sprytna babcia udzieliła nawet kilku porad. Zasugerowała zjadanie samego piasku i porzucenie jakiejkolwiek innej żywności. Stanislava wskazuje również, że mokry piach dodatkowo gasi pragnienie. Początki nowej diety są bardzo trudne, dlatego babuszka radzi, aby uzbroić się w cierpliwość.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika WR

widać i niemiaszki są

widać i niemiaszki są idiotami skoro pryjeżdzając do nas na ziemie zachodnie i północne zabierają nie piasek ale glinkę białą ale i zieloną nie jedzą jej ale rozpuszczają w wodzie i piją  dostarczając organizmowi mikroelementów niezwykle potrzebnych a wyplenionych z roślin nie rosnących czasami nawet w ziemi a a wodzie z jakimiś tam dodatkami ! Nie tylko niemiaszki ale i Canadyjczycy i inni zaczęli zamawiać ten specyfik .Zwierzęta też zlizują niektóre ściany jaskiń a "głupim" dzieciakom jedzącympiasek,węgiel czy skubiącym ściany szukającym wapna nie ma się co dziwić przecież nie kończyli szkół budowlanych czy medycznych skąd mają wiedzieć co też jedżą ?

Portret użytkownika lol

Stek bzdur,piasek nie posiada

Stek bzdur,piasek nie posiada żadnych wartości odżywczych które ludzki organizm móglby przyswoić.Piasku nie można trawić,poza tym zawiera on mnóstwo bakterii,ogólnie aż żal komentować,po co takie bzdety wrzucacie?

Strony

Skomentuj