Badacze opisali jak będą wyglądać ludzie za 1000 lat. Nie jest to niestety przyjemny widok

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Naukowcy z Uniwersytetu Flinders i Uniwersytetu w Adelaide przeprowadzili badanie ewolucji człowieka i doszli do wniosku, że doszło do jej znacznego przyspieszenia. Twierdzą oni wręcz, że zachodzi szybciej niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich 250 lat.

 

Praca naukowa, opublikowana w Journal of Anatomy, wymienia zmiany, które zaszły i wciąż zachodzą w gatunku Homo sapiens. Na ich bazie, naukowcy pokusili się o spekulacje odnośnie tego jak będzie wyglądać człowiek za tysiąc lat.

 

Jako główną cechę rozwoju, można przyjąć, że wzrost ludzi zacznie oscylować w okolicach dwóch metrów. Wynika to głównie z konsekwentnej poprawy w odżywianiu się ludzi i stale rozwijającej się medycyny. Ponieważ od dawna obserwuje się, że ludzkie szczęki stale się zmniejszają za tysiąc lat ludzkie usta staną się znacznie mniejsze. Uważa się również, że ludzkie ręce i palce staną się dłuższe, a oczy powiększą się, ponieważ rozpoznając emocje, ludzie będą kierować się głównie oczami rozmówcy, a nie mimiką twarzy.

Niepokojącym aspektem tej wizji jest spadek ilości istoty szarej w czaszkach ludzi. Ma on wynikać z aktywnego korzystania z urządzeń elektronicznych i braku konieczności zapamiętywania dużej ilości informacji. Reasumując, ludzie przyszłości zgodnie z tą wizją, mieliby o wiele gorszą pamięć i byliby znacznie mniej inteligentni od obecnych Homo Sapiens. Czy wizja badaczy zrealizuje się w odległej przyszłości? Żadne z nas na całe szczęście i tak się o tym nie przekona.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Tak będą wyglądali ci co

Tak będą wyglądali ci co przyjmą kolejne dawki śmiercionek 5G ! Śmiercionki 5G to bardzo zaawanowane zawiesiny inżynieri molekularnej  !

"Ważnym elementem weryfikującymi poprawność działania maszyny mDLL (Erik Selvigów) było sprawdzenie mechanizmów komunikacji pomiędzy układami FPGA. Dokonano tego za pomocą dwóch testów, których nie będziemy tu opisywać, bo to czarna magia… krasnoludów. Pomimo pewnych niedociągnięć konstrukcyjnych maszyna mDLL stanowiła prototyp, który był już w wystarczającym stopniu przetestowany do tego, aby zastosowane w nim rozwiązania technologiczne można było użyć do budowy urządzenia o liczbie zawierającej od 1 mln do 5 mln komórek KDLL. Takie urządzenie nadawałaby się już do prowadzenia symulacji układów wielocząsteczkowych z niespotykaną dotąd szybkością.

Do czego nukowcom typu „Erik Selvig”, zahipnotyzowanych przez Nachasza (Lokiego), potrzebna jest symulacji układów wielocząsteczkowych ?! Chodzi o biologię molekularną, chemię molekularną a w końcowym etapie o zbudowanie „humanoida to coś” (Antychrysta) Wcześniej, zanim zbudują „humanoida to coś”, muszą opracować, albo uzysakć od krasnoludów niezwykłe technologie, wskazówki, przykładowo jak te, wykorzystywane do budowy silników molekularnych, chodzi „biologiczne skalowalne maszyny mDLL” – ohydę spustoszenia. Określenie „silników molekularnych” stosowane jest najczęściej do cząsteczek, które naśladują funkcje maszyn działających na poziomie makroskopowym." pisaliśmy w tekście pt.: "Wyższe formy życia inteligentnego super maszyn molekularnych – duchowe poruszanie się poprzez wymiary razem ze św. Tomaszem z Akwinu"

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj