Badania genetyczne potwierdzają, że Słowianie są starożytnym ludem

Kategorie: 

Źródło: Internet

Archeolodzy są w szoku po wynikach badań genetycznych, które podważają uznawane dotychczas za najbardziej prawdopodobne teorie, że Słowianie przywędrowali w te okolice, w których żyjemy we wczesnym średniowieczu.

 

Wyniki badań genetycznych wskazują na to, że my Słowianie jesteśmy ludem autochtonicznym, a nie napływowym. Na takie konkluzje wskazują wyniki badań genetycznych przeprowadzonych przez prof. Tomasza Grzybowskiego z Collegium Medicum Uniwersytetu M. Kopernika w Bydgoszczy.

 

Badania trwały w sumie aż 10 lat. Naukowcy przebadali materiał genetyczny od 2,5 tysiąca osób z różnych populacji narodów słowiańskich. Wyniki wskazują na to, że nasi przodkowie mieszkali tutaj n tej ziemi nie tylko 4000 lat temu, czyli w epoce brązu, ale nawet 7000 lat temu, czyli właściwie w Neolicie.

Wyniki badań są bardzo interesujące, ponieważ potwierdzają teorie o naszej wyjątkowości i o utraconej słowiańskiej tożsamości. Czym jest dwa tysiące lat ostatniej historii w obliczu historii dłuższej niż chińska, o której niemal zupełnie nic nie wiemy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Grusiu

Co wy otych Zydach tak ciagle

Co wy otych Zydach tak ciagle bojace dupy. Czlowiek to czlowiek . Kazdy jest taki sam te same pragnienia i uczucia zawiesiliscie sie !  Sram na to co wy myslicie o Zydach cz o jakims innym narodzie.Byc Slowianinem wsrodku to milosc do planety  ludzi stworzen nie posrana nienwisc do tego czego nie znacie.Mam juz dosc tego pierdzielenia typu narodowy socjalizm antysemityzm itd.Koniec politycznego pierdzielenia . Slowianie i wszystkie korzenne plemiona Europy zajmowali sie handlem z roznymi kulurami wytopami zelaza uprawami a nie kim byl Zyd czy inny czlowiek.Czyli to uczy nas milosci i szacunku do zycia i matki ziemi i na tym ja chce zwrastac slabi jestescie i nie pojmujecie wartosci i nauki natury .Wasze rozumy juz sa tak zablokowane ze nie mogo wykroczyc poza wasze pozalowania godne ramy.Slabi jestescie i tak kekniecie przed natura.Kazdy ma prawo zyc na tej ziemi oraz z niej korzystac . To do tych specjalistow od ras.Reszcie Slawa ! 

Portret użytkownika edward

SPECJALISTO OD RAS , tak sie

SPECJALISTO OD RAS , tak sie składa ze kazde plemie ma swoja historie jedni są normalni inni nie i własnie na podstawie historii mozna to stwierdzic , debile sobie wymyslali zarzynanie zwierzat i ludzi palili na stosach  inni oddawali pokłony bogu czczac słonce i nie mordowali nic , teraz mamy potomków tych debili w sejmie , którzy obcinaja sobie kawałek siusiaka zapuszczaja pejsy zrą jakies zarccie niby koszerne kiwaja sie przed sciana jak błazny , bo mówia ze to sciana płaczu , wymyslaja jakies teoriie o leninie hitlerze i bolka teorie tez są , sorry były jedynie słuszne wiec teraz mamy błaznów i złodziei w rzadzie popatrz uwaznie wkoło i pomysl czy to co widzisz mógł zrobic ktos mądry ? i dlatego ludzie sie dziela na dobrych i głupich na dobrych i madrych na głupich i złych itd , a to jest tak bo pochodza z jakiegos plemienia które jest madre albo głupie barbarzynskie i głupie itd dlatego wiemy czego mozemy sie spodziewać od niemca rosjanina albo araba bo są jacys tam z narodowymi cechami i tradycjami , wiec nie plec koles bo to jest normalne ze dzielimy sie na narody a ze zydkom do których pewno należysz majac na wzgledzie zapał z jakim ich bronisz nalezy przypisac brutalny idiotyzm który przez takch zydków jak hitler beria stalin bierut bandera roosevelt bismark zgineło ponad 66mln słowian i ponad 20mln ludzi z innych narodów wiec tych bandytów nalezy za to rozliczyc i pamietac przy wyborach ze nie głosujemy na zyda bo to oalbo debil jak kaka kurwinek niesioł maciara albo bandyta jak stalin beria bierut i hitler albo złodziej i oszołom co widac patrzac na to co sie dzieje w sejmie i w kraju to   tak na przełaj o rasach parę słow 

Portret użytkownika Jb

Człowieku. Opamiętaj sie,

Człowieku. Opamiętaj sie, jestem Żydem i powiem tak:9 Nie masz moralnego prawa [...] mała tak o nikim mówić. Ani o Żydach, ani o Polakach. Zmień sie bo dzieci będą Ci dokuczały jak będziesz starym prykiem. Nienawiść do kosza [...]. To i ciebie spotka szacunek. 

---

Naruszenie regulaminu

Moderacja

Portret użytkownika Miriam

            Ludzkość zawsze

            Ludzkość zawsze lubiła podziały....Każdy naród na tej planecie-jest wybrany.My tu się spieramy o drobiazgi,kto skąd się wywodzi,kto jest lepszy a kto gorszy???!!!Zacznijmy się w końcu szanować- wszyscy razem jesteśmy Ziemianami,to jest nasza wspólna planeta!!!!!!! Za nim się ogarniemy,będziemy niewolnikami jakiejś dziwnej kosmicznej rasy-która myśli,że jest tak jak my WYBRANA........do rządzenia nami!!! I marzenia o złotej erze Ziemi,nie spełnią się nigdy!!! Zajmijmy się ratowaniem tej planety,przed...ludzkością-bo ją zadepczemy!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika paolo

droga(i) Miriam , nie warto

droga(i) Miriam , nie warto się tak irytować , to że jesteśmy ciekawi naszych korzeni nie jest niczym zdrożnym . Śmieszą mnie natomiast tytuły artykułów obok - ' ludzie i dinozaury żyli w tym samym czasie ' itp. masakra ...

 

Portret użytkownika Seth

Te badania nie są wiarygodne

Te badania nie są wiarygodne bo badacze chyba zapomnieli, że dzisiejsi Polacy nie są słowianami tylko mieszanką rożnych narodowości, zapomnieli chyba też o kolonizacji germańskiej na terenie naszego kraju i o tym, że przez wieki byliśmy najeżdżani przez różne narody i ludność się wymieszała, 4 tys - 7 tys tereny Polski zamieszkiwały rozne ludy, zarówne te przybyłe z Azji jak i te, które dzisiaj utożsamiane są z germanami, więc nie dziwne, że takie wyniki wyszły w tych badaniach, każdy z nas ma w sobie pozostałości po germanach. Kolebka słowian jest na terenach Białorusi i Ukrainy, kultury Zarubienicka i Kijowska najbardziej pasuja do Słowian pod względem prdukowanej ceramiki i budowanych chat (ziemianki z piecem w rogu) zaden inny lud takich chat nie budował, podczas gdy w neolicie  i czasach późniejszych kultury na terenie Polski budowały duże i długie chaty oraz lepiły zróżnicowaną ceramikę, nie ma w tych kulturach zadnego powiązania z kulturą słowian.

Portret użytkownika jakisja

radze dowiedzieć sie troche o

radze dowiedzieć sie troche o historii Polski nie tylko tej po chrzcie w 966r. ale tej wcześniejszej, co racja to racja teraz nigdzie na świecie nie ma czystych ras no ale zawsze jest przewaga tej jednej w genetyce człowieka

Portret użytkownika iWO

geniusz się odezwał -

geniusz się odezwał - genetyka może stwierdzić jak stare są geny i skoro sięgają 7 tysięcy lat wstecz (do czasu kiedy to żadnych german nie było) to oznacza że mimo najazdów i mieszania się stary rdzeń słowiański pozostał.

Do tego twoi "dzisiejsi Polacy" mogli się chyba delikatnie przez ostatnie 2 tysiące lat przemieścić deczko na zachód skoro w 8 wieku sięgali po Łabę - stąd Słowianie Połabscy (którzy zostali wchłonięci przez niemców).

Twój argument o nierzetelności jest deczko nierzetelny, bym rzekł.

Portret użytkownika Frau

Jak można wypisywać takie

Jak można wypisywać takie brednie? W dodatku bez znajomości rzeczy umiejscawiać sobie kolebkę słowian wdowolnym miejscu. Właśnie w Polsce jest najwięcej ludzi ze staroindoeuropejską haplogrupą R1a1. Wiedza nie boli! Wystarczy poszukać informacji i się nie kompromitować swoimi brakami i kompleksami.

Portret użytkownika Aleks

Czasy o których jest mowa

Czasy o których jest mowa dotyczą czasów kiedy etnogrupy zwanej Niemcami, germanami jeszcze nie było. Słowianie, Celtowie, Nordowie-Nordycy to rasa. Niemcy i "Żydzi" to etnogrupa czyli cos co powstało parę tysięcy lat po nas "staroeuropejczykach". Polecam badać haplogrupy tam jest odpowiedź. Świat jest inny niz nam to wpajała judejski-rzymska wiara i nauka.

Portret użytkownika JWD

Bardzo łatwo matematycznie

Bardzo łatwo matematycznie udowodnić, że wszyscy ludzie żyjący aktualnie na świecie są gigantycznie spokrewnieni.
W tej sytuacji budowanie barykad rasowych jest obłędem. Kilkaset pokoleń wstecz i mamy ludzi, którzy wszyscy są naszymi prarodzicami. Dalsze uwstecznianie niczego nie zmienia.
 
Ale Rosjanie chcą przy pomocy prymitywnego panslawizmu zapanować nad okoliczymi ludami. Stąd głoszą swoją i okoliczną "słowiańskość", a z kolei bezmyślne pudła rezonansowe naiwnie to powielają! Tymczasem Rosjanie wędrowali jak wszystkie inne ludy i gromady, tyle, że w znanej nam historii Rosja składa się z ponad trzystu takich ludów silnie różniących się mentalnie /czyli żyjących wcześniej przez jakiś "dostateczny" czas w odosobnieniu wystarczającym do wystąpienia różnic mentalnych/.
 
Rzekome odkrycie na temat ludności osiadłej jako "słowiańskiej" jest logicznym nonsensem, bo jakie to jest odkrycie. Wiadomo, że ludzie powszechnie wędrowali, niewiasty były porywane w celach reprodukcyjnych /bo w małych gromadach wszyscy już byli zbyt mocno spokrewnieni co ich odpychało wzajemnie w naturalny sposób/ itp. Ludzie mieszali się jak w tyglu. Oczywiście aktualni mieszkańcy Polski są potomkami wszystkich ludzi jak wszędzie na całym świecie. Zarówno napływowych jak i osiadłych, którzy napływali czy wędrowali wcześniej. Po prostu to "odkrycie" jest pozbawione logicznego sensu, bo co to za odkrycie, kiedy nie mogło być inaczej, niż mieszanie się ludności napływowej z osiadłą, chyba, że brać pod uwagę jakieś krótkie wycinki czasu, ale po co to komu potrzebne. Dla wyrywania kasy naiwnych podatników na granty na "badania naukowe", czy jak. 

Portret użytkownika rafikzabki

problem jest inny...

problem jest inny... archeologia i historia niemiecka wmawia światu i nam że Słowianie są elementem napływowym który przyszedł na te ziemie   gdzieś ze Wschodu (nie wiadomo jakiego) lub nieznanych bagien w pustkę osadniczą po Germanach którzy z Bóg wie jakiego powodu opuścili te ziemie...
Ale genetyka mówi nam co innego: albo jestesmy autochtonami [a ta teoria akurat jest poparta językowo teorią prof Witolda Mańczaka] albo nie weszlismy w żadną pustkę osadniczą tylko zdobylismy te ziemie przepędzając Germanów i przejmując ich kobiety, które oni kiedyś przejęli od kogoś innego i tak 7 tys lat wstecz... Taki był nacisk owej Słowiańszczyzny że uciekając porwali się na Rzym... A poszliśmy i tam za nimi zajmując całe Bałkany i Europę po Łabę, Alpy Adriatyk Macedonie i Grecję oraz Konstantynopol...
Trochę to zmienia wizję historii dotąd prezentowaną jako oficjalną i nie ma to nic wspólnego z teoriami rasowymi a pochodzeniem plemienno-narodowo językowym i tradycjami kulturowymi.
Ta teoria nie jest teorią wielkoruskiego panslawizmu ale raczej zachodniosłowiańską  autochtoniczną...
Wiadomo do tego, że obcni Rosjanie w niewielkim procencie są Słowianami bo zmieszali się w okolicach Moskwy i na całej pólnocy Rosji europejskiej z ludami ugrofińskimi nie mówiąc o późniejszej domieszce azjatyckiej pod władzą Złotej Ordy i Tatarów i ludów przez Rosjan podbijanych....
Autochtoniczność Słowian rozwiązuje we wspołczesnej nauce zagadkę ludu, który przyszedł i z niczego pojawiając się w historii zajął nagle pół Europy boi takim jawi się od początku na kartach historii... I to nie tylko przeszedł jak inni koczownicy siłowo ale nie zasiedlił niczego na stałe ale faktycznie zajął olbrzymie tereny do czego potrzebna jest duża baza ludnościowo terytorialna podobna do bazy wyjściowej innych wielkich grup osadniczych w historii:celtyckiej, germańskiej, italskiej,greckiej czy tureckiej...

Portret użytkownika Wspólny

Żydzi są napływowym rodzajem

Żydzi są napływowym rodzajem ludzkim , tzn. przybyli na ziemie 7000 lat temu jednak tak to zrobiono że nic o tym nie wiedzieli i nie wiedzą do dziś. Dlatego ciągle czekają na przyjście swojego mesjasza.

Portret użytkownika Aleks

Nie ma dowodów na rasę

Nie ma dowodów na rasę "żydowską". Naukowcy próbują wcisnąc kwadrat do kółka.  Po prostu tzw Żydzi to etnogrupa, czyli mieszanka powstała na styku dużych uwczesnych cywilizacji. Tzw. Żydzi zostali stworzeni przez Lewitów i przez nich manipulowani sa do dzisiaj. Czytać, studiować materiały, mamcy cudowne narzedzie logiczne myślenie. Nie bać, nie dać się dogmatą naukowym. nauka to już religia. Wyznawanie ustalonych raz na nawsze teorii/dogmatów, według skostaniłej nauki praktycznie w kazdej dziedzinie (a historia szeczególnie jest tym  odium dogmatu narażona i skażona) kto ma inne myśli, teorię punkt widzenia, to najlepiej stos - wykluczenie, obśmianie.

Portret użytkownika Homo sapiens

A Żydzi też mogą być

A Żydzi też mogą być słowianami, bo jeżeli taki się urodził w rodzinie żydowskiej w Polsce, która nie była religijna, a zdarzająsię takie przypadki, to taki żyd jest Polakiem i słowianinem, oczywiście nie wiemy ilu żydów jest z natury i z ducha słowianami ale są tacy napewno.
[...]Inna horda hajdamacka przypuściła szturm do obwarowanego miasta Tulczyna, gdzie się schroniło 6000 chrześcijan i około 2000 Żydów. Wśród Żydów nie brakło ludzi walecznych, którzy nie chcieli zginąć bez oporu. Polacy i Żydzi zobowiązali się wzajemną przysięgą, że jedni drugich nie zdradzą i społem bronić będą miasta i twierdzy do upadłego. Wówczas kozacy uciekli się do podstępu. Kazali powiedzieć oblężonym w twierdzy Polakom: „wydajcie nam Żydów; rozprawimy się tylko z nimi, a was ani tkniemy". Zaślepieni i niepomni przysięgi panowie polscy zwrócili się wobec tego do Żydów z żądaniem wydania sobie broni. Żydzi ulegli i Polacy wpuścili bandę do miasta. Ograbiwszy
uprzednio Żydów, kazali im kozacy wybierać między śmiercią a chrztem. Ale nikt nie chciał za taką cenę okupić swego życia i półtora tysiąca Żydów zginęło na oczach Polaków w strasznych męczarniach. Lecz i Polaków spotkała natychmiast kara za zdradę. Pozbawieni pomocy Żydów, stali się łatwą pastwą kozaków, którzy zabijali ich z szyderczymi słowami, że wiarołomcom nie dochowuje się wiary. To smutne zdarzenie miało przynajmniej jedną dobrą
stronę, że Polacy odtąd zawsze trzymali z Żydami i nie odstryehnęli się od nich przez cały czas trwania tej wojny.
http://popotopie.blogspot.com/2014/04/przepowiednie-dla-polski.html

...Liczba 600.000 dusz żydowskich, które miały zginąć w ciągu dziesięciolecia tych wojen (1648-1658), jest wprawdzie grubo przesadzona, nie popełnimy jednak chyba dużej omyłki, oceniając ją na 250.000. Z upadkiem Polski jako wielkiego mocarstwa zanikło też znaczenie Żydów polskich. Zubożałe, przygnębione i poniżone szczątki nie mogły już przyjść do siebie. W tak wielką wpadli biedę, że ci, których losy zawieruszyły do Prus, najmowali się do robót polnych za kawałek chleba. Jak w dobie wygnania Żydów z Hiszpanji i Portugalji napotykało się wszędzie zbiegów sefardyjskich, tak samo spotykało się podczas wojen polskokozackich Żydów polskich w zbiedzonej postaci, którzy
uniknęli krwawej łaźni, pożarów, głodu i moru lub powleczeni przez Tatarów w niewolę i wykupieni przez swych braci, szukali jakiegokolwiek schronienia. Dążąc ku zachodowi przez Gdańsk i ziemie położone nad Wisłą, przybywali tacy zbiegowie do Hamburga, wędrowali dalej do Amsterdamu, skąd ich wyprawiano do Frankfurtu n. M. i innych miast
w kraju nadreńskim. Ku południowi uciekało wielu z nich do Morawji, Czech, Austrji i Węgier i wędrowali
stamtąd do Włoch. Jeńcy zagarnięci przez Tatarów dostawali się do prowincji tureckich, a po części nawet do krainy Berberów. Wszędzie przyjmowali ich bracia z wielką serdecznością, pielęgnowali, odziewali i wspierali. Żydzi włoscy z wielką ofiarnością wykupywali ich z niewoli i wspomagali. Zamożniejsi członkowie gminy liworneńskiej opodatkowali
się na rzecz wyzwalania i utrzymania nieszczęsnych Żydów polskich. Również gminy niemieckie i austrjackie, lubo same jeszcze nie ochłonęły po klęskach wojny trzydziestoletniej, dowiodły względem nich czynem uczuć braterskich, których nie miały na języku, lecz tem głębiej w sercu chowały.[...] A czy Polacy pomagają Polakom ?! Czy jesteśmy sobie wrogami ?!

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Ozi

To, że żydzi tak się

To, że żydzi tak się wspierają można między bajki włożyć. Hitler, jakby nie było żyd, finansowany przez żydowskie rodziny Morganów i Rotszyldów, i kilka takich samych z Ameryki, mordował żydów na zawołanie w dziesiątkach obozów koncentracyjnych. Obiecał, że wypuści z obozu każdego żyda, za którego zapłacą mu dolara amerykańskiego, ale...amerykańscy bogacze żydowskiego pochodzenia nie chcieli się na to zgodzić!!! FAKT HISTORYCZNY! Nie dość, w 1939 roku statek pasażerski z 6000 żydowskich uciekinierów z Niemiec przypłynął do USA, ale żydzi dostali odmowę od żydowskiego rządu amerykańskiego i nie pozwolono im nawet wysiąść na brzeg, aby rozprostować nogi. Podobną odmowę dostali w Kanadzie, na Kubie i 3 innych krajach i musieli wrócić do Niemiec w wyniku czego trafili do obozów. Tak im ich pobratymcy pomogli. żyd to największy [ciach] jaki istnieje w ludzkiej skórze.

Portret użytkownika sternick

No cóż, Żydzi tez są

No cóż, Żydzi tez są niespójni.
Chociażby II wojna, z jednej strony Żydzi w gettach z drugiej bankierzy zarabiający na niemieckiej broni.
Chyba dzis określenie Żyd ma znaczenie okreslające sposób działania ( oczywiście w ramach rasy) 
To jak z pojęciem że prostytutka to zawód a ku..wa to charakter.
Jednakże żydowski zew krwi jest silny, kiedy nawet przchrzczeni Żydzi lojalkę i innymi pejsami mają.
Jednak ,by oddac sprawiedliwość, bywają chlubne wyjątki. Poważać Żyda mogę tylko jesli:

  1. Nie będzie ukrywał się pod polskim nazwiskiem i przyzna do swojej rasowej przynależności ( skoro geje mogą sie ujawniac to czemu nien Żydzi?) 
  2. Udowodni, że ma duszę ,zachowując się jak człowiek a nie padlinożerca.
  3. Nie będzie dzielił ludzi na "naszych" i gojów ( bo my nie mamy zapisu, że okraść Żyda to przywilej)

Jak się Żyd ujawni i spełni powyższe to może zobaczę w nim człowieka .Oczywiście dotyczy każdego z osobna a nie deklaracji w  imieniu.
Powyższe nie dotyczy pseudo-polskich polityków bo ci kłamią i kręcą , nawet jeśli genetycznie nie są semitami to Żydami z przekonania.

Portret użytkownika pro-boszcz

Dużo wcześniej bo już niemal

Dużo wcześniej bo już niemal 9tyś lat temu :
http://www.stefczyk.info/po-godzinach/nauka-i-technologia/meteoryt-w-szalasie-sprzed-9-tys-lat,10849342665
 
Poza tym podniecacie się niepotrzebnie było mineło, co więcej w przyrodzie przeżyje silniejszy czyli nasi przodkowie musieli być na tyle słabi że udało się ich przeciągnąć na kulturę łacińską.
Nie ma żadnych dowodów na mityczną wielkość Słowian, nie ma i nie będzie. Był to lud koczowniczy, każda osada walczyła ze sobą nie potrafili stworzyć nawet podstaw państwa. Były okresy że niektóre z plemion potrafiły zorganizować się np. Wandalowie czy Etruskowie ale jak zwykle nasza przywara kłotliwość wychodziłą ponad dobra ogółu.
A opisy jak z opolczyka - scierwa propagandy niemieckiej to bajeczki.
 

Portret użytkownika IvanKruk

Istnieją dwa podstawowe

Istnieją dwa podstawowe sposoby organizacji wspólnoty: hierarchiczny i egalitarny. Pierwszy, zorganizowany w swojej strukturze władzy na kształt piramidy, wynika z mentalności rządzących dążących do panowania nad innymi - z tego tytułu porządek w systemie utrzymuje się propagacją strachu przed karą, i dużymi siłami militarnymi, które służą też do podbojów słabszych sąsiadów. - obecnie ten system funkcjonuje totalnie na całym świecie.
Drugi - egalitarny ma płaską strukturę władzy - wszyscy uprawnieni maja równe prawa do decydowaniu o losach społeczności. Podstawą funkcjonowania takiej struktury jest szacunek dla drugiego. W przeciwieństwie do hierarchicznego, w egalitarnym społeczeństwie naczelną zasadą jest stworzenie warunków do godnego i spełnionego życia członków wspólnoty - do tego celu nie potrzebne są gadżety - wystarczą najprostsze rozwiązania techniczne. Kiedys takimi społecznościami były miasta w Dolinie Indusu i wspólnoty słowiańskie.
Oczywiście że wraz z rozwojem techniki wspólnoty egalitarne będą ulegać (uległy) naporowi państw hierarchicznych, jednak przyszłość, z racji powolnego wzrostu świadomości ludzi i tak należeć będzie do społeczeństw egalitarnych.

Portret użytkownika oyciec

Drogi Ivanie System

Drogi Ivanie
System egalitarny to krok w tył  w rozwoju. Dlaczego? Ponieważ każde społeczeństwo w sposób natrulany stanowi odzwierciedlenie wielu piramid. Nie tylko piramidy osób mających jako główne pragnienie: dązenie do władzy absolutnej, albo np. piramidy ludzi dążących do posiadania bogactwa, posiadania wiedzy itp.
Jest jeszcze jedna piramida, na której cywilizacje/społeczeństwa powinny się wzorować. Okreśłiłbym ją jako NIEBIAŃSKĄ. Jest to piramida LUDZI pragnących się rozwijać duchowo.
I właśnie na tej piramidzie powinniśmy się operać. Jest to równiez piramida opierajaca się na hierarchi, ale w inny sposób niż opisałeś (tylko struktura się zgadza). System opiera się nie na STRACHU, ale na MIŁOŚCI. Czyli w hierarchi osoba, tym wyżej im więcej posiada cech takich jak dobroć, szacunek, służebność itp cechy.  Taki system funkcjonuje u istot wyższych. Podsumowując: jak w niebie tak i na ziemi.
Niestety mimo, że system, który opisuję jest idealny, dziś nie jest jeszcze możliwy do zaistnienia. Wystarczy spojrzeć na niedoskonałą próbę stworzenia czegoś podobnego - wszelkie struktury religijne\kościelne. To nie struktura jest zła, ale niewłaściwi ludzie na nie właściwych szczeblach  tych struktur.
Problem polega na tym, że aby taką strukturę utworzyć musialby zaistnieć mechanizm weryfikacji ludzi przewidzianych na poszczególne szczeble  piramidy niebiańskiej. 
Ivan egalitarny system nigdy nie zaistniej, ponieważ rónice miedzy ludźmi (ich pragnieniami) są zbyt znaczące: od mędrca począwszy, a skończywszy na złoczyńcach/karkach. Pomyśl ile szczebli jest pomiędzy mędrcem, a karkiem, który poprzez swoje niskie pragnienia "doświadcza" życia od jednej wsadki do drugiej. Kiedyś ten "kark" będzie mędrcem, ale aby szybcie mogło do tego dojść, musi być dokonały system. Ważne, aby uświadomić sobie, że pragnienia są uwarunkowane poziomem duchowym człowieka i dla tego właśnie w oparciu o duchowość powinnien funkcjonować system.
Najsmutniejsze, że jest sporo środowisk "przebudzonych" które widzą przyszłość w egalitaryźmie i naprawdę nie potrafię powiedzieć dlaczego nie dostrzegają, że to droga do anarchii, chaosu, rozbicia..
W/w śrdowisko powinno się raczej skupić na tym, aby wypracować doskonały model selekcjonowania ludzi na poszczególne szczeble struktury. co to znaczy doskonały, czyli taki w którym każdy będzię mógł w sposób etyczny/moralny/bez karmy zaspokajać swoje pragnienia
 

Portret użytkownika niebiański

Dałeś popis swojej

Dałeś popis swojej duchowości......
Niestety, droga istoto rozwinięta duchowo, miłość nie jest piramidalna a płaska właśnie. Dziadek kochający swoje wnuki nie zwraca się do nich przez swego syna tylko bezpośrednio, tak samo wnuczek do dziadka, sąsiad do sąsiada.
To nie twoja wina, że tego nie rozumiesz, rozwijaj się, a zrozumiesz, że im więcej miłości i zaufania tym struktura staje się płaska........Dlatego  królestwo niebieskie jest w rzeczywistości dwuwymiarowej - płaskie poprostu, wszyscy sa sobie równi i nikt się nie wywyższa, że jest lepszy, czy bardziej rozwinięty.  Słowieanie mieli płaską strukturę, bo ich kultura była oparta o słowo, słowo prawdy. Złamanie słowa - kłamstwo wykluczało z kultury, z uznania. Struktura płaska może zaistnieść w każdym świecie i każdym społeczeństwie jest tylko jeden warunek - nie wolno kłamać.
 
 
 
 
 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Tak sobie czytam o

Tak sobie czytam o twojej"niebiańskiej" wiedzy i rzekomej komunie w niej i mnie rozśmieszyłeś.Według jekiego Pisma to niebo opisujesz?.Chyba nie tego w którym jest napisane:*|Najmniejszy w królestwie niebieskim,jest większy od niego|*.Jydyne co tam można uznać za równość to wzrost a "płascy" są wysyłani niżej aby odzyskali iskrę Bożą.

Portret użytkownika A.C.

Meteoryt obiektem

Meteoryt obiektem wierzeń!!!!: "Meteoryt przyniesiono do szałasu jako przedmiot szczególny, bo pochodzący z +innego świata+, z czego musiał zdawać sobie sprawę ówczesny człowiek, doskonale  znający się na kamiennych surowcach. Rzecz stała się obiektem wierzeń, a może nawet rekwizytem szamańskiej magii - powiedział PAP prof. Tadeusz Galiński z IAE PAN, kierownik badań." CO TRZEBA MIEĆ W GŁOWIE, LUB NA CELU ŻEBY OPOWIADAĆ TAKIE BREDNIE.

,

Portret użytkownika pkcbtm

"Gdyby dobroduszni i otwarci

"Gdyby dobroduszni i otwarci Słowianie nie wpuścili mrocznych żydowskich plemion na swoje ziemie, uwiedzeni trucizną pieknych i podłych  Żydówek, nasza rasa kwitłaby w harmoni z przyrodą i swoimi wierzeniami."
Tu cała prawda!!!!!, dobro-duszny zawsze bedzie wykorzystany przez zło-dusznego. To logiczne.
Dobro z północy a zło z południa.
Myśle żę ci "nie wymieszani słowianie" w koncu sie zjednoczą bo już napewno widzą co sie stało.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jakie będą losy świata i

Jakie będą losy świata i Polski ? Oto nowy zbiór przepowiedni na moim blogu zapraszam !
PRZEPOWIEDNIE FRANCISZKANINA Z GÓRY SYNAI

Franciszkanin, 92 letni zakonnik, który znaczną część swego życia spędził w ziemi Św., tuż przed śmiercią w r. 1840 miał objawienie tyczące się przyszłości całego świata. Mówiąc o losach Hiszpanii, Portugalii, Francji, Anglii i Włoch jakoteż Austrii, Rosji i Turcji tak mówi o Polsce: „Polska będzie samodzielną i stanie się jednym z najpotężniejszych państw w Europie." O Słowianach zaś powiedział: „Słowianie znowu się połączą i utworzą samodzielne państwo katołicko-słowiańsko-zachodnie, a potem wypędzą Turków z Europy."
http://popotopie.blogspot.com/2014/04/przepowiednie-dla-polski.html
 
FRANCUSKA PROROKINI PERRAN

Perran, prorokini francuska, przepowiedziała o Polsce następujące słowa: „Przychodzi czas wielkich odmian politycznych. Odmiana polityczna „Świata" nie wyjdzie z głowy jednego człowieka ale z narodu. Tym narodem wybranym na Kapłaństwo świata jest „Polska". Ona jest kolebką, w której urodzi się mesjasz
polityczny." Wiele proroctw mówi bardzo często o politycznym zbawcy świata (mesjaszu) którego wyda Polska. Polska ma zatem bez wątpienia wielkie przeznaczenie w dziejach świata do spełnienia. To proroctwo ma tym większe znaczenie, iż nie wyszło z Polski ale z Francji.
więcej w podanym wyzej linku

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Isabella

Zatrzymalismy 3 wojne

Zatrzymalismy 3 wojne swiatowa , niestety nie wiem na jak dlugo.
Jezeli jednak dojdzie do wojny to uciekajcie do Nowej Zelandii i Australii tam wojny nie bedzie.
Obama oferuje kazdemu obywatelstwo amerykanskie kto zyje na czarno w USA i pojdzie do sluzby wojskowej, co oznacza przygotowania do wojny.
 
 
 

Portret użytkownika Isabella

  Idziesz do wojska w USA

 
Idziesz do wojska w USA dostajesz obywatelstwo USA.
Obama chce rekrutowac ,takze tych bez papierow.
Po co im papiery i tak wiekszosc zginie !!!
W tym tygodniu amerykanie zrzucili bomby przez przypadek na swoich !
 
http://www.gegenfrage.com/pentagon-laesst-illegale-einwanderer-den-militaerdienst/
Pentagon lässt illegale Einwanderer in den Militärdienst
01. Juni 2014 von Bürgender
Im Zuge vergangener großer Kriege der USA lockte man legal sich im Land aufhaltende Immigranten ohne US-Staatsbürgerschaft mit einer schnellen Einbürgerung in den Militärdienst. Die Regierung unter Barack Obama setzt noch einen drauf und möchte nun auch illegale Einwanderer ohne Papiere rekrutieren.

Legale Zuwanderer können sich in den USA zum Militärdienst melden und somit schneller die US-Staatsbürgerschaft erlangen, ein Programm, das seit September 2002 von über 89.000 Personen wahrgenommen wurde. Dies soll von nun an auch für junge Migranten ohne Papiere möglich sein.
Die US-Regierung plant, “junge Migranten ohne Besitz von Papieren in den Militärdienst eintreten” zu lassen. Die Pläne sollen vom Pentagon bereits genehmigt worden sein. ”Vertreter des Pentagon haben zugestimmt, einer begrenzten Gruppe junger Menschen, die ohne Papiere als Kinder in die USA kamen, einen Weg zur Einbürgerung zu eröffnen”, schreibt die Huffington Post.
Prywatnie wiem ,ze jezeli masz obywatelstwo USA i pojdziesz na kilka lat do wojska jako zawodowy wojskowy to bedziesz mial oplacone studia w USA.
Dotyczy to rowniez kobiet.

Portret użytkownika H.R.

Obawiam się, że wszyscy są

Obawiam się, że wszyscy są nadal perfidnie i z premedytacją wprowadzani w błąd. Z uporem lansowana jest teoria o jakimś mitycznym ludzie Słowian, który ma być jakąś odrębną rasą, podczas gdy to coś nie istnieje. Termin "SŁowianie" pojawił się bodajrze w XIX w. w dobie uaktywnienia się żydo-masońskich ruchów międzynarodowych i dochodzenia międzynarodowego żydostwa do władzy. W polskiej literaturze rozpowszechniloi go właśnie żydowscy autorzy, przedstawiani w szkołach jako "Polacy". Ten termin został najzwyczjniej zmyślony przez tych Semitów w celu poróżnienia ze sobą i poszczucia na siebie dwóch, głównych odmian Ariów w Europie. Najlepszym dowodem na to są I wojna światowa, która wybuchła bez żadnego powodu i sensu, ale z wyraźnymi hasłami wolnościowymi właśnie dla "Słowian", oraz II w.ś. skierowana dość mocno przeciw tej "mitycznej rasie Słowian". Żadne zapiski ani kroniki z wcześniejszych wieków nie zawierają takiego określenia, jak "Słowianie" z jednym, jedynym wyjątkiem. Termin o niemal identycznym brzmieniu występował przed ponad 1000 lat w jęz. skandynawskim, czyli w starono norrmańskim. Chodzi konkretnie o "SLAV", "SLUVI", "SLUIR", zależnie od lokalnej gwary ze Skanii, Jutlandii, czy dzisiejszej Norwegii. Ten termin wcale nie oznaczał jakiejś rasy, ale "południe". Określano w ten sposób "południowców", co odnosiło się zarówno do Normanów z południowego wybrzeża Bałtyku, jak i do germańskich mieszkńców np. Bremy, z którą Normanowie utrzymywali ścisłe kontakty handlowe. Coś takiego, jak "rasa SŁowian" nigdy nie istniało i nie istnieje. Są jedynie odmiany Ariów, czyli biełej rasy, wywodzące się z najstarszych dwóch odmian rodów Ariów. Chyba już czas zacząć poznawać swoją prawdziwą historię i swoje prawdziwe korzenie, a nie jakieś żydo-chrześcijańskie brednie na temat historii Europy, coraz agresywniej nam narzucane.

Strony

Skomentuj