Bałtycka anomalia może być rzeczywiście miejscem katastrofy UFO

Kategorie: 

Nowe zdjęcia anomalii bałtyckiej

O sprawie rzekomego UFO informujemy od samego początku. Właśnie pojawił się film dokumentujący to, co udało się ustalić na temat tej dziwnej anomalii. Nosi on nazwę "Tajemnica poniżej". Jak wynika z nowo ujawnionych danych mogą istnieć dowody na to, że to rzeczywiście miejsce katastrofy.

 

W filmie promocyjnym słyszymy wypowiedzi nurka, Stefana Hodgeborna, oraz Petera Lindberga i Dennisa Asberga z firmy Ocean Xplorer, która odnalazła dziwaczną anomalię. Tym razem wykorzystaną nowoczesny sonar umożliwiający odwzorowywanie powierzchni dna morskiego. Zauważono, że jedno z podwodnych wzniesień jest dosłownie przeryte a ślad prowadzi właśnie aż do miejsca występowania tej anomalii w kształcie dysku.

Pochodzenie dziwnego obiektu nie zostało jednoznacznie potwierdzone. Z wcześniejszych wypraw wynikało między innymi, że obiekt nawet dzisiaj emituje promieniowanie elektromagnetyczne zakłócające pracę robotów głębinowych. Pojawiły się nawet dziwne teorie zakładające, że ten obiekt jest jakąś nazistowską konstrukcją, której celem miało być zakłócanie komunikacji rosyjskich łodzi podwodnych. Ostatecznie jednak ta hipoteza okazała się niewiele warta.

 

Można odnieść wrażenie, że odkrywcy tej anomalii powoli stopniują napięcie i celowo nie mówią wszystkiego starając się zarobić na tym zamieszaniu ile się da. Najnowsze rewelacje mogą rzeczywiście dowodzić temu, że zlokalizowano miejsce upadku czegoś bardzo dziwnego. Nie oznacza to jednak, że szybko dowiemy się czym tak naprawdę jest ta osławiona bałtycka anomalia, rzeczywistą sensacją czy wręcz przeciwnie.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika JKJP

Do Urlopowicza. Lecą na Air

Do Urlopowicza. Lecą na Air Show do Radomia na pokazy lotnicze, jedne z największych w Europie. Wczoraj widziałem Blackawka jak przelatywał nad moją działką bo było pochmurno i musiał lecieć nisko. Pokazy 24-25 sierpień.

Portret użytkownika urlopowicz

właśnie jestem nad morzem.

właśnie jestem nad morzem. dziś od godzin popołudniowych ciągle latają helikoptery. wygląda, że z nad morza. nie wiem czy jakieś ćwiczenia czy coś się stało? bo już późno a oni ciągle latają w tą i z powrotem?

Portret użytkownika Gezar

taaaa.... 24 grudzien teraz

taaaa.... 24 grudzien teraz 24 sierpień ... ludzie złoci ... rozumie są ludzie nadprzyrodzeni i komuś tam udało sie przepowiedziec to i tamto lecz nie bądzcie az tak naiwni ta cyfra znowu sie powtarza '24 ' a wnikając w temat to jestem pewien ze to cos spadło z innej planety ? galaktyki ? całkiem mozliwe ze konstrukcja innej cywilizacji... lecz naprawde nigdy sie tego nie dowiemy, z tego co czytalem inne artykuly na ten temat to amerykanie i sowieci Smile urzedowali na  bałtyku kiedy wielka wyprawa odkrywcza miala byc, od kiedy ameryjkanie mają szkolenia na bałtyku ?? zabrali to co bylo lub dobrze nastraszyli szwedów oni w tym sa najlepsi.. nic sie nie dopwiemy a jedynie kazdy moze przypuszczac. Pozdrawiam milośników s-f Acute

Portret użytkownika Zenek

Przecież juz jest koniec

Przecież juz jest koniec świata.
 
Warszawiacy chcą odwołać w referendum
tlustą hanke gronkowyszmalec.
 
Wszelkie srodowiska z warsiafki juz płacza nad tymokropnym antysemityzmem mieszkańców stolicy.A co dopiero będzie jak przepadnie w referendum?Normalnie Wisła zaroi się od zydowskich samobójczych trupów.

Portret użytkownika baca

ona Zenek nie przepadnie -

ona Zenek nie przepadnie - ona już "przepadła" w ostatnich wyborach i co?
i nic - mimo iż w bagażniku komendanta psiarni znaleziono worek głosów na jej przeciwnika w wyborach na prezydenta mista (worek ktory nigdy do policzenia nie trafił) wyborów i tak nie unieważniono - a ten chazarski komendant tak a propos zabił polskiego biznesmena dla pieniędzy co wlasnie bylo przyczyną że mu przeszukali auto - gdyby nie to nikt by nawet nie wiedzial jai sie w Polsce "robi" wybory...

Portret użytkownika ZIWK

Tylko, że w trakcie

Tylko, że w trakcie zlodowaceń lodowiec sobie "leżał" na dnie... I swoim ruchem oraz masą kształtował krajobraz.
Raczej nie ma konstrukcji, która mogła by przetrwać w danym miejscu siły rzeźbiące wzgórza, przesuwające miliardy ton materiału sklanego, czy wygniatające doliny oraz jeziora...
Albo to zostało przeniesione z pierwotnego miejsca przez lodowiec (jak granitowe głazy polodowcowe) albo pojawiło się w tym miejscu PO ustąpieniu zlodowacenia.
 

Portret użytkownika Homo sapiens

Zgadza się !  To może być

Zgadza się !  To może być relikt minionej epoki gdzie ludzkość posiadała technikę bardziej zaawansowaną niż obecnie, może to być też pozostałość jakiejś technologii budowlanej z przed tysięcy lat..., coś wolno idzie Szwedom odkrywanie tej tajemnicy, chyba ktoś to tuszuje... lub próbuje tuszować.... lub zatuszuje w przyszłości.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Bart

czy wy tu jestescie jacys

czy wy tu jestescie jacys ciemni czy co?
pare dni temu byl artykuł z tytulem że  Rasputin przewidział kuniec świata na 23 sierpnia.
komentarzy tam chyba 150, ciężko nie zauważyć.
no więc czekamy na 24, gdy już będzie po Blum 3 

Skomentuj