Bałtycka anomalia zadziwia badaczy coraz bardziej

Kategorie: 

vanghauk.deviantart.com

Bałtyckie UFO to fenomen badany już od kilku lat i jakiś czas temu zakończyła się kolejna ekspedycja naukowa w celu jego zbadania. To co odkryto zadziwia najbardziej doświadczonych członków grupy OceanX. Zdaniem jednego z jej członków anomalia Bałtycka jest nie tylko ogromna, ale i niewiarygodnie regularna.

 

Ściany ustawione względem siebie pod kątem prostym, jamy wewnątrz anomalii, które wyglądają jak korytarze czy wreszcie struktury przypominające schody, to tylko początek tajemnic związanych z bałtyckim UFO.

"Gdy dopłyneliśmy do anomalii i zobaczyliśmy ściany, które były proste i gładkie, poczuliśmy się jakbyśmy grali w jakimś filmie science-fiction"- powiedział Dennis Åsberg współzałożyciel Ocean Explorer

[ibimage==24930==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Idealnie proste kąty ścian, które zaskoczyły naukowców.

Jakby tego było mało, nurkowie odkryli szereg dziwnych obiektów, które znajdowały się w pobliżu anomalii. Przykładem mogą być choćby rzekome kręgi z kamieni wyglądające niczym ogniska. Oczywiście nurkom od razu wydało się to niemożliwe jednakże kamienie były wyraźnie przypalone.

[ibimage==24932==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dziwne formacje kamieni nieopodal miejsca gdzie znajduje sie anomalia

Następnie nurkom rzuciła się w oczy niewielka 25 cm dziura umiejscowiona na samym szczycie obiektu. Bo chwili zwątpienia badacze odstąpili od próby zbadania dokąd ona prowadzi. Zdecydowano, że dziura zostanie zbadana podczas następnej ekspedycji.

[ibimage==24929==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Dziwna niewyjaśniona dziura na samym szczycie anomalii

Nie tylko nurkowie ale i badacze przebywający na statku odkryli coś jeszcze co zaskoczyło wszystkich. Okazuje się, że niecałe 200 metrów od głównego obiektu.... znajduje się drugi nieco mniejszy. Dotychczas ustalono jedynie, że ma on kształt "okna z gotyckiego kościoła" i podobnie jak pierwsza anomalia wygląda jakby składał się w dużej mierze z cementu.

[ibimage==24931==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zdaniem uczestników OceanX, obiekt generuje również dziwny rodzaj pola elektromagnetycznego, który zakłócał działanie ich urządzeń. Mało tego niedaleko miejsca spoczynku obiektu odnaleziono również szczątki czegoś co wyglądało na drogę, która prowadzi prosto w stronę "grzyba"(jak określili go badacze)..

 

Tajemnica Bałtyckiego UFO właśnie zakończyła swój kolejny rozdział, ciekawi mnie bardzo czego jeszcze dowiemy się zanim sekret wreszcie zostanie wyjaśniony. Ekipa OceanX znowu wyruszy na wody Bałtyku. Pozostaje liczyć, że tym razem odkryją coś co pozwoli zrozumieć tajemnice bałtyckiej anomalii, a może i przy okazji pokazać niektórym sceptykom, że świat nie jest taki za jakiego go uważają.

 

Źródło: http://www.weirdwiltshire.co.uk/archives/4911

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Io600

Bałtyckie UFO brzmi jak

Bałtyckie UFO brzmi jak podwodny samolot - czyli generalny absurd. Powinno być Unindetified Underwater Object, czyli UUO albo spolszczony NOP, a nie NOL. Spodziewam się, że niezidentyfikowane znalezisko dotyczy okresu geologicznego, w którym Bałtyk jeszcze nie był Bałtykiem. Na tamtych terenach mogły znajdować się budowle budowniczych Stonehenge, a zaburzenia elektromagnetyczne mogą być wynikiem dużej ilości żelaza, znajdującego się pod dnem. To jest sprawa dla geologów, tylko, że kopanie w dnie morza to raczej nie jest to, co się będzie działo. Prace archeologiczne wymagają dużego nakładu środków, także ktokolwiek dokona jakiegoś adkrycia będzie to prywatna, nikomu nieznana ekspedycja, o której się pewnie nawet nie dowiemy. Żaden rząd nie wyłoży na to kasy, no więc znajdą się grupy, które same za swoje środki zbiorą łupy, a one trafią do prywatnych kolekcji. Jak zwykle nikt się nie dowie i pozamiatane.

Portret użytkownika Językoznawca

W sumie racja, gdyby UFO

W sumie racja, gdyby UFO wylądowało sobie na szosie i zaczęło sobie jeździć po jezdni nadal byłoby to UFO. Zauważmy, że wciągu kilkudziesięciu lat termin UFO nabrał dwóch znaczeń: Niezidentyfikowany obiekt latający i pojazd istot pozaziemskich.

Portret użytkownika superduper

Oczywiścoe że tak, to

Oczywiścoe że tak, to normalnie absurd. ICH pojazdy jak piszesz , czy to lataja, czy to nurkuja, czy to latają w kosmosie, czy nurkują w kosmosie, są jednym i tym samym. Przecież każde dziecko o tym wie. 

Portret użytkownika H.R.

Nie rozumiem jednego, jacy

Nie rozumiem jednego, jacy debile, niegramotni i bezmyślni, stawiali mi minusy? Stawianie minusów w tym przypadku dododzi analfabetyzmu stawiających. Pozdrawiam to forum analfabetów i żydo-katolickich nawiedzeńców bez wykształcenia. Pozdrawiam też bezmyślnych zwolenników wydeptywaczy kręgów w uprawach. Naprawdę, jesteście żałośni. No, ale to właśnie Polacy.

Strony

Skomentuj