"Bałtyckie UFO" emituje tajemnicze promieniowanie elektromagnetyczne

Kategorie: 

Podgląd z dna morskiego - oceanexplorer.se

Wyprawa w rejon gdzie sonar poszukiwaczy skarbów wskazał tajemniczy kształt dobiegła końca. Informowaliśmy o problemach z rozpoczęciem wyprawy spowodowanych pojawieniem się tam okrętów wojennych USA i Rosji, w końcu udało się tam dotrzeć i na dół zeszli nurkowie.

 

Początkowo znalezisko wyglądało jak rumowisko kamieni. Potem odkryto, że powierzchnia wierzchnia po odłupaniu przypomina zwęgloną. Po analizach okazało się, że obiekt jest w kształcie grzyba. Obiekt posiada otwór w kształcie przypominającym właz. Badacze z Ocean X zdają się sugerować, że to rzeczywiście może być to, na co wszyscy czekamy. Do tego dochodzą inne anomalie.

 

Według nurków ich komputery osobiste przy obiekcie wskazywały temperaturę -1 C a przy takiej temperaturze woda powinna się krystalizować. Jednak przy dużym ciśnieniu osiągnięcie takie temperatury byłoby możliwe z tym, że na 85 metrach głębokości jest to raczej mało prawdopodobne.

Ekipa Ocean X sugeruje poza tym, że w obrębie obiektu dochodziło do niewytłumaczalnych anomalii elektromagnetycznych. Kamera, jaką planowano sfilmować dno po zbliżeniu się do miejsca przeznaczenia nagle przestała działać. Gdy oddalono się z nią na 200 metrów zaczęła funkcjonować, ale po zbliżeniu się znowu przestawała działać. Podobne problemy z prawidłowym działaniem miały telef9ony satelitarne. Pojawiły się sugestie, że w okolicy interesującej odkrywców znajduje się duże pole elektromagnetyczne wpływające na działanie ziemskiej elektroniki.

 

Wszystko wskazuje na to, że wyprawa, jaką zorganizowano celem sprawdzenia pochodzenia obiektu będzie tylko pierwszą tego typu. Konieczne wydają się pogłębione badania naukowe nietypowego obszaru na dnie Morza Bałtyckiego.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika edmund

co to za sciema??? od kiedy

co to za sciema??? od kiedy to promieniowanie elektromagnetyczne jest "tajemnicze"?
proszę podac częstotliwość i moc sygnału.
(bierzemy w najgorszym przypadku skaner szerokopasmowy i wszystko jasne)
 
zlepek obliczony na "tajemniczą" sensację.

Portret użytkownika roman

no zaje fajne, U Fo r -

no zaje fajne, U Fo r - abyście sie nie nudzili i w głowe trochę poza chodzili, nie wiem gdzie oni UFO widzieli ale jak mają ten płyn to mogą go nam rzucic na rynek bo u nas strasznie smutno. Nie rozumiem ich, przybyliby z nieba napili by się z nami, pogadali. My przyjaźni jesteśmy, Euro po gościennemu żesmy przegrali, armii nie mamy nic im u Nas nie grozi a Q-wa nie chcą przyleciec - u nas już nie kradną - prędzej na ukrainie, tak więc pojazdzik na strzeżonym by zostawili i z nami do knajpki by poszli.

Portret użytkownika seer

czy chciałbyś nauczyć się

czy chciałbyś nauczyć się jasnowidzenia, otworzyć trzecie oko i zdalnie widzieć?na mojej stronie jest jedno proste ćwiczenie, otwarcie następuje po dwóch dniach od intensywnego stosowania tej metody, najpierw widzi się półprzezroczyste otoczki wokół głów i sylwetek na przykład w telewizji, aureole - ciało eteryczne, od tego czasu można już widzieć zdalnie - eteryczna wizja, potem to rozwija się samo właściwie i można widzieć nawet kolory w aurze, a nawet jak ktoś będzie chciał, można mieć wizje z otwartymi oczami i próbować telekinezy oraz bardziej zaawansowanych zdolnościjak napisałem, to ćwiczenie otwiera trzecie oko i można je znaleźć u mnie na stronie www.the-illuminati.zxq.net dział artykuły - nie przeraźcie się adresem strony, sposób odkrycia metody - jak byłem małym dzieckiem mój kolega z podwórka uczył mnie tej metody, on i jego rodzina zajmowała się ezoteryką w latach 90-tych, wtajemniczył mnie w parę ciekawych rzeczypozdrawiam

Portret użytkownika Elite

W okresie gdy Bałtyk

W okresie gdy Bałtyk całkowicie zamarzał i wyprawiano się po lodzie do Szwecji budowano karczmy na zamarzniętym morzu, wlaśnie odkryto jedna z nich, nadpalone szczątki to pozostałości paleniska, kolisty kształt to zarys takiej budowli.

κόσμος-kosmos-wszystko, co fizycznie istnieje, cała przestrzen i czas, wszystkie elementy rzeczywistości.

Strony

Skomentuj