Bankierka – reptilianka wystąpiła na żywo w amerykańskiej telewizji

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wielu widzów oglądało ostatnio wiadomości w amerykańskim kanale telewizyjnym CNBC i zauważyło coś dziwnego na antenie. Na ekranie pokazano pracownicę banku Ally McCartney, jedną z liderek oddziału holdingu finansowego UBS Group AG w USA. Kobieta spokojnie opowiadała o swojej pracy, kiedy przypadkiem spojrzała w kamerę i nagle zamrugała. W tym momencie jej oczy niespodziewanie nabrały jakiegoś „nieludzkiego" wyglądu.

 

Zwolennicy teorii spiskowych już od dawna twierdzą, że kosmici przejmują potajemnie Ziemię. Według tych ludzi, ci najeźdźcy zajmują wysokie stanowiska w polityce, nauce, religii, wojsku, sektorze bankowym, mediach i sztuce. Krótko mówiąc, kontrolują prawie wszystkie aspekty naszego życia. Być może chcą stopniowo zniszczyć ludzkość lub po prostu utrzymywać ją pod kontrolą, eksploatując zasoby naszej planety. Dowodów na to dostarczył gospodarz programu  pn. From Atheist to Holiness w wiądącym kanale American Fox News i jednocześnie reporter hiszpańskiego kanału TVE.

 

Wielu internautów, którzy oglądali program, uznało, iż Ally McCartney jest outsiderem, naśladującym człowieka. Powiedzmy, że w pewnym momencie jej przebranie na krótko zawiodło, a oczy najeźdźcy pojawiły się przed nami w pełnej okazałości. Jeśli chodzi o sceptyków, to według ich opinii jest to tylko defekt w rejestrowaniu transmisji. Co to mogło być i jaka jest przyczyna tego niezwykłego zjawiska na wizji?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Aga

Prawdą jest, że nie mamy

Prawdą jest, że nie mamy dowodów ani za...ani przeciw. Nie wykluczam niczego, historia nauczyła nas, że nie warto kurczowo trzymać się starych prawd. Nie mamy pojęcia jak nasz świat naprawdę wygląda....zatem wszystko jest możliwe.

Portret użytkownika perv3rsion

Po prostu jest to zakłócenie

Po prostu jest to zakłócenie cyfrowe, a dlaczego akurat i tylko na oczach to występuje w tym konkretnym przypadku? Dlatego że tylko oczy poruszają się dostatecznie szybko, w porównaniu do reszty. (ruchy gałek ocznych, powieki) Gdyby był jakiś inny szybki ruch w danym momencie na tym materiale, z pewnością też powstałby podobny efekt (pikselizacji zakłócenia) tego elementu.

Portret użytkownika kolo21

Nie wiem czy to specjalnie

Nie wiem czy to specjalnie zrobione czy nie. Ale ona o tym wiedziała na bank. Teraz będą produkować kamery i aparaty, w taki sposób a by często wywoływać podobny efekt. A by ludzie myśleli że to normalne i nie ma w tym nic dziwnego. Jak prezenter dostanie szatańskich gorejących oczu, to każdy pomyśli a to pewnie wina filtra w obiektywie, bo ja tak też mam.

kolo21

Skomentuj