Barack Obama oświadczył, że nie może ujawnić prawdy o UFO i obcych

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas telewizyjnego talk-show Jimmy Kimmel Show prowadzący zadał Barackowi Obamie pytanie o to czy gdy został prezydentem, zażądał przyniesienia informacji o UFO, Strefie 51 i obcych. Aktualny amerykański prezydent unikał odpowiedzi obracając wszystko w żart.

 

Ostatecznie jednak Obama powiedział, że nie może niczego ujawnić. Kimmel przypomniał, że Bill Clinton powiedział, że w dostarczonych mu aktach nie było niczego ciekawego, na co Obama odpowiedział, że wszyscy prezydenci są instruowani aby tak mówić.

 

Mimo, że rozmowa została przeprowadzona w lekkim żartobliwym tonie można odnieść wrażenie, że prezydent Obama miałby co ujawniać, ale nie zrobi tego z jakichś powodów. Swego czasu środowiska ufologiczne wiązały wielkie nadzieje z tą administracją jako zdolną do tego, aby przekazać społeczeństwu więcej szczegółów na temat UFO oraz kontaktów z pozaziemskimi cywilizacjami.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika simon

ja pal trawe i nie porafe

ja pal trawe i nie porafe innaczej życ w tym kraju a jak byłem w holandii nawet mi sie isc do kofiku nie chciao bo tam jest tak sinie zjonizowane powietrze ze wolałem sie piwka napić nad jeziorkiem takze w polsce zamiast marudzic lepiej palić! a co do obamy to jest to osama bin laden a miszel obama jest mężczyzna, hahaha i jeszcze barak obama = osama bin laden który tak naprawde jet oczywiscei reptilianem z konstelacji oriona

Portret użytkownika Aliens666

Rozmyślacie nad głupotami.

Rozmyślacie nad głupotami. Jesteśmy w tym świecie niewolnikami czyli zerem. Całe to życie opiera się na tym że tylko pracujemy i nic z tego nie mamy, żremy a następnie sramy i szczymy i w tym zamyka się całe nasze życie. To co myślimy i robimy to czynimy nie z własnej woli od siebie. To jest dane od nich którzy kontrolują całą tą kolonię. Zdobycie i ogarnięcie tej prawdy jest motywem poznania Boga i istnienia wszystkich religii. Ten pieprzony system powoli się rozwala i dlatego muszą spowodować wybuch 3 wojny światowej aby wyplenić ten świat jak ktoś mówił do 500 mln ,być może tak będzie, gdyż religijne mity podają że śmiertelnik będzie taką rzatkością w tym świeci jak mityczne złoto z Ofiru. Patrząc w niebo tylko debil może myśleć że ten świat jest jedynym światem w wszechświecie

Portret użytkownika H.R.

Takie gadanie Obamy

Takie gadanie Obamy przypomina mi podobne beblanie któregoś Kaczyńskiego. On też opowiadał, że bardzo dużo o czymś wie, ale nie powie. No, chyba że kiedyś, ale wtedy jak powie, to .... . Widać, to identyczni debile, bo obaj z czarnej rasy.

Portret użytkownika lipka

Obama nie może ujawnić, że

Obama nie może ujawnić, że ufo to oni właśnie testują od jakiegoś czasu i na rękę im jest gdy wszyscy myślą, że to nie amerykańskie doświadczenia ale UFO przylatuje na Ziemię z dalekiego kosmosu i spada bo ma kiepskich pilotów; Obama nie może też ujawnić, że obcy to ich wytwór, że nie są to żadni kosmici ale ludzie zmodyfikowani w tajnych ośrodkach naukowych a nazywani 'obcy' bo choć przypominają ludzi to ludźmi nie są, to hybrydy tworzone z połączenia różnych zwierząt oraz zwierząt i ludzi. Park jurajski istnieje ale nie ma tam dinozaurów tylko to co "udało się" wytworzyć "naukowcom" przy pomocy zaawansowanej biotechnologii. Optymistyczne jest to, że prawdziwi Kosmici patrzą na ręce naszych naukowców i nie pozwolą aby szaleństwo ich ogarniające zniszczyło potencjał naszej super-cywilizacji.

Portret użytkownika pasjonat

Peeeebu ))  Znow laxigenu

Peeeebu Lol 
Znow laxigenu podjadles i przyszedles sie podzielic wyssanymi z ciuli bajdurałami ?
"Tak naprawdę leczyć można się na wiele naturalnych sposobów, "
Ja zalece Ci kontakt głowy z lastryko przy przeciazeniu 1,5G nie wiem czy pomoze ale na pewno da do myslenia. Wyciszysz sie deczko Smile
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Lepiej nie !

Niech lepiej tego nie ujawnia

Niech lepiej tego nie ujawnia , potym jak by ludzie zaczeli wiedzieć że nie są jedyni we WszechSwiecie wykupywali by boń niewychodzili by z domów .Nic pozytywnego to by nie dało tylko wprowadziło wielkie zamieszanie !

Strony

Skomentuj