Barack Obama oświadczył, że nie może ujawnić prawdy o UFO i obcych

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Podczas telewizyjnego talk-show Jimmy Kimmel Show prowadzący zadał Barackowi Obamie pytanie o to czy gdy został prezydentem, zażądał przyniesienia informacji o UFO, Strefie 51 i obcych. Aktualny amerykański prezydent unikał odpowiedzi obracając wszystko w żart.

 

Ostatecznie jednak Obama powiedział, że nie może niczego ujawnić. Kimmel przypomniał, że Bill Clinton powiedział, że w dostarczonych mu aktach nie było niczego ciekawego, na co Obama odpowiedział, że wszyscy prezydenci są instruowani aby tak mówić.

 

Mimo, że rozmowa została przeprowadzona w lekkim żartobliwym tonie można odnieść wrażenie, że prezydent Obama miałby co ujawniać, ale nie zrobi tego z jakichś powodów. Swego czasu środowiska ufologiczne wiązały wielkie nadzieje z tą administracją jako zdolną do tego, aby przekazać społeczeństwu więcej szczegółów na temat UFO oraz kontaktów z pozaziemskimi cywilizacjami.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika simon

ja pal trawe i nie porafe

ja pal trawe i nie porafe innaczej życ w tym kraju a jak byłem w holandii nawet mi sie isc do kofiku nie chciao bo tam jest tak sinie zjonizowane powietrze ze wolałem sie piwka napić nad jeziorkiem takze w polsce zamiast marudzic lepiej palić! a co do obamy to jest to osama bin laden a miszel obama jest mężczyzna, hahaha i jeszcze barak obama = osama bin laden który tak naprawde jet oczywiscei reptilianem z konstelacji oriona

Portret użytkownika Aliens666

Rozmyślacie nad głupotami.

Rozmyślacie nad głupotami. Jesteśmy w tym świecie niewolnikami czyli zerem. Całe to życie opiera się na tym że tylko pracujemy i nic z tego nie mamy, żremy a następnie sramy i szczymy i w tym zamyka się całe nasze życie. To co myślimy i robimy to czynimy nie z własnej woli od siebie. To jest dane od nich którzy kontrolują całą tą kolonię. Zdobycie i ogarnięcie tej prawdy jest motywem poznania Boga i istnienia wszystkich religii. Ten pieprzony system powoli się rozwala i dlatego muszą spowodować wybuch 3 wojny światowej aby wyplenić ten świat jak ktoś mówił do 500 mln ,być może tak będzie, gdyż religijne mity podają że śmiertelnik będzie taką rzatkością w tym świeci jak mityczne złoto z Ofiru. Patrząc w niebo tylko debil może myśleć że ten świat jest jedynym światem w wszechświecie

Portret użytkownika H.R.

Takie gadanie Obamy

Takie gadanie Obamy przypomina mi podobne beblanie któregoś Kaczyńskiego. On też opowiadał, że bardzo dużo o czymś wie, ale nie powie. No, chyba że kiedyś, ale wtedy jak powie, to .... . Widać, to identyczni debile, bo obaj z czarnej rasy.

Portret użytkownika lipka

Obama nie może ujawnić, że

Obama nie może ujawnić, że ufo to oni właśnie testują od jakiegoś czasu i na rękę im jest gdy wszyscy myślą, że to nie amerykańskie doświadczenia ale UFO przylatuje na Ziemię z dalekiego kosmosu i spada bo ma kiepskich pilotów; Obama nie może też ujawnić, że obcy to ich wytwór, że nie są to żadni kosmici ale ludzie zmodyfikowani w tajnych ośrodkach naukowych a nazywani 'obcy' bo choć przypominają ludzi to ludźmi nie są, to hybrydy tworzone z połączenia różnych zwierząt oraz zwierząt i ludzi. Park jurajski istnieje ale nie ma tam dinozaurów tylko to co "udało się" wytworzyć "naukowcom" przy pomocy zaawansowanej biotechnologii. Optymistyczne jest to, że prawdziwi Kosmici patrzą na ręce naszych naukowców i nie pozwolą aby szaleństwo ich ogarniające zniszczyło potencjał naszej super-cywilizacji.

Portret użytkownika pasjonat

Peeeebu ))  Znow laxigenu

Peeeebu Lol 
Znow laxigenu podjadles i przyszedles sie podzielic wyssanymi z ciuli bajdurałami ?
"Tak naprawdę leczyć można się na wiele naturalnych sposobów, "
Ja zalece Ci kontakt głowy z lastryko przy przeciazeniu 1,5G nie wiem czy pomoze ale na pewno da do myslenia. Wyciszysz sie deczko Smile
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Lepiej nie !

Niech lepiej tego nie ujawnia

Niech lepiej tego nie ujawnia , potym jak by ludzie zaczeli wiedzieć że nie są jedyni we WszechSwiecie wykupywali by boń niewychodzili by z domów .Nic pozytywnego to by nie dało tylko wprowadziło wielkie zamieszanie !

Portret użytkownika Pebu

Ujawnienie tych informacji

Ujawnienie tych informacji wprowadziłoby tylko jeden wielki chaos i nic innego. Przecież od dawna to wszystko już jest potwierdzone. Jest za dużo dowodów aby temu zaprzeczać. Jeżeli myślicie, że my baranki boże zostaniemy o tym oficjalnie poinformowani to się grubo mylicie. Jesteśmy dla elit małymi mróweczkami do charowania i niczym innym. Wciskają nam chłam w telewizji bo przecież ona w sumie po to jest, telewizory wymyślono właśnie po to aby hipnotyzować i ogłupiać, a nie informować.. poza tym to co wyrabia się teraz na Świecie to jeden wielki globalny spisek i nic innego. Trują nas zewsząd czy to żywnością (monsanto), czy to z nieba (chemtrials), czy poprzez mafię farmaceutyczną. Ludzie są zmuszani do kupywania coraz to droższych leków na przeróżne choroby nabijając tym samym przemysł farmaceutyczny. Tak naprawdę leczyć można się na wiele naturalnych sposobów, wiele tańszych, tylko, że ludzi się o tym nie informuje ze względu na tak jak już wyżej napisałem nabijania „kaski” i o wiele lepszego działania tych naturalnych „specyfików”. Te wszystkie działania to nic innego jak proces wprowadzania powoli nowego porządku światowego. Mniejsza liczba ludności = większa kontrola. Po to to wszystko jest aby nas „wszystkich” powoli wytruć jak psy, ludzi jest za dużo bo aż 7 mld. Planują zredukowanie liczby ludności do 500 mln (?). W jakim przedziale czasowym ma to nastąpić to podejrzewam, że tego nikt nie wie. Światowe elity, illuminaci, zwał jak zwał bo o nich mowa mają podziemne schrony usytuowane w różnych zakątkach Ziemi. Nie są to zwykłe podziemne „klitki”, a całe miasta z siecią dróg. Dla przykładu prawie całe Stany Ameryki są tym „usiane”. Dla własnych potrzeb mają zdrową żywność, uprawiają wszystkie warzywa i owoce nam znane, nie dodają do tego żadnych sztucznych dodatków jak ma to miejsce na powierzchni przy czym zwiększa się ich długość życia. Pojazdy ich napędzane są napędem magnetycznym nie wymagającym paliwa (samochody). Dysponują niewyobrażalną dla nas technologią o której możemy tylko pomarzyć. To tylko wierzchołek góry lodowej to co wymieniłem. Niestety w tym świecie takich cudów się nie doczekamy. Może czeka nas jakiś globalny kataklizm kosmiczny, może następna wojna (atomowa raczej), a może sami zafundują Ziemii piekło przy użyciu najpotężniejszej broni w dziejach ludzkości czyli H.A.A.R.P. I później sobie wyjdą, posprzątają i zaczną wszystko od lepszego nowa. Może szykuje się coś na miarę wielkiego potopu? Jak narazie można się tylko domyślać co wykombinują. 11 września 2001r. był tylko wstępem. Oby ich wszystkie nikczemne plany obróciły się w gó*no.

"Wpierw będą cię ignorować, później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, a na końcu dopiero wygrasz" 

Portret użytkownika Q...

Podobnie zrobił

Podobnie zrobił rosyjskojęzyczny Miedwiediew, parę lat temu, pamiętacie?. Wtedy też rozgorzała dysputa tego typu. Przecież to wszystko ściema. Wyraźnie widać że wszelkie wojenki na świecie to ustawki a niedwuznaczne "ujawnianie prawdy" lub "niemożność jej ujawnienia" to sposób na rozpalenie umysłów, nazwijmy to po imieniu, naiwnych czyli zwiedzionych mas  przez  służących luckowi.  Ciekawie jest patrzeć jak funkcjonuje ten mechanizm. Szkoda że zdolność odczytywania "znaków" została dana nielicznym.

Portret użytkownika thebob

No o to właśnie chodzi zeby

No o to właśnie chodzi zeby temat wyśmiać , zeby ludzie nie zadawali pytan
zeby potem kazdy co uslyszy ufo to zaraz z tego pizga , tak to dziala - i temat z gory jest wysmiany i malowiarygodny "teoria spiskowa" ci powiedza i h**

Portret użytkownika pasjonat

tematyke o ufo mozna

tematyke o ufo mozna traktowac roznie, z przymruzeniem oka rowniez, ale jak sie nieraz zaczyna od pisania głupot to dziwne ze ktos sie z tego smieje ?
bo dla mnie to naturalna reakcja, wytkniecie absurdu - jesli ktos nie posiada takiej reakcji ( nie mylic z dyplomacja) to i nawet w sklepie da sobie wmowic ze chleb lata a twaróg patrzy spod papierka i obserwuje.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Kali

Nie spłycaj bo kolo ma

Nie spłycaj bo kolo ma racje.ten cały smròd wokòł ufologi jest robiony specjalnie od wielu lat.
Dziwnie sie przyjeło że ci od ufo to psychole, mimo że ja tak nie uważam to zdecydowana większość już tak.
Skąd taka opinia? Że ktoś coś widział dziwnego na niebie od razu musi być naiwny?

Portret użytkownika pasjonat

Nie spłycam tematu,

Nie spłycam tematu, przywykłem do opierania sie o fakty. A fakt tez jest taki ze na tym forum uzbierała sie miedzy innymi zgraja ludzi z jakimis zaburzeniami osobowości pisząca takie głupoty że aż strach pomyślec co w ich głowach siedzi. Brednia goni brednię, sensowne pytania sa minusowane w przeciwieństwie do ich wypocin.
W nocy nad Polska były widoczne zorze - czekajmy na teorie admina ze to bylo maskowanie pojazdów albo jakis inny bełkot o chemtrails i depopulacji.
Zapytam znów co z niebieskim statkiem kosmicznym wielkosci stau w USA ktory zblizal sie do ziemi ?
Brakuje refleksji nad debilizmami ktore idzie tu przeczytac.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika zibi1973

Ja tam tej bajki nie kupuje,

Ja tam tej bajki nie kupuje, a na dobranockę na pewno się nie nadaje,no chyba że oglądają to dzieci lepiej widzące                             http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1cb1afd4a581764.html                                                                                                                                                                                                                                          

Portret użytkownika Promień

Mam pytanie czy czytaliście

Mam pytanie czy czytaliście pozycje Sir Laurence Gardnera: Gwiezdny Ogień - Złoto Bogów, Potomkowie Dawida i Jezusa, Krew z krwi Jezusa i o Anunnakich ? Te pozycje są do czytania i odsłuchania w internecie, telewizja niezależna też nadaje audycje na ten temat z udziałem różnych ludz, tzn chodzi o rasy ludzkie. Kto rządzi światem? Dlaczego Obama się nie wychyla. Wydaje mi się, że ludzkość nie jest przygotowana aby dowiedzieć się o swojej historii, historii ziemi. Czy ktoś sie zastanawiał dlaczego Mojżesz nie wszedł do ziemi obiecanej? Bóg powiedział Mmojżeszowi, że nie wejdzie do ziemi obiecanej bo nie mówił ludowi prawdy o Bogu. Jaka to prawda? Jezus przyszedl na ten świat po to aby nas zbawić, zawrócić od wiary w Bożków Babilońskich. Jacy to Bogowie? Pytanie kto nas stworzył? Jaka jest prawda? Gdyby ludzie poznali prawdę to nie wiem czy chcieliby w nią uwierzyć. Jezus nas chroni, oddał za nas swoje życie i je odzyskał. Dlaczego ofiarował siebie za nas? Abyśmy życie wieczne mieli. Życie nie konczy się na tej ziemi, jest wieczne, walczmy o nie, o każdego człowieka, o naszą cywilizację. Wydaje mi się, że jesteśmy sterowani i pilnowani przez kosmitów. W jakim stopniu oni w nas ingerują. Czy na świecie nie zapanował by chaos, a może jedna wielka rewolucja, pytanie czy chcemy tego? Pytanie kim jest nasz Bóg? Bo kosmici też wierzą w Boga. A może życie w naszej galaktyce nie jest takie piękne jak nam się wydaje. Podobno my ziemianie mamy wyjątkowy kod genetyczny, przekazywany przez pokolenia, dzieki temu życie trwa. Na innych planetach życie zanika, oni potrzebują naszych genów aby przetrwac, często naszej krwi. Wiele cywilizacji przed nami myślało, że kosmici to Bogowie. Pod pewnymi warunkami, kosmici nam pomagali i ludzkość sie na to zgodziła, a potem kosmici chcieli przejąć władzę nad naszą planetą. Na naszej ziemi i nad nami odbywały się wojny o naszą planetę. Ludzkość jakimś cudem przetrwała. Nie wiem czy nie powinniśmy walczyć o naszą planetę. Myslę, że rządy zdają sobie z tego sprawę. Na ile jesteśmy wolni. Na ile jesteśmy pod okupacją innych cywilizacji, podobno oni próbują się przystosowac do nas, może już są pośród nas a my o tym nie wiemy.  Kiedy się mówiło o przebiegunowaniu czytałam o podziemnym schronie w Norwegii, wypowiadali się na ten tem ludzie, to było w internecie. I tam specjalne urządzenie zainstalowane przy wejściu badało każdego kto wchodził i pojawiała się informacja kto klon, kto człowiek. Mowa o przebudzeniu ludzkości, więc zacznijmy się budzić i niech każdy sam podejmie decyzję. Czy ludzie są gotowi usłyszeć prawdę? A więc, kto chce się obudzić nie się budzi i pomaga innym kto nie jest gotowy i chce wierzyć niech wierzy, mamy wolną wolę. Każdy człowiek ma prawo do tego aby dojrzewać i wybierać. Myślę, że dużo dobrego stało się przez wiarę w Boga. Nie wiem czy każdy człowiek poradziłl by sobie z pewnymi faktami. Dlatego nie bądźcie tacy agresywni. To, że kosmici są to już nie nowość pytanie czy mamy się ich bać, czy oni nas nie krzywdzą. My często ich nie widzimy, ukrywają się przed nami dzięki technologii, którą posiedli. My nie rozwijamy swoich umiejętności w tej dziedzinie - aby się rozwijać duchowo i widzieć więcej. Takie możliwości mieli między innymi mistycy, szamani,  ale myślę, że byli osamotnieni w swoich odkryciach. Dziś mówi się, że objawienia Maryjne to hologramy kosmitów. Ktoś nami się bawi. Ale myślę, że ludzie chcą wierzyć, wiara im pomaga, mówi się, że wiara czyni cuda. Ile osiągneliśmy dzięki wierze w Boga ,że nam pomaga, czy w siebie? Mówicie o rządzących, podobno to zależy od genów kto zajmuje jakie stanowiska i do czego jest zdolny. Wiemy, ze mamy różne zdolności. Od genów, a może też od krwi. Jeżeli kosmici posiali tu swoje życie to jest też walka o władzę na ziemi - tylkopo cichu. Czy my przeciętni ziemianie możemy mieć na to wpływ? Są rody, które się nie mieszają z innymi gatunkami. A my dobieramy sobie partnerów nie zastanawiając się nad tym. W dzisiejszym świecie rasy się mieszają. Czy ktoś się z was zastanawiał dlaczego krew jest taka ważna? Daje życie. Czy tylko. W starożytności, a może i dziś są tacy, którzy chcą zachować linię krwi, żeniąc się w swoim klanie. W piśmie świętym też jest o tym mowa. Jak przeczytacie Gardnera to może zechcecie być chrześcijanami. Królewska krew. Co o niej wiecie?
 

Portret użytkownika Promień

Odkryjmy kolejne karty.

Odkryjmy kolejne karty. Gardner podaje, że księga rodzju jest zafałszowana i linia Dawida. Jaki grzech popełniła Ewa. Przespała się z Enki a Enki w naszej aktualnej wiedzy to sztan - którego tak się boimy. I ta linia od syna Kaina była właśnie taka ważna. Bo Anunnacy /kosmici/ pochodzili z rodu królewskiego - pytanie jakiego, ale o tym nie wiemy. Historia wywodzi się z Mezopotanii i od nich żydzi jak podaje Gardner przejęli wiedzę, tylko zmienili, ukryli. Niektórzy zrozumieli, że ta linia jest królewska, bo daje dłlugowieczność. Poza tym znajomość pewnej wiedzy przekazywanej przez pokolenia daje oświecenie, wejście na wyższy poziom duchowy. A nawet przechodzenie do innych wymiarów i inne sztuczki o których nie chce mi sie pisać. Zachęcam do czytania i szukania. Dlaczego była taka walka o trony i polało się tyle krwi. Dlaczego kiedyś "Panowie" rościli sobie prawo pierwszej nocy z panną młodą. Czy chodziło o przekazywanie krwi, genów, a może naśladowali Enkiego. Dlaczego Enil wyżucił Ewę z raju i ukarał Enkiego? Bo zdeprawował Ewę i przekazał ziemianą swoją krew. Chociaż Ewa i Adam też byli zapłodnieni przez Enkiego. Więc może my wszyscy pochodzimy z tej lini. Pytanie, czy istnieli inni ludzie w tym czasie. Czy to była walka o ziemię? Bo podobno ich planeta, sławna 'Nibiru" miała problemy. Ale żeby było ciekawie to również inne cywilizacje z kosmosu dożucali swoje trzy grosze do nas. A więc możemy być mieszańcami. Są w internecie wiadomości na ten temat. Czym była dokarmiana linia królewska? Ja myślę, że uświadomienie ludzkości to żaden problem, przechodzimy później do porządku dziennego i żyjemy dalej. Teraz się nie dziwię, że tak łatwo rozprzestrzenił się kiedyś komunizm, wybijali przy okazji swoich arystokratów. Czy wiedzieli więcej niż my? A z kąd kabała u żydów. /Podobno Abraham był twórcą kabały - ojciec narodów. / Czy wiedzieli więcej. Jezus nas odkupił, oddał za nas sowje życie. Odkupił nas od grzechu pierworodnego. Czyli od krwi Enkiego. Komu nas  przekaże przy końcu świata? Enilowi? Abel zginął, nic się nie mówi o jego potomstwie. Pozostaje Set. Wygląda na to, że Anunnacy też toczyli bój o władzę. Podzielili sobie naszą ziemię. Chodzi o władzę. 
Wiem, że to co piszę jest trochę chaotyczne, ale spieszę się. Sami myślcie i szukajcie. Może kto mówi prawdę. Czy rzeczywiście jesteśmy do nich podobni? A może jeszcze wszystkiego nie wiemy. Toczy sie podobno o nas walka na niebie i ziemi. Wiecie teraz dlaczego? Kto przyjaciel a kto wróg. Obaj i Enki i Enil mieli dzieci, które rozeszły się po naszej planecie. ???????????

Portret użytkownika pasjonat

Nikt Ci tu nie udzieli nawet

Nikt Ci tu nie udzieli nawet jednej sensownej odpowiedzi, dostaniesz bełkot o demonicznych istotach, walki dobra ze złem itd... O hybrydach w ciotce homosapiensa i mieszanych gatunkach ktorych nikt nigdy nie widzial...
A jeszcze zibi Ci kronike kryminalna twarzy przedstawi...

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika pasjonat

Dzięki za ten proaronowski

Dzięki za ten proaronowski wywód. Zastanawiam sie z jakich zrodel niezalezne telewizje biora dane na tematy o ktorych piszesz. Schrony sa na całym swiecie, a tu poplatalas wiele bujd z jakimis quasifaktami.
Hologram... padłem Lol

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika laxim

To ciekawie gdzie jest złoto,

To ciekawie gdzie jest złoto, zdeponowane po skarbcach narodowych - ostatnia afera z niemieckim złotem w USraelu. Tutaj nam się wmawia,że złoto jest przetarzałe - ale skąś te cuda i nowinki techniczne są nie wierze że to nieowolnicy z korporacjach wymyślają. Prosty handel - handel złotem za przewage techmniczną. a Ayway to ich sługi, hybrydy mające strzec ich majątku (złota) oto pRAwda, Stað nie mają Ziemi bo ich wczesniej nie było.

Portret użytkownika pasjonat

złoto sie rozdwoiło poprzez

złoto sie rozdwoiło poprzez "synteze" z wolframem i zalega go ładnych kilkaset ton w brytyjskim skarbcu, reszta złota z niedowagi trafila na cele AmberGold, WTC mogło zniknac z powodu braku mozliwosci zatuszowania znikajacych sztabek.
 

 

 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika ktoś_bliżej_nieokreślony

Najzabawniejsze jest to, że z

Najzabawniejsze jest to, że z jakiego kraju nie byłaby to administracja, to każda mówi, że UFO nie stanowi zagrożenia dla kraju i nie ma czym się zajmować, bzdury  i bujda na resorach, ale gdy idzie o ujawnienie dokumentów rządowych to jest przedłużana klauzula ściśle tajne lub znikają.

Przeszłość paskudna, Przyszłość nie lepsza, a Teraźniejszości nigdy nie ma.

Portret użytkownika Kali

Mial być ten cały projekt

Mial być ten cały projekt disclosure, juz dawno temu. Mieli ujawnić nagrania, zdjecia, miały generały przemawiać i sekretarki, i na gadaniu się skończylo.
Potem meksykańce mialy zrobić film o powiązaniach majów z kosmitami, materiał bomba, niezbite dowody, i co? Tak zwana przysłowiowa dupa i kamieni kupa.
Jak oni będą tak ujawniać, to mi życia nie starczy żeby tych cudaków z kosmosu w końcu zobaczyć.
Wszyscy co mają jakieś dojścia do tych rzeczy, tylko głupkowato się uśmiechają. Temat ufo widocznie tak śmieszny, jak niefrasobliwie puszczony bąk na antenie.
Wszyscy usłyszeli, poczuli, ale nikt sie nie przyzna.
Banda błaznów i tyle.

Portret użytkownika sio

Obama nie jest z tego

Obama nie jest z tego właściwego rządu i nic nie wie.
Prezydent jest tylko od sprzątania -czyli ustalić budżet, ściągnąć podatki, wcielić kilka ustaw, wysłać kilku żołnierzy tu i ówdzie aby business dla zbrojeniówki się kręcił i nic więcej.
Cała uwaga spada na niego.
Nawet wosko tego tamatu nie porusza za bardzo - znam dwóch pilotów, którzy widzieli UFO -jeden to mój brat - na ziemi nie kazano się do nich zbliżać ani atakować ich.
A sam z nimi rozmawiałem, ale w czasie półsnu - dlatego nie mogę traktować tego poważnie, chociaż miałem z nimi ciekawą rozmowę, po tym jak jednemu kazałem ochłonąć i nie rozsiewać tej paraliżującej  atmosfery, spojrzał mi głęboko w oczy, uśmiechnął się i ucięłliśmy sobie miłą pogawętkę we czterech, ale to było w półśnie, nieprawdziwe.

Skomentuj