Bezgłośne samoloty widmo nad Wielką Brytanią

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Mieszkańcy angielskiego hrabstwa Derbyshire zgłosili obserwacje kilkunastu samolotów widmo. Zgodnie z opowieściami, były to ogromne maszyny przypominające te z czasów II wojny światowej, które niemalże bezgłośnie przelatywały tuż nad okolicznymi domostwami i znikały tak szybko jak się pojawiły.

Całe to zdarzenie jest o tyle interesujące, że miało miejsce w regionie Wielkiej Brytanii nazywanym brytyjskim Trójkątem Bermudzkim. Na przestrzeni lat miało tam miejsce przeszło 50 katastrof samolotów, a tajemnicze samoloty widmo były tam obserwowane już w przeszłości. Najnowsze obserwacje tych niezwykłych obiektów, zostały opisane przez lokalną gazetę Derby Telegraph.

Po opisaniu zgłoszeń dziesiątek mieszkańców hrabstwa Derbyshire, o dziwnych szarych samolotach latających na zdecydowanie zbyt niskiej wysokości na cywilne loty, sprawą zainteresowało się brytyjskie wojsko. Oficjele Królewskich Sił Powietrznych zasugerowali, że widziane przez ludzi samoloty nie były wcale emanacją paranormalnych sił, ale raczej obserwacją ćwiczeń wojskowych na samolotach Hercules C-130 prowadzonych przez okoliczną bazę sił powietrznych.

O ile takie wyjaśnienie odnosi się jeszcze do koloru i nawet pułapu na którym poruszały się obserwowane obiekty, o tyle w dalszym ciągu nie zmienia to faktu, że zdaniem świadków pomimo latania na niebezpiecznie niskiej wysokości były one niemalże niesłyszalne oraz w niektórych doniesieniach rozpływały się w powietrzu? Nawet jeżeli wykluczymy teorię jakoby miały to być samoloty widmo, bardzo trudno nie zastanawiać się nad tym czy aby na pewno mamy tu doczynienia ze zwyczajnymi pojazdami powietrznymi? Biorąc pod uwagę ich cechy charakterystyczne o wiele bardziej przypominają one obiekty UFO.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Iksik

A może to wypadkowa zdarzeń z

A może to wypadkowa zdarzeń z przeszłości, kiedy to piloci znikali z radarów i nikt nie wiedział co się. Nimi dzieje, a później wracali do ówczesnego świata. Co tłumaczyło by też przesunięcie czasu na zegarkach. Zdarzenie znajome w przypadku podróży morskich.. może to ma związek?

Portret użytkownika Alojzy

Uparcie pozostaję przy swoim

Uparcie pozostaję przy swoim zdaniu, gdyż albowiem osobiście widziałem przynajmniej 3 razy samoloty z silnikiami odrzutowymi i jeden śmigłowy (jakiś ze skrzydłami mocowanymi u góru kadłuba) w warunkach takich, że nic nie było słychać, a samoloty i samochody z mojej drugiej strony - było wyraźnie słychać.
Stawiam 99,999% na warunki atmosferyczne, wiatr i wilgotność.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj