Bezzałogowe UFO odnalezione na Marsie - kolejne ślady starożytnej cywilizacji?

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Pojawiły się nowe zdjęcia z katalogu NASA, które zdają się przedstawiać obce urządzenie prawdopodobnie rozbite na powierzchni Marsa. Zdjęcie zostało zrobione kilka lat temu przez należący do NASA łazik Curiosity, ale dopiero niedawno pojawiły się możliwości przeglądnięcia ich w wyższej rozdzielczości, co otworzyło drogę do uzyskania lepszego obrazu tego niezidentyfikowanego obiektu.

 

Niektórzy eksperci uważają, że ten obiekt to UFO. Trudno mówić tu o pareidolii, ponieważ widać, że jest to ewidentnie wytwór jakiejś technologii, a nie przypominający urządzenie kamień. Jeśli przyjmiemy, że jest to rzeczywiście zdjęcie z Marsa i widać tam jakąś nieznaną nam technologię może to wskazywać na istnienie zaawansowanych cywilizacji pozaziemskich, które kiedyś mieszkały na Czerwonej Planecie.

 

Według niektórych teorii obiekt ten to stworzony poza Ziemią dron, prawdopodobnie zbudowany przez rdzennych mieszkańców Marsa. Urządzenie to mogło powstać w czasach gdy planeta ta miała jeszcze atmosferę i bardziej przypominała Ziemię. Potem jakiś kataklizm zatrzymał marsjańskie pole magnetyczne pozbawiając tą planetę działania ochronnej magnetosfery.

[ibimage==25587==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Według innych teorii rzekomy dron UFO jest częścią znacznie większego pozaziemskiego statku kosmicznego. Choć badacze UFO nie są zgodni na temat pochodzenia nieznanego obiektu, leżącego na powierzchni Marsa, to w większości zgadzają się, że dawno temu na Marsie istniała i została zniszczona cywilizacja. Marsjanie mogli zginąć w wyniku potężnego ataku innej pozaziemskiej cywilizacji poprzez serię ataków jądrowych

 

Rzeczywiście powierzchnia Marsa wygląda tak jakby została zniszczona przez globalny kataklizm nuklearny. To jego konsekwencją mogło być zatrzymanie pola magnetycznego Marsa, co pozwoliło na zdmuchnięcie gęstej atmosfery przez niczym nieskrępowany dostęp wiatru słonecznego.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika taj

Oczywiście, że głupoty. Gdyby

Oczywiście, że głupoty.
Gdyby to było naprawdę COŚ POWAŻNEGO, to przecież spiskowa NASA nie puściłaby tego na swojej stronie publicznie. Poza tym gdzieś linki do źródłowego zdjęcia, bo póki co pokazano jakieś filmiki na yt, gdzie pewnie podciągnięto to i owo, aby nadać sprawie sensacyjnego wyglądu.
 
W ogóle śmieszy mnie to wyszukiwanie sensacji na zdjęciach z NASA, kiedy wszyscy w tym samym czasie twierdzą, czego to NASA nie ukrywa - to po co w takim razie publikowali by zdjęcia, które są dowodami?

Portret użytkownika zielonawyspa

Eksploatacja biologiczna i

Eksploatacja biologiczna i seksualna. UFOnauci okupują skrycie Ziemię w celach rabunkowych. Mianowicie rabują oni od ludzi najróżniejsze surowce biologiczne, włączając w to energię moralną, płyny, tkanki, organy, płody, itd., itp. Najważniejszymi z tych rabowanych surowców biologicznych jest sperma dojona od mężczyzn oraz ovule pobierane od kobiet. Z nich potem UFOnauci hodują na własnych planetach rodzaj niewolników do wykonywania wszelkich ciężkich, brudnych, lub niebezpiecznych prac. Niewolników tych UFOnauci nazywają "biorobotami". Więcej na temat tych naszych dzieci zwanych "biorobotami" wyjaśnione zostało w podrozdziale U4.2 z tomu 15 monografii [1/4]. Jednocześnie w sytuacji kiedy ktoś uprowadzony już został do UFO aby tam być poddany rabunkowi owej spermy czy owule, często przy okazji owego rabunku zostaje również zgwałcony przez kogoś z UFOnautów. Istnieje cały szereg wskaźników, jakie opisałem dokładniej w podrozdziale U3.7.1 z tomu 15 monografii [1/4], po których daje się rozpoznać przypadki kiedy podczas kolejnego naszego nieuświadamianego uprowadznia nocnego do UFO zostajemy poddani tam zgwałceniu. Jak też się okazuje, jeśli ktoś nie jest zbyt odrażający, może być poddawany owemu zgwałceniu na pokładzie UFO nawet aż kilka razy każdego tygodnia. Istnieje jedna ciekawostka owego medycznego zamęczania ludzi dokonywanego przez UFOnautów, z którą powinienem się tutaj podzielić. Jest nią fakt, że ja jestem gotów się założyć, że zamęczanie owo znają także liczni inni czytelnicy którzy również trakowani są ową zbrodniczą medycyną UFOnautów. Tyle, że zwykle nie mają pojęcia z czym mają wówczas do czynienia. Być więc może, że niniejsza strona im uświadomi że oni także są zamęczani przez UFOnautów, nie zaś jedynie ich zdrowie stało się słabe w ostatnich czasach.
       UFOnauci używają posiadane przez siebie wehikuły czasu oraz umiejętność podróży w czasie dla uniemożliwienia ludziom odnotowanie że dokonują oni na kimś eksperymentów medycznych w jego własnej sypialni. Mianowicie, zwalniają oni na czasokres dokonywania owych eksperymentów szybkość naturalnego upływu czasu. W ten sposób, kiedy dla zewnętrznego świata mija zaledwie kilka sekund, dla ofiar owych eksperymentów medycznych mija aż kilka godzin. Z kolei, kiedy czas ulega zwolnieniu, ofiary mogą czasami usłyszeć ogromnie niezwykły dźwięk. Dźwięk ten daje się tylko usłyszeć kiedy czas danej osoby zostaje spowolniony. Mi osobiście dźwięk ten przypomina bardzo głośny szelest miętej folii aluminiowej (takiej do gotowania). Inni ludzie przyrównują go do odgłosu chlupotania wody w czyichś gumowych butach, czy do odgłosu wydawanego podczas kroczenia po wysokiej (mokrej) trawie. Słyszy się go zwykle kiedy ciągle się jeszcze śpi, jednak jest się już bliskim zbudzenia. Po zbudzeniu się, dźwięk ten raptownie się urywa - tj. urządzenia UFOnautów przywracają wtedy normalną szybkość upływu czasu. Jeśli czytelniku słyszałeś kiedyś taki głośny szelest podczas swego snu, to oznacza że jesteś obiektem eksperymentów UFOnautów - a nie że stado myszy buszuje po Twojej sypialni wyłącznie w chwilach kiedy śpisz. Więcej na temat tego niezwykłego szelestu, włącznie z opisem mechanizmu jego powstawania, wyjaśnione jest w podrozdziale C1 z traktatu [3b]. Dźwięk ten opisany jest również w punkcie #B6 strony internetowej o wehikułach czasu.
http://www.totalizm.pl/bandits_pl.htm

Portret użytkownika ziutek

Móbłbyś sobie pomiętosić. A

Móbłbyś sobie pomiętosić.
A propos. Przypomina mi się incydent opisany czas temu przez niejakiego Ruperta Woodsa. Szło to mniej więcej tak:
 
Było to w Stanach. Facet jechał gdzieś samochodem zdaje się. Gdzieś na jakimś ustroniu. Nagle zobaczył dziwne światło i się zatrzymał i wyszedł z samochodu.  Nieopodal wylądował statek w kształcie dysku i rozmiarze około 20 stóp. W litym metalu pojawiła się luka, która poszerzyła się i stworzyła wejście, no i wysunął się trap. Rupert z jakiegoś niejasnego powodu podszedł do statku i wszedł po trapie do wnętrza. Tam spotkał kobietę o kobiecych kształtach, rudych włosach, zielonych oczach. Kobieta rozebrała się i jego i uprawiała z nim seks na jakimś takim podwyższeniu przypominającym stół chirurgiczny. Nic nie mówiła, ale zachowywała się jak normalna kobieta podczas stosunku. Była bardzo ładna i miała szeroko rozstawione piersi - wspomina Rupert. Po wszystkim ubrała się, a facet opuścił statek i stracił przytomność. Po paruastu godzinach doszedł do siebie i odjechał. Potem opowiadał z dumą, jak kosmici potraktowali go jak ogiera rozpłodowego. Ale oczywiście nikt w to nie wierzył, choć sam bohater tego zajścia zarzekał się, że to wszystko prawda.
(P.S. nie pamientam dokładnie jak się ten facet nazywał - Rupert Woods to pseudonim, bo musiałem go jakoś nazwać.)

Portret użytkownika Q...

Jeśli to nie jest na Ziemi,

Jeśli to nie jest na Ziemi, jak niektórzy sądzą, to są to resztki którejś z ziemskich sond które się tam rozbiły w przeszłości. Nowożytnej, nie przed czasami Chrystusa. Już to kiedyś zakładałem przy okazji podziwania innego artefaktu o ewidentnie technicznym i raczej... ziemskim kształcie, jak tu.

Portret użytkownika Homo sapiens

Może jest to starożytny

Może jest to starożytny artefakt z czasów, gdy na Ziemi istniała zaawansowana cywilizacja Noego ? Może..., skoro o zaginionej cywilizacji jest mowa to istniały kiedyś istoty posiadające dwa rzędy zębów:
(...)Kolejne trzy zdjęcia pochodzą z opracowań tematu wielkich lub nietypowych starożytnych czaszek, świadczą o występowaniu istot z dodatkowym rzędem zębów, zgadza się to z przekazami starożytnych:

Czwarte podwójne zdjęcie jest niepewne, choć może być autentyczne,
dlaczego ? Odpowiedz znajdziecie państwo w tej niezwykłej video kompilacji,
gdzie L.A. Marzulli opowiada o przedziwnych
czaszkach, UFO implantach oraz o kanale telewizyjnym "History channel" !
Konferencja ufologiczno biblijna - L. A. Marzulli 2014 - Dni Noego ponownie ?
https://www.youtube.com/watch?v=llkVSJrM2UQ

Więcej o czaszkach i tym podobnych we wpisie:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.html
UFO IMPLANTY WSZCZEPIANE LUDZIOM
https://www.youtube.com/watch?v=Kq5_RtORQUA
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika The dentist

Normalna kość szczękowa a na

Normalna kość szczękowa a na wyrostku zębodołowym widoczne zębodoły . 2 siekacze po 1 otworze. 1 kieł 1 otwór. 2 przedtrzonowce po 1 otworze ( a 4 mogła mieć 2 otwory byłoby jeszcze bardziej ufologiczno-sensacyjnie Wink ) no i trzonowce na każdy po 3 otwory bo mają po 3 korzenie chociaż ostatnie trzonowce czasami mogą mieć 1 albo i więcej.

Nie szukajmy sensacji i tajemnicy tam gdzie jej nie ma ani jej nie tworzy na siłę. Bo gdy coś naprawdę odnajdziemy to utonie w szambie " naukowych " odkryć.

Strony

Skomentuj