Białoruskie media donoszą o nieznanych istotach zabijających zwierzęta hodowlane

Kategorie: 

Jak poinformował w poniedziałek wieczorem białoruski kanał ONT, nieznany stwór zabija zwierzęta we wsi Starobin, w okolicy Mińska. Z informacji wynika, że istota, której gatunek nie został jeszcze określony, zabiła już do tej pory tysiące zwierząt, w tym kury, kaczki, króliki i koty.

 

Naoczni świadkowie powiedzieli stacji telewizyjnej, że zwierzę nie zjada swoich ofiary tylko pije ich krew.  Ludzie, mówią też o wielkiej sile zwierzęcia, zdolnego rzekomo łamał ogrodzenia i bramy.

 

Według ONT, kilka osób widziało istoty, które terroryzują wieś.  Opisują one zwierzę wielkości dużego psa z kudłatą głowę i krótkimi włosami z tyłu.  Ataki występują prawie, co noc, a ludzie we wsi po zmroku, boją się wychodzić z domu.  Wcześniej do podobnych przypadków dochodziło w kilku odległych od siebie miejscach, w szczególności, na Ukrainie oraz w Rosji w Nowosybirsku.  Niektóre media spekulują, że to tak zwana "Chupacabra", mityczna istota, który pojawił się w Ameryce Południowej.

 

Słowo "Chupacabra” pochodzi od hiszpańskich słów chupar - ssać i cabra – koza.  Zwrot ten wszedł do użytku po licznych i dziwnych śmierciach bydła w Puerto Rico, do których dochodziło w latach 70-tych i 90-tych. Uważa się, że chupacabra jest pewną formą wampira łączącego w sobie cechy gadów, kangura, nietoperz a nawet obcych, pozaziemskich istot.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Skomentuj