Bili Clinton stwierdził, że obcy mogą odwiedzić Ziemię

Kategorie: 

Podczas wczorajszego występu 42 prezydenta USA, Billa Clintona w popularnym talk show stacji ABC "Jimmy Kimmel Live" padły interesujące stwierdzenia na temat UFO i obcych.

 

Gospodarz programu w luźnej atmosferze zapytał Clintona o to czy gdy był prezydentem dowiedział się prawdy o UFO. Odpowiedział on, że przeglądnął dokumenty z Rosewell, ale nie znalazł w nich niczego co mógłby nazwać dowodem na istnienie obcych.

Były przywódca USA stwierdził za to, że nie byłby zszokowany gdyby istniało inteligentne życie poza naszą planetą a nawet jego zdaniem istoty pozaziemskie któregoś dnia odwiedzą Ziemię.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Surun

Benedykt XVI: Bóg nie żyje,

Benedykt XVI: Bóg nie żyje, jesteśmy sami

Posted on Grudzień 1, 2012
 

Papież Benedykt XVI zaskoczył dziś wiernych podczas homilii papieskiej na Placu św. Piotra, gdy ogłosił, że „Bóg jest martwy” oraz że „to wszystko zupełna bzdura”.
Dziennikarze zwrócili uwagę, że biskup Rzymu był wyraźnie wstrząśnięty i niewyspany, gdy tłumaczył gromadnie przybyłym katolikom, że „cała nasza egzystencja nie ma sensu ponad tę krótką chwilę”. Wbrew katolickiej tradycji, papież był nieogolony, a jego szaty znaczyła spora plama od sosu pomidorowego.
- Byłem zupełnie naiwny, gdy wydawało mi się, że nad ludzkością czuwa nieskończenie dobry Bóg. Wystarczy się rozejrzeć, zobaczyć całe to cierpienie i zło. Dzieci umierające z głodu w męczarniach – dzieci! Jaki wszechmocny, dobry Stwórca mógłby na to pozwalać?
Na placu św. Piotra zapadła grobowa cisza. Benedykt XVI trzęsącą się dłonią podnosił do ust kielich wina mszalnego i regularnie go dopełniał, kontynuując niecodzienne kazanie:
- Jesteśmy tylko małpami, szympansami, które trochę zmądrzały i myślą, że wszystko co widzą jest dla nich. Człowiek jest jedynie reakcją chemiczną, obdarzoną chwilowym przebłyskiem świadomości. Małpa o przerośniętych ambicjach, homunkulus z węgla, siarki i tlenu! Małpa, która desperacko krzyczy „dlaczego?” i szuka przyczyn przez ten ułamek kosmicznej sekundy, zanim siły, nad którymi nie panuje zaciągną ją brutalnie do grobu, by stanęła wobec potwornego faktu wiecznej nicości.
Papież opierał się o balkon i ignorował wiernych, spośród których niektórzy zaczęli buczeć, inni natomiast zagłuszali go skandując „Santo Subito”. Przywódca Kościoła Katolickiego tymczasem pytał, co może znaczyć zbawienie albo odpuszczenie grzechów i śmiał się gorzko.
- Jaki grzech? Jakie zbawienie? Dryfujemy samotnie na kawałku skały pośród bezkresu wszechświata, z którego czyste prawdopodobieństwo i bezwzględna selekcja naturalna ulepiły naszą ułomną formę. Jeśli Bóg kiedykolwiek istniał, to nie żyje albo nas opuścił; jesteśmy sami i nie ma żadnych bytów poza tym, czego doświadczamy. Jeśli coś ma znaczenie, to może tylko to, jak spędzimy swój czas i co pozostawimy po sobie. A i to zniknie wobec nieubłaganego prawa entropii, gdy za kilka nikczemnych miliardów lat nasz wszechświat stanie się pusty, statyczny i martwy.
Oburzeni katolicy opuszczali już plac, gdy papież Ratzinger, chwiejąc się, kończył homilię.
- Idźcie i… I bądźcie dobrzy dla siebie. Macie przecież jakąś intuicję moralną, po prostu nie róbcie innym krzywdy. Mnie nie pytajcie, skąd mam wiedzieć lepiej od was?
Episkopat Polski wydał oświadczenie prasowe, w którym podkreślił, że wypowiedź papieża nie była wygłoszona ex cathedra i w związku z tym nie jest objęta dogmatem o nieomylności. Wyraził też nadzieję, że „incydent” nie wpłynie na szacunek, którym Kościół cieszy się w polskim społeczeństwie.
za: http://informatorcodzienny.wordpress.com/2012/12/01/benedykt-xvi-bog-nie-zyje-jestesmy-sami/

Portret użytkownika Fanka1

Dla dzieci umierających z

Dla dzieci umierających z głodu w męczarniach, to ludzie, a tym Watykan powinien wytrzepać co nieco kasy, bo ma jej dosyć. Zwalanie wszystkiego na Boga jest moim zdaniem hipokryzją. Kreacja jako sposob powstania Wszechświata, a w tym i nas, jest traktowana poważnie przez wielu naukowców. Bóg jest duchem, Stwórcą, nie wymagajmy od Niego więcej. Trzeba tak żyć, by umierając mieć spokój ducha, a na pewno znajdziemy szczęśliwą nieskończoność.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Watykan droga Fanko jest

Watykan droga Fanko jest gniazdem syjonizmu światowego, Powinnas o tym wiedzieć... Otóż urzędowe chrześcijaństwo rzymskie zapoczatkowane przez cesarza Konstantyna w spisku z rabinem żydowskim, który został pierwszym papieżem stało się tym gniazdem.
 Wszystkie masonerie i syjonizm to dziecko tej szatańskiej organizacji. watykański wilk w skórze chrzescijańskiej owcy.
A Bóg? Bóg jest ponad tym i ponad nami...
 To my decydujemy jaki Bóg bedzie, swoim życiem.
 Bóg nie jset materialny ale i nie jest duchem. To Umysł sam w sobie. I nie jest mu potrzebny do tego materialny mózg.
 Stąd prawdą jest że był zawsze. Jedynie materia miała swój poczatek... Niemateria istniała zawsze... Smile

Strony

Skomentuj