Bioenergoterapia może być sposobem na odbudowę aury

Kategorie: 

Uszkodzona aura symbolizuje chorobę

Wielu bioenergoterapeutów zapytanych o to skąd bierze się w nich zdolność do leczenia innych odpowiada, że jest to jakaś siła, którą są w stanie kanalizować. Równie często mówią, że sesje lecznicze stanowią dla nich obciążenie a ilość seansów często wpływa na ich samopoczucie.

 

Nowoczesna nauka nie potrafi ustosunkować się do zagadnienia bioenergoterapii. Wygodniejsze jest negowanie zjawiska poprzez klasyfikowanie go na równi z hochsztaplerką. Jednak każdy, kto pamięta fenomen Kaszpirowskiego wie, że to działa i nikt nie wie do końca dlaczego.

 

Bioenergoterapeuci często zaznaczają, że skuteczność ich pomocy jest zależna od nastawienia pacjenta. Ponieważ ten typ terapii uważany jest za coś ostatecznego często z usług tego typu korzystają ludzie w beznadziejnej sytuacji, osoby, którym tak zwana medycyna zaleca modlitwy i przestaje podawać lecznicze specyfiki.

 

Zwykle są to już przypadki beznadziejne i to nie dlatego, że dany organizm toczy choroba nie do wyleczenia, głównie dlatego, że ktoś, przeważnie lekarz, stwierdza ile z danym schorzeniem przeżyjemy a dany pacjent słysząc coś takiego po prostu nastawia się na nieuchronne.

 

Bioenergoterapeuci mają jednak bardzo dużo sukcesów i nowoczesna medycyna nie umie ich wyjaśnić. Aby pokusić się o próbę zrozumienia jak działa tego typu leczenie konieczne jest wprowadzenie pojęcia aury. Jest to coś, co mają wszystkie żywe organizmy. Aura człowieka chorego w znacznym stopniu odbiega od aury zdrowego. Głównie objawia się to brakami w tym specyficznym polu ochronnym organizmów żywych.

 

Aura wskazuje na to jak wygląda nasza interakcja z wszechświatem. Jeśli jest zła pewnych elementów pola może brakować energoterapeuci są prawdopodobnie w stanie reperować te ubytki. Nie dzieje się to jednak bez skutków ubocznych.

 

Osoby zdolne do takich działań posiadają zwykle bardzo obszerną własną aurę a klajstrując ubytki chorych tracą własny potencjał, bo choroba stanowiąca dysfunkcję organizmu we wszechświecie musi być w jakiś sposób "uziemiona". Jest to zakłócenie wibracji, więc gdy hipotetyczny bioterapeuta leczy to ten stan nierównowagi wibracyjnej zostaje przekazany.

 

Dlatego właśnie stosowanie takich metod leczenia, jakie stosują bioenergoterapeuci obarczone jest dużym ryzykiem dla nich samych. Nie widać na horyzoncie możliwości jakiegokolwiek poznania tych mechanizmów w procesach naukowych, ale bez dwóch zdań osoby świadczące taką pomoc ludziom zasługują na szacunek i uwagę a ich metody i sukcesy są porównywalne o ile nie większe niż sukcesy nowoczesnej medycyny.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alena

 Applesed    Jezusowi nie

 Applesed    Jezusowi nie zalezalo na oddawaniu  mu holdow przez ludzi , natomiast chodzilo o rozwoj naszej ludzko -boskiej  Swiadommosci . Doskonale wiedzial jak funkcjonuje Wszechswiat,jakie zasady nim kieruja,czym jest fizyka kwantowa i w jakim kierunku powinien rozwijac sie czlowiek. Jednakze ludzie tego kompletnie nie zrozumieli a co stalo sie potem to wszyscy wiedza.

Portret użytkownika Alena

Zapewniam Cie Applesed ,ze im

Zapewniam Cie Applesed ,ze im bardziej wglebisz sie w nature Wszechswiata ,tym bardziej pokochasz i zrozumiesz   Chrystusa a dazenie do osiagniecia Jego doskonalosci stanie sie dla Ciebie czyms naprawde pieknym Smile

Portret użytkownika Endor

Zgadzam się z Edmundem ! Sam

Zgadzam się z Edmundem ! Sam proces leczenia może mieć wiele zródeł, może pochodzić od różnych mocy ale najważniejszym zródłem mocy dla wierzących w Zbawiciela Jezusa Chrystusa jest On i Jego Ojciec. W Biblii Aniołowie także byli przekaznikami uzdrowień gdy poruszali wodę..."...Od czasu do czasu zstępował bowiem anioł Pana do sadzawki i poruszał wodę. Kto więc po poruszeniu wody pierwszy do niej wstąpił, odzyskiwał zdrowie, jakąkolwiek chorobą był dotknięty..." Jan. 5:4 Polecam film chreścijański, bardzo dobry...http://www.youtube.com/watch?v=wt31za-R72Uhttp://www.youtube.com/watch?v=HskpcCaWdl4 Może naprowadzi was na prawdę i drogę do prawdziwej tajemnicy ! Pozdrawiam.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika edmund

aura jest tylko manifestacją

aura jest tylko manifestacją (objawem) czegoś zupełnie innego. nie jest niczym kluczowym.
to tak jakby twierdzić, że pole magnetyczne wokolo magnesu jest kluczowe - nie jest. Kluczowa jest budowa i stan samego magnesu. Z aurą jest identycznie.
Jako taką bada się ją technicznie dość łatwo, więc nie wiem skąd te opinie że "do dziś naukowcy...."
Można ja fotografować zwyczajnym aparatem fotograficznym i wywołać zdjęcia tak, że by kazdy widział. Trzeba tylko wiedzieć o co biega.
 
A fakt, że terapeuta slabnie (jak rozładowywany akumulator) świadczy dobitnie o energetycznej naturze procesu leczenia a nie o żadnej magiczności.
 
Po prostu dajecie się manipulowac na kolejnym poletku manipulacji.
 
 

Portret użytkownika Ampa Vatis

Tu nie chodzi o "naprawę"

Tu nie chodzi o "naprawę" Aury, a udrażnianie kanałów energetycznych, które stabilizują Aurę i w ten sposób pobudzanie komórek do leczenia. Każdy człowiek to potrafi, tylko nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. W odpowiedzi na pytanie, mogę powiedzieć, że osoby potrafiące manipulować polem mają ułatwioną naukę w rozpoznawaniu energii i jeśli staneli by na wprost, jak to ująłeś nie człowieka, to było by im prościej rozpoznać to.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika baca

Oj na tych ilustracjach to

Oj na tych ilustracjach to chyba nie ludzie, co nie?
mają co prawda łydki grube jak u średniowiecznych chłopów ciągających pługi ale ta pochwa z przerośnietą łechtaczką to dowód że to nie jest średniowieczny chłop tylko aktorka porno z okolic Bawarii - i stąd chyba ta aura - czyli ten słynny niemiecki splendor, he, he. 

Portret użytkownika Ampa Vatis

                    Jak już

                 Jak już miałem okazję zauważyć w poprzednim artykule na ten temat praca z bioenergoterapią polega na uruchomieniu kanału z przepływem energii u pacjenta. Polega to (najczęściej) na nałożeniu rąk, zazwyczaj na chore miejsce i uruchomieniu obiegu energetycznego. Z prawej dłoni wypuszczając energię, która przepływając przez chore miejsce wypycha z niego energię i zastępuje swoją, natomiast lewą ręką otwieramy kanał, którym pobieramy od chorego energię, która została wypchnięta. Kanały obu rąk otwieramy jednocześnie, a energię przepuszczamy przez czakrę  przy sercu, z której też czerpiemy energię do leczenia.  Zabieg powtarzamy kilkakrotnie do momentu uzyskania poprawy. Bioenergoterapeuta który dokonuje takiego zabiegu powinien być w dobrym zdrowi i nie trawiony własnymi chorobami, gdyż ryzyko takiej wymiany energii może spowodować u niego najczęściej osłabienie, ale w skrajnych przypadkach nawet przekazanie choroby. Wszystko zależy od siły własnego pola (Aury) osoby praktykującej bioenergoterapię.               Oczywiście, że całemu zabiegowi bioenergoterapii towarzyszy zmiana w polu ciała, czyli Aurze, bo jak wiemy osoby chore mają ją zaburzoną często nie tylko w miejscu trawionym przez schorzenie, ale także na całym ciele ze względu na osłabienie, jakie temu towarzyszy. Aura, to nic innego, jak promieniowanie pola ciała, którego manipulacji powinniśmy nauczyć się w najmłodszych latach naszego życia czy podczas ćwiczeń z psychotroniką. Kiedy energia zostaje zastąpiona pobudza to komórki do samo leczenia, dzięki czemu terapeuci mają tyle sukcesów, jednak nawet najlepsi będą mieć problem z wyleczeniem w ten sposób pacjenta, który kompletnie nie wierzy w tą teorię. Dlaczego? Ponieważ nasze nastawienie psychiczne w czasie rzeczywistym zmienia nasze pole ciała i tak niedowierzanie tej metodzie leczenia zwyczajnie może zablokować przepływ energetyczny, przez co nie dojdzie do zamiany energii i pobudzenia komórek.      Aura, jak już pisałem jest elementem kluczowym przy korzystaniu z każdej zdolności psychotronicznej, nie tylko bioenergoterapii, ale także telekinezy, prekognicji, empatii, lokalizacji, telekinezy czy nawet elektrokinezy, tak więc zastosowanie jej jest bardzo szerokie wśród ludzi świadomych i uczących się psychotroniki. 

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Strony

Skomentuj